وکیل

10 تا از بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران ⚖️【سال1402】

وکیل دعاوی تجاری به پیگیری و وکالت دعاوی مالکیت فکری، سوء استفاده از اختراع، پرونده های مالکیت معنوی، دعاوی شرکت ها و … می پردازد. دعاوی تجاری حساسیت های خاص خود را دارند و باید به وکیل متخصص مراجعه کنیم، انتخاب وکیل برای دعاوی تجاری به دقت بالایی نیاز دارد است. در ادامه سعی داریم به معرفی بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران بپردازیم. در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران کیست؟

وکیل دعاوی تجاری یکی از انواع وکیل است که در حوزه دعاوی کیفری و نیز دعاوی حقوقی تخصص دارد و فعالیت می کند. وی دارای تخصص در حوزه حقوق و مسائل بازرگانی است و می تواند به صورت تخصصی وکالت پرونده را برعهده بگیرد. در جامعه برخی از افراد با تاثیر داشتن وکیل دعاوی تجاری در پرونده های مرتبط آشنایی ندارند، همین موضوع موجب می شود تا دچار آسیب و خسارت در جریان پرونده شوند و ضرر مالی اقتصادی زیادی را متحمل شوند. اگر در زمینه حقوق تجارت دچار مشکل شده اید می توانید به بهترین وکیل حقوق تجارت در تهران مراجعه کنید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران یکی از وکلای متخصص در جریان پرونده های تجاری است. وکیل دعاوی تجاری به افرادی که آشنایی با قوانین و شرایط رسیدگی به دعاوی تجاری در دادگاه ندارند، کمک می کند تا به حقوق خود برسند. در ادامه به معرفی 10 تا از وکیل دعاوی تجاری خوب در تهران می پردازیم. در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

ستاره ایوبی

سرکار خانم ستاره ایوبی وکیل دعاوی تجاری در تهران

وکیل پایه یک دادگستری، فعال حوزه مالکیت فکری، حقوق استارتاپ ها و قراردادها و دعاوی فضای سایبر، وصول مطالبات و … هستند. 5 سال سابقه وکالت دارند، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دانشجوی دکتری حقوق خصوصی می باشند. دیگر فعالیت های ایشان در دعاوی شرکت های تجاری، اسناد رسمی و تجاری، تجارت الکترونیک دیوان عدالت اداری و … هستند.

آدرس دفتر: تهران، نوبنیاد، خیابان صنایع خیابان گلزار جنوبی، خیابان لادن شرقی، 12 متری ولیعصر، انتهای قائم، پلاک 7، کارخانه نوآوری های وی، ورودی اول، واحد 106

شماره تماس: 09124476540

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل دعاوی تجاری در تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان در حوزه دعاوی تجاری می باشد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 0218612722802186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

محمد یونسی

 آقای محمد یونسی وکیل دعاوی تجاری در تهران

آقای یونسی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و وکیل متخصص دعاوی تجاری هستند. ارائه خدمات وکالت و مشاوره حقوقی به شرکت ها و کسب و کارهای تجاری و استارتاپ ها، وکالت در دعاوی تجاری، قراردادهای تجاری، اختلاف شرکا و سهامداران و داوری و مشاوره حقوقی به شرکت ها توسط آقای یونسی انجام می شود. سایر تخصص ایشان در زمینه دعاوی ملکی، کیفری، ارز دیجیتال، جرایم سایبری و رایانه ای، تنظیم قرارداد و … می باشد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، بن بست چمن، پلاک 2، طبقه یک، واحد 2

شماره تماس: 09101453148

شایان صدرالدین

آقای شایان صدرالدین وکیل دعاوی تجاری در تهران

آقای صدرالدین وکیل پایه یک دادگستری و یکی از وکلا متخصص در دعاوی تجاری در تهران هستند. بیشتر از 7 سال در حرفه وکالت و پیگیری دعاوی مختلف سابقه درخشان دارند. قبول وکالت پرونده‌های تجاری اعم از ثبت شرکت، تنظیم و ابطال صورت جلسه مجامع و اعلام ورشکستگی، پذیرش دعاوی ملکی نظیر اثبات مالکیت، رفع تصرف و الزام به تنظیم سند رسمی، مشاوره و پذیرش دعاوی ثبتی شورای حل اختلاف و … توسط ایشان پذیرفته می شود. ایشان پرونده های مالی شرکت های تجاری و تعاونی را با روش های راهبردی پیش می برند.

آدرس دفتر: تهران، اتوبان امام علی جنوب، خروجی پیروزی شرق، پایین تر از خیابان کرمان، نبش کوچه کاوه، پلاک 4

شماره تماس: 09121556369

حمیده حاجی نوروزی

سرکار خانم حمیده حاجی نوروزی

خانم حاجی نوروزی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی در تهران و متخصص در دعاوی تجاری هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از وکلای حرفه ای تهران محسوب می شوند. در دانشکده حقوق دانشگاه تهران تحصیل نموده اند، مدرک کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دکترای حقوق بین الملل از دانشگاه تهران دارند.

از جمله مهم ترین پرونده هایی که سرکار خانم حاجی نوروزی به قبول وکالت آن ها می پردازد می توان به پرونده های حقوقی، کیفری، دعاوی تجاری، دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی و … اشاره نمود.

آدرس دفتر: تهران، بلوار کشاورز، خیابان وصال شیرازی، کوی فردانش، پلاک 5

شماره تماس: 09122300571

یونس صادقی

 آقای یونس صادقی ,وکیل دعاوی تجاری در تهران

جناب آقای صادقی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و متخصص در دعاوی تجاری هستند. کارشناس ارشد حقوق خصوصی و از وکلای خبره در امور شرکت ها می باشند. ایشان آماده ارائه خدمات تخصصی و مشاوره حقوقی در خصوص انواع دعاوی تجاری می باشند. از جمله وظایفی که ایشان برعهده دارند، مطالبات اسناد تجاری مانند چک و سفته، عقد قراردادهای تجاری شامل خرید و فروش املاک و مستغلات و سرقفلی است. دیگر وظایفی که آقای صادقی در خصوص شرکت ها انجام می دهند، حضور در واحد حقوقی شرکت ها به صورت توافق شده است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان آذربایجان، نرسیده به خیابان آزادی، نبش خیابان کارون، پلاک 706، طبقه دوم

شماره تماس: 09126278991

مهدی محمدی

آقای مهدی محمدی وکیل دعاوی تجاری در تهران

آقای محمدی وکیل پایه یک دادگستری تهران و وکیل متخصص ملکی و شرکت های تجاری هستند. بیشتر از 18 سال در زمینه وکالت دعاوی تجاری سابقه دارند. دانشجوی دکترای حقوق خصوصی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات هستند. به عنوان مدرس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند فعالیت می کنند. سوابق آقای محمدی عبارت است از وکیل و مشاور شرکت سرمایه گذاری بیمه آتیه سازان حافظ، وکیل و مشاور شرکت سرمایه گذاری بیمه خدمات درمانی، وکیل و مشاور بانک تجارت و … .

آدرس دفتر: تهران، خیابان پاسداران، خیابان گل نبی، تقاطع خیابان ناطق نوری، برج زمرد، طبقه هفتم، واحد 72

شماره تماس: 09122251662

منظور از دعاوی تجاری چیست؟

دعاوی تجاری به دعاوی گفته می شود که درخصوص امور بازرگانی است. به عبارت دیگر، در نتیجه مراودات مالی تجاری میان تجار و شرکت های تجاری ممکن است دعاوی تجاری به وجود بیاید. مطابق ماده 1 قانون آیین دادرسی مدنی، صلاحیت رسیدگی به دعاوی تجاری با دادگاه عمومی حقوقی است، اما در برخی موارد، صلاحیت رسیدگی به این دعاوی تحت مقررات قوانین کیفری است.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ثبت شرکت در تهران

برای این که یک دعوی تجاری باشد، باید از یک رابطه بازرگانی برخیزد. دعاوی تجاری یکی از دعاوی پرکاربرد در دادگاه های تهران هستند. افرادی که درگیر چنین پرونده هایی شده اند، باید برای افزایش شانس پیرزوزی خود، به یک وکیل دعاوی تجاری متخصص در تهران مراجعه کنند. بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران باتوجه به تجربه و اطلاعات به روزی که درخصوص دعاوی تجاری دارد، در این پرونده بیشتر به شما کمک می کند.

مهمترین دعاوی تجاری کدام است؟

دعاوی تجاری اقسام مختلفی دارد اعم از دعاوی شرکت ها، دعاوی تجار و دعاوی برخواسته از عملیات تجاری و بازرگانی و … است. انواع دعاوی تجاری عبارتند از:

 • دعاوی راجع به ورشکستگی
 • دعاوی راجع به حمل و نقل
 • دعاوی راجع به کپی رایت
 • دعاوی طرح‌های صنعتی
 • دعاوی تجارت الکترونیک
 • دعاوی مالکیت فکری و معنوی
 • دعاوی راجع به قرارداد های تجاری
 • دعاوی برندها و علامت‌های تجاری
 • دعاوی راجع به صادرات و واردات تجار
 • دعاوی راجع به ابطال، تصدیق، اعتراض به ثبت، اعتراض به آگهی ثبت و دعاوی دیگر در خصوص اختراع
 • دعاوی راجع به مطالبه وجه چک، ابطال چک، استرداد لاشه چک، دستور موقت منع پرداخت چک، ابطال ظهر نویسی چک و سایر اسناد تجاری
 • اثبات شراکت، ثبت شرکت، تغییرات شرکت، انحلال شرکت، تایید خروج از شرکت، اعاده اعتبار شرکت ورشکسته، الزام به انتقال سهم، مطالبه سهم الشرکه، ابطال سهم الشرکه، ابطال صورت جلسه هیئت مدیره و مجمع عمومی، انحلال شرکت بازرگانی
10 تا از بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل سرقفلی در تهران

در تمامی دعوی تجاری تشخیص این موضوع که دعوی باید در کدام دادگاه و به طرفیت چه شخصی اقامه گردد، اهمیت ویژه ای دارد. بنابراین در این شرایط مشاوره با وکیلی خبره و متخصص در امور دعاوی تجاری کمک می کند تا پرونده به صورت صحیح و اصولی پیگیری شود تا موکل به نتیجه دلخواه خود برسد.

کلام آخر

همانطور که در متن اشاره کردیم، دعوی تجاری بین افراد تجار و یا افراد غیر تاجر با تاجر اتفاق می افتد. برای پیروزی در این دعاوی بهتر است با بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران در ارتباط باشیم و راهنمایی های لازم را دریافت کنیم. در این مقاله به معرفی وکلای متخصص در دعاوی تجاری پرداختیم. ممنون که تا انتهای مقاله بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران همراه ما بودید. اگر سوال یا انتقادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

زینب رحمانی، یکی از نویسندگان مجله حقوقی برترین وکیل هستم. سعی می کنم با انتشار مطالب حقوقی مختلف و معرفی وکلای برتر ایران، انتخاب وکیل را برای تان راحت کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا