حقوقیوکیل

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در ارومیه ⚖️【سال1403】

در دنیای امروز روابط بین افراد و سازمان‌ها بسیار پیچیده‌تر شده است. تمامی افراد ممکن است در تعاملات خود با مشکلات حقوقی گسترده‌ای روبرو شوند که حل و فصل آنها تنها با مراجعه به موسسات حقوقی امکان‌پذیر است. امروزه موسسات حقوقیه معتبری در سطح شهر ارومیه مشغول به کار هستند و آماده می‌باشند تا در تمامی زیرشاخه‌های حقوق پاسخگوی نیازهای مراجعه کنندگان باشند. در واقع در خصوص تمامی دعاوی مطرح شده اعم از حقوقی و کیفری می‌توانید از موسسات حقوقی شاخص مشاوره حقوقی دریافت کرده و یا اینکه وکالت پرونده‌های خود را به آنها بسپارید. گفتنی است که با کمک گرفتن از وکلای مشغول به کار در موسسات حقوقی می‌توانید به سادگی از مشکلات پیش آمده عبور کرده مطلوب‌ترین راهکار را در پیش بگیرید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین موسسه حقوقی در ارومیه آشنا کنیم. لطفاً تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین موسسه حقوقی در ارومیه

بهترین موسسه حقوقی در ارومیه کجاست؟

در صورت بروز مشکلات حقوقی لازم است که با وکلای خبره در زمینه دعاوی مطرح شده مشورت کرده و نظر آنها را برای عبور از مشکلات جویا شوید. باید این موضوع را در نظر داشته باشیم که بهترین موسسه حقوقی در ارومیه از کادری قوی و مجرب تشکیل شده است. در واقع وکلای مشغول به کار در این موسسات حقوقی دارای تخصص و سابقه درخشان هستند می‌توانند در تمامی بخش‌های حقوقی پاسخگوی نیازهای مراجعه کنندگان باشند و سریع‌ترین راه برای رسیدن به هدف را در اختیار افراد و سازمان‌ها قرار دهند.

در صورت نیاز برای مشاوره با وکلای خبره و کاربلد می‌بایست در ابتدا برترین موسسه حقوقی در ارومیه را انتخاب کرده و سپس در حوزه تخصصی خود با وکلای مشغول به کار در این نهاد حقوقی ملاقات داشته باشید. علاوه بر این اگر قصد اعطای وکالت خود به وکلای کهنه کار را دارید در ابتدا می‌توانید موسسه حقوقی خوب در ارومیه انتخاب کنید و سپس با مراجعه به آن و پس از کسب مشورت‌های لازم وکیل مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در ارومیه را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین موسسه حقوقی در ارومیه سال 1403

موسسه حقوقی بیگلو

موسسه حقوقی بیگلو

موسسه حقوقی بیگلو با بیش از 11 سال سابقه یکی از موسسات شناخته شده در شهر ارومیه هستند. در این موسسه حقوقی خدماتی همچون مشاوره که شامل تمامی پرونده های قضایی، کیفری،حقوقی می شود و همچنین امورات ثبتی مانند ملک و املاک، زمین و وکالت پرونده های مرتبط با مالی انجام می دهند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان شمس

تلفن تماس: 09355267626

موسسه حقوقی ثمین دادبان حامی

موسسه حقوقی ثمین دادبان حامی

موسسه حقوقی ثمین دادبان حامی یکی دیگر از موسسات حقوقی در ارومیه است. کادر موسسه حقوقی ثمین دادبان حامی متشکل شده از وکلای حرفه ی پایه یک دادگستری که از احقاق حقوق شهروندی دفاع می کنند و پشتیبانی قانونی از اشخاص حقوقی و کسب‌و‌کارها را انجام می دهند. یکی دیگر از مزایای این موسسه موجود بودن 30 خط تلفن است، تا افراد بتوانند به راحتی با این موسسه ارتباط بر قرار کنند.

از خدمات موسسه حقوقی ثمین دادبان حامی:

  • ارائه مشاوره حقوقی در تمامی زمینه‌ ها
  • دفاع در پرونده‌های موجود در مراجع قضایی
  • مدیریت کارتابل قضایی شخص حقوقی
  • مشاوره به‌صورت برخط و یا حضوری بدون اخذ نوبت قبلی
  • عدم پرداخت حق‌الوکاله در پرونده‌های موردی و موقت

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان دستغیب (مافی)، ساختمان مهدیس، طبقه 5 و 6

تلفن تماس:4491010001

موسسه حقوقی آوای صلح نفیس

موسسه حقوقی آوای صلح نفیس

یکی از 9 موسسه مهم درامام خمینی ارومیه می باشد و هچنین در نزدیکی مراکز مهم همچون بیمارستان عارفیان، موزه مردم شناسی ارومیه و .. می باشد، این موسسه انواع وکالت حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی را می پذیرد و برای احقاق حقوق موکلین خود می کوشید تا در کمترین مدت زمان ممکن به نتیجه مطلوب رسید.

آدرس دفتر: استان آذربایجان غربی، ارومیه، امام، خیام سنگفرش، بین کوی 1 کلیسا و خیابان کشتگر

شماره تماس: 09141405414

موسسه حقوقی کاتب عدل یاسا

موسسه حقوقی کاتب عدل یاسا

موسسه حقوقی کاتب عدل یاسا با بیش از 10 سال سابقه در این حوزه فعالیت می کند. این موسسه حقوقی در تمامی زمینه های قضایی از جمله دعاوی حقوقی، کیفری و حتی ملکی و املاک، به افراد مشاوره و کمک می کند. همچنین این موسسه در امورات ثبتی نیز تجربه بالایی دارد.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان ماهان

تلفن تماس: 04433454390

موسسه حقوقی عدالت بصیر کمال

موسسه حقوقی عدالت بصیر کمال

موسسه حقوقی عدالت بصیر کمال یکی دیگر از موسسات موفق در ارومیه است، که می توان نام برد. این موسسه انواع پرونده حقوقی همچون حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و… را قبول می کند. همچنین در زمینه مشاوره و ثبت برند و شرکت، ثبت تغییرات، صدور انواع مختلف بیمه نامه نیز کمک بسیاری به مشتریان خود می تواند بکند.

آدرس دفتر: ارومیه، بازار باش، بلوار رسالت

تلفن تماس: 04432230352

موسسه حقوقی آوای صلح صدر

موسسه حقوقی آوای صلح صدر

موسسه حقوقی آوای صلح صدر با بیش از 17 سال سابقه فعالیت می کند. این موسسه حقوقی واقع در تهران است، اما خدمات گسترده ای در شهر های دیگر از جمله ارومیه انجام می دهد. به این دلیل که تمامی ویژگی های موجود در این موسسه هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

آدرس دفتر: تهران، پرند، فاز صفر، پاساژ پارادایس، طبقه اول، پلاک 40

تلفن تماس: 02156728415


4 ویژگی موسسه حقوقی در ارومیه

برخورداری از کادری قوی و مجرب: نخستین نکته‌ای که باید در انتخاب بهترین موسسه حقوقی در ارومیه به آن توجه داشته باشید سابقه و تخصص وکلایی است که در آن مشغول به کار هستند. موسسه‌ای را می‌توان مطرح و قوی در نظر گرفت که دارای کادری قدرتمند و مجرب متشکل است وکلای سرشناس باشد؛ بنابراین اگر قصد دارید برای حل و فصل مشکلات پیش آمده خود به یک موسسه حقوقی معتبر مراجعه کنید لازم است در ابتدا میزان مهارت و توانایی‌های وکلای آن را به دقت مورد بررسی قرار دهید.

سابقه درخشان موسسه حقوقی: یکی دیگر از ویژگی‌هایی که باید پیش از انتخاب موسسه حقوقی به آن توجه داشته باشید میزان سابقه این نهاد حقوقی می‌باشد. با توجه به سابقه موسسه حقوقی می‌توانید به خوبی کارنامه آن را از نظر بگذرانید و متوجه این موضوع شوید که توانایی و اثربخشی موسسه مورد نظر به چه حدی است. با مرور پرونده‌هایی که موسسه حقوقی در طی سال‌های متمادی بر  عهده گرفته است می‌توانید به این موضوع پی ببرید که توانایی نهاد حقوقی مورد نظر به چه میزانی است آیا می‌توان برای حل و فصل دعاوی مطرح شده به آن اعتماد کرد یا خیر.

سرشناس بودن موسسه حقوقی: لازم است به سراغ آن دسته از موسسات حقوقی بروید که در  طی سال‌ها به شهرت کافی رسیده باشند. سرشناس بودن بهترین موسسه حقوقی در ارومیه از ارائه مطلوب خدمات حقوقی کسب پیروزی‌های پی در پی در پرونده‌های مربوطه به دست می‌آید. البته باید در نظر داشته باشید که مشهور بودن یک موسسه حقوقی کاملاً متفاوت از تبلیغات پررنگ و لعابی است که همه روزه در فضای مجازی از موسسات حقوقی شاهد آن هستیم. دقت کنید که تبلیغات تنها جنبه بازارگرمی دارند.

اعتبار موسسات حقوقی: باید به این موضوع توجه داشته باشید که اعتبار موسسات حقوقی نقش مهمی در نتیجه‌ای که شما از دادگاه به دست می‌آورید دارد. موسسه حقوقی که دارای مجوزهای لازم و مدارک مورد نظر برای فعالیت‌های قانونی است به خوبی اصول حرفه‌ای را رعایت می‌کند و اجازه نمی‌دهد که رفتارهای ناشیانه برخی از وکلا شما را از اهداف تعیین شده‌تان دور کند. مسئولیت پذیری و تعهد در موسسات دارای مجوز و اعتبار بیشتر است همین موضوع می‌تواند به عنوان یک معیار مهم در انتخاب موسسات مورد استفاده قرار بگیرد.

بهترین موسسه حقوقی در ارومیه

موسسه حقوقی در ارومیه چه نقشی در کسب موفقیت پرونده دارد؟

زمانی که با استفاده از معیارهای مختلف توانستید بهترین موسسه حقوقی در ارومیه را انتخاب کنید می‌بایست با استفاده از مشخصات مربوطه با نهاد مد نظر تماس گرفته و از آنها وقتی را برای مراجعه و ملاقات حضوری با وکلای مشغول به کار در این انجمن درخواست کنید. باید در ابتدا به این موضوع اشاره داشته باشیم که حل و فصل دعاوی حقوقی و کیفری یک موضوع کاملاً تخصصی است. چرا که تنها زمانی می‌توانیم به کسب موفقیت‌های دلخواه در خصوص پرونده‌های مطرح شده امیدوار باشیم که بر روی مواد قانونی مختلف تسلط کافی را داشته و بتوانیم از آنها استفاده کنیم.

وکلای مشغول به کار در موسسات حقوقی از تجربیات قابل اتکایی برخوردار هستند. علاوه بر این تحصیل در رشته حقوق در یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور به او این امکان را داده است تا تسلط بالایی بر مواد قانونی و نیز تغییرات آنها داشته باشد. در واقع وکیل در جلسات ارائه دفاعیات در دادگاه می‌تواند با اتکا به دانش حقوقی و تجربیاتی که به دست آورده به خوبی از حقوق شما دفاع کرده و اجازه ندهد که منافع شما به دلیل عدم آگاهی از قوانین و مقررات پایمال گردد.

یکی دیگر از مزایای مراجعه به موسسات حقوقی برای حل و فصل مشکلات موجود در پرونده‌های قضایی این است که شما می‌توانید با وکلای متخصص در زمینه‌های مختلف حقوقی ملاقات کرده و سوالات خود را مطرح کنید. باید بدانید که همفکری تمامی وکلای موجود در بهترین موسسه حقوقی در ارومیه می‌تواند به شما این امکان را بدهد با دیدی جامع‌تر در خصوص دعاوی مطرح شده داشته باشید. هر یک از وکلا می‌تواند نظر خاص خود را در خصوص پرونده‌های قضایی ارائه دهد و در پایان در خصوص آن تصمیمی واحد اتخاذ شود.

از سوی دیگر با مراجعه به موسسات حقوقی می‌توانید با وکلای متعددی ملاقات کرده و از آنها مشاوره حقوقی دریافت کنید. هر یک از وکلای موجود در موسسات حقوقی دارای کوله باری از تجربه است. در واقع با دریافت مشاوره حقوقی از هر یک از این وکلا می‌توانید خود را مهیای حضور در دادگاه کنید. هر یک از این وکلا می‌توانند راهکار مخصوص به خود را برای عبور از مشکلات پیش آمده به شما پیشنهاد دهند در پایان شما می‌توانید با ارزیابی این راهکارها مطلوب‌ترین روش ممکن برای حضور موفق در محاکم قضایی را در پیش بگیرید.

بهترین موسسه حقوقی در ارومیه

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج داده و تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین موسسه حقوقی در ارومیه آشنا کنیم تا انجمن های حقوقی شاخص و مطرح را شناسایی کنید. در ادامه به بیان برخی از ویژگی های موسسات قوی و موفق پرداختیم و پس از آن نیز به این موضوع اشاره داشتیم که یک موسسه حقوقی چه نقشی در کسب پیروزی در محاکم قضایی و موفقیت خواهد داشت. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در این خصوص دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

دکمه بازگشت به بالا