کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در رباط کریم ⚖️【سال1403】

زمانی که یک فرد در سطح جامعه مرتکب جرمی می‌شود در واقع به حقوق و منافع دیگری تعدی کرده و او را با سوء رفتارهای خود تحت تاثیر قرار می‌دهد. قانون برخی از جرایم صورت گرفته را حق مجازات‌های سنگین می‌داند. ممکن است متهم به وقوع جرمی شده باشید و ناچار به حضور در دادگاه و دفاع از حقوق قانونی خود به دنبال وکیلی برای رسیدگی به پرونده‌های کیفری بگردید. از سوی دیگر ممکن است برخی از رفتارهای مجرمانه باعث از دست رفتن حقوق قانونی شما شده و به دنبال اقامه دعاوی کیفری علیه فرد مجرم باشید. در تمامی این شرایط نیاز است تا با قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مطرح شده آشنایی داشته و بتوانید با حضور موفق در دادگاه از منافع خود دفاع کنید. به دلیل پیچیدگی‌های بالایی که در دعاوی کیفری وجود دارد استخدام یک وکیل مجرب و خبره الزامی به نظر می‌رسد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در رباط کریم آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله در کنار ما بمانید.

بهترین وکیل کیفری در رباط کریم

بهترین وکیل کیفری در رباط کریم کیست؟

تصور کنید که دعوای کیفری علیه شما در مراجع قانونی اقامه شده باشد در چنین شرایطی ملزم هستید در دادگاه حضور پیدا کرده و با ارائه دفاعیات موثر از اتهامات وارد شده تبرئه شوید. در چنین شرایطی اگر از توانایی‌های بهترین وکیل کیفری در رباط کریم استفاده کنید شانس کسب پیروزی خود را به میزان قابل توجهی افزایش خواهید داد. وکیل به شما کمک خواهد کرد تا مدارک و مستندات مورد نیاز برای تبرئه از جرم وارد شده و یا اثبات ادعاهای خود را جمع آوری کرده و در اختیار دادگاه قرار دهید.

مشاوره و دسترسی آسان با بهترین وکیل رباط کریم را از دست ندهید!

در واقع برترین وکیل کیفری در رباط کریم به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در تلاش است تا تمام اطلاعات حقوقی خود که می‌تواند به شما در جهت رسیدن به موفقیت و پیروزی کمک کند را به کار گرفته و راه حل‌های مناسبی را پیش روی شما بگذارد. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل کیفری در رباط کریم شخصی است که بتواند از تجربیاتی که در طی سال‌های فعالیت حقوقی خود به دست آورده در جهت بازگشایی گره‌های موجود در پرونده قضایی استفاده کند. او به دنبال جلب رضایت موکل است و تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

یژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل کیفری در رباط کریم را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

بهترین وکیل کیفری در رباط کریم

10 تا از بهترین وکیل کیفری در رباط کریم سال 1403!

گروه وکلای عدل

گروه وکلای عدل با همکاری وکلای حاذق و با سابقه درخشان آماده خدمات رسانی در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی میباشند. وکلای این گروه دارای تحصیلات عالیه ارشد و دکترا حقوق میباشند.

پرونده های اعطایی به این گروه با احتمال بالا 90 درصد به موفقیت رسیده و همین امر باعث شده این گروه جز وکلای برجسته و شناخته شده در تهران باشند. لازم به ذکر است که سابقه تعدادی از وکلای این گروه 15 تا 25 سال است و دارای رتبه دو رقمی می باشند. قابل توجه است که گروه وکلا عدل مسلط به زبان انگلیسی هستند و همچنین پرونده های اتباع را بدون واسطه می پذیرند.

برخی تخصص این گروه به شرح ذیل می باشد:

 • دعاوی حقوقی: متخصص در انجام امور مطالبه اجور معوق، ابطال سند مالکیت، استرداد لاشه چک، سفته و برات، مطالبه ثمن، دعاوی حجر، دعاوی مزاحمت، ممانعت از حق و تصرف عدوانی در عین غیر منقول و …
 • دعاوی کیفری: متخصص در انجام امور کلاهبرداری، خیانت در امانت، جرایم علیه اطفال، فرار زندانیان، تجاوز، توهین و افترا، جاسوسی، افشای اسرار، تهدید به قتل، جرایم مطبوعاتی و …
 • دعاوی خانواده: متخصص در انجام امور فسخ نکاح و ازدواج، مطالبه مهریه، نفقه و هزینه های زندگی زوجه، مطالبه و استراد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، حضانت فرزند و …
 • عاوی ملکی: متخصص در انجام امور ابطال سند رسمی، اجرای ثبت ملک، توقیف عملیات اجرایی ملک در مراحل مختلف، دعاوی کلاهبرداری خریدوفروش ملک و …
 • وکالت در انواع قراردادها و امور شرکت ها
 • و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره گروه وکلای عدل، با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09125869910
شماره تماس دفتر: 02156792342
آدرس دفتر:
 پرند، میدان استقلال، ساختمان f4،طبقه پنجم، واحد 146

سید عادل هفت لنگ بختیاری

سید عادل هفت لنگ بختیاری بهترین وکیل کیفری در رباط کریم

آقای سید عادل هفت لنگ بختیاری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در رباط کریم می باشند. ایشان موفق به اخذ مدرک لیسانس از دانشگاه تهران شده و بیش از یک دهه سابقه فعالیت حقوقی در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، اسناد تجاری، اداری و … دارند. از خدمات دیگری که توسط ایشان ارائه می گردد امکان اخذ وکالت از اتباع بیگانه در خصوص امور تابعیت و احوال شخصیه در ایران می باشد.

ایشان با بیش از 12 سال سابقه در امر حقوقی، کیفری، خانواده، داوری و وکالت امور احوال شخصیه اتباع همواره تلاش می کنند بهترین خدمات را به موکلین ارائه نمایند. تسلط به زبان فرانسه، انگلیسی و عربی موجب شده تا ایشان بدون نیاز به مترجم، به امور موکلین و اتباع رسیدگی کنند.

برخی از تخصص و خدمات آقای سید عادل هفت لنگ بختیاری:

 • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
 • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)
 • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و تقسیم ترکه و …)
 • ملکی ( الزام به تنظیم سند رسمی، تصرف عدوانی، خلع ید، سرقفلی و …)

شماره تماس: 09125869910
آدرس دفتر: پرند، میدان استقلال، ساختمانf4،طبقه پنجم، واحد146

مصطفی آقازاده

مصطفی آقازاده بهترین وکیل کیفری رباط کریم

جناب آقای مصطفی آقازاده وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلا، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق با بیش از ۷ سال سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل نیز یکی از بهترین وکیل در رباط کریم به شمار می آید و به دلیل مهارتی که در حل دعاوی کیفری از جمله، سرقت، سرقت مسلحانه، فحشا، دعاوی مزاحمت بانوان، همسایه آزاری، ضرب و جرح و … دارد می تواند بهترین گزینه برای انتخاب وکیل باشد.

آدرس: تهران شهرستان رباط کریم خیابان امام خمینی پاساژ میلاد قائم طبقه 3 واحد 8 دفتر آقای مهدی نوروزی

شماره تماس: 09124293138

لیلا حکم آبادی

لیلا حکم آبادی بهترین وکیل کیفری در رباز کریم

سرکار خانم لیلا حکم آبادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد، بیش ازچندین سال سابقه وکالت در زمینه حل دعاوی کیفری اعم از دزدی، فروش مال غیر، کلاهبرداری، سرقت، سرقت مسلحانه، تجاوز و …. می باشد، این وکیل یکی از بهترین وکیل در رباط کریم نیز به شمار می آید که توانسته با هوش و ذکاوتی که دارد پرونده های بیشماری را به سرانجام برساند.

آدرس: رباط کریم، بلوار امام خمینی، کوچه بانک مسکن، طبقه 2

حسین وصالی استوار

حسین وصالی استوار بهترین وکیل کیفری در رباط کریم

حسین وصالی استوار وکیل پایه یک دادگستری و همچنین مشاوره حقوقی با مدرک کارشناسی ارشد حقوق و چندین سال سابقه وکالت موفقث در زمینه حل دعاوی کیفری می باشد، این به دلیل دفاعیه های که در مقابل قاضی ارائه می دهد و همچنین تخصص خاصی کمه در حل دعوی کیفری دارد توانسته در این زمیه بسیار کامیاب شود.

آدرس: تهران، رباط کریم، بلوار مصلی، ساختمان کامپیوتر، دفتر آقای سروش حیدری

شماره تماس: 09127082832

نعیمه سادات غیاثی

نعیمه سادات غیاثی بهترین وکیل کیفری در رباط کریم

نعیمه سادات غیاثی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، مشاور حقوقی می باشد، این وکیل دارای چندین سال وکالت موفق بوده و توانسته در طول این دوره پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و موکلان زیادی را جذب خود کند، از ویژگی های این وکیل می توان به حسن خلق، فن بیان، قدرت کلام، دانش حقوقی بالا، پایبندی به زمان اشاره کرد.

آدرس: تهران، رباط کریم، بلوار جمهوری، جنب مخابرات، جنب شیرینی فروشی رز، بلوک b1 طبقه3، واحد57

شماره تماس: 09197946220

اصغر اسکندری

اصغر اسکندری بهترین وکیل کیفری در رباط کریم

جناب آقای اصغر اسکندری وکیل پایه یک دادگستریّ دارای بیش از 8 سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی کیفری و مشاوره حقوقی می باشد، این وکیل به دلیل تبحری که در حل دعاوی کیفری ساخته توانسته پرونده های کیفری زیادی را به سرانجام برساند و موکلان خود را از نتیجه پرودنه خوشنود سازد.

آدرس: رباط کریم، خیابان ملکی، جنب پاساژتندیس، ساختمان پزشکان، طبقه۲، پلاک۴۷

شماره تماس: 02156425482


مقدار و شیوه پرداخت حق الوکاله وکیل کیفری در رباط کریم

اگر دغدغه این را دارید که بهترین وکیل کیفری در رباط کریم برای قبول وکالت در پرونده‌های کیفری از شما چه میزان از دستمزد را دریافت خواهد کرد باید به شما بگوییم که هرگز نمی‌توان رقم ثابتی را برای حق الوکاله در دعاوی مطرح شده در نظر گرفت. خوب می‌دانیم که عوامل مختلفی باعث می‌شود تا وکیل از شما درخواست دستمزد بیشتری داشته باشد که از جمله مهم‌ترین این عوامل می‌توانیم به پیچیدگی پرونده اشاره کنیم. وکیل با مشاهده پیچیدگی پرونده از شما درخواست دستمزد بالاتری خواهد کرد.

معمولاً پیچیدگی پرونده‌های کیفری بسیار بالا است و همین مسئله باعث می‌شود تا دستمزد وکیل برای در اختیار گرفتن وکالت در این پرونده‌ها بیشتر از پرونده‌های حقوقی باشد؛ اما از میان پرونده‌های کیفری در برخی از جرایم شاهد پیچیدگی‌های بیشتری هستیم برای مثال می‌توان گفت که پیچیدگی و زمان بر بودن دادرسی در پرونده‌های مربوط به قتل بسیار بیشتر از تصرف عدوانی می‌باشد. از سوی دیگر می‌توان گفت که سابقه و تجربه وکیل نیز از جمله عوامل دیگر در افزایش دستمزد به شمار می‌آید.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل جنوب تهران

برای محاسبه حق الوکاله توسط بهترین وکیل کیفری در رباط کریم لازم است در دفتر او حاضر شده و به او این حق را بدهید تا پرونده را به طور کامل مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد. او پس از بررسی‌های مقدماتی درباره پرونده و افزایش اطلاعات در خصوص دعاوی مطرح شده سعی می‌کند نظر شخصی‌اش را در خصوص میزان هزینه‌ها اعلام کند. متاسفانه بسیاری از افراد گمان می‌کنند که موکل نقشی در تعیین دستمزد ندارد اما حقیقت این است که موکل می‌تواند درباره مقدار حق الوکاله چانه زنی کند.

تعیین توافقی دستمزد وکیل به مقدار آن محدود نمی‌شود بلکه شیوه پرداخت حق الوکاله را نیز می‌توان به صورت توافقی تعیین نمود. در صورتی که توانایی مالی شما اجازه نمی‌دهد که دستمزد وکیل را به صورت یکجا در اختیار او قرار دهید می‌توانید با وکیل خود به توافق برسید و حق الوکاله را در چند قسط تسویه نمایید. مبلغ قابل پرداخت در هر قسط را نیز می‌توان به صورت توافقی در نظر گرفت. در شرایطی که توافقات کامل حاصل شد لازم است متن این توافقات در قرارداد به طور دقیق و منسجم ذکر شود.

بهترین وکیل کیفری در رباط کریم

۴ معیار مهم در انتخاب وکیل کیفری در رباط کریم

دانش حقوقی بالا: اگر به دنبال این هستید که به بهترین وکیل کیفری در رباط کریم دست پیدا کنید لازم است درباره دانش حقوقی او تحقیقات جامعی را انجام دهید چرا که دانش و اطلاعات حقوقی یک وکیل را می‌توان جزو مهم‌ترین معیارها در سنجش مهارت او به شمار آورد. لازم است وکیل دانش حقوقی خود را در یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور به دست آورده باشد. از سوی دیگر وکیل به عنوان متخصص در زمینه دعاوی کیفری لازم است به طور مداوم قوانین و مقررات حاکم بر پرونده‌ها را مورد مطالعه قرار دهد.

فن بیان قوی: اگر قصد استخدام وکلای شاخص برای رسیدگی به پرونده‌های کیفری خود را دارید لازم است به این نکته توجه داشته باشید که فن بیان را می‌توان یکی از مهم‌ترین معیارها به شمار آورد. باید اشاره داشته باشیم که فن بیان به مجموعه‌ای از مهارت‌های گفتاری اطلاق می‌شود که وکیل می‌تواند با استفاده از آنها موکل و افراد دیگر دخیل در پرونده را تحت تاثیر قرار داده و مفاهیم پیچیده حقوقی را برای آنها شرح دهد. فن بیان نقش موثری در ارائه دفاعیات موثر در جلسات دادگاه برای قاضی دارد.

برای اخذ مشاوره و دسترسی آسان به بهترین وکیل تهران کلیک کنید!

قدرت برقراری ارتباط: اگر وکیلی توانایی و مهارت لازم برای ارتباط گرفتن با موکل خود را نداشته باشد بهتر است قید استخدام او را بزنید. شما به عنوان موکل زمانی می‌توانید تعامل موثری با بهترین وکیل کیفری رباط کریم داشته باشید که ارتباط مطلوبی بین شما شکل بگیرد. وکیل برای ارتباط گرفتن با موکل و افراد دخیل در پرونده لازم است تا اندازه‌ای با مباحث روانشناسی آشنایی داشته باشد. می‌توانی ددر جلسات ملاقات حضوری مهارت‌های ارتباطی وکیل را به دقت مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید

صداقت و امانت داری: یکی دیگر از معیارهای مهم که نقش موثری در موفقیت دارد صداقت و امانت داری وکیل می‌باشد دقت داشته باشید که موکل زمانی می‌تواند ارتباط خوبی را با وکیل خود داشته و تمام مسائل مربوط به پرونده را بی کم و کاست برای او شرح دهد که احساس کند حقوقدان مورد نظر دارای صداقت و امانتداری است. ذکر این نکته ضروری می‌باشد که در تمامی مراحل دادرسی در خصوص دعاوی کیفری لازم است وکیل با صداقت هرچه تمام‌تر موکل را در جریان آخرین تغییرات قرار دهد.

بهترین وکیل کیفری در رباط کریم

کلام آخر

از شما مخاطبان عزیز و گرامی بابت اینکه با ما در سایت برترین وکیل همراه بودید تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با مهم‌ترین مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل کیفری در رباط کریم آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید قدم‌های بلندی را به سمت کسب پیروزی و موفقیت در دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی بردارید. در ادامه مطلب تلاش کردیم تا شیوه پرداخت حق الوکاله و مقدار آن را مورد بررسی و تشریح دقیق قرار دهیم و پس از آن نیز به سراغ مهمترین معیارهای انتخاب وکیل رفتیم. اکنون از شما درخواست می‌کنیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را با ما و سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا