کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در ورامین ⚖️【سال1403】

وکیل کیفری در ورامین فردی است که تجارب و تخصص بالایی در پیگیری و حل دعاوی مربوط به جرم و جنایت دارد. دعاوی همچون کلاهبرداری، سرقت، جعل اسناد، خیانت در امانت، قتل، آدم ربایی و … از دعاوی کیفری محسوب می شوند که نیاز است وکیلی خبره، وکالت آن را برعهده بگیرد. در این مقاله سعی می کنیم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در ورامین بپردازیم. در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

 بهترین وکیل کیفری در ورامین کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ورامین

بهترین وکیل کیفری در ورامین کیست؟

بهترین وکیل کیفری در ورامین فردی است که دانش حقوقی بالا و اطلاعات کاملی درخصوص انواع جرایم و مجازات های مربوط به آنها دارد. به این ترتیب می تواند انواع پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، آدم ربایی، تجاوز به عنف، اختلاس، خیانت در امانت و … را به بهترین شکل ممکن پیگیری نموده و به نتیجه مطلوب برساند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

اگر در حال مطالعه این مقاله هستید، مطمئنا به دنبال وکیلی خبره در ورامین می گردید که وکالت پرونده کیفری تان را بپذیرد. در ادامه تعدادی از وکلای ورامین را معرفی می کنیم که به راحتی می توانید با آن ها مشاوره داشته و وکالت پرونده را به آنها بسپارید. همراه ما در وبسایت حقوقی برترین وکیل باشید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در ورامین ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

سپیده اکبریان

سرکار خانم سپیده اکبریان

خانم اکبریان از وکلای پایه یک دادگستری در ورامین هستند. ایشان متخصص در دعاوی کیفری، کلاهبرداری، سرقت، جعل، خیانت در امانت و … می باشند. سایر خدماتی که به موکلین ارائه می کنند شامل مشاوره و قبول وکالت انواع دعاوی خانوادگی، ملکی، حقوقی، ثبتی و … است.

آدرس دفتر: ورامین، میدان امام خمینی (اصلی)، خیابان طالقانی، خیابان شهید نوری (پشت بانک ملی مرکزی)، مرکز تجاری اداری یاسین، طبقه اول، واحد 19

شماره تماس: 09126954682

علی مقدسی نیگجه

آقای نیگجه وکیل کیفری در ورامین و مشاور حقوقی در این شهر هستند. سابقه ی بالایی در حرفه وکالت دارند و به پیگیری و بررسی انواع پرونده های کیفری، حقوقی، ملکی، خانودگی، ثبتی و … دارند.

آدرس دفتر: ورامین، بلوار شهید باهنر، جنب دادگستری، جنب میوه فروشی پیکامی

شماره تماس: 09121492710

جعفر چراغی

آقای چراغی از وکلای برتر در ورامین هستند. وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند که در زمینه دعاوی کیفری، خانوادگی، ثبتی و … تخصص دارند. سابقه ای نزدیک به 10 سال در حرفه وکالت دارند و تلاش می کنند تا خدماتی که به موکلین خود ارائه می دهند بهترین نتیجه را برای پرونده آن ها رقم بزند و از تمام تجارب و سوابق خود برای دفاع از پرونده کیفری موکل استفاده می کنند.

آدرس دفتر: ورامین، قرچک، شهرک طلائیه، خیابان 16 متری صباغ، ساختمان قائم 2

شماره تماس: 09125381911

مجید کریمی

جناب آقای مجید کریمی

آقای کریمی وکیل پایه یک دادگستری در شهرستان ورامین هستند. با داشتن سابقه ای نزدیک به 10 سال، تجارب بسیاری در پیگیری پرونده های کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی و … دارند.

آدرس دفتر: ورامین، قرچک، خیابان 16 متری صباغ، روبروی اداره ثبت، مجتمع زمرد، طبقه فوقانی فروشگاه رفاه، طبقه 1 ، واحد4

شماره تماس: 09124919647

علیرضا باوندپور

جناب آقای علیرضا باوندپور

آقای باوندپور وکیل پایه یک دادگستری در شهرستان ورامین و متخصص در دعاوی کیفری هستند. رسیدگی به پرونده های کلاهبرداری، سرقت، قتل، جعل اسناد و … تبحر دارند. برای اعطای وکالت پرونده های کیفری، حقوقی، ملکی، خانوادگی، ثبتی و … می توانید با آقای باوندپور در ارتباط باشید.

آدرس دفتر: ورامین، بلوار باهنر، بالاتر از دادگستری، جنب داروخانه رنجبران، پلاک 83 واحد 9

شماره تماس: 09121944954

محمدرضا اشکذری

جناب آقای محمدرضا اشکذری وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در شهر ورامین می باشند که وی با سابقه درخشان کاری خود در زمینه هایی همچون دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و … توانسته است تا جایگاه ویژه ای را بین وکلای دادگستری شهر ورامین کسب کند و همینطور یکی از شناخته ترین وکلای آن شهر محسوب شود.

آدرس دفتر: ورامین، بلوار باهنر، بعد از میری وسجادی، پلاک 128، طبقه زیر زمین

شماره تماس: 09121453898

اعظم نوری

سرکار خانم اعظم نوری وکیل کیفری ورامین

سرکار خانم اعظم نوری وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری ورامین می باشد که وی به صورت تخصصی چندین سال در حوزه وکالت فعالیت می کنند و پرونده های مختلفی از جمله دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و … را بر عهده دارند و با سابقه درخشان خود در شهرستان ورامین فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: ورامین، بلوار باهنر، بعد از ده متری میری، جنب نانوایی بربری، پلاک ١٢٨

شماره تماس: 09102100364

علیرضا بهرامی

جناب آقای علیرضا بهرامی از وکلای پایه یک دادگستری می باشد که دارای قدرت سخن وری فوق العاده ای در صحن دادگاه و قاضی می باشد که بدین ترتیب از دانش حقوقی خود بهره برده و پرونده های خود را به نتایج عالی سوق می دهد. ایشان در تمامی حوزه ها پرونده قبول کرده و در حوزه کیفری از بهترین وکیل های ورامین می باشد.

آدرس: ورامین، میدان راه آهن، جنب دادگستری و مسجد

شماره تماس: ٠٩١٢٢٠٥٦١٤٧


جرایم کیفری شامل چه مواردی می شود؟

بر مبنای قانون، جرائم به دو دسته کلی تقسیم می شوند این دو دسته از جرائم عبارتند از: جرائم خصوصی و جرائم عمومی. با وجود گستردگی جرائم کیفری و با توجه به ماهیت ویژه این جرم‌ ها، تقسیم بندی‌های متعددی از این دسته از جرائم، صورت گرفته است. این طبقه بندی باعث می‌شود تا برای هر یک از این جرائم، دادگاهی تخصصی نیز برگزار شود.

بنابراین جرائم کیفری را می‌توان به انواع جرائم علیه اشخاص (توهین، نشر اکاذیب، افشای اسرار حرفه ای، هتک حرمت مراسلات و مخابرات و مکالمات تلفنی، مزاحمت تلفنی، هتک حرمت منزل یا مسکن اشخاص، تهدید اشخاص، توقیف یا اخفای غیرقانونی، سلب حقوق و آزادی مردم، آدم ربایی)، جرائم مربوط به حوزه عمومی، جرائم علیه اموال (کلاهبرداری، خیانت در امانت)، جرائم مربوط به خانواده، جرائم مربوط به مطبوعات، جرائم رایانه‌ای و … دسته بندی نمود که هر یک از این موارد، خود شامل چندین نوع از پرونده‌های کیفری است.

دیه، ضرب و جرح، قتل، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، آدم ربایی، مزاحمت تلفنی، جرم های مربوط به مواد مخدر و مشروبات الکلی، خیانت در امانت از مهم ترین موضوعات پرونده های کیفری هستند که در اکثر شهرها به خصوص در دادگاه های ورامین به چشم می خورد.

حضور وکیل در پرونده های کیفری چه اهمیتی دارد؟

وکیل کیفری خوب در ورامین فردی است که دانش حقوقی بالا و اطلاعات کاملی در مورد انواع جرایم و مجازات های آنها دارد. به این ترتیب می تواند انواع پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، آدم ربایی، تجاوز به عنف، اختلاس، خیانت در امانت و … را به بهترین شکل ممکن به نتیجه مطلوب برساند. معمولا پرونده های کیفری با جان، مال و حیثیت افراد در ارتباط اند. همین موضوع سبب پیچیدگی حل چنین پرونده هایی می شود.

افراد عادی اطلاعاتی از قوانین و نحوه رسیدگی به دعاوی کیفری در دادگاه ندارند. بنابراین می توان گفت که حضور وکیل در پرونده های کیفری اهمیت بالایی دارد. معمولا در پرونده های کیفری افراد تنها یک بار می توانند طرح دعوا کنند و تمامی اظهارات بیان شده در پرونده فرد ثبت می شود و نمی توان آن را تغییر داد.

اهمیت دیگر حضور وکیل در پرونده های کیفری به خصوص در زمینه طرح شکایت است. اگر از همان ابتدا به بهترین وکیل کیفری در ورامین مراجعه کنیم، وکیل باتوجه به دانش و سابقه ای که دارد، بهترین دعوا را طرح می کند به صورتی که نتیجه دادگاه به نفع موکل باشد. همینطور وکیل خبره در دعاوی کیفری می تواند با بررسی هایی که بر روی پرونده انجام می دهد، مستندات و مدارک لازم که به نفع موکل است را به دادگاه ارائه دهد.

کلام آخر

پرونده های کیفری در هر موضوعی که باشند، حساسیت بالایی دارند. باید به طور صحیح و قانونی به آنها رسیدگی شود تا درصد موفقیت افزایش یابد. همه ما می دانیم که محیط دادگاه با دیگر مراکز کاملا متفاوت است، در اینجا همه چیز براساس قانون پیش می رود و نیاز است که اطلاعات کافی در خصوص قوانین داشته باشیم. با معرفی بهترین وکیل کیفری در ورامین سعی کردیم تا اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. خوشحال می شویم نظرات و انتقادات تان را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا