کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در غرب تهران ⚖️【سال1403】

قانون رفتارهای بسیاری را مساوی با ارتکاب جرم قلمداد کرده است. ممکن است بر اثر وقوع جرم حقوقی از شما پایمال شده باشد و در این صورت تمایل داشته باشید با حضور در مراجع قضایی دسترسی مجدد به منافع خود را خواستار شوید. از سوی دیگر ممکن است متهم به ارتکاب جرم شده باشید. در چنین شرایطی نیز ملزم هستید با حضور در مراجع قانونی دفاعیات موثری را ارائه داده از اعمال مجازات‌های احتمالی جلوگیری کنید. در تمامی این شرایط برای اثبات جرم و یا رفع اعتقاد نیازمند احاطه کامل بر قوانین و مقررات کیفری هستید. استخدام یک وکیل مجرب و کاربلد در زمینه پرونده‌های کیفری می‌تواند به شما کمک کند تا به شیوه‌ای مطلوب‌تر از حقوق خود دفاع نمایید؛ اما مسئله اینجاست که یافتن چنین وکلایی همواره کار ساده‌ای نیست و نیاز به تحقیقات کامل در این زمینه دارد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در غرب تهران آشنا کنیم. لطفاً با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در غرب تهران

بهترین وکیل کیفری در غرب تهران کیست؟

حتی اگر احساس می‌کنید که از نظر قانون حق با شما است و با شرح ماجرا در محاکم قضایی می‌توانید از حقوق خود دفاع نمایید باید به این موضوع توجه داشته باشید که دعاوی کیفری همواره با پیچیدگی‌هایی همراه بوده است. در چنین شرایطی نیز نیازمند استفاده از یک وکیل معتبر و سرشناس هستید. چرا که کوچک‌ترین اقدام غلطی در زمینه دعاوی کیفری مطرح شده می‌تواند منافع شما را به کلی در خطر انداخته و شکست را به دنبال داشته باشد. در چنین شرایطی است که دسترسی به اهداف تعیین شده برای شما سخت و دور از انتظار خواهد بود.

برای دریافت مشاوره سریع و آسان از بهترین وکیل کیفری تهران  کلیک کنید!

برترین وکیل کیفری در غرب تهران دانش حقوقی لازم برای ارائه دفاعیات موثر در جلسات دادگاه را در اختیار دارد. وکیل کیفری خوب در غرب تهران روند قانونی رسیدگی به پرونده‌های کیفری به طور کامل آشنایی دارد و می‌تواند در صورت لزوم مطلوب‌ترین راهکار برای عبور از مشکلات را در اختیار موکل خود قرار دهد. وکیل کیفری خوب در غرب تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری آماده است تا از تجربیات خود در جهت حل و فصل اختلافات پیش آمده استفاده کند و گره‌های موجود در پرونده را با ارائه راهکارهای حقوقی بازگشایی نماید. با کمک بهترین وکیل کیفری در غرب تهران دسترسی به اهداف با سهولت بیشتری انجام می‌شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای کیفری در غرب تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری درغرب تهران سال 1403!

فاطمه میر

فاطمه میر بهترین وکیل کیفری در غرب تهران

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در جرایم کیفری وکالت انجام می‌دهند

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت تخصصی در دعاوی کیفری
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدید نظر
 • وکالت تخصصی در جرایم کارکنان دولت
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در دعاوی کلاهبرداری ، اختلاس ،ارتشا ،جرایم سایبری ،جرایم مالیاتی ،پول شویی‌ ، قاچاق کالا و ارز ، جرایم بانکی ، جرایم بیمه ، اخلال در نظام صادراتی کشور ،جرایم گمرکی ، جرایم بورسی ، اخلال در نظام پولی و بانکی ، اخلال در نظام تولیدی کشور ، ربا و ربا خواری
 • وکالت در دعاوی کیفری ملکی
 • وکالت در دعاوی کیفری خانوادگی
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه -حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و غیره‌ ..
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

جهت اعطای وکالت به خانم فاطمه میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415
آدرس دفتر: 
تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر

زهرا ابراهیمی

زهرا ابراهیمی وکیل کیفری در غرب تهران

خانم زهرا ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای دو فوق لیسانس حقوق خصوصی و حقوق اقتصادی از دانشگاه علامه طباطبائی هستند.

برخی از سوابق خانم زهرا ابراهیمی:

 • دارای سوابق متعدد در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده در حوزه قضائی تهران
 • آشنا به رویه قضائی دادگاه های تهران
 • 12 سال سابقه کار وکالت در حوزه های مختلف حقوقی ، کیفری و خانواده
 • قبول وکالت از هم وطنان عزیز در خارج از کشور

تخصص خانم زهرا ابراهیمی:

 • حقوقی: شامل موضوعات مختلف ملکی از جمله تخلیه، خلع ید، اعتراض ثالث، معامله صوری و فرار از دین، الزام به تنظیم سند رسمی و … ، چک، اختلافات ناشی از قراردادها، تخلیه، الزام به ایفاء تعهدات و خسارات ناشی از عدم انجام آنها ، مطالبه خسارت و …
 • کیفری: شامل موضوعات مختلف از جمله: کلاهبرداری های سنتی و رایانه ای، انتقال مال غیر، خیانت در امانت، جعل و استفاده از سند مجعول، ایراد صدمات بدنی غیر عمدی و دیه، ضرب و جرح، توهین، افتراء، نشر اکاذیب و …
 • خانواده شامل موضوعات مختلف: طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج، طلاق به درخواست زوجه، مهریه، نفقه، تمکین، اعسار، حضانت فرزندان، ملاقات با فرزندان، اثبات نسب، نفی نسب، اثبات زوجیت و …

تلفن دفتر: 02144363648

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی وکیل کیفری در غرب تهران

سرکار خانم مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری با 10 سال سابقه کاری از اعضای کانون وکلای تهران می باشد. او از بهترین وکلای کیفری تهران است و همچنین در حوزه ی ملکی و دعاوی خانواده مشاوره تخصصی ارائه می دهد.تنظیم دادخواست و لایحه، تنظیم شکوائیه طلاق نیز از دیگر خدمات او به شمار می رود.

آدرس دفتر: خیابان آیت الله کاشانی، مجتمع تجاری اترک، طبقه ششم، اداری A&، واحد 609

شماره تماس: 09123057975

مجتبی محمدی

مجتبی محمدی وکیل کیفری در غرب تهران

جناب آقای مجتبی محمدی با مدرک دکتری حقوق بین الملل جزء اعضای کانون وکلای دادگستری مرکز تهران می باشد. او بی شک از بهترین وکلای کیفری غرب تهران می باشد و عضو کمسیون داوری کانون وکلا است. آقای محمدی در تمامی حوزه ها مشاوره ارائه میدهد و ده ها مقاله از سوی او به ثبت رسیده برای مثال مقاله ی بررسی جایگاه حفاظت از محیط زیست در رویه داوری بین المللی.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، کوچه علی اکبر، پلاک 41، واحد 4

شماره تلفن: 09121212133

ندا اقوامی

ندا اقوامی وکیل کیفری در غرب تهران

سرکار خانم ندا اقوامی از وکلای پایه یک دادگستری و جزء کانون وکلای تهران می باشد. ایشان در دعاوی کیفری از بهترین وکلای کیفری غرب تهران به شمار می رود و همچنین در دیگر حوزه های دعاوی خانواده، حقوقی، تجاری نیز پرونده قبول می کند و در تمامی حوزه ها ارائه ی مشاوره می دهد.

آدرس دفتر: تهران، انتهای اشرفی اصفهانی،سیمون بلوار،نبش خیابان زارع،پلاک 4،مجتمع استاد شهریار، طبقه دوم جنوبی 

شماره تماس: 09124585704

مرجانه فشنگچی

مرجانه فشنگچی وکیل کیفری در غرب تهران

سرکار خانم مرجانه فشنگچی دارای مدرک کارشناسی ارشد با قبولی رتبه دو رقمی، دارای 15 سال سابقه موفق در عرصه وکالت می باشد. ایشان افتخار همکاری با شرکت پرشیا و بوژنه را در کارنامه خود دارد و بصورت تخصصی در زمینه دعاوی کیفری به عنوان بهترین وکیل غرب تهران فعالیت می کند. همچنین او در زمینه های جرایم خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت دارد و در حوزه انحصار وراثت و جرایم ملکی و سایبری پرونده قبول می کند.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد مرکزی، پلاک 78، واحد 2 

شماره تلفن: 02144899341

محمد تقی زاده

محمد تقی زاده وکیل کیفری در غرب تهران

جناب آقای محمد تقی زاده از وکلای خبره در حوزه کیفری غرب تهران می باشد. موفقیت پرونده های وی زبانزد فعالان این عرصه می باشد. آقای محمد تقی زاده انواع پرونده های کیفری و حقوقی و پرونده های دیگر حوزه ها را قبول میکند و در تمامی زمینه ها به ارائه ی مشاوره می پردازد. ناگفته نماند که ده ها مقاله ی پژوهشی و علمی از ایشان به ثبت رسیده است.

آدرس دفتر: سعادت آباد، نبش خیابان ٣٢، پلاک ١١٦، ساختمان خانه سبز، طبقه ٢، واحد ٤

شماره تلفن: 09121722464

یحی رحمتی

یحی رحمتی بهترین وکیل کیفری در غرب تهران

جناب اقای یحی رحمتی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص کامل در دعاوی کیفری وکالت می پذیرد و همچنین در امور حقوقی ،کیفری ،خانواده و ملکی به درستی و با تکیه بر دانش حقوقی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. قابل ذکر است که وی بیش از 25 سال سابقه وکالت دارد.

آدرس دفتر: تهران، پونک، اتوبان همت غرب، ورودی سردار جنگل، نرسیده به تقاطع مخبری، پلاک 23 (مجتمع پویا)، طبقه 2، واحد 19

شماره تماس: 09124755038


تعرفه حق الوکاله وکیل کیفری در غرب تهران

باید دقت داشته باشیم که مسائل اقتصادی همواره بخش مهمی از انتخاب بهترین وکیل کیفری در غرب تهران است. میزان دستمزدی که یک وکیل برای ارائه خدمات حقوقی افت می‌کند را در اصطلاح حق الوکاله می‌نامند. این خدمات می‌تواند شامل تنظیم شکواییه و ارائه دفاعیات موثر در جلسات دادگاه و دادسرا باشد. باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که میزان دستمزدی که وکلای کیفری برای عهده‌دار شدن پرونده از موکل دریافت می‌کنند همواره رقم ثابتی نیست و به عوامل مختلفی بستگی دارد.

با مراجعه به آیین نامه‌های وکالت چه همه ساله از سوی نهادهای قضایی به چاپ می‌رسد می‌توانید میزان دستمزدهای تعیین شده برای وکلا در زمینه دعاوی کیفری را مشاهده کنید؛ اما نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشته باشید این می‌باشد که وکالت از شغل‌های آزاد محسوب می‌شود و همین مسئله دست وکیل را برای تعیین توافقی حق الوکاله باز گذاشته است. بیشتر وکلا تمایل دارند که میزان حق الوکاله هزینه های مربوط به رسیدگی به پرونده‌های کیفری را از طریق تبادل نظر با موکل مشخص نمایند که همین موضوع نشان می‌دهد میزان حق الوکاله رقم ثابت و مشخصی ندارد.

کسب اطلاعات بیشتر از بهترین وکیل غرب تهران

باید به این موضوع توجه داشته باشید که وکیل در ابتدا میزان پیچیدگی پرونده را مورد مطالعه قرار می‌دهد. در صورتی که برای وکیل محرز شود که پرونده کیفری شما از پیچیدگی بالایی برخوردار است در ازای قبول وکالت آن از شما مبلغ بالایی را به عنوان حق الوکاله مطالبه خواهد کرد. از سوی دیگر باید توجه داشته باشید که به هر اندازه سابقه بهترین وکیل کیفری در غرب تهران بالاتر باشد میزان دستمزدی که او از شما ی وکالت پرونده‌های کیفری طلب می‌کند نیز بالاتر خواهد رفت. چرا که با استفاده از وکلای با تجربه شانس پیروزی شما در محاکم قضایی به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد نمود.

به این موضوع توجه داشته باشید که خود موکل نیز می‌تواند در تعیین میزان حق الوکاله وکیل نقش داشته باشد. در واقع اگر احساس کنید که وکیل مبلغ هنگفتی را از شما درخواست کرده است می‌توانید در این خصوص چانه زنی کرده و از مبلغ مورد نظر وکیل کم کنید. علاوه بر میزان حق الوکاله می‌توانید در خصوص شیوه و نحوه پرداخت آن نیز با وکیل مورد نظر به توافق برسید. برای مثال می‌توانید هزینه وکیل را در چند قسط به او پرداخت کنید. همچنین می‌توانید تعیین کنید که در صورت شکست در پرونده چه میزان از حق الوکاله وکیل کم شود. چنین موضوعاتی تنها به توافق طرفین بستگی دارد.

بهترین وکیل کیفری در غرب تهران

4 اشتباه رایج در انتخاب وکیل کیفری در غرب تهران

انتخاب عجولانه: هرگونه انتخاب عجولانه و چشم بسته می‌تواند عواقب ناگواری را در نتیجه پرونده کیفری به همراه داشته باشد. لازم است پیش از هرگونه تصمیم گیری در خصوص مهارت و ویژگی‌های بهترین وکیل کیفری در غرب تهران تحقیق کنید تا برای شما مشخص شود که آیا این وکیل همان شخصی است که انتظار داشتید وکالت پرونده‌های کیفری خود را به او بسپارید یا خیر. به هر اندازه که مهارت‌های یک وکیل بیشتر باشد شانس شما نیز برای کسب پیروزی در محاکم قضایی به همان اندازه افزایش پیدا خواهد کرد.

انتخاب وکلای تازه کار: لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که پرونده‌های کیفری همواره با پیچیدگی‌های بسیار زیادی همراه هستند و برای کسب پیروزی در آنها به بهترین وکیل کیفری در غرب تهران نیازمند هستید. اگر به سراغ استخدام وکلای تازه کار بروید دچار یک اشتباه مهلک شده‌اید. این وکلا به جای اینکه از تجربیات خود در جهت حل و فصل اختلافات پیش آمده استفاده کنند پرونده شما را به منزله میدانی برای کسب تجربه می‌بینند. به جای اینکه تاوان آزمون و خطای وکلای تازه کار را بدهید بهترین می‌باشد که به سراغ وکلای با تجربه و کهنه کار در زمینه دعاوی کیفری بروید.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل تهران

انتخاب وکیل بر اساس قیمت: مجدداً لازم است این موضوع را ذکر کنیم چه هزینه یک وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است اما تمام آن چیزی نیست که شما باید در زمان انتخاب به آن توجه داشته باشید. اگر تنها دستمزد پایین معیار شما برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در غرب تهران باشد ممکن است به وکلای تازه کار اعتماد کنید و نتیجه چنین اعتمادی به وضوح در پایان دادرسی مشخص خواهد شد. لازم است علاوه بر قیمت وکیل به میزان مهارت‌های او مانند فن بیان و دانش حقوقی توجه داشته باشید تا به این شکل موفق به استخدام وکلای معتبر و سرشناس شوید.

انتخاب وکیل بر اساس تبلیغات: بسیار دیده شده است که موسسات حقوقی برای مطرح کردن وکلای خود اقدام به تبلیغات پر سر و صدایی می‌کنند. لازم به ذکر است که چنین تبلیغاتی تنها جنبه بازاریابی دارد نمی‌توان چشم بسته به آن اعتماد کرد. سرشناس و مشهور بودن یک وکیل جزو مهم‌ترین معیارهایی است که باید در زمان انتخاب حقوقدان برای رسیدگی به پرونده به آن توجه داشته باشید؛ اما معروف بودن یک وکیل کاملاً متفاوت است تبلیغات پررنگ و لعابی می‌باشد که همه روزه در فضای مجازی و تلویزیون شاهد آن هستیم.

بهترین وکیل کیفری در غرب تهران

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را نام و مشخصات بهترین وکیل کیفری در غرب تهران آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید وکلای خود را از گزینه های معرفی شده انتخاب کنید. در ادامه به بررسی تعرفه حق الوکاله وکیل کیفری پرداختیم و در انتهای مقاله نیز چند اشتباه مهلک در انتخاب وکیل را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا