کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل سقط جنین در تهران ⚖️【سال1403】

سقط جنین یکی از موضوعات مهمی است که در تمام دنیا و نیز در کشور ما شایع شده است و از نظر حقوقی قابلیت پیگیری دارد. وکیل سقط جنین در تهران فردی است که به دعاوی مربوط در این حوزه رسیدگی می کند. پرونده های بسیاری در خصوص سقط جنین در تهران وجود دارد. با توجه به این موضوع، سعی کردیم تا 10 تا از بهترین وکیل سقط جنین در تهران را معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر در وبسایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل سقط جنین در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران

بهترین وکیل سقط جنین در تهران کیست؟

پایان و ختم حاملگی قبل از حیات و به دنیا آمدن جنین را سقط جنین می گویند. سقط جنین در بعضی کشور ها قانونی و مشروع است و در برخی دیگر ممنوع می باشد، اما در موارد ویژه اشکالی ندارد. در ایران نیز این کار خلاف شرع و قوانین می باشد. وکیل متخصص در پرونده های سقط جنین، باتوجه به حوزه کاری خود باید اطلاعات کاملی درخصوص قوانین پزشکی به خصوص سقط جنین در کشور ما داشته باشد.

در واقع بهترین وکیل تهران باید به قوانین و مقررات جرایم پزشکی و رویه های قضایی رسیدگی به آن مسلط بوده و از بهترین راهکارها برای حل پرونده استفاده کند. باتوجه به حساسیت پرونده های مربوط به جرایم سقط جنین باید از وکیلی خبره در این امور کمک بگیریم که تخصص و سابقه پیگیری چنین پرونده هایی را در گذشته داشته است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب تعدادی از بهترین وکیل سقط جنین در تهران را معرفی می کنیم همراه ما باشید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل سقط جنین در تهران ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

زینب طاهری

سرکار خانم زینب طاهری

خانم طاهری از وکلای پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای استان تهران و متخصص در پرونده های سقط جنین هستند. سابقه ای بیش از 15 سال در حرفه وکالت دارند. دانشجوی دکترا حقوق عمومی دانشگاه تهران می باشند همینطور استاد دانشگاه هستند. وکیل پرونده های امنیتی، سیاسی و عقیدتی و اقتصادی مهم کشور را برعهده داشته اند.

دیگر سوابق خانم طاهری شامل:

 • مشاور و نماینده حقوقی وزارت آموزش و پرورش
 • مشاور و نماینده حقوقی سازمان دانش آموزی
 • مشاور و نماینده حقوقی خبرگزاری پانا
 • مشاور و نماینده حقوقی کلینیک ایرانیان
 • عضو اداره معاضدت کانون وکلای دادگستری مرکز
 • عضو پژوهشکده حقوق جزا و جرم شناسی قوه قضاییه
 • عضو سابق کمیسیون حمایت وکلای کانون
 • مشاور و نماینده حقوقی سابق سازمان تاکسیرانی
 • مشاور و نماینده حقوقی سابق سازمان حج و زیارت «شمسا»
 • مشاور و نماینده حقوقی سابق بیمارستان تهرانپارس
 • مدیر و موسس گروه وکلای داوری ایران
 • مشاور و نماینده حقوقی شرکت های تجاری و بازرگانی مطرح کشور
 • و … .

آدرس دفتر: تهران، خیابان شریعتی، ابتدای خیابان دولت، پلاک 550، طبقه سوم، واحد 5

شماره تماس: 09026667521

لیلا فرنیان فر

سرکار خانم لیلا فرنیان فر

خانم فرنیان فر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران هستند. متخصص در پرونده های مربوط به سقط جنین می باشند. دارای گواهی نامه نکات کاربردی داوری، وکیل شرکت داروگر، وکیل شرکت تولی پرس، وکیل بانک مهر اقتصاد، وکیل شرکت روغن نباتی جهان، وکیل شرکت کیوان، وکیل شرکت توسعه و کشت ذرت از جمله مهم ترین سوابق خانم فرنیان فر است.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد شمالی، بعد از چهار راه انصار المهدی، بین بهارستان بیست و بیست و دوم پلاک 9 پلاک 6

شماره تماس: 02144862947

احمد قنبرپور

جناب آقای احمد قنبرپور

آقای قنبرپور وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در سقط جنین و دارای بیش از 20 سال سابقه در حرفه وکالت هستند. ایشان مدارک دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی از دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه شیراز دارند. همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری از دانشگاه تهران می باشند.

سوابق کاری آقای قنبرپور، شامل مشاوره حقوقی به نهادها و شرکت های معتبر عمومی و خصوصی است، مانند شرکت نورترون تراست، شرکت نفتی توتال فرانسه، دی وان میلانو، گروه صنعتی گلرنگ و … می باشد. آقای قنبرپور عضو پیوسته انجمن ایرانی حقوق و جزا، انجمن حقوق شناسی ایران و عضو در کمیسیون حقوق شهروندی شورای شهر تهران بوده اند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان دکتر فاطمی، ابتدای خیابان رهی معیری، پلاک 10، واحدهای 9 و 10

شماره تماس: 02188983460

رضا عبدالمحمد

جناب آقای رضا عبدالمحمد

آقای عبدالمحمد وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در پرونده های مربوط به سقط جنین هستند. مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، کارشناس ارشد تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی می باشند. از جمله فعالیت های آقای عبدالمحمد، رسیدگی به پرونده های کیفری، خانوادگی، حوزه تجارت داخلی و بین المللی و قراردادها است. همین طور ایشان داور حقوقی، پژوهشگر و خبرنگار، نویسنده و متخصص در پیگیری پرونده های خانواده، کیفری و امور مهاجرت هستند.

آدرس دفتر: تهران، سهروردی شمالی، هویزه، کوچه سهند، کوچه شهرتاش، به سمت شریعتی، پلاک 28، طبقه 4، واحد 10

شماره تماس: 09121574297

فرهاد فرزادی

جناب آقای فرهاد فرزادی

آقای فرهاد فرزادی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران می باشند. در زمینه تمامی دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی، ملکی و … تخصص و تبحر کافی دارند. رسیدگی به پرونده های مربوط به سقط جنین یکی از تخصص های ایشان است. آقای فرزادی یکی از وکلای شناخته شده می باشند که بارها به عنوان کارشناس مسائل حقوقی مهمان برنامه های مختلف تلویزیون بوده اند.

آدرس دفتر: تهران، شریعتی، خواجه عبداله انصاری، پلاک 107، طبقه 9a

شماره تماس: 09121229442

مهرداد نادعلی

جناب آقای مهرداد نادعلی

آقای نادعلی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و دارای سابقه ای بیش از 10 سال در حرفه وکالت دعاوی مختلف می باشند. از جنله وکلای خبره در پرونده های سقط جنین هستند و رتبه 3 کارشناسی ارشد حقوق را کسب کرده اند. به مدت 7 سال سابقه مدیریت حقوقی دارند. آقای نادعلی در حرفه وکالت سابقه ای بیش از 10 سال دارند. ایشان تا به الان موفق به پیگیری بیش از 300 پرونده در زمینه های کیفری، قصور پزشکی، حقوقی، خانواده، ملکی و … در مراجع قضایی و اداری شده اند.

آدرس دفتر: تهران، اشرفی اصفهانی شمال، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 2

شماره تماس: 09126233591

بهاره فیض

سرکار خانم بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

از جمله خدمات خانم بهاره فیض عبارتند از:

 • متخصص در دعاوی حقوقی در زمینه ملکی، تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، اختلافات پیمانکاری، خلع ید،رفع تصرف ،مطالبه خسارت، مطالبه وجه ، هبه، اجاره و ….
 • متخصص در دعاوی کیفری اعم از انتقال مال غیر، کلاهبرداری،اختلاس،ارتشا، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح، دیه، قتل، سرقت، رابطه نامشروع ،پولشویی، قاچاق کالا و ارز،مطالبه دیه،جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی …
 • متخصص در دعاوی خانواده اعم از طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی و …

آدرس دفتر: تهران، خیابان وحید دستگردی (ظفر)، خیابان مصدق شمالی (نفت شمالی)، خیابان دامغانی (یازدهم)، پلاک38، واحد 2

شماره تماس: 09124478815

بهترین وکیل کیفری تهران را بیشتر بشناسیم.

10 تا از بهترین وکیل سقط جنین در تهران

مجازات سقط جنین چیست؟

در آیات قران مراحل مختلف تشکیل جنین به وضوح قابل رویت است. طبق قانون جنینی که روح در آن دمیده شده باشد بر اساس جنسیت دیه کامل به آن تعلق خواهد گرفت. چنانچه ضربه قبل از حلول روح باشد و سقط پس از حلول روح باشد مجرم محکوم به پرداخت دیه خواهد بود. بنابر قانون ایران سقط جنین در هیچ مرحله مستوجب قصاص نخواهد بود. در حالی که در قانون قبل این گونه نبود.

طبق ماده 493 قانون مجازات اسلامی، از بین بردن جنینی که قبل از موعود به دنیا بیاید و پس از مدتی بدون دستگاه بتواند زندگی مستقلی داشته باشد، قتل عمد محسوب می شود. اگر فردی ضربه هایی به زن حامله وارد کند و جنین پس از تولد در اثر آن ضربه فوت کند نیز قتل عمد به حساب می آید. در صورتی این جرم حکم قصاص دارد که جنینی زنده متولد شود و بتواند به زندگی ادامه دهد و جنایت قبل از تولد، منجر به نقص یا مرگ او پس از تولد شود.

در حالت بعدی اگر ضارب قصد ضربه زدن به مادر که از بارداری او آگاه است و هم چنین قصد از بین بردن جنین در همان حالت جنینی داشته باشد، اما زن در اثر ضربه زایمان کند و نوزاد دقایقی بعد در اثر همان ضربه بمیرد، در این مورد جنایت نسبت به مادر و جنین جداگانه حساب می شود، به این صورت که نسبت به مادر جنایت عمد و حکم قصاص دارد اما نسبت به جنین شبه عمد و مجازات آن پرداخت دیه و به حبس از یک تا سه سال محکوم خواهد شد‌.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل سقط جنین در تهران

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران

چنانچه ضارب قصد ضربه زدن به زن حامله را داشته اما از بارداری او آگاهی نداشته باشد، در این حالت جرم انجام شده نسبت به زن، قتل عمد اما نسبت به جنین به این دلیل که قصدی نداشته، خطای محض محسوب می شود و عاقله ضارب مسئول پرداخت دیه است.

اگر ضارب قصد ضربه زدن به شخصی را که کنار زن حامله ایستاده است را داشته اما بر حسب خطا در هدف گیری، ضربه به زن باردار برخورد کند، هم نسبت به مادر و هم به جنین خطای محض است.

اگر شخصی، آگاه باشد از اینکه زنی را که باردار است و روزهای پایانی بارداری را سپری می کند، به این قصد که جنین او زنده متولد شود و بعد بمیرد، مورد هدف قرار دهد، اگر مادر فوت کند نسبت به او قتل عمد مرتکب شده و اگر فوت نکند، جنایت عمدی است، که باعث قصاص عضو یا دیه و نسبت به نوزاد قتل عمد مرتکب شده است که مجازات آن قصاص است.

موارد مهم در انتخاب وکیل در تهران

 • اعتبار و سابقه فعالیت وکیل

اعتبار و سابقه وکات از جمله مواردی است که موجب تشخیص وکیل کاربلد می شود. از این رو همواره توصیه می شود به وکیلی مراجعه کنید که در زمینه پرونده شما متخصص است و سابقه وکالت داشته است.

 • تحصیلات وکیل

مورد بعدی زمان انتخاب بهترین وکیل سقط جنین این است که میزان تحصیلات وی توجه کنید. عموما افرادی که در رشته حقوق تحصیلات دانشگاهی داشته اند به عنوان وکیل خوب شناخته می شوند زیرا به تمامی قوانین و مقررات حقوق اشراف دارند.

 • امانت داری وکیل

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در انتخاب وکیل سقط جنین خوب در تهران که می‌توان آن را لازمه فعالیت وکالت دانست، رازداری و امانت وکیل است. یک وکیل نه تنها به خاطر اصول اخلاقی، بلکه به موجب قانون ملزم به امانت داری و عدم افشای اسرار موکل خود است.

کلام آخر

جرم سقط جنین، مانند سایر موضوعات کیفری و پرونده های کیفری که شاکی علیه متهم طرح شکایت می کند، بار اثبات ادعا بر عهده مدعی می باشد. بنابراین اگر زن یا مرد بعنوان مادر یا پدر، مدعی سقط جنین توسط متهم باشند، باید ادله قابل قبولی ارائه کند. اثبات این موضوع به دست بهترین وکیل سقط جنین در تهران است. او می تواند با دانش و آگاهی که از قوانین و شرایط اثبات توضیحات موکل دارد، نتیجه مطلوبی را برای موکل خود دریافت کند. سپاس گزارم که تا این بخش از مقاله همراهمان بودید. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا