کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران ⚖️【سال1402】

جرایم پزشکی در صورتی اتفاق می افتد که بیمار در اثر جراحی و یا اقدامات درمانی پزشک، متحمل آسیب و ضرر شود. بنابراین اگر قصور پزشک، عمدی و یا غیرعمدی باشد باید به آن رسیدگی گردد. فردی که رسیدگی به چنین پرونده هایی را می پذیرد، وکیل متخصص در جرایم پزشکی است. روزانه در تهران مواردی از این جرایم گزارش می شود. به همین دلیل تصمیم داریم تا به معرفی 10 تا از بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر در برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کیفری در تهران

بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران

بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران کیست؟

وکیل متخصص در جرایم پزشکی، وکیلی است که به بیمار آسیب دیده کمک می کند تا به حقوق خود برسد. همینطور می تواند وکالت پرونده بیمار را بپذیرد و اقدامات لازم برای شکایت کیفری علیه پزشک را انجام دهد.

وکیل جرایم پزشکی در تهران، با پیگیری های درست روی پرونده به نتایج خوبی می رسد. حتی می تواند پروانه پزشک را برای مدتی و یا برای همیشه باطل کند تا از ادامه فعالیت پزشک جلوگیری نماید.

شاید بیشتر شما برگه ای را به یا بیاورید که پیش از عمل باید توسط بیمار یا همراهان او امضا شود. این برگه مطابق ماده 322 قانون مجازات اسلامی برای خساراتی است که ممکن است از عدم توانایی یا اشتباه پزشک به بیمار وارد شود. اما به این معنی نمی باشد که پزشک در مقابل اتفاقات افتاده مسئولیت کیفری ندارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل تهران در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

بنابراین مهم است که با وکیلی متبحر در بررسی جرایم پزشکی در ارتباط باشیم تا به درستی از حقوق ما دفاع شود. ما در ادامه این مطلب شما را با 10 تا از بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران آشنا می کنیم. همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

دکتر امین گلریز

آقای دکتر امین گلریز، یکی از بهترین وکلای شهر تهران می باشند. نامبرده فارغ‌التحصیل رتبه‌ی یک دکتری بوده و در سوابق خود عضویت در هیئت علمی دانشگاه، سابقه‌ی قضاوت، رتبه دوم کارآموزی قضاوت تهران، نگارش کاملترین شرح قانون مجازات اسلامی در 4 جلد را دارا هستند. همچنین نگارش چندین مقاله‌ی علمی – پژوهشی و وکالت در پرونده‌های مهم از دیگر افتخارات ایشان است.

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09120899917
شماره تماس دفتر: 22732919-021
آدرس دفتر دکتر امین گلریز: تهران، میدان تجریش، خیابان ملکی، نبش بن‌بست یکم، پلاک ۲، طبقه ۲

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل جرایم پزشکی در تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان در پرونده های جرائم پزشکی می باشد و پرونده های متعددی در دادسرای ویژه جرائم پزشکی تهران در دست پیگیری دارند.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

دکتر احمد قنبرپور

دکتر احمد قنبرپور

آقای قنبرپور وکیل پایه یک دادگستری و دارای بیش از 20 سال سابقه در حرفه وکالت هستند. ایشان دارای مدارک دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی از دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه شیراز. همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری از دانشگاه تهران می باشند.

سوابق کاری آقای قنبرپور، شامل مشاوره حقوقی به نهادها و شرکت های معتبر عمومی و خصوصی است، مانند شرکت نورترون تراست، شرکت نفتی توتال فرانسه، دی وان میلانو، گروه صنعتی گلرنگ و … می باشد. آقای قنبرپور عضو پیوسته انجمن ایرانی حقوق و جزا، انجمن حقوق شناسی ایران و عضو در کمیسیون حقوق شهروندی شورای شهر تهران بوده اند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان دکتر فاطمی، ابتدای خیابان رهی معیری، پلاک 10، واحدهای 9 و 10

شماره تماس: 02188983460

محمدرضا مهری

جناب آقای محمدرضا مهری

آقای مهری وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی کیفری و جرایم پزشکی هستند. ایشان دوره های غیرآکادمیک را در خارج از کشور گذرانده اند و تسلط کاملی به قوانین بین المللی دارند. آقای مهری مدرک دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و مدرک کارشناسی فقه و مبانی حقوق اسلامی دارند.

پرونده هایی که توسط آقای مهری پذیرفته می شود، شامل انواع دعاوی کیفری، جرایم پزشکی، املاک و اراضی، تنظیم و بررسی تمامی قراردادهای ملکی و …، دعاوی مربوط به حوزه بانکی و پولی، ابطال مزایده بانکی و … است.

آدرس دفتر: تهران، میدان ونک، گاندی جنوبی، خیابان 14، پلاک 14، واحد 9

شماره تماس: 02188663628

مرتضی احمدپور

مرتضی احمدپور وکیل پایه یک دادگستری، دارای پروانه وکالت از  کانون وکلا دادگستری مرکز، با بیش از چندین سال تجربه و سابقه وکالت درپرونده های متعدد و متخصص در زمینه های حقوقی (ملکی، شرکت ها، شرایط عمومی پیمان، مطالبه صورت وضعیت پیمانکاران و مشاوران ،امور قراردادها، دعاوی بازرگانی و گمرکی، شهرداری ها، بانکی، مشارکت درساخت، ابطال سند، سرقفلی، استملاک و تحصیل اراضی در اجرای طرح های عمومی و عمرانی دستگاههای دولتی و شهرداری ها ،کلیه دعاوی پیمانکاران و مشاوران و…..)  فعالیت خود را در شهر تهران آغاز کرده است.

آدرس دفتر: تهران فلکه دوم صادقیه –بلوارفردوس شرق مابین خیابان وفاآذر و علی حسینی پلاک 308 واحد 20 طبقه چهارم

شماره تماس: 09122731465

مسعود اسلامی مهر

جناب آقای مسعود اسلامی مهر

آقای اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در جرایم پزشکی و پیگیری این دعاوی هستند. ایشان مشاور حقوقی از کانون وکلای مرکز و دارای بیش از 20 سال سابقه در حرفه وکالت می باشند. آقای اسلامی مهر وکالت انواع پرونده های کیفری، دعاوی مربوط به جرایم و تخلفات پزشکی، مطابه دیه، قتل، جرایم رایانه ای، مواد مخدر، دعاوی خانواده، حقوقی، جزایی، تجاری، ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی و … می پذیرند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق شمالی، خیابان شهید دامغانی، شماره 38، واحد 2

شماره تماس: 02126413766

مونا ترابی

سرکار خانم مونا ترابی

خانم ترابی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در دعاوی جرایم پزشکی هستند. کارشناس حقوق خصوصی بوده و به کلیه دعاوی کیفری، جرایم پزشکی، مطالبه دیه، کلاهبرداری می پردازند. سایر دعاوی قاچاق کالا، اختلاس، پولشویی، جرایم رایانه ای، دعاوی حقوقی، دعاوی خانوادگی، مطالبه مهریه و نفقه، درخواست طلاق، تمکین و … و انواع دعاوی ملکی توسط خانم ترابی پذیرفته می شود. ایشان بیش از 10 سال سابقه وکالت در پرونده های کیفری و حقوقی را دارند. همینطور بهترین نتیجه را برای پرونده موکلین خود رقم می زنند.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به میدان کتاب، پلاک 129، طبقه 5، واحد 505

شماره تماس: 09121979750

حمید میرزایی منفرد

جناب آقای حمید میرزایی منفرد

آقای منفرد وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران هستند. فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی دارند و متخصص در امور کیفری و جرایم پزشکی می باشند. موفق به کسب رتبه 18 آزمون قضاوت و رتبه 111 کانون وکلای دادگستری مرکز شده اند. آقای منفرد علاوه بر دعاوی کیفری، در زمینه دعاوی خانواده، مطالبه مهریه، درخواست طلاق، دعاوی ملکی و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، میرداماد، نبش خیابان نفت جنوبی، پلاک 268، واحد 1

شماره تماس: 09120314480

مونا الماسی سهی

سرکار خانم مونا الماسی از وکلای پایه یک دادگستری در شهر تهران هستند که در زمینه وکالت بالای 6 سال سابقه کاری در این زمینه را دارند و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند. ایشان مدرک کارشناسی ارشد را در رشته جزا و جرم شناسی اخذ کرده اند و یکی از مطرح ترین وکلای تهران محسوب می شوند که در امور ملکی، کیفری و خانواده تخصص دارند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر ، بالاتر از توانیر ،نبش کوچه شفق، ساختمان ۲۳۶۱ ، طبقه چهارم ، واحد ۱۵

شماره تماس: 02188108413

پوریا نادری

جناب آقای نادری وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران بوده و به دعاوی ثبتی و امور مربوط به ثبت احوال رسیدگی می کنند. ایشان با در نظر گرفتن پیچیدگی های علم حقوق، همواره اطلاعات خود را به روز نگه می دارند تا به راحتی موکلین خود را راهنمایی کنند. ایشان به عنوان وکیل متخصص در امور ثبت احوال، سریع و کوتاه ترین راه را برای حل اختلافات ارائه می دهند.

آدرس دفتر: تهران, آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک ۴۱، طبقه ۴

شماره تماس: 09124230952

وحید وارسته نیا

وحید وارسته نیا وکیل تهران

جناب آقای وحید وارسته نیا وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از 10 سال سابقه وکالت در شهر تهران می باشند. از سوابق های وی می توان به مسئول وصول مطالبات شهرداری منطقه 12 تهران به مدت 8 سال، مدیر حقوقی و وکیل شرکت ساختمانی آکام پارمیس به مدت 10 سال، وکیل و مشاور شرکت تولیدی پوشاک باغ سیب به مدت 3 سال، مولف و نویسنده کتاب مسئولیت مدنی در فضای مجازی، همکاری و وکالت با شرکتهای تجاری متعدد می توان اشاره نمود.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سید خندان، کوچه خیرمندی، پلاک 9، واحد4

شماره تماس: 02122850576

جرایم پزشکی چیست؟

آسیبی که در اثر قصور عمدی و یا غیر عمدی پزشک به بیمار وارد می شود، جرم پزشکی می گویند. در قانون مجازات اسلامی، قانون گذار برای جرایم پزشکی، مجازاتی در نظر گرفته است. اشخاصی که مرتکب این جرایم می شوند، پزشک یا فردی از تیم پزشکی است. رسیدگی به تخلفات پزشکی در صلاحیت دادسرای انتظامی پزشکی و رسیدگی به این جرایم در حیطه صلاحیت محاکم عمومی دادگستری است.

جرایم پزشکی چیست؟

فردی که دچار آسیب شده یا همان بیمار، برای اقدامات لازم در خصوص مشکلات به وجود آمده در جراحی های پزشکی یا مشکلات به وجود آمده از اقدامات و تجویزات پزشک، می تواند به وکیل جرایم پزشکی خوب در تهران مراجعه نماید تا کارهای کیفری پرونده به درستی و طبق روال قانونی انجام شود.

مطمئنا برای افرادی که به دلیل اشتباه و کوتاهی پزشکان، متحمل آسیب های جبران ناپذیر شده اند، شناخت بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران ضروری است. در برخی موارد افرادی پیگیر پرونده هستند که مرگ بستگان خود را در اثر قصور پزشکی تجربه کرده اند. برای چنین افرادی پیگیری صحیح و قانونی جرایم پزشکی مهم است از این رو باید بهترین وکیل جرایم پزشکی را بشناسند. ما تعدادی از آن ها را در این مقاله معرفی کردیم.

وظایف وکیل جرایم پزشکی در تهران

وکیل جرایم پزشکی، وکیلی است که مشکلات بین موکل خود و پزشکی که باعث ایجاد خسارت جانی و مالی به بیمار شده را بررسی می کند. بنابراین وظایف خاصی برعهده دارد که باید به درستی آن ها را انجام دهد. پزشکی رشته حساسی است که با جان و مال بیمار در ارتباط است، کوچک ترین کم کاری و بی توجهی پزشک باعث بروز اتفاقات جبران ناپذیر می شود.

وظایف وکیل جرایم پزشکی در تهران

وکیلی که متخصص در جرایم پزشکی است باید پرونده موکل خود را به درستی بررسی کند زیرا پرونده هایی که در دست وکلای پزشکی قرار می گیرد، پیچیدگی های بسیاری نسبت به وکلای دیگر دارد، درصورتی که پزشک مجرم باشد و ضرر جانی و مالی به موکل وارد نموده باشد، این موضوع باید به دست وکیل اثبات گردد تا موکل به حقوق خود برسد و پزشک مطابق قانون مجازات شود.

حل دعاوی پزشکی مراحلی دارد که انجام آن ها از وظایف وکیل جرایم پزشکی است. او به این مراحل کاملا آشنا است و بهتر می تواند آنها را پیگیری کند. همچنین وکیل جرایم پزشکی به پزشکانی که با تشخیص اشتباه موجب ضرر مالی و جانی به بیمار شده اند در صورتی که هیچ قصد و غرض عمدی در کار نبوده است، کمک می کنند و وکالت پرونده آن ها را می پذیرند و وظیفه دارند دفاعیات لازم را به عمل آورند.

کلام آخر

سپاس گزارم از افرای که تا این بخش همراه ما بودند. در مقاله بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران به معرفی وکلای متخصص و متبحر در امور جرایم پزشکی پرداختیم تا انتخاب سریع و راحتی داشته باشید. جرایم پزشکی از پرونده های بسیار حساسی است که کمی کوتاهی در بررسی آن به ناحق باعث ضرر به یکی از طرفین دعوی می شود. امیدوارم در این مقاله شما را در انتخاب وکیل یاری کرده باشیم. در صورتی که سوال و انتقادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

4/5 - (4 امتیاز)

زینب رحمانی

زینب رحمانی، یکی از نویسندگان مجله حقوقی برترین وکیل هستم. سعی می کنم با انتشار مطالب حقوقی مختلف و معرفی وکلای برتر ایران، انتخاب وکیل را برای تان راحت کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا