کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شرق تهران ⚖️【سال1403】

ممکن است خواسته یا ناخواسته در شرایط مختلف رفتاری از فرد سر بزند که قانون آن را مساوی با جرم قلمداد کرده است. در این شرایط است که فردی حقوقی را از دیگری پایمال کرده است و طبق قانون لازم است مجازاتی برای او در نظر گرفته شود؛ بنابراین اگر دعوایی کیفری علیه شما اقامه شده باشد و یا اینکه قصد اقامه دعوایی کیفری علیه دیگری را داشته باشید، برای دسترسی ساده تر به نتیجه لازم است از یک وکیل مجرب و خبره استفاده نمایید؛ اما کسب نتایج مطلوب تنها با خدمت گرفتن وکلای شاخص و ممتاز ممکن است. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در شرق تهران آشنا کنیم. در مجله حقوقی برترین وکیل ما را تا انتها همراهی کنید.

بهترین وکیل کیفری در شرق تهران

بهترین وکیل کیفری در شرق تهران کیست؟

پیچیدگی های پرونده های مربوط به دعاوی کیفری باعث شده است تا استفاده از بهترین وکیل کیفری در شرق تهران الزامی به نظر برسد. چرا که باید دقت داشته باشیم هر گونه شکست در پرونده های کیفری می تواند خسارت یا مجازات را پیش روی فرد متهم قرار دهد. انتخاب یک وکیل خوب و کارکشته می تواند چند قدم فرد را به کسب موفقیت نزدیک تر کرده و از پایمال شدن حقوق قانونی اش جلوگیری کند؛ بنابراین لازم است با معیارهای مشخص به دنبال وکلای ممتاز و کاربلد در دعاوی کیفری بگردیم.

دریافت مشاوره آسان و سریع از بهترین وکیل شرق تهران  را از دست ندهید!

بهترین وکیل کیفری در شرق تهران در تلاش است تا تجربیات خود را در زمینه های مختلف افزایش دهد. در این صورت است که مهارت های او برای حضور موفق در دادگاه به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد. سابقه بهترین وکیل کیفری در شرق تهران به او کمک خواهد کرد تا در دادگاه خوش بدرخشد و راه کسب پیروزی را بالاتر از سایر رقبا به سهولت پیدا کند. بهترین وکیل کیفری در شرق تهران همواره آخرین تغییرات قانون را رصد می کند تا علم خود را به روز نگه دارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص کیفری در شرق تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در شرق تهران سال 1403!

بهزاد کریمی سرخی

جناب آقای بهزاد کریمی سرخی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 16 سال سابقه در شرق تهران مشغول وکالت می باشد. ایشان در حوزه دعاوی کیفری پرونده های متعددی داشته و یکی از بهترین وکلای شرق تهران است همچنین او در زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده آماده مشاوره به مراجعین می باشد.

آدرس دفتر: دماوند، بلوار اصلی، ساختمان تجاری دمادشت، ورودی d واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۵۹۲۴۰۴

مهرداد رحمانی

آقای مهرداد رحمانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 8 سال سابقه کاری در شرق تهران در زمینه دعاوی کیفری وکالت می پذیرد.او در طی چند سال سابقه وکالت خود پرونده های مهمی را عهده دار بوده و با موفقیت آن ها را پشت سر گذاشته است.

آدرس دفتر: دماوند، بلوار گیلاوند، کوچه زنبق۲، پاساژحافظ، طبقه۱، واحد۲۶

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۸۳۴۵۸۱

رویا کرامتی

رویا کرامتی

سرکار خانم رویا کرامتی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در شرق تهران وکالت می پذیرد.ایشان در محضر دادگاه با توجه به دانش حقوقی خود و مدارکی که از قبل تهیه کرده از موکل خود دفاع می کند همچنین با تعیین وقت قبلی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: خیابان پیروزی، روبرو خیابان پنجم نیرو هوایی، ساختمان نسیم، طبقه سوم

شماره تماس: ٠٩١٢٦٥٤٩٠١٦

شیما زند جو

خانم شیما زند جو وکیلی توانا در حوزه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده در شرق تهران مشغول کار است.ایشان در تمامی حوزه های فوق به صورت حرفه ای مشاوره ارائه میدهد و در چندین سال سابقه خود پرونده های مهمی را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

آدرس دفتر: نارمک، میدان نبوت، ابتدای خیابان جانبازان شرقی، خیابان برادران مصطفوی، پلاک۷، طبقه ۴، واحد ۱۷

شماره تماس: ٠٢١٧٧٩٧٩٠٤٧

سعیده منصور

خانم سعیده منصور یکی از وکلای نام دار در شرق تهران در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد.همچنین در پرونده های مهمی مشارکت داشته و آنها را با تجارب و دانش حقوقی خود به سر انجامی خوش رسانده است.

آدرس دفتر: پاسداران، میدان هروی، خیابان استاد حسن بنا شمالی، میدان شریفی، نبش کوچه فرزاد، مجتمع نارین، ورودیA، طبقه٤ واحد١٩

شماره تماس: ٠٩١٢٣٧٥٨٠٦٥

سه تصور غلط درباره دستمزد وکیل کیفری شرق تهران

در بالا به صراحت اشاره داشتیم که شکست در پرونده های کیفری می تواند فرد را به مجازات نزدیک و نزدیک تر کند. برای جلوگیری از این خسارت بزرگ لازم است تا خود را به ابزارهای موثری مسلح کنیم تا با استفاده از آن ها بتوانیم قدم های مثبتی در راه کسب پیروزی برداریم. یکی از موثر ترین اقدامات، استخدام بهترین وکیل کیفری در شرق تهران و نیز استفاده از مشاوره حقوقی وی است. به دستمزدی که لازم است در ازای دریافت کمک های حقوقی از وکیل مورد نظر باید به وی پرداخت حق الوکاله می گویند.

باید اشاره داشته باشیم که افراد جامعه در خصوص دستمزد وکلای کیفری گاها با اشتباهاتی عجیب مواجه هستند. در ادامه سعی داریم سه مورد از این اشتباهات رایج را مورد بررسی قرار دهیم.

دستمزد تمامی وکلا یکسان است: نخستین اشتباه رایجی که در بین افراد درگیر در یک پرونده رایج است، این می باشد که تصور می کنند دستمزد درخواستی از سوی تمامی وکلای کیفری با یکدیگر یکسان است. در پاسخ به این تصور غلط باید اشاره داشت که وکالت از جمله مشاغل آزاد به شمار می آید که دستمزد آن بر اساس توافق وکیل و موکل تعیین می گردد. هر یک از وکلا بسته به عواملی ممکن است در خصوص پرونده ای یکسان، دستمزدهایی متفاوت درخواست کنند.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل کیفری تهران

دستمزد وکیل به کسب نتیجه وابسته است: در ابتدا لازم است اشاره داشته باشیم که وکیل مامور به انجام وظایفی است که بر طبق قرارداد به آن ها متعهد شده است. در واقع او می بایست تمامی پتانسیل و مهارت های خود را به کار بگیرد تا در نهایت موفقیت را برای موکل خود به ارمغان آورد؛ اما ممکن است برخلاف تلاش های بهترین وکیل کیفری در شرق تهران شکست حاصل شود. در این شرایط نیز لازم است موکل حق الوکاله وکیل را تمام و کمال به او پرداخت نماید.

موکل هیچ نقشی در تعیین حق الوکاله ندارد: در ابتدا وکیل پرونده را مورد مطالعه قرار می دهد و در نهایت بر اساس اطلاعاتی که از پرونده و کیفیت آن کسب نموده است مبلغ مورد نظرش را به موکل اعلام می دارد. در این شرایط است که موکل می تواند با مبلغ مورد درخواست وکیل کیفری موافقت نموده و یا مبلغ مورد نظر خود را به او پیشنهاد دهد. عدم نقش آفرینی موکل در دستمزد درخواستی وکیل از اشتباهات رایج است.

بهترین وکیل کیفری در شرق تهران

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل کیفری در شرق تهران

هر یک از افراد درگیر با یک پرونده کیفری ملزم است تا خود را به متر و معیارهایی کارآمد مسلح سازد تا با به کار بستن آن ها بتواند مهارت های مختلف بهترین وکیل کیفری در شرق تهران را محک زده و در نهایت او را برای عهده دار شدن پرونده کیفری انتخاب نماید. در این صورت است که می بایست فرد با استفاده از مشخصاتی که از وکیل مورد نظر دارد با وکیل و یا دفتر او تماس گرفته و برای جلسه ای به منظور ملاقات حضوری وقتی را مطالبه نماید.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل تهران

وکیل و موکل ملزم هستند در زمان مقرر در جلسه قرار حاضر شده و در خصوص پرونده به تبادل نظر بپردازند. لازم است موکل اطلاعات کارآمدی در خصوص دعاوی کیفری مطرح شده در اختیار وکیل قرار دهد و در مقابل وکیل نیز ملزم است به طور کامل صحبت های موکل را مورد توجه قرار داده و با مطالعه پرونده در خصوص آن اطلاع کسب نماید. علاوه بر این، حق الوکاله از جمله موضوعات مهمی است که می بایست دو طرف در خصوص آن تبادل نظر کرده و به توافقات لازم برسند.

گذشته از این لازم است فرد تمامی شاخصه و ویژگی های وکیل مورد نظر را مورد بررسی قرار دهد تا از انتخاب خود اطمینان حاصل نماید. می شود در همان جلسه اول زمان شناس بودن، فن بیان قوی و حسن اخلاق وکیل را ارزیابی کرد. در صورتی که توافقات در خصوص مسائل مختلف حاصل شد می بایست دو طرف به امضای قرارداد اقدام کنند. دقت داشته باشید که تنظیم قرارداد می تواند از بروز اختلافات شدید بین وکیل و موکل جلوگیری نماید و راه را برای همکاری سازنده هموار سازد.

بهترین وکیل کیفری در شرق تهران

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما کمال تشکر را داریم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیفری در شرق تهران آشنا کنیم تا شاید به این شکل توانسته باشیم قدم مثبتی برای حل و فصل اختلافات پیش آمده برداریم. در ادامه تلاش کردیم تا سه مورد از مهم ترین تصورات غلط در خصوص دستمزد وکلای کیفری را مورد بررسی قرار دهیم و علاوه بر این، اهمیت ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر را گوشزد نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − دو =

دکمه بازگشت به بالا