کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران ⚖️【سال1403】

قصور پزشکی به معنی کوتاهی و خطای پزشک در معالجه بیمار است. چه در درمان بیمار و چه در عمل هایی که جنبه زیبایی دارند، بی احتیاطی، دانش کم، عدم مهارت، عدم رعایت موازین اخلاقی و … مشکل آفرین می شود. در چنین شرایطی افراد نیاز دارند تا با وکیل خبره در امور قصور پزشکی مشاوره داشته و وکالت پرونده را به ایشان بسپارند. در ادامه سعی کرده ایم 10 تا از بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران را معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران کیست؟

بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران کیست؟

منظور ما از وکیل قصور پزشکی، فردی است که به صورت تخصصی به دعاوی کیفری می پردازد و در زمینه خطای پزشکی، اطلاعات جامع و کاملی دارد. بهترین وکیل کیفری در تهران، در پرونده های قصور پزشکی، می تواند به صورت جداگانه وکالت شاکی یا وکالت پزشک را قبول کند.

در صورتی که دچار مشکلاتی شده اید و پرونده ای با در خصوص قصور پزشکی دارید. برای پیگیری درست و اصولی آن، مراجعه به وکیل قصور پزشکی انتخاب مناسبی است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

ما در ادامه این مطلب 10 تا از بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران را معرفی می کنیم، جهت کسب اطلاعت بیشتر در خصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلا، همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

عبدالصمد خرمشاهی

جناب آقای عبدالصمد خرمشاهی

آقای خرمشاهی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و دارای سابقه ای بیش از 30 سال در حرفه وکالت می باشند. آقای خرمشاهی یکی از بهترین وکلای کیفری تهران در زمینه رسیدگی به پرونده های مربوط به قصور پزشکی، جرایم پزشکی، کلاهبرداری، جعل و … می باشند. ویژگی ایشان، پذیرفتن پرونده های کیفری پیچیده و سخت است.

فارغ التحصیل رشته علوم قضایی دانشکده حقوق و علوم سیاسی از دانشگاه تهران هستند. بیشتر پرونده های مربوط به اعدام های خبرساز در حوزه زنان و کودکان زیر 18 سال را برعهده داشته اند. مهم ترین پرونده های آقای خرمشاهی مربوط به پرونده های فاطمه مطیع، افسانه نوروزی، کبری رحمانپور، شهلا جاهد، دلارا دارایی، ریحانه جباری و … است. همینطور وکیل شخصی خانم مهناز افشار می باشند.

آدرس دفتر: تهران، کریمخان، ابتدای خیابان استاد نجات الهی، پلاک 192

مسعود اسلامی مهر

جناب آقای مسعود اسلامی مهر

آقای اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری و دارای سابقه ای بیش از 20 سال در حرفه وکالت می باشند. متخصص در جرایم مربوط به قصور پزشکی و پیگیری این دعاوی هستند. آقای اسلامی مهر وکالت انواع پرونده های کیفری، دعاوی مربوط به جرایم و تخلفات پزشکی، مطابه دیه، قتل، جرایم رایانه ای، مواد مخدر، دعاوی خانواده، حقوقی، جزایی، تجاری، ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی و … می پذیرند. ایشان مشاور حقوقی از کانون وکلای مرکز می باشند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق شمالی، خیابان شهید دامغانی، شماره 38، واحد 2

شماره تماس: 02126413766


دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده وکیل قصور پزشکی تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان پرونده های مربوط به قصور پزشکی می باشد.

ایشان پرونده های متعدد در دادسرای عمومی وانقلاب ناحیه 26 ( امور پزشکی ) تهران، دادگاه کیفری دو تهران و دادگاه تجدیدنظر استان تهران در خصوص موضوع قصور پزشکی دارند.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

نشانی دفتر وکالت: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 02186129690


دکتر حامد نجفی

آقای دکتر حامد نجفی

آقای حامد نجفی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و دارای سابقه ای بیش از 13 سال می باشند. استاد دانشگاه علامه طباطبایی و یکی از پژوهشگران برتر کشور هستند. همینطور آقای دکتر نجفی پژوهشگر بین المللی مجله JCR دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتن می باشند.

رسیدگی و پیگیری پرونده های در ارتباط با قصور پزشکی، از جمله تخصص های ایشان است. افتخارات فراوانی دارند از جمله، مقاله های متعدد تایید شده در مجله با نمایه معتبر بین المللی اسکوپوس در مجله حقوق مالکیت فکری هند دارند. تاییدیه پژوهشی از سوی مجله JCR دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتن آمریکا را دریافت کرده اند و … .

آدرس دفتر: تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 493، طبقه 3

شماره تماس: 09122339015

مهرداد نادعلی

جناب آقای مهرداد نادعلی

آقای نادعلی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و دارای سابقه ای بیش از 10 سال در حرفه وکالت دعاوی مختلف می باشند. رتبه 3 کارشناسی ارشد حقوق را کسب کرده اند. به مدت 7 سال سابقه مدیریت حقوقی دارند. آقای نادعلی در حرفه وکالت سابقه ای بیش از 10 سال دارند. آقای نادعلی تا به الان موفق به پیگیری بیش از 300 پرونده در زمینه های کیفری، قصور پزشکی، حقوقی، خانواده، ملکی و … در مراجع قضایی و اداری شده اند.

آدرس دفتر: تهران، اشرفی اصفهانی شمال، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 2

شماره تماس: 09126233591

سعید ستوده پارسا

جناب آقای سعید ستوده پارسا

آقای پارسا وکیل پایه یک دادگستری در تهران و دارای سابقه ای بالا در این حرفه هستند. عضو کانون وکلای مرکز می باشند و مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارند. همینطور ایشان متخصص در پرونده های کیفری، قصور پزشکی، جرایم رایانه ای، مواد مخدر، کلاهبرداری و … هستند. دیگر تخصص آقای ستوده پارسا، در زمینه ارز دیجیتال است.

برخی از پرونده های مهم آقای ستوده پارسا:

 • وکیل تعدادی از متهمان پرونده الکس در مورد قاچاق دختران به مالزی و دبی
 • وکیل پرونده معروف سرقت کیف پول ارز دیجیتال در شهر تهران
 • وکیل پرونده سرقت مسلحانه با 69 شاکی در شهر تهران
 • وکیل پرونده ارسال تصاویر مستهجن معروف در تهران
 • وکیل سرقت مسلحانه در خیابان صادقیه
 • وکیل پرونده سرقت در کارخانه رب تهران
 • وکیل پرونده رمز ارز با 145 نفر شاکی
 • وکیل پرونده قتل در آسانسور
 • و …

آدرس دفتر: تهران، شهرک انقلاب، خیابان هاشمی نژاد، کوچه هفتم، پلاک 606

شماره تماس: 09123763528

هوشنگ پوربابایی

جناب آقای هوشنگ پوربابایی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری شهر تهران می باشد وی با سابقه چندین سال خود در زمینه های دعاوی کیفری، ملکی، خانواده و حقوقی و … توانسته است تا سابقه درخشانی از خود به جای بگذارد و یکی از شناخته ترین وکلای شهر تهران شود.

آدرس دفتر: تهران، خیابان استاد مطهری، خیابان لارستان نبش عبده پلاک 5، واحد 501

شماره تماس: 09121181174

سید سپهر میرحسینی

جناب آقای میرحسینی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران هستند و موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری از دانشگاه علامه طباطبایی شده اند. فعالیت های ایشان روی پرونده های کیفری، تجاری، ملکی و خانواده است و همچنین مشاوره های تخصصی در زمینه تنظیم و ارائه قراردادها به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان آیت اله کاشانی، بلوار فردوس شرق، بین احمدی و زمانی، جنب شیرینی فروشی روژان، پلاک 43، واحد 7 و 8

شماره تماس: 09128481161

بهاره فیض

بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ، دانشجوی ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران ، رتبه 30 و وکیل برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران ، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی ، افتخار ارائه مشاوره کیفری ، ملکی ، حقوقی ، جزائی ، تجاری ، خانواده ، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

آدرس: تهران ، خیابان وحید دستگردی (ظفر) ، خیابان مصدق شمالی (نفت شمالی) ، خیابان دامغانی (یازدهم) ، پلاک38 ، واحد 2

شماره تماس: 09124478815


نقش بهترین وکیل تهران در قصور پزشکی

منظور از قصور پزشکی این است که پزشک در زمان طبابت و درمان بیمار، مرتکب خطا و کوتاهی شود. قصور پزشکی شامل مواردی مانند بی احتیاطی، عدم مهارت، عدم رعایت نظافت و عدم رعایت موازین قانونی است. در صورتی که همچین اتفاقی رخ دهد، باید به وکیل متخصص در ارتباط باشیم و مشاوره قصور پزشکی دریافت کنیم. با طرح شکایت و مراحل قانونی بعدی، روند رسیدگی به پرونده آغاز می شود.

بهتر است برای پرونده های مربوط به بی احتیاطی پزشک به وکیل متخصص در امور پزشکی مراجعه کنیم، بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران قبل از هر اقدام قانونی، مشکل شما را به دقت بررسی می کند تا بهترین عملکرد را ارائه دهد. وکلای خبره در امور قصور و کوتاهی پزشک، به علت دانش و تجاربی که از پرونده های پیشین کسب نموده اند، نوع تخلف پزشک را تشخیص می دهند و طبق آن به ما می گویند که مجازاتی برای پزشک وضع خواهد شد.

زمانی که وکیل از ابتدا روی پرونده کار کند، مسلما نتیجه بهتری به دست می آورد. بنابراین انتخاب بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران را به مراحل انتهایی پرونده موکول نکنید. چنان چه درگیر چنین پرونده هایی هستید چه در جایگاه متهم و چه در جایگاه شاکی، بهتر است مشاوره ای با وکیل قصور پزشکی متخصص داشته باشید. در صورتی که در نتیجه قصور پزشکی آسیبی به شما و یا یکی از عزیزانتان وارد شده، می توانید برای محاسبه دیه و مطالبه آن و یا دفاع از پرونده دیه به بهترین وکیل دیه در تهران مراجعه کنید.

قصور پزشکی چیست و وکیل در آن چه نقشی دارد؟

انواع قصور پزشکی

بعد از توضیحاتی که در خصوص قصور پزشکی و نقش وکیل در حل و پیگیری آن دادیم. بهتر است با انواع آن نیز آشنا شویم. قصور پزشکی نوعی جرم است که مطابق تبصره 3 ماده 295 قانون مجازات اسلامی ایران در حکم جرم شبه عمد است.

 • جرم عمدی، با سوء نیت، قصد فعلی و قصد جرم همراه است و مجازات آن قصاص می باشد.
 • جرم غیر عمدی یا شبه عمد، بدون مسئولیت ولی همراه با تقصیر حرفه ای که در آن قصد فعالی وجود دارد وای قصد جرم وجود ندارد. مچجازات این گونه قصور پزشکی پرداخت دیه است.
 • خطای محض بدون سو نیت و بدون تقصیر، نه قصد فعال و نه قصد جرم دارد. مجازات این گونه جرایم دیه است.

قصور و تقصیر مشتمل است بر بی مبالاتی، بی احتیاطی، عدم مهارت و رعایت نکردن مقررات دولتی.

بی مبالاتی: ترک فعلی است که از نظر علمی و فنی، انتظار انجام آن می رود. مانند آزمایش، رادیوگرافی، مشاوره های لازم قبل از عمل. مثلا معاینه نکردن قلب و نگرفتن نوار قلب پیش از بی هوشی بیمار.

بی اختیاطی: فعلی نباید انجام می گرفته که گرفته است. مانند جا گذاشتن وسایل جراحی، پاره شدن روده حین عمل جراحی، تجویز داروی بیش از حد.

عدم مهارت: نداشتن مهارت علمی و فنی لازم برای انجام کار بخصوصی، (در برخی موارد عدم مهارت به دلیل ناشی بودن و بی تجربگی پزشک است) یا علمی باشد که حاکی از بی سوادی و عدم بهره وری از دانش کافی اوست به هر صورت عدم مهارت، رافع مسئولیت برای پزشک نمی باشد.

معرفی 10 وکیل قصور پزشکی در تهران

کلام آخر

اتفاقاتی که ممکن است در اثر انتخاب اشتباه پزشک و یا تجویزات و کارهای نادرست پزشک رخ بدهد. با عنوان قصور پزشکی شناخته می شود. کوتاهی پزشک در معالجه بیمار، اثرات جانی و مالی به همراه دارد که گاهی جبران ناپذیر است. در این مقاله با معرفی بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران سعی کردیم تا انتخاب وکیل را برای تان راحت کنیم. امیدوارم مطالب برای تان مفید بوده باشد. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید در قسمت دیدگاه ها با ما درمیان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 9 =

دکمه بازگشت به بالا