حقوقیکیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل چک در ارومیه⚖️+آدرس و شماره☎️️【سال1403】

چک، سندی است که ارزش مالی دارد و به موجب آن صادرکننده تعهد می ‌کند مبلغ مندرج در آن را در تاریخ معین یا عندالمطالبه به دارنده چک بپردازد؛ اما گاهی بنا به دلایلی انتقال وجه از طریق چک با مخاطراتی رو به رو می شود. در این صورت است که چک برگشت می خورد و مشکلاتی را برای صادرکننده چک و فردی که قصد وصول مطالباتش را دارد به وجود می آید. در این شرایط لازم است با قوانین و مقررات مربوط به چک و انواع دعاوی مالی آشنایی داشته باشید تا بتوانید در این حالت اختلافات جدی پیش آمده را حل و فصل نمایید. از آن جایی که عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای ورود به این دعاوی را در اختیار ندارد، لازم است وکیلی با تجربه برای رسیدگی به امور مربوط به چک استخدام شود. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل چک در ارومیه آشنا کنیم تا در صورت نیاز آن ها را به خدمت بگیرید. پیشنهاد می دهیم تا پایان با ما همراه باشید.

بهترین وکیل چک در ارومیه

بهترین وکیل چک در ارومیه کیست؟

به هر اندازه که تسلط برترین وکیل چک در ارومیه بر روی قوانین و مقررات مربوط به دعاوی مالی و تجاری بیشتر باشد، با خیال آسوده تری می توانید به او برای رفع مشکلات پیش آمده اطمینان کنید. در واقع وکیل چک خوب در ارومیه در تلاش است تا گره های ایجاد شده در مسیر پرونده را با ارائه راهکارهایی موثر و مفید بازگشایی کرده و مسیر پرونده را به سوی کسب موفقیت برای موکل خود تغییر دهد. در واقع بهترین وکیل چک در ارومیه سعی دارد تا در همه حالت منافع موکل خود را مد نظر قرار دهد.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل ارومیه

در صورتی که صادرکننده چک از پرداخت وجه آن امتناع کند، دارنده چک می ‌تواند برای وصول وجه چک اقدام کند. این کار، نیاز به دانش حقوقی و تجربه دارد. به همین دلیل، بهتر است برای وصول وجه چک از یک وکیل متخصص کمک بگیرید. در واقع بهترین وکیل چک در ارومیه در تلاش است تا با استفاده از تجربیاتی که در طی این مسیر به دست آورده است مطالبات موکل خود را به مطلوب ترین شکل ممکن وصول نماید. بهترین وکیل چک در ارومیه به عنوان وکیل پایه یک دادگستری از حقوق موکل خود دفاع خواهد کرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل چک در ارومیه را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل چک در ارومیه سال 1403!

بهناز کریمی پریشه

بهناز کریمی پریشه بهترین وکیل چک در ارومیه

خانم بهناز کریمی پریشه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در ارومیه به صورت تخصصی و حرفه ای در حزوه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی فعالیت دارد و همچنین پرونده های پیچیده ای را در زمینه چک به موفقیت رسانده است. وی دارای فن بیان شیوا می باشد و برای بهبود روند پرونده نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس : ارومیه، خیابان امام، کوچه جهان نما، ساختمان جهان نما، طبقه 1، واحد 3

شماره تماس: 09143709602

امیر اطمینان

امیر اطمینان وکیل و مشاور پایه یک دادگستری چک ارومیه

آقای امیر اطمینان وکیل و مشاور پایه یکی دادگستری یکی از وکلا حرفه ای و متخصص در ارومیه. ایشان با تبحر مکفی و تخصص لازمه پرونده های مروبط به چک را به موفقیت می رساند. وی در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی پرونده های موفق بسیاری را پشت سر گذاشته است. او به صورت تخصصی و با دانش حقوقی لازمه به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. همچنین قابل ذکر است که بیش از 18 سال سابقه وکالت دارد و در طی این سال ها هیچ گاه خارج از قوانین وکالت عملی انجام نداده است.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان بهار، طبقه ۴، واحد۴، پلاک۵۰

شماره تماس : ۰۹۱۴۱۴۵۲۵۸۷

زهرا یاری تنها

زهرا یاری تنها وکیل و مشاور پایه یک دادگستری چک ارومیه

خانم زهرا یاری تنها وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 16 سال سابقه وکالت در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و همچنین در زمینه چک برگشتی، وصول چک و دیگر موضاعات حقوقی و کیفری پرونده های بسیاری را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان پنجراه، روبروی بانک رفاه، پاساژ افتخاری، طبقه فوقانی لوازم بهداشتی یاری

شماره تماس : ۰۹۱۴۴۴۰۸۵۳۵

میترا ابوذری‌غفاری‌

میترا ابوذری‌غفاری‌ وکیل و مشاور پایه یک دادگستری چک ارومیه

خانم میترا ابوذری‌غفاری‌ وکیل توانا و مشاور خبره پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه موفق و درخشان در حوزه وکالت به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان با دانش حقوقی مکفی به افراد مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد و در صورت نیاز در محضر دادگاه برای دفاع از آنها حاضر می شود. ایشان برای بهبود روند پرونده در راستای قوانین وکالت با قاضی مربوطه نهایت همکاری را به عمل می آورد.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان خیام جنوبی، نرسیده به فلکه جهاد، طبقه فوقانی بانک شهر

شماره تماس : ۰۹۱۴۳۴۰۰۳۴۴

مهرداد احمدی

مهرداد احمدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری چک ارومیه

آقای مهرداد احمدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان در حوزه دعاوی وصول چک و چک برگشتی پرونده های پیچیده و موفقی را در سابقه خود جای داده است. همچنین می توان از ویژگی های فردی ایشان به رازداری و صبوری اشاره کرد. آقای احمدی باتوجه به سختی پرونده با فن بیان شیوا به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان شیخ تپه، کوی تعاون ،کوی فرمانداری۲، پلاک۳

شماره تماس : ۰۹۱۴۳۴۱۳۶۵۱

نوحعلی ابراهیمی

نوحعلی ابراهیمی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری چک ارومیه

آقای نوحعلی ابراهیمی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار در ارومیه به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی وکالت می پذیرد و مراجعین را با توجه به پیچیدگی پروندشان راهنمایی می کند. او در زمینه دعاوی چک به صورت تخصصی قبول پرونده می کند و برای رساندن حق به حق دار تلاش می کند.

آدرس دفتر: ارومیه ،خیابان دستغیب، روبروی تاکسیرانی، مجتمع فجر، طبقه۲، واحد۵

شماره تماس : ۰۹۱۴۴۴۱۶۲۳۴


سه اشتباه رایج در انتخاب بهترین وکیل چک در ارومیه

در صورتی می توانید در محاکم قضایی حرفی برای گفتن داشته باشید که از ابتدا با بهترین وکیل چک در ارومیه برای وصول حقوق خود اقدام کنید. چرا که در غیر این صورت ممکن است اقدامات غلطی در دادگاه از شما سر بزند که دسترسی به منافع قانونی تان را برای شما مشکل کند. چرا که علم حقوق همواره با پیچیدگی هایی همراه است که برای درک آن ملزم به داشتن تخصص و تجربیات لازم هستید. در ادامه سعی داریم شما را با سه مورد از اشتباهات رایج در این زمینه آشنا کنیم:

استخدام وکیل تنها با در نظر گرفتن میزان حق الوکاله: یکی از اشتباهاتی که اغلب از سوی افراد درگیر در پرونده های مربوط به دعاوی مالی رخ می دهد و همواره باعث بروز خسارت هایی می شود، انتخاب وکیل تنها بر اساس میزان دستمزدی است که وکیل مورد نظر دریافت می کند. دقت داشته باشید که میزان دستمزدی که یک وکیل برای عهده دار شدن پرونده های مربوط به چک دریافت می کند، نقش مهمی در انتخاب شما دارد؛ اما باید به سایرمعیارهای مهم برای انتخاب حقوقدان مد نظر نیز توجه داشته باشید.

توجه به جنسیت وکیل ممنوع: یکی دیگر از اشتباهاتی که به وفور در بین افراد درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری دیده می شود، انتخاب وکیل بر اساس مرد بودن یا زن بودن آن ها است. برخی از افراد احساس راحتی بیشتری با وکلای زن یا مرد دارند؛ اما این نباید باعث شود تا از سایر مهارت های وکیل غافل شوید. در صورتی که برای مثال قصد دارید یک وکیل خانم را به خدمت بگیرید، تمامی مهارت ها و ویژگی های او را بررسی کنید تا در نهایت موفق شوید که شاخص ترین آن ها را به خدمت بگیرید.

به سابقه وکیل توجه کنید نه به سن و سال او: تمامی افراد درگیر در پرونده های مربوط به چک برگشتی و چک بی محل با این واقعیت آشنایی کامل دارند که برای کسب نتایج مطلوب در این زمینه می بایست به سراغ آن دسته از وکلایی بروند که در زمینه مذکور از سابقه بالاتری برخوردار هستند. چرا که با توجه به سابقه درخشان یک وکیل می توان به قدرت او در کسب پیروزی پی برد؛ اما متاسفانه عده ای به غلط تصور می کنند که هر چه سن و سال بهترین وکیل چک در ارومیه بیشتر باشد، سابقه او نیز بالاتر است.

مهم ترین ویژگی وکیل چک ارومیه که موفقیت شما را تضمین میکند!

مهم ترین ویژگی وکیل چک ارومیه که موفقیت شما را تضمین میکند!

تخصص در امور حقوقی مرتبط با چک: یک وکیل چک باید به طور کامل با قوانین و مقررات مربوط به چک آشنا باشد. این قوانین، در قانون تجارت و قانون صدور چک گنجانده شده اند. علاوه بر این، یک وکیل چک باید با رویه های قضایی مربوط به چک نیز آشنا باشد. این رویه ها، شامل قوانین و مقرراتی است که در دادگاه ها در خصوص چک اعمال می شود. آشنایی به روند قانونی پیگیری پرونده به بهترین وکیل چک در ارومیه این امکان را می دهد تا با سهولت بیشتری امورات قضایی را به انجام برساند.

تجربه در پرونده های چک: یک وکیل چک با تجربه در پرونده های چک، می تواند با سرعت و دقت بیشتری پرونده را بررسی و پیگیری کند. او می داند که در هر مرحله از پرونده باید چه اقداماتی انجام دهد و از چه راهکارهایی برای دفاع از موکل خود استفاده کند. وکیل با تجربه در زمینه دعاوی مرتبط با چک می تواند از تجربیات گذشته خود در جهت حل و فصل دعاوی مطرح شده استفاده کرده و آن ها را به کار بگیرد تا ر نهایت به این شکل گره های پیش آمده در پرونده بازگشایی شده و نتیجه مطلوب حاصل شود.

مهارت در مذاکره و حل و فصل اختلافات: در بسیاری از موارد، می توان با مذاکره و حل و فصل اختلافات، از طرح دعوی در دادگاه جلوگیری کرد. یک وکیل با مهارت در مذاکره و حل و فصل اختلافات، می تواند به دارنده چک کمک کند تا وجه چک خود را بدون نیاز به طرح دعوی در دادگاه دریافت کند. بهترین وکیل چک در ارومیه باید به این توانایی رسیده باشد تا بتواند با فن بیان قوی تمامی مسائل حقوقی مربوط به دعاوی چک را برای موکل خود بازگو کرده و او را برای حضور موفق در دادگاه آماده نماید.

مسئولیت پذیری و تعهد به موکل: تعهد و مسئولیت پذیری، یک ویژگی اخلاقی است که نشان می دهد یک فرد نسبت به وظایف و مسئولیت های خود متعهد است. در مورد یک وکیل چک، این ویژگی به معنای آن است که وکیل باید نسبت به پرونده موکل خود متعهد باشد و تمام تلاش خود را برای احقاق حقوق موکل خود انجام دهد. در واقع وکیل بر اساس قراردادی که با موکل منعقد کرده است به انجام تعهداتی ملزم شده است. اصول حرفه ای حکم می کند که وکیل این وظایف را به بهترین شکل ممکن به انجام برساند.

سه اشتباه رایج در انتخاب بهترین وکیل چک در ارومیه

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل چک در ارومیه آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید از میان گزینه های موجود کاربلد ترین آن ها را به خدمت بگیرید. در ادامه سه تصور غلط در انتخاب وکلای چک را مورد بررسی قرار دادیم و در انتهای مقاله نیز مهم ترین ویژگی های وکیل چک را ارزیابی نمودیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در این خصوص دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 20 =

دکمه بازگشت به بالا