خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در ارومیه ⚖️【سال1403】

دسترسی به یک وکیل خوب می تواند برای هر کسی که به دنبال حفظ حقوق و منافع خود در امور مهریه است، ارزشمند باشد. مهریه در بسیاری از نقاط ایران، بخش مهمی از ازدواج است و ارومیه نیز از این قاعده مستثنی نیست. خوشبختانه در این شهر تعدادی از بهترین مشاورین حقوقی هستند که دانش و تجربه گسترده ای در رسیدگی به انواع پرونده های مربوط به مهریه دارند. اکنون سعی کرده ایم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در ارومیه بپردازیم. با ما در مجله برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در ارومیه

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ارومیه

بهترین وکیل مهریه در ارومیه کیست؟

همان طور که می دانید مسیر مطالبه مهریه، مسیری ساده نیست و سختی های خاص خودش را دارد، با توجه به این که قوانینی هم در این راستا وضع شده، نیاز است علم کافی را در اختیار داشته باشید تا بتوانید در بهترین حالت ممکن به حق قانونی خود دست یابید. همواره وکلای حاذقی هستند که شما را در این امر یاری کنند لیکن در انتخاب مشاور خود باید دقت کافی و آگاهی بالایی را به عمل آورید.

از ویژگی های مشاور حقوقی خوب این است که، ابتدا باید جلسه ای برقرار کند تا موکل کامل درمورد پرونده خود صحبت کند، پس از آن با دقت و نکته سنجی بالا جزئیات اسناد و مدارک ارائه شده را بررسی نماید و نتایج محتمل آتی را با صداقت، روشن کند. علم یک مشاور باید متناسب با علم روز باشد و تنها به اطلاعات خود بسنده نکند تا بتواند با روابط عمومی مطلوب، امور شما را در سریع ترین و کم هزینه ترین حالت ممکن در پیش بگیرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

توجه داشته باشید در انتخاب وکیل تنها تخصص ملاک نیست، بلکه صفات اخلاقی مانند وقت شناسی، صداقت، با وجدان بودن و دلسوزی نیز مهم است تا موکل، با اعتماد کامل حل مشکلات خود را به او بسپارد و اطمینان خاطر حاصل کند. در ادامه اهتمام ورزیده ایم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در ارومیه به همراه آدرس و شماره تماس بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در ارومیه ⚖️ + آدرس و شماره تلفن ☎️️

جبرئیل پاک نهاد

جناب آقای جبرئیل پاک نهاد

جناب آقای جبرئیل پاک نهاد وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق، عضویت در کانون وکلای قوه قضایی و 12 سال تجربه در زمینه های مختلف حقوقی از جمله مطالبه مهریه، دارای حضور مستمر در عرصه وکالت می باشند. آقای پاک نهاد با تسلط بر قوانین، نکته سنجی، پیگیری دلسوزانه و متکی به تجربه های کسب شده همواره سعی بر این داشته اند تا موکلین خود را به نتیجه مطلوبی برسانند.

با توجه به نظر موکلین ایشان، آقای جبرئیل پاک نهاد در زمینه وکالت های مختلف، از جمله مهریه جزو وکیل مهریه شایسته در ارومیه محسوب می شوند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان جهاد، روبروی معاونت درمان، ساختمان طیب، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 09141470279

جواد وطن خواه

جناب آقای جواد وطن خواه

جناب آقای جواد وطن خواه وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه هستند. ایشان با مدرک دکترا حقوق خصوصی، وکالت موسسه های معتبر و 11 سال سابقه مستمر در زمینه های مختلف حقوقی از جمله پرونده های مطالبه مهریه توانسته اند سوابق ارزشمندی کسب کنند، همین امر موجب رضایت موکلین گشته است.

آقای وطن خواه با فن بیان و نفوذ کلام بالا، پایبندی به زمان و برخورد مناسب شناخته می شوند، همچنین آگاهی، سواد به روز و بهره بردن از آن ها با مهارت کافی در انجام امور پرونده ها، سبب گشته تا نتیجه مطلوب را برای افراد به ارمغان بیاورند، از این رو ایشان را می توان جزو وکیل مهریه حاذق در ارومیه دانست.

آدرس دفتر: ارومیه، پنجراه، ابتدای خیابان امینی، روبروی جهاد دانشگاهی، مجتمع 525، واحد 5

شماره تماس: 09144866034

امید نصراللهی

جناب آقای امید نصراللهی

جناب آقای امید نصراللهی وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه است. ایشان با اخذ کارشناسی حقوق قضائی، دارای 9 سال سابقه مستمر در حوزه وکالت، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

تخصص آقای نصراللهی موجب شده تا با مهارت و اطلاعات کافی به امور مطالبه مهریه بپردازند. علاوه بر دانش کافی، ویژگی های اخلاقی مانند پایبند بودن به زمان، صداقت و برخورد مناسب باعث شده ایشان در کار خود موفق تر باشند. لذا جناب آقای امید نصراللهی را می توان جزو وکیل مهریه خوب در ارومیه معرفی کرد.

آدرس دفتر: ارومیه، میاندوآب، خیابان خالصه، ساختمان پاستور، طبقه 4، واحد 1

شماره تماس: 09141855838

عین الله ممی زاده

جناب آقای عین الله ممی زاده

جناب آقای عین الله ممی زاده، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق دارای بیش از 21 سال حضور فعال در حوزه وکالت می باشند. تجربیات و آگاهی آقای ممی زاده موجب هموار شدن مسیر مطالبه مهریه گشته است.

تسلط بر قوانین، صداقت و نکته سنج بودن از ویژگی هاییست که سبب شده جناب ممی زاده با موفقیت در پرونده های ملکی و تسریع روند آن ها، به عنوان وکیل مهریه ماهر در ارومیه میان موکلین شناخته شوند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان دانش، ساختمان الماس غرب، طبقه 1، واحد 103

شماره تماس: 09141474990

رحیم دلائی میلان

جناب آقای رحیم دلائی میلان

آقای رحیم دلائی، وکیل پایه یک دادگستری در شهر ارومیه هستند. ایشان با مدرک دکترای حقوق خصوصی، 13 سال وکالت در حوزه های مختلف و تدریس در دانشگاه و موسسه های عالی همواره حضور فعالی در حیطه مشاور حقوقی داشته اند. طبق تجربه و اطلاعات به روز، پرونده های موفق مهریه زیادی در طول وکالت آقای دلائی به چشم می خورد.

وکیل دلائی مشاوری نکته سنج، صادق، آگاه، با تجربه و دلسوز می باشند. لذا جهت هموار سعی دارند با مهارت، پرونده های موکلین خود را بدون اتلاف وقت به نتایج مطلوب برسانند. از این رو جناب آقای رحیم دلائی را می توان به عنوان وکیل مهریه خوب در ارومیه به شمار آورد.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان دانش، مجتمع الماس غرب، طبقه 3، واحد 305

شماره تماس: 09143464652


در چه شرایطی مهریه به زوجه تعلق نمی گیرد؟

به طور کلی در 3 حالت مهریه به زن تعلق نمی گیرد، طبق ماده 1089 قانون مدنی در شرایطی که عقد باطل بوده، نزدیکی صورت نگرفته باشد و یا عقد فسخ شده باشد، مهریه ای به زوجه پرداخت نمی شود، مگر این که مرد دچار بیماری ناتوانی جنسی باشد، در این صورت نصف مهریه به زوجه تعلق میگیرد.

در شرایطی که زن در خواست طلاق و مهریه را داشته باشد، حتی اگر زندگی مشترکی هم صورت نگرفته باشد، می تواند دلایل خود را به دادگاه ارائه دهد. اگر مورد قبول واقع گردد، نصف مهریه در صورت باکره بودن زوجه به او تعلق می گیرد اما اگر نزدیکی صورت گرفته باشد تمام مهریه باید پرداخت شود.

مورد دیگر شرایط تعلق نگرفتن مهریه فوت زوجه قبل از رابطه زناشویی است، یعنی اگر زن و مرد درمورد عقد و مهریه به توافق برسند اما قبل از تعیین مهریه، زن فوت کند و نزدیکی صورت نگرفته باشد مرد از پرداخت مهریه معاف است. جهت اطلاعات بیشتر از مطالبه مهریه با توجه به موقعیت شما، بهتر است با بهترین وکیل مهریه در ارومیه مشورت کنید.

بهترین وکیل مهریه در ارومیه

شرایط قسط بندی مهریه توسط دادگاه چگونه است؟

بعد از مطالبه مهریه، سه حالت وجود دارد: اول مرد توانایی مالی داشته باشد و مهریه را پرداخت کند، دوم تنها توانایی پرداخت قسمتی از مهریه را داشته باشد، سه آن که توانایی پرداخت آن را به طور کامل نداشته باشد. قسط بندی مهریه شامل حالت دوم و سوم می شود، در حقیقت زمانی دادگاه اقدام به قسط بندی می کند که زوج توانایی پرداخت را نداشته باشد و همان طور که ذکر کردیم معسر باشد.

معسر شخصی است که به دلیل نداشتن دارایی کافی به غیر مستثنیات دین و یا اموال غیر دسترس، توانایی پرداخت بدهی خود را ندارد. زمانی که دادگاه حکم پرداخت مهریه را صادر می کند، زوج 30 روز زمان دارد که دادخواست اعسار از پرداخت مهریه اعلام نماید و تقدیم دادگاه کند، در این صورت دادگاه تا زمان تعیین تکلیف و رسیدگی به این دادخواست، مرد جلب نخواهد شد اما علی رغم این شرایط امکان جلب وجود دارد.

اگر دادخواست اعسار توسط دادگاه پذیرفته شد، به نسبت وضعیت مالی مرد، یک پیش قسط و اقساط ماهیانه یا چند ماهه برای زوج مشخص می شود که پیش قسط و اقساط باید به صورت منظم پرداخت شوند، در غیر این صورت امکان جریمه و جلب وجود دارد.

همچنین مستحضرهستید که مستثنیات دین شامل اموال توقیفی نمی شود اما توجه داشته باشید اتومبیل جزو آن نیست و می تواند جزو اعمال توقیفی قرار بگیرد. شما می توانید با انتخاب بهترین وکیل مهریه در ارومیه این امور را پیگیری کنید.

بهترین وکیل مهریه در ارومیه

کلام آخر

از نگاه پرمهر شما همراهان عزیز سپاسگذاریم. امید است که مطالب ذکر شده از جمله معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در ارومیه، شرایط عدم تعلق مهریه به زوجه و چگونگی قسط بندی آن مفید واقع گشته باشد. مطالب مرتبط با همین مقاله را می توانید از مجله برترین وکیل بخوانید. انتقادات و پیشنهادات خود را در کامنت ها با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا