کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در جردن ⚖️【سال1402】

یکی از پیچیده ترین پرونده هایی که این روزها در دادگاه ها دیده می شود مربوط به جرایم کیفری است. این جرایم بسیار حساس هستند و باید به طور ویژه به آنها رسیدگی شود. از بین رفتن نظم و امنیت در جامعه یکی از اثرات جرایم کیفری است، از این رو قانون گذار مجازات سنگینی را برای مرتکبین این جرایم در نظر گرفته است. جردن یکی از مناطق شمال شهر تهران است که افراد بسیاری در آن به دنبال وکیل کیفری می باشند لذا در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در جردن بپردازیم. تا انتهای مقاله در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در جردن کیست؟

بهترین وکیل کیفری در جردن کیست؟

وکیل کیفری فردی است که در زمینه جرائم و مجازات انواع دعاوی کیفری اطلاعات دقیق و به روزی دارد و در این زمینه به موکل کمک می کند تا نتیجه مطلوبی از پرونده به دست آورد. بهترین وکیل کیفری در جردن، همان وکیل پایه یک دادگستری است که به طور ویژه به دعاوی کیفری می پردازد و دانش و تجربه بالایی در حوزه این دعاوی دارد.

در واقع می توان گفت مهمترین فردی که در زمینه پرونده های حساس و پیچیده کیفری می تواند به شما کمک کند، وکیل کیفری است. بهترین وکیل جردن به دلیل تبحر و اطلاعاتی که از نحوه دادرسی پرونده در مراجع قضایی دارد، موجب تسریع رسیدگی به پرونده خواهد شد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در جردن بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید.

آذین طالبی

آذین طالبی وکیل کیفری در جردن

خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با پروانه صادره به شماره 1635 از سوی کانون وکلای دادگستری از سال 1389 با بیش از 13 سال سابقه وکالت و دفاع از حق، با قدرت و نفوذ کلام و با بکارگیری درست از تخصص، توانسته با درصد بالایی از رضایتمندی موکلین، خود را در زمره گزیده ای از وکلای برتر جردن قرار دهد.

وکیل آذین طالبی سابقه درخشانی در وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده دارند. ایشان با رعایت اصل امانتداری در حرفه خود، وکیل موفقی برای بسیاری از ایرانیان مقیم در خارج از کشور بوده و می باشند. همچنین به صورت تخصصی در حوزه دعاوی ملکی، وصول مطالبات، قرارداد نویسی، اختلافات ناشی از قراردادها و دعاوی ناشی از قراردادهای عمرانی مابین کارفرما و پیمانکار با گذراندن دوره حرفه ای شرایط عمومی و خصوصی پیمان، فعالیت و قبول پرونده می نمایند.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره ایشان می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید. (حضور در دفتر با تعیین وقت قبلی و هماهنگی)

شماره مستقیم: 09122989050
شماره تماس: 09120403134
آدرس دفتر:
 تهران، بلوار آفریقا (جردن)، خیابان ناهید غربی، پلاک 17

مجید علیمردانی

جناب آقای مجید علیمردانی وکیل کیفری در جردن

آقای علیمردانی وکیل پایه یک دادگستری و از وکلای خبره در امور کیفری هستند. ویژگی هایی همچون قاطعیت، نفوذ پذیری و همکاری با وکلای خبره در موسسه حقوقی ایشان موجب توسعه روزافزون و پیشرفت در پرونده های موکلین شده است. دادیار انتظامی در دادسرای انتظامی وکلا در دوره نهم هیات مدیره و عضو اداره معاضدت در کانون در دوره هشتم هیات مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان از سوابق ایشان می باشد.

آدرس دفتر: جردن، عاطفی غربی، پلاک 106، طبقه ششم، واحد21

شماره تماس: 02126203813

محمدرضا اسلامیان

 آقای محمدرضا اسلامیان وکیل دعاوی کیفری در جردن

آقای اسلامیان وکیل پایه یک دادگستری در تهران و از وکلای متخصص در دعاوی کیفری به خصوص فروش مال غیر هستند. رتبه دو رقمی در آزمون وکالت را کسب نموده اند و وکیل و مشاور حقوقی شرکت لیزینگ ایران و شرق، وکیل و مشاور حقوقی شرکت توسعه ملی و … از سوابق ایشان است. وکیل پرونده‌های کیفری از جمله کلاهبرداری، قتل، مواد مخدر و سرقت، فروش مال غیر و … ، تنظیم قراردادهای ملکی اعم از مبایعه‌ نامه، اجاره‌ نامه و حل و فصل اختلافات از طریق داوری و … هستند.

آدرس دفتر: جردن، تقاطع دستجردی، برج پم، طبقه 12، واحد 1

شماره تماس: 09122308906

حمیدرضا هادی

 حمیدرضا هادی وکیل کیفری در جردن

آقای هادی وكيل پايه يك دادگستری، عضو كانون وكلای ایران با بيش از 15 سال سابقه كار موفق در عرصه وكالت، كارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارند و عضو موسسه حقوقي بين المللي قلم و قانون هستند. وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه‌ای، جرائم پزشکی توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: جردن، بالاتر از اسفندیار، کوچه سعیدی، پلاک 10، مجتمع آپادانا، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09122260498

مهرناز حاجی جعفر

مهرناز حاجی جعفر وکیل کیفری در جردن

خانم حاجی جعفر وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز و متخصص در دعاوی کیفری و فروش مال غیر هستند. مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارند و وکیل متخصص و وکالت تمامی پرونده های کیفری، ملکی، خانوادگی، دعاوی مرتبط با سازمان های دولتی همچون دیوان عدات اداری، دعاوی ثبتی، دعاوی مربوط به امور قراردادهای تجاری و مالی و … هستند.

آدرس دفتر: تهران، جردن، خیابان سعیدی، پلاک 10، مجتمع آپادانا

شماره تماس: 09120482775

چرا به وکیل کیفری نیاز داریم؟

همانطور که در ابتدی مقاله اشاره کردیم، پرونده های کیفری همواره با جرم و مجازات همراه هستند و همین موضوع رسیدگی به آن را دشوار می کند. لازم و ضروری است که حتما فردی متخصص و آشنا به امور دادرسی پرونده در محاکم رسیدگی به پرونده های کفری، رسیدگی و پیگیری پرونده را در دست بگیرد.

لذا وکیل متخصص در دعاوی کیفری، می تواند انتخاب مناسبی برای اینگونه پرونده ها باشد. بهترین وکیل کیفری در جردن، نحوه دفاع از انواع پرونده های کیفری را می داند و تلاش می کند با تهیه مدارک و اسنادی بی گناهی موکل خود را در دادگاه اثبات کند. وکیل با تسلط بر مقررات و قوانین و سابقه فعالیت در پرونده های کیفری، به شما کمک می کند تا در دادگاه محکوم نشوید و به حقوق خود دست یابید.

موارد بسیاری دیده شده که افرادی به دلیل بی گناهی در پرونده به سراغ وکیل نمی روند و تصور می کنند بی گناهی را می توانند در دادگاه ثابت کنند. به این موضوع توجه کرده اید که اگر در دادگاه محکوم شوید چه می شود؟ مطمئنا اعاده دادرسی و بررسی مجدد پرونده تا زمانی که از قوانین و نحوه دفاع از پرونده اطلاعی نداشته باشید نیز کارساز نخواهد بود.

هزینه وکیل کیفری در جردن چقدر است؟

هزینه وکیل کیفری در جردن چقدر است؟

دستمزد بهترین وکیل کیفری در جردن، نحوه دریافت دستمزد، شرایط محاسبه و … از موضوعات مهمی است که برای افرادی که به دنبال وکیل هستند اهمیت دارد. اما پاسخ این پرسش مهم چیست؟ وکلا چه مقدار باید دستمزد دریافت کنند؟

حق الوکاله یا هزینه وکالت، همان مبلغی است که وکیل برای بررسی و پیگیری پرونده موکل دریافت می کند. این مبلغ به عوامل مختلفی بستگی دارد. نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به این شکل است که باید در ابتدا پرداخت گردد اما ممکن است بین موکل و وکیل توافق شود که در زمان دیگری یا به صورت اقساطی پرداخت گردد.

یکی از عواملی که در هزینه حق الوکاله وکیل کیفری در جردن موثر است، نوع پرونده می باشد. پرونده های کیفری پیچیده و زمان بر هزینه بیشتری برای وکیل به همراه دارند. همینطور میزان تجربه و دانش وکیل، عامل دیگری است که در میزان حق الوکاله تاثیرگذار است. وکلایی که تجربه بیشتری دارند، هزینه بیشتری دریافت می کنند. برای اطلاع از میزان حق الوکاله وکیل می توانید جلسه مشاوره با ایشان داشته باشید.

کلام آخر

در مطلب بهترین وکیل کیفری در جردن تلاش کردیم تا لیستی از وکلای خبره و متخصص در این منطقه از تهران را به شما ارائه دهیم. امیدوارم که مطالب برای شما مفید بوده باشد، ممنونم که تا این بخش همراه ما بودید، لطفا نظرات و سوالات خود را دربخ دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

زینب رحمانی، یکی از نویسندگان مجله حقوقی برترین وکیل هستم. سعی می کنم با انتشار مطالب حقوقی مختلف و معرفی وکلای برتر ایران، انتخاب وکیل را برای تان راحت کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا