کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران ⚖️【سال1403】

در دعاوی کیفری با وقوع جرم از سوی متهم رو به رو هستیم و همین مسئله باعث می شود تا در پرونده های کیفری نوعی حساسیت ویژه وجود داشته باشد. در صورتی که وقوع جرم به اثبات برسد فرد متحمل مجازات های سنگینی خواهد شد که جان، مال و یا آبروی او را تحت تاثیر قرار خواهد داد. در صورتی که دعوای کیفری علیه شما اقامه شده است باید با استخدام یک وکیل در محاکم قانونی از حقوق خود دفاع نمایید. از سوی دیگر اگر حقوق شما با وقوع جرم تهدید شده نیز لازم است با استفاده از تجربیات یک وکیل توانمند و خبره شکایت تنظیم کرده و منافع پایمال شده خود را درخواست نمایید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

 بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران

بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران کیست؟

قانون مجازات اسلامی جرم های مختلف را مورد بررسی قرار داده و مجازات های درخور برای هر یک از جرم های صورت گرفته را نیز مشخص کرده است. دقت داشته باشیبد که برخی از این مجازات ها سنگین و برخی دیگر بر اساس جرم صورت گرفته سبک هستند؛ اما نکته ای که لازم است در نظر داشته باشید این است که محکوم شدن در دعاوی کیفری ممکن است عواقب ناگواری را برای هر یک از طرفین دعوی داشته باشد. از این رو، استخدام بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران الزامی به نظر می رسد.

بهترین وکیل تهران سال های زیادی از سابقه کاری خود را مشغول حل و فصل دعاوی کیفری مطرح شده در محاکم قضایی بوده است و به همین سبب توانسته تجربیات قابل اتکایی را به دست آورد که به او در بازگشایی گره های موجود کمک خواهد کرد. وکیل کیفری خوب در جنوب تهران جسارت کافی برای حضور در مراجع قانونی مانند دادگاه و دادسرا را دارد و می تواند از منافع موکل خود به مطلوب ترین شکل ممکن دفاع نماید و او را در کمترین زمان به اهداف تعیین شده برساند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای کیفری در جنوب تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران سال 1403!

سعید نقدی

سعید نقدی بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری، دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی، مدیر حقوقی شرکت پولیکا نوین، کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه می باشند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری و ملکی در تهران و شهرستان ها فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی در این زمینه دارند. آقای نقدی با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین و موکلین خود مشاوره ارائه می دهند. از افتخارات وی میتوان به گواهینامه دوره پولشویی اشاره کرد.

ایشان در وکالت دعاوی زیر تخصص دارند:

  • پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و …
  • پرونده های کیفری از جمله قتل، تجاوز به عنف ، رابطه نامشروع ، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و …

شماره تماس: 09129739424
آدرس دفتر1: تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد 12
آدرس دفتر2: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه مدافعان سلامت 3، ساختمان عمارت مجد، طبقه اول

دکتر محمد رضازاده سلطان آباد

دکتر محمد رضازاده، وکیل پایه یک دادگستری و متخصص دعاوی کیفری در تهران است. ایشان مدرک دکترای حقوق کیفری و جرم شناسی خود را از دانشگاه علوم وتحقیقات تهران اخذ نموده است. آقای دکتر محمد رضازاده، مدیر و موسس گروه های متخصص میزان و مولف 6 کتاب دانشگاهی و مقالات فراوانی همچون مقابله و پیشگیری از تامین مالی تروریسم با تاکید بر اسناد بین‌المللی و رویه اتحادیه اروپا و مقابله و پیشگیری کیفری از تامین مالی تروریسم و…  است.

از سابقه درخشان ایشان می توانیم به عضو کمیسیون آموزش مرکز وکلا قوه قضاییه و پژوهشگر مرکز وکلای قوه قضای تهران، و استاد دانشگاه های آزاد علوم و تحقیقات و اسلامشهر و … اشاره کرد.

آدرس دفتر: تهران، خانی آباد نو، نبش چهارراه شریعتی، تقاطع خیابان لطیفی و صمدی، ساختمان شریعتی، طبقه فوقانی بانک سپه، واحد ۳

شماره تماس: 09961696153

محمد اهوارکی

محمد اهوراکی

محمد اهوارکی وکیل پایه یک دادگستری، متخصص دعاوی حقوق کیفری در زمینه های همچون کلاهبرداری، جلع سند، جرایم یارانه ای، آدم ربایی و …است، ایشان عضو کانون وکلای دادگستری می باشد از سوابق تحصیلی ایشان به تحصیلات آکادمیک جزایی و کیفری ایشان می توان اشاره کرد از ویژگی منحصر به فرد ایشان اخلاق خوب و صبور در مقابله با پیچییدگی های کاری و دارا بودن علم بروز حقوقی و قوانین آن، تجربه و تخصص بالا در زمینه امور کیفری و تسلط بالا و فن بیان شیوا و… آن اشاره کرد.

آدرس دفتر: استان تهران، رباط کریم، خیابان اصلی، بلوار امام خمینی، جنب بانک ملی، پاساژ میلاد قائم، طبقه ی سوم، واحد 6

شماره تماس: 09122495112

زهرا خوش نظر

زهرا خوش نظر

زهرا خوش نظر، وکیل پایه یک دادگستری متخصص در امور حقوق و کیفری، خانوادگی، ملکی و … در جنوب تهران است. ایشان با داشتن فن بیان شیوا و تسلط درحوزه ای وکالت توانسته است پرونده هایی زیادی را رزومه خود ثبت کرده است. ایشان باپیگیری های فراوان و مشاوره صحیح توانسته است موکلین خود را در پروند هایشان موفق کنند. ایشان با اخلاق خوب و صبوری در مقابل مشکلات توانستند مبارزه کنند و همیشه پیروز در دادگاه ها باشند.

آدرس دفتر: شهرری، ابتدای خیابان ٢٤ متری، روبروی اداره ثبت، بن بست تهرانی پلاک ٢٠ طبقه ٤ واحد ٨

شماره تماس: 09121720548

کیوان امینی

کیوان امینی

کیوان امینی، وکیل پایه دادگستری متخصص در امور دعاوی حقوقی،خانوادگی، ملکی و… در استان تهران است. ایشان با 10 سال تجربه در رزومه خود فعالیتی های همچون قبول وکالت حقوقی در امور شهرداری، وزارت جهاد کشاورزی، هلال احمر و فولاد و… ثبت کرده اند. و حدود 742 پرونده حقوقی موفق داشته است و ایشان متخصص در زمینه نگارش انواع اظهارنامه ها، دادخواست، لوایح و شکوائیه است. ایشان با شرح روند پروند اعم از دادخواست ها، اخذ قرارداد ها و… شما را از جریان پرونده با استفاده از پنل پیامکی مطلع میکنند.

آدرس دفتر: تهران، اسلامشهر، تهران خیابان آزادی، خیابان کاوه ،پلاک ۱۲ واحد ۳

شماره تماس: 09127001676

علیرضا باوندپور

آقای باوندپور، وکیل پایه یک دادگستری متخصص در حقوق کیفری در جنوب تهران ایشان پرونده های زیادی در حوزه  کیفری مانند جرایم سیاسی، مزاحمت بانوان، سرقت و سرقت مسلحانه و … داشته است. ایشان با داشتن تسلط در این حوزه کیفری  توانسته است موفق شود و با توجه به کسب موفقیت های پی در پی جایگاه ویژه در بین وکلا کسب کرده است .

آدرس دفتر: ورامین، بلوار باهنر، بالاتر از دادگستری، جنب داروخانه رنجبران، پلاک 83 واحد 9

شماره تماس: 09121944954

رعنا فهیمی

رعنا فهیمی بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران

خانم رعنا فهیمی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به وکالت می پردازد و همچنین ایشان در زمینه دعاوی کیفری پرونده های پیچیده و مهمی را پشت سر گذاشته اند و به افراد در خصوص موضوع پروندشان با تبحر کامل مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تهران، افسریه، بین خیابان 15 متری 2و 3، پاساژ صدف، طبقه 1، پلاک 52

شماره تماس: 09125234257


4 اقدام مهم که باید پیش از استخدام وکیل کیفری جنوب تهران انجام دهید!

تحقیق کامل درباره وکیل: انتخاب چشم بسته وکیل می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به شما تحمیل کند. چرا که تمامی وکلا دارای توانمندی های متفاوتی از یکدیگر هستند و لازم است به سراغ بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران بروید تا بتوانید با استفاده از میزان تجربه و تخصص وی مسیر را برای کسب پیروزی هموار کنید. در نظر داشته باشید که اگر بدون تحقیق وکیل استخدام کنید چه بسا وکیلی تازه کار را به خدمت بگیرید که هیچ کمکی به شما در خصوص حل پرونده نتواند ارائه دهد.

توجه به سابقه وکیل کیفری: پیش از اینکه وکیل مورد نظرتان را استخدام کنید لازم است تحقیقات جامعی در خصوص میزان سابقه او داشته باشید. چرا که همواره با توجه به سابقه وکیل می توان تجربیات او را مد نظر قرار داد و مشخص کرد که بازدهی وکیل به چه اندازه ای است. البته هرگز نباید سابقه یک وکیل را با سن و سال او مقایسه کنید. چرا که الزاما سابقه آن دسته از وکلا که سن و سال بالاتری دارند، بیشتر نیست. چرا که ممکن است وکیل دیر پای به عرصه فعالیت های حقوقی گذاشته باشد.

ملاقات حضوری با وکیل کیفری: ملاقات حضوری می تواند اطلاعات شما در خصوص بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران را تکمیل نماید. دقت داشته باشید که تنها بر اساس تحقیقات مجازی از وکیل نمی توان قرارداد امضا کرد و لازم است جلسه ای را با وکیل داشته باشید و میزان مهارت های او را به طور دقیق محک بزنید. در نظر داشته باشید که برای این کار لازم است با دفتر وکیل و یا موسسه حقوقی که وکیل در آن مشغول به کار است تماس گرفته و زمانی را برای ملاقات حضوری تدارک ببینید.

تبادل نظر با وکیل در خصوص پرونده: وکیل کیفری زمانی می تواند از شما دفاعیات موثری را در دادگاه داشته باشد که با تمامی جزئیات پرونده و حوادث رخ داده درباره آن آشنایی کامل داشته باشد. در صورتی که شما به دلایل شخصی از بازگو کردن برخی از رازهای مربوط به پرونده خودداری کنید، این امکان وجود دارد که وکیل نیز نتواند از حقوق شما دفاع نماید؛ بنابراین پیش از استخدام وکیل کیفری لازم است تمامی جزئیات مربوط به پرونده را به او منتقل نمایید.

 بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران

4 عامل موثر بر میزان حق الوکاله وکیل کیفری جنوب تهران

نوع پرونده: اینکه پرونده شما حقوقی باشد و یا کیفری، در تعیین میزان حق الوکاله از سوی بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران موثر است. چرا که معمولا پرونده های کیفری با پیچیدگی و حساسیت های بیشتری برخوردار هستند و همین مسئله باعث می شود که وکیل از شما درخواست مبلغ بیشتری را داشته باشد. از سوی دیگر در میان پرونده های کیفری نیز در برخی از پرونده ها مانند دعاوی قتل، تجاوز، خیانت و… لازم است میزان هزینه بیشتری را در مقایسه با دعاوی تصرف عدوانی کنار بگذارید.

پیچیدگی های پرونده: وکیل انرژی بیشتری را در پرونده های کیفری پیچیده صرف می کند و از این رو، ممکن است جلساتی که با او خواهید داشت از شما درخواست دستمزد بالایی کند. البته نباید تصور کنید که تمامی وکلا دستمزدهای هنگفتی را از موکل دریافت می کنند. چرا که بسیاری از وکلا وجود دارند که در عین توانایی و پیچیدگی پرونده کاملا مقرون به صرفه هستند. در نظر داشته باشید که وکیل در جلسات مختلف میزان پیچیدگی پرونده را تخمین می زند تا به این شکل بتواند رقم مد نظر خود را به عنوان حق الوکاله از شما طلب نماید.

محل جغرافیایی دفتر وکیل کیفری: شهری که وکیل مورد نظر در آن مشغول به کار است در میزان دستمزد او تاثیر خواهد گذاشت. برای مثال تعرفه حق الوکاله در تهران کاملا متفاوت از شهری مانند یاسوج است. به طور قطع وکلای شاغل در شهر تهران از شما مبلغ بالاتری را در مقایسه با وکلای شاغل در شهرستان ها دریافت می کنند. از سوی دیگر باید در نظر داشته باشید که هزینه بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران کاملا متفاوت از وکیلی است که در شمال تهران دفتر دارد و مشغول به فعالیت حقوقی است.

سابقه وکیل کیفری: میزان سابقه یک وکیل به منزله کارنامه او و نمرات قبولی در دعاوی مختلف است. زمانی که به سراغ وکیل کیفری با سابقه می روید در واقع از او درخواست می کنید که تمامی تجربیاتی که او در طی سال های متمادی جمع آوری کرده است را برای حل و فصل پرونده شما به کار بگیرد. در نظر داشته باشید که معمولا وکلای کهنه کار از شما درخواست حق الوکاله بیشتری خواهند کرد. از سوی دیگر باید دقت داشته باشید که شانس شما برای پیروزی با این وکلا افزایش پیدا خواهد کرد.

بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران آشنا کنیم تا دغدغه ای از بابت وکلای سرشناس و خبره نداشته باشید. در ادامه نیز به اقداماتی اشاره داشتیم که می بایست پیش از استخدام وکیل به طور کامل انجام شوند. در انتها نیز چهار عامل موثر در تعیین حق الوکاله را تشریح نمودیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

دکمه بازگشت به بالا