کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شمال تهران ⚖️【سال1403】

به طور کلی دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی را می‌توان به دو دسته دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری تقسیم بندی کرد. در دعاوی کیفری شاهد ارتکاب جرم هستیم. قانون مجازات اسلامی برخی از رفتارها را مساوی با جرم قلمداد کرده است و اشاره دارد که در صورت ارتکاب جرایم یاد شده مجازات هایی برای مجرم در نظر گرفته خواهد شد. وقوع جرم حقوقی را از دیگران ضایع خواهد کرد و قانون این حق را در اختیار بزه دیده قرار داده است تا با حضور در محاکم قضایی دسترسی مجدد به منافع خود را خواستار شود. از سوی دیگر اگر فردی متهم به وقوع جرمی باشد می بایست با حضور در محاکم قضایی اقدامات لازم برای تبرئه خود را به انجام برساند؛ اما در دعاوی کیفری شاهد نوعی پیچیدگی در خصوص پرونده هستیم و همین مسئله باعث می‌شود تا مراجعه به یک وکیل کاربلد و مجرد الزامی باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در شمال تهران آشنا کنیم. پیشنهاد می‌دهیم تا پایان مقاله در سایت برترین وکیل در کنار ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در شمال تهران

بهترین وکیل کیفری در شمال تهران کیست؟

جرایم صورت گرفته از سوی مجرم می‌تواند جان و مال و آبروی مردم را تحت تاثیر قرار دهد. از این رو قانونگذار سعی دارد با تعیین مجازات‌هایی نوعی از امنیت و آرامش را در جامعه حکمفرما سازد. روند رسیدگی به پرونده‌های کیفری پیچیده است شما در صورتی می‌توانید حقوق از دست رفته خود را مطالبه کنید که از یک وکیل مجرب و خبره در زمینه دعاوی کیفری کمک بگیرید. در واقع بهترین وکیل کیفری در شمال تهران به واسطه ‌ها تجربه‌ای که در این زمینه دارد می‌تواند راهکارهای مناسبی را برای حل اختلافات پیش آمده در اختیار شما قرار دهد.

دریافت مشاوره آسان و دسترسی سریع به بهترین وکیل کیفری تهران را از دست ندهید!

برترین وکیل کیفری در شمال تهران با تحصیل در رشته حقوق در یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور دانش حقوقی خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده است می‌تواند برای ارائه دفاعیات لازم در محاکم قضایی حساب ویژه‌ای روی دانش خود باز کند و به این شکل مواد قانونی مختلفی را برای عبور از مشکلات مرور نماید. وکیل کیفری خوب در شمال تهران این وظیفه را بر عهده دارد که با ارائه مشاوره حقوقی موکل را از حقوق قانونی‌اش مطلع ساخته و اجازه ندهد که بی‌عدالتی‌های موجود در مسیر پرونده منافع او را به خطر انداخته و شکست در دعاوی مطرح شده را به همراه داشته باشد. بهترین وکیل کیفری در شمال تهران روند دادرسی پرونده های کیفری را سهولت می‌بخشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای کیفری در شمال تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در شمال تهران سال 1403

فاطمه میر

فاطمه میر بهترین وکیل کیفری در شمال تهران

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در جرایم کیفری وکالت انجام می‌دهند

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت تخصصی در دعاوی کیفری
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدید نظر
 • وکالت تخصصی در جرایم کارکنان دولت
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در دعاوی کلاهبرداری ، اختلاس ،ارتشا ،جرایم سایبری ،جرایم مالیاتی ،پول شویی‌ ، قاچاق کالا و ارز ، جرایم بانکی ، جرایم بیمه ، اخلال در نظام صادراتی کشور ،جرایم گمرکی ، جرایم بورسی ، اخلال در نظام پولی و بانکی ، اخلال در نظام تولیدی کشور ، ربا و ربا خواری
 • وکالت در دعاوی کیفری ملکی
 • وکالت در دعاوی کیفری خانوادگی
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه -حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و غیره‌ ..
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

جهت اعطای وکالت به خانم فاطمه میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415
آدرس دفتر: 
تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل کیفری در شمال تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان اعلام وکالت و دفاع از حقوق موکل در پرونده های جرائم اقتصادی می باشد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

علی رضایی

علی رضایی وکیل کیفری در شمال تهران

جناب آقای علی رضایی با 18 سال سابقه وکالت در تمامی حوزه ها اعم از دعاوی خانواده،‌دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، دعاوی تجاری فعالیت دارد. تخصص ایشان در حوزه کیفری می باشد و از بهترین وکلای کیفری شمال تهران به شمار می ورد. همچنین او در تمامی زمینه های حقوقی بصورت حضوری و غیر حضوری مشاوره ارائه میدهد و از اعضای کانون وکلای استان می باشد.

آدرس دفتر: تهران، شریعتی، بالاتر از ایستگاه مترو شریعتی، روبروی پمپ بنزین، داودیه، ساختمان مینا، بلوک غربی، واحد 4

شماره تلفن: 09124253227

مهدی جعفرزاده مزاری

مهدی جعفرزاده مزاری وکیل کیفری در شمال تهران

جناب آقای مهدی جعفرزاده مزاری از بهترین وکلای کیفری غرب تهران میباشد که حدود 18 سال در شمال تهران در این حوزه فعالیت میکند. آقای جعفرزاده در حوزه های اعسار و تعزیرات، تملک آپارتمان، جرایم اخلاقی پرونده قبول میکند و در تمامی حوزه های حقوقی مشاوره ارائه میدهد. ایشان به صورت حضوری و غیرحضوری نیز خدمات پرونده و مشاوره انجام میدهد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان سهروردی، خیابان ابن یمین، نبش کوچه 22، پلاک 56، طبقه 5، واحد 9

شماره تلفن: 09123099078

شکوفه عیوضی زاده

شکوفه عیوضی زاده وکیل کیفری در شمال تهران

سرکار خانم شکوفه عیوضی زاده با شماره پروانه وکالت 19695 در شمال تهران در حوزه وکالت فعالیت می کند. ایشان در تمامی حوزه ها اعم از حقوقی و کیفری و خانواده و … پرونده قبول کرده و به ارائه ی مشاوره میپردازد. ولی تخصص ایشان در وکالت پرونده های کیفری قابل تایید موکلین او می باشد. خانم شکوفه عیوضی زاده از بهترین وکلای کیفری شمال تهران می باشد.

آدرس دفتر: تهران، پاسداران، میدان هروی، برج هروی، ورودی A، طبقه ٥، واحد ٥٠٥

شماره تلفن: 09122018033

علی رضایی

علی رضایی وکیل کیفری در شمال تهران

جناب آقای علی رضایی از وکیل های کیفری شمال تهران با بیش از 20 سال سابقه وکالت، در حوزه های مختلف فعال بوده است. شما می توانید پرونده های خود در هر حوزه ای بخصوص کیفری و ملکی را به ایشان بسپارید و از نتیجه موثر آن اطمینان داشته باشید.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس دفتر: شهرک غرب، بلوار شهید دادمان، ابتدای خیابان درختی، مجتمع اداری تجاری خلیج فارس، طبقه سوم، واحد ٥

شماره تلفن: 09124830318

نعمت اله اصلانی

نعمت اله اصلانی وکیل کیفری در شمال تهران

جناب آقای نعمت اله اصلانی با بیش از 12 سال سابقه، وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب اصلانی در زمینه انواع دعاوی، اعم از کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. شما نیز می توانید برای بهرمندی از تجربیات و مشورت گرفتن از ایشان، از مشاوره های حضوری و غیر حضوری آقای اصلانی استفاده کنید.

آدرس دفتر: ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهای جنوبی، کوچه شهید نصرتی، پلاک۴، واحد۵، طبقه۲ غربی

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۳۶۴۳۹۶

مهرداد ابراهیم

آقای مهرداد ابراهیم وکیل پایه یک دادگستری بوده و از بهترین وکلای کیفری در شمال تهران به شمار می رود. ایشان در زمینه های دیگر نیز فعال بوده و در تمامی حوزه ها پرونده قبول می کند. آقای مهرداد ابراهیم در تمامی حوزه ها پرونده قبول کرده و به ارائه ی مشاوره حضوری و غیرحضوری می پردازد.

آدرس: تهران، خیابان کارگرشمالی بالاتر از نصرت، ساختمان سامان، واحد ۵۰۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۴۷۳۰۸۷


4 عامل مهم در تعیین میزان حق الوکاله وکیل کیفری در شمال تهران

نوع پرونده: به جرات می‌توان گفت از میان دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی پرونده‌های کیفری با پیچیدگی‌های بیشتری همراه هستند. نوع پرونده بر میزان دستمزدی که وکیل مورد نظر از شما درخواست می‌کند تاثیرگذار است. برای مثال ممکن است وکیل جهت قبول وکالت در دعاوی کیفری رقم کمتری را به عنوان حق الوکاله در مقایسه با عهده گرفتن پرونده‌های کیفری از شما مطالبه نماید. در میان پرونده‌های کیفری نیز باید اشاره داشته باشیم این دسته از دعاوی که با حساسیت‌های بیشتری دنبال می‌شوند به طور معمول هزینه‌های بالاتری را برای موکل به همراه خواهد داشت.

زمانبر بودن پرونده کیفری: در مواقعی که بهترین وکیل کیفری در شمال تهران زمان بیشتری را صرف رسیدگی به پرونده‌های کیفری کند از شما مبلغ بیشتری را به عنوان حق الوکاله دریافت خواهد کرد. در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری با وکیل تدارک دیده می‌شود حقوقدان مورد نظر سعی دارد تا زمان بر بودن پرونده را تخمین بزند. در چنین شرایطی اگر برای وکیل محرض شود که پرونده در مدت زمان طولانی به نتیجه می‌رسد این موضوع را به شما گوشزد خواهد کرد و در ازای آن دستمزد بالاتری را از شما مطالبه خواهد نمود.

کسب اطلاعات بیشتر از بهترین وکیل شمال تهران

پیچیدگی پرونده: در قسمت‌های قبل به این موضوع اشاره داشتیم که پیچیدگی دعاوی کیفری بسیار بالا است. وکیل مطالعه پرونده‌های کیفری سعی می‌کند میزان پیچیدگی آن را در نظر بگیرد تا با استناد به آن بتواند مبلغی را به عنوان حق الوکاله از شما طلب نماید. بهترین وکیل کیفری در شمال تهران ملزم است انرژی بالایی را صرف پرونده‌های پیچیده کند همین مسئله باعث می‌شود که او در زمان امضای قرارداد این مسئله را به شما متذکر شده و در ازای آن حق الوکاله بالایی را درخواست نماید. بدیهی است که شما نیز به عنوان موکل می‌توانید با چانه زنی از میزان حق الوکاله پیشنهادی از سوی وکیل کم کنید.

سابقه وکیل کیفری: در صورتی که تمایل دارید در پرونده‌های کیفری به نتایج درخشانی دست پیدا کنید لازم است به سراغ وکلای شاخص و مطرح بروید که سابقه درخشانی را از خود در سال‌های متمادی به ثبت رسانده‌اند؛ اما زمانی که به وکلای با سابقه مراجعه می‌کنید باید این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که میزان حق الوکاله وکلای با تجربه و کهنه کار کاملاً متفاوت است وکلای تازه کار است و شما باید هزینه بالاتری را برای استخدام وکلای با سابقه در نظر بگیرید.

بهترین وکیل کیفری در شمال تهران

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل کیفری شمال تهران

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل کیفری در شمال تهران این امکان را به موکل خواهد داد تا با حقوق قانونی خود به طور کامل آشنا شده و راه‌های تامین آن در محاکم قضایی را شناسایی کند. به این موضوع توجه داشته باشید که وکیل سال‌های زیادی را صرف حل و فصل دعاوی کیفری کرده است و به همین روش تجربیات قابل قبول و ممتازی را به دست آورده است. مشاوره حقوقی روشی برای کسب تجربه و دریافت راهکارهای مناسب از وکیل مورد نظر است همواره می‌تواند رفتارهای عاقلانه از سوی موکل در مراجع قانونی را به دنبال داشته باشد.

استخدام بهترین وکیل کیفری در شمال تهران می تواند موقعیتی را برای موکل فراهم کند تا انجام تمام امورات حقوقی را به نماینده قانونی خود سپرده و صحت انجام کار ها اطمینان حاصل کند؛ اما در شرایطی ممکن است فرد تمایلی به استخدام وکیل نداشته باشد و یا اینکه توانایی مالی او اجازه پرداخت حق الوکاله وکیل را ندهد. در چنین شرایطی دریافت مشاوره حقوقی می‌واند به عنوان یک راه دوم مطمئن پیش روی فرد باشد. افراد درگیر در پرونده‌های کیفری می‌توانند با مشاوره حقوقی پاسخ‌های درستی را برای سوالات حقوقی خود دریافت کنند.

یشتر بخوانید: بهترین وکیل تهران

در صورتی که احاطه مختصری بر مواد قانونی مربوط به دعاوی کیفری دارید همواره می‌توانید با دریافت مشاوره حقوقی ضعف‌های خود در این زمینه را جبران نموده و مهیای حضوری موفق در دادگاه و دادسرا شوید. لازم به ذکر است که هزینه‌های مربوط به دریافت مشاوره حقوقی به مراتب کمتر از زمانیست که بهترین وکیل کیفری در شمال تهران را استخدام می‌کنید؛ بنابراین اگر شرایط مالی مناسبی ندارید می، توانید به جای عدم استخدام وکیل با استفاده از مشاوره حقوقی راهکارهای موثری را برای عبور از مشکلات در پیش بگیرید و به این شکل شانس خود را برای کسب موفقیت در دادگاه افزایش دهید.

اگرچه مشاوره حقوقی در روش‌های مختلفی از سوی وکیل ارائه می‌شود اما به دلیل پیچیدگی‌هایی که در پرونده‌های کیفری وجود دارد به شما توصیه می‌کنیم از مشاوره حقوقی حضوری استفاده کنید. در مشاوره حقوقی حضوری وکیل می‌تواند به سادگی پرونده را مورد مطالعه قرار دهد و تمامی مدارک و مستندات ارائه شده را به طور دقیق ارزیابی نماید؛ اما لازم است این نکته را نیز مد نظر قرار دهید که هزینه‌های مربوط به مشاوره حقوقی حضوری به مراتب بالاتر از روش‌های دیگر مشاوره مانند مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی است؛ اما نتایج به دست آمده از روش حقوقی دقیق‌تر می‌باشد.

بهترین وکیل کیفری در شمال تهران

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل کیفری در شمال تهران آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن وکلای شاخص را شناسایی کنید. در ادامه به چهار عامل مهم در انتخاب وکیل اشاره داشتیم و پس از آن در خصوص اهمیت مشاوره حقوقی در زمینه دعاوی کیفری صحبت کردیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

دکمه بازگشت به بالا