حقوقیوکلا

10 تا از بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران ⚖️【سال1403】

شرکت ها برای توسعه خدمات و کسب و کار خود نیازمند مراودات اقتصادی و بازرگانی با سایر نهادها و شرکت ها هستند. تجار نقش پر رنگی در برقراری ارتباط میان شرکت ها دارند. گاهی ممکن است شرکت ها و تجار در میان مراودات اقتصادی و تجاری خود دچار مشکلاتی شوند که حل و فصل آن جز با مراجعه به محاکم قضایی ممکن نباشد. برای حضور موفق در دادگاه و دفاع موثر از حقوق لازم است با قوانین و مقررات دعاوی تجاری آشنایی کامل داشته باشیم. از این رو، استخدام یک وکیل برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی تجاری الزامی به نظر می رسد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران آشنا کنیم تا در صورت مواجهه با چنین مشکلاتی بتوانید از پایمال شدن حق قانونی تان جلوگیری کنید. در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران کیست؟

بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران کیست؟

لازم است برای رسیدگی به دعاوی تجاری و کسب موفقیت در محاکم قضایی از یک وکیل متخصص در این زمینه استفاده کنیم. در واقع بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او دانش حقوقی لازم برای حل و فصل اختلافات پیش آمده در زمینه تجارت و بازرگانی را در اختیار دارد و می تواند با رصد تغییرات قانون همواره بهترین راهکار برای عبور از مشکلات را در اختیار شرکت ها و تجار قرار دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان بهترین وکیل حقوق تجارت در تهران  کلیک کنید!

بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران تجربه زیادی در زمینه قراردادهای تجاری و ضوابط حاکم بر آن ها دارد و می تواند با تنظیم درست توافق نامه و قراردادهای بین المللی و داخلی از بروز مشکلات حقوقی جلوگیری نماید. او به دلیل دانشی که در اختیار دارد می تواند ضمانت اجرایی قراردادهای تجاری و بازرگانی را به گونه ای در نظر بگیرد که شرکت مقابل نتواند به سادگی از کنار آن عبور کرده و خسارات جبران ناپذیری را به شرکت ها و تجار وارد سازد. اگر در زمینه حقوق تجارت دچار مشکل شده اید می توانید به بهترین وکیل حقوق تجارت در تهران نیز مراجعه نمایید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران یکی از وکلای متخصص در جریان پرونده های تجاری است. وکیل دعاوی تجاری به افرادی که آشنایی با قوانین و شرایط رسیدگی به دعاوی تجاری در دادگاه ندارند، کمک می کند تا به حقوق خود برسند. در ادامه به معرفی 10 تا از وکیل دعاوی تجاری خوب در تهران می پردازیم. در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران سال 1403!

دکتر روح اله کریمی

دکتر روح اله کریمی وکیل دعاوی تجاری در تهران

آقای دکتر روح اله کریمی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی در تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، استاد دانشگاه و دارای دکترای تخصصی حقوق خصوصی می باشند. آقای دکتر روح اله کریمی، یکی از بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران می باشند.

برخی سوابق حرفه ای آقای دکتر روح اله کریمی عبارتند از:

 • قريب دو دهه وکالت تخصصي انواع دعاوی حقوقي و كيفري در کلیه مراجع قضایی بدوی و تجدیدنظر، دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 • وكيل و مشاور حقوقی شرکت های تجاری و صنعتي بزرگ كشور از سال ١٣٨٦ تا كنون
 • كسب آرای متعدد در انواع پرونده های حقوقی و كيفری به نفع موكل
 • تدریس دروس تخصصی حقوق در دانشگاه های استان تهران
 • مدرس كارگاه های آموزشي فنون دفاع در دادگاه و تكنيك های تنظيم دادخواست و شكواييه
 • نويسنده كتاب فنون سخنوری و دفاع در محاكم قضايی

برخی خدمات قابل ارائه در دفتر وکالت ایشان:

قبول وكالت انواع دعاوی شما با موضوعات حقوقی از قبیل دعاوی تجاری، شرکتها، اسناد تجاری، ملک و سرقفلی، ثبتی، تنظیم سند، فسخ و ابطال، انواع مشارکتها، چک و سفته، بانکی و بیمه، سرمایه گذاریها، شهرداری، مالیات و سایر دعاوی حقوقی.

همچنین قبول وکالت در انواع دعاوی كيفری از قبیل جرایم مالی، خیانت در امانت، جعل، استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع، فرار از دین، اختلاس و ارتشاء جرایم رایانه ای و سایر دعاوی کیفری.

در دفتر وکالت ایشان، تیمی مجرب از وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی نیز با هماهنگی و همکاری مستقیم دکتر روح اله کریمی، موکلین را در نیل به مقصود و احقاق حق یاری می کنند.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره آقای دکتر روح اله کریمی می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09123300507 – 09909390217
آدرس دفتر وکالت: تهران، میدان ونک، بین چهارراه آفریقا و گاندی شمالی، پلاک 59، طبقه 4، واحد 17


دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل دعاوی تجاری در تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان در حوزه دعاوی تجاری می باشد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 0218612722802186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4


فائزه آیت الهی

فائزه آیت اللهی بهترین وکیل سرقفلی در تهران

خانم فائزه آیت اللهی وکیل پایه یک دادگستری در زنجان، مشاور حقوقی، دارای کارشناسی ارشد حقوق خانواده از دانشگاه شهید بهشتی و متخصص در پرونده های خانواده، کیفری و ملکی می باشند. از مهم ترین خدمات ایشان می توان به همکاری با مؤسسه روانشناسی سهند تهران، همکاری با مؤسسه روانشناسی نیماه تهران، همکاری با مؤسسه آوای فکر زنجان اشاره کنیم.

آدرس دفتر: تهران، تقاطع کلاهدوز، بلوار کاوه شمال، پلاک ۱۷، ساختمان پزشکان کیمیا، طبقه اول، واحد ۳

شماره تماس: 09127411090


حسین کریمی

حسین کریمی بهترین وکیل تهرانپارس

جناب حسین کریمی، دانش آموخته حقوق دانشگاه تهران و مدرسه عالی قضاوت می باشد؛ ایشان یکی از توانا ترین و موفق ترین وکلای پایه یک دادگستری است که توانست در حوزه های ذیل به تخصص و تجربیات ارزنده ای دست یابد؛ گفتنی است جناب کریمی علاوه بر وکالت و مشاوره حقوقی متعدد برای هلدینگ ها و شرکت‌های بزرگ تجاری، موفق به نگارش مقالاتی در خصوص شرکت های تجاری شده است.

ایشان در کارنامه خود دفاع و پیگیری بیش از 600 پرونده حقوقی مرکز وکلا را ثبت و با موفقیت مختومه نموده است، وی وکالت نهادها و سازمان های دولتی زیادی از جمله وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و صندوق احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی را عهده دار بوده است. ایشان به مدت دو سال پیاپی سمت دبیر کمیسیون روابط عمومی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه را داشته است.

به گفته موکلین ایشان، برخی از ویژگی های خاص جناب کریمی عبارتند از جدیت در کار، عدم پذیرش پرونده هایی که از دیدگاه ایشان حقی برای ارباب رجوع وجود ندارد، نظم و انضباط و بایگانی دقیق پرونده های موکلین توسط دفتر ایشان، تعیین حق الزحمه منصفانه، فن بیان قوی، گفتار شیوا، صبوری در کار، امکان تماس موکلین با ایشان در تایم عصر هر روز ، امکان ملاقات مجدد موکلین با ایشان به صورت حضوری با هماهنگی قبلی دفتر ایشان می باشد.

تخصص های جناب وکیل حسین کریمی:

 • وکالت تخصصی در کلیه دعاوی شرکت های تجاری، ابطال صورتجلسه هیئت مدیره و مجامع و دفاع در مقابل آن، مشاوره در زمینه نحوه افزایش یا کاهش سرمایه شرکت، مشاوره در خصوص نحوه برگزاری جلسات هیئت مدیره و مجامع عمومی، ارائه مشاوره حرفه ای جهت حل اختلافات شرکا و سهامداران با یکدیگر و وصول مطالبات مالی شرکت از افراد خارج شرکت، مشاوره تخصصی به مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره جهت انجام وظایف و تکالیف قانونی آنها
 • کلیه دعاوی املاک و قرارداد ها
 • کلیه دعاوی خانواده
 • کلیه دعاوی کیفری

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای حسین کریمی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09123588978
آدرس دفتر: 
تهرانپارس غربی، خیابان فرجام، خیابان باغدار نیا ( رشید)، جنب فروشگاه افق کورش رشید، پلاک 42، طبقه 3، واحد 5


علی فلاح

علی فلاح بهترین وکیل تجاری در تهران

علی فلاح وکیل پایه یک دادگستری (رتبه2 اختبار کانون وکلای مرکزتهران)، ( رتبه 10 آزمون کانون وکلا تهران) و ( عضو کانون وکلای دادگستری مرکز).

وکیل علی فلاح ضمن حفظ اسرار شما، با بهره گیری از دانش کاربردی، در نهایت درایت با تعهد به حسن انجام امور و پایبندی به سوگند نامه وکالت، آماده ارائه انواع خدمات حقوقی و پذیرش وکالت در موضوعات کیفری و حقوقی نظیر دعاوی تجاری، شرکت ها، حمل و نقل زمینی، دریایی و هوایی به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد و سعی ایشان بر این است که در این مسیر همراه و راهنمای امین شما باشد و بر این نکته نیز تاکید دارد که خود را بهترین وکیل نمی داند و صرفا در تلاش است که با ارائه خدمات حقوقی مناسب، موفق به کسب رضایت شما گردد.

خدمات قابل ارائه در حوزه دعاوی تجاری:

 • وکالت در پرونده های کیفری و حقوقی
 • تنظیم انواع قراردادهای تجاری داخلی و خارجی
 • درخواست و پیگیری اجرای رای دادگاه خارجی در ایران
 • پذیرش داوری در قراردادها، ابطال رای داور، اجرای رای داور
 • دعاوی مرتبط با رفع تعهد ارزی، ضمانت نامه بانکی، اسناد تجاری
 • ثبت علامت تجاری، اختراع، طرح های صنعتی ، ابطال علامت تجاری
 • دعاوی مرتبط با بطلان، انحلال و ورشکستگی شرکت، مسئولیت مدیران
 • دعاوی مرتبط با تخلفات گمرکی، قاچاق کالا و ارز، اخلال در نظام اقتصادی
 • حمل و نقل زمینی، دریایی و هوایی، مسئولیت متصدی حمل، بیمه های مرتبط
 • دعاوی مرتبط با انواع کشتی کانتینری و فله بر نظیر قرارداد خرید و اجاره کشتی، دموراژ و …
 • تنظیم صورت جلسه مجمع، اساسنامه شرکت، ابطال صورت جلسه مجمع، ابطال مصوبات هیات مدیره

حضور در دوره های اختصاصی مرتبط با دعاوی تجاری:

 • دعاوی ناظر بر شرکت های تجاری پژوهشگاه قوه قضائیه
 • دعاوی ناظر بر ورشکستگی پژوهشگاه قوه قضائیه
 • دعاوی قراردادهای مشارکت در ساخت موسسه دادبانان
 • حقوق اسناد تجاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران
 • قراردادهای تجاری بین المللی اتاق بازرگانی تهران
 • جامع صادرات و واردات مرکز آموزش بازرگانی وزارت صمت
 • حقوق مالکیت فکری و تجارت الکترونیک دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران
 • lay time و دموراژ کشتی ها انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران
 • توقیف کشتی، اجاره کشتی انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران
 • قراردادهای اجاره سفری و زمانی کشتی پژوهشکده حقوق شهر دانش اینکوترمز 2020 با تمرکز بر لجستیک کانال انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته

جهت دریافت خدمات از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

شماره تماس: 02188684868-09365767116
آدرس:تهران، بلوار سعادت آباد ، خیابان 32 غربی(قیصری)، پلاک 116، طبقه 2، واحد4، دفتر وکالت علی فلاح 

رامین حضوری

رامین حضوری بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران

آقای رامین حضوری وکیل پایه یک داگستری، مشاور حقوقی در تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز شهر تهران، فوق لیسانس حقوق عمومی و یکی از وکلای متخصص دعاوی تجاری در تهران می باشند.

برخی از سوابق ایشان:

 • وکیل و مدیر حقوقی شرکت صنایع خودرویی و ریلی آکیادیچ
 • وکیل شرکت استانجین خودرو
 • وکیل شرکت پارس کرون
 • وکیل و مدیر حقوقی شرکت تجارت گستران آسان پیشرو
 • وکیل شرکت گسترش قطعات خودرو همیار امین

برخی از تخصص ایشان:

 • وکالت در دعاوی ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، افراز و دستور فروش، خلع ید و دعاوی تصرف، دعاوی موجر و مستاجر،اجرت المثل ایام تصرف دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، ،مطالبه خسارت، تنفیذ یا رجوع از هبه و  . . .
 • وکالت در دعاوی مالی و قراردادی شامل مطالبه وجه، اسناد تجاری ( چک و سفته) و اسناد عادی،وصول مطالبات، شرکت های تجاری، ابطال اجرائیه، توقف عملیات، الزام به ایفای تعهد،تامین خواسته و دستور موقت
 • وکالت در دعاوی خانواده: طلاق (طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی) ، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان، انحصار وراثت و….
 • وکالت در دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، خیانت در امانت، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جعل  و استفاده از سند مجعول، انتقال مال غیر، توهین، تهدید و ….
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی و كيفری به صورت آنلاين و حضوری
 • تنظیم قرارداد ،دادخواست ،اظهارنامه و لوایح به صورت تخصصی

شماره تماس: 09129440628
آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، خیابان شهید تراکمه (پشت پمپ بنزین)، پلاک 5، واحد 5

محمد یونسی

 آقای محمد یونسی وکیل دعاوی تجاری در تهران

آقای یونسی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و وکیل متخصص دعاوی تجاری هستند. ارائه خدمات وکالت و مشاوره حقوقی به شرکت ها و کسب و کارهای تجاری و استارتاپ ها، وکالت در دعاوی تجاری، قراردادهای تجاری، اختلاف شرکا و سهامداران و داوری و مشاوره حقوقی به شرکت ها توسط آقای یونسی انجام می شود. سایر تخصص ایشان در زمینه دعاوی ملکی، کیفری، ارز دیجیتال، جرایم سایبری و رایانه ای، تنظیم قرارداد و … می باشد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، بن بست چمن، پلاک 2، طبقه یک، واحد 2

شماره تماس: 09101453148

شایان صدرالدین

آقای شایان صدرالدین وکیل دعاوی تجاری در تهران

آقای صدرالدین وکیل پایه یک دادگستری و یکی از وکلا متخصص در دعاوی تجاری در تهران هستند. بیشتر از 7 سال در حرفه وکالت و پیگیری دعاوی مختلف سابقه درخشان دارند. قبول وکالت پرونده‌های تجاری اعم از ثبت شرکت، تنظیم و ابطال صورت جلسه مجامع و اعلام ورشکستگی، پذیرش دعاوی ملکی نظیر اثبات مالکیت، رفع تصرف و الزام به تنظیم سند رسمی، مشاوره و پذیرش دعاوی ثبتی شورای حل اختلاف و … توسط ایشان پذیرفته می شود. ایشان پرونده های مالی شرکت های تجاری و تعاونی را با روش های راهبردی پیش می برند.

آدرس دفتر: تهران، اتوبان امام علی جنوب، خروجی پیروزی شرق، پایین تر از خیابان کرمان، نبش کوچه کاوه، پلاک 4

شماره تماس: 09121556369

حمیده حاجی نوروزی

سرکار خانم حمیده حاجی نوروزی

خانم حاجی نوروزی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی در تهران و متخصص در دعاوی تجاری هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از وکلای حرفه ای تهران محسوب می شوند. در دانشکده حقوق دانشگاه تهران تحصیل نموده اند، مدرک کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دکترای حقوق بین الملل از دانشگاه تهران دارند.

از جمله مهم ترین پرونده هایی که سرکار خانم حاجی نوروزی به قبول وکالت آن ها می پردازد می توان به پرونده های حقوقی، کیفری، دعاوی تجاری، دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی و … اشاره نمود.

آدرس دفتر: تهران، بلوار کشاورز، خیابان وصال شیرازی، کوی فردانش، پلاک 5

شماره تماس: 09122300571

مهدی محمدی

آقای مهدی محمدی وکیل دعاوی تجاری در تهران

آقای محمدی وکیل پایه یک دادگستری تهران و وکیل متخصص ملکی و شرکت های تجاری هستند. بیشتر از 18 سال در زمینه وکالت دعاوی تجاری سابقه دارند. دانشجوی دکترای حقوق خصوصی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات هستند. به عنوان مدرس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند فعالیت می کنند. سوابق آقای محمدی عبارت است از وکیل و مشاور شرکت سرمایه گذاری بیمه آتیه سازان حافظ، وکیل و مشاور شرکت سرمایه گذاری بیمه خدمات درمانی، وکیل و مشاور بانک تجارت و … .

آدرس دفتر: تهران، خیابان پاسداران، خیابان گل نبی، تقاطع خیابان ناطق نوری، برج زمرد، طبقه هفتم، واحد 72

شماره تماس: 09122251662


منظور از دعاوی تجاری چیست؟

دعاوی تجاری به دعاوی گفته می شود که درخصوص امور بازرگانی است. به عبارت دیگر، در نتیجه مراودات مالی تجاری میان تجار و شرکت های تجاری ممکن است دعاوی تجاری به وجود بیاید. مطابق ماده 1 قانون آیین دادرسی مدنی، صلاحیت رسیدگی به دعاوی تجاری با دادگاه عمومی حقوقی است، اما در برخی موارد، صلاحیت رسیدگی به این دعاوی تحت مقررات قوانین کیفری است.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل تهران

برای این که یک دعوی تجاری باشد، باید از یک رابطه بازرگانی برخیزد. دعاوی تجاری یکی از دعاوی پرکاربرد در دادگاه های تهران هستند. افرادی که درگیر چنین پرونده هایی شده اند، باید برای افزایش شانس پیرزوزی خود، به یک وکیل دعاوی تجاری متخصص در تهران مراجعه کنند. بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران باتوجه به تجربه و اطلاعات به روزی که درخصوص دعاوی تجاری دارد، در این پرونده بیشتر به شما کمک می کند.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران

مهمترین دعاوی تجاری کدام است؟

دعاوی تجاری اقسام مختلفی دارد اعم از دعاوی شرکت ها، دعاوی تجار و دعاوی برخواسته از عملیات تجاری و بازرگانی و … است. انواع دعاوی تجاری عبارتند از:

 • دعاوی راجع به ورشکستگی
 • دعاوی راجع به حمل و نقل
 • دعاوی راجع به کپی رایت
 • دعاوی طرح‌های صنعتی
 • دعاوی تجارت الکترونیک
 • دعاوی راجع به قراردادهای تجاری
 • دعاوی برندها و علامت‌های تجاری
 • دعاوی راجع به صادرات و واردات تجار
 • دعاوی راجع به ابطال، تصدیق، اعتراض به ثبت، اعتراض به آگهی ثبت و دعاوی دیگر در خصوص اختراع
 • دعاوی راجع به مطالبه وجه چک، ابطال چک، استرداد لاشه چک، دستور موقت منع پرداخت چک، ابطال ظهر نویسی چک و سایر اسناد تجاری
 • اثبات شراکت، ثبت شرکت، تغییرات شرکت، انحلال شرکت، تایید خروج از شرکت، اعاده اعتبار شرکت ورشکسته، الزام به انتقال سهم، مطالبه سهم الشرکه، ابطال سهم الشرکه، ابطال صورت جلسه هیئت مدیره و مجمع عمومی، انحلال شرکت بازرگانی

در تمامی دعوی تجاری تشخیص این موضوع که دعوی باید در کدام دادگاه و به طرفیت چه شخصی اقامه گردد، اهمیت ویژه ای دارد. بنابراین در این شرایط مشاوره با وکیلی خبره و متخصص در امور دعاوی تجاری کمک می کند تا پرونده به صورت صحیح و اصولی پیگیری شود تا موکل به نتیجه دلخواه خود برسد.

10 تا از بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران

کلام آخر

همانطور که در متن اشاره کردیم، دعوی تجاری بین افراد تجار و یا افراد غیر تاجر با تاجر اتفاق می افتد. برای پیروزی در این دعاوی بهتر است با بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران در ارتباط باشیم و راهنمایی های لازم را دریافت کنیم. در این مقاله به معرفی وکلای متخصص در دعاوی تجاری پرداختیم. ممنون که تا انتهای مقاله بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران همراه ما بودید. اگر سوال یا انتقادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا