وکلا

10 تا از بهترین وکیل یافت آباد⚖️ + آدرس و شماره☎️️【سال1403】

حل و فصل مشکلات حقوقی در محاکم قضایی نیازمند دانش حقوقی بالا و تجربیات کافی در خصوص دعاوی مطرح شده است. امورات حقوقی به طور کاملاً تخصصی دنبال می‌شود و اگر فرد در این زمینه متخصص نباشد به طور قطع نخواهد توانست از پس پیچ و خم‌هایی که در مسیر وجود دارد برآمده و آنها را به سرانجام برساند. برای جبران ضعف‌های حقوقی خود بهتر است تا وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری را به وکلای متخصص اعطا کنید… اما لازم است به این نکته نیز اشاره داشته باشیم که صرف وکیل بودن یک شخص نمی‌تواند موفقیتی را به صورت تضمینی برای شما به همراه داشته باشد. شما لازم است از میان وکلای متعدد در نهایت با تحقیق و تفحص بهترین گزینه را انتخاب کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل یافت آباد آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل یافت آباد

بهترین وکیل یافت آباد کیست؟

اگر تصور شما چنین است که تنها با مطالعه کتب حقوقی می‌توانید در خصوص دعاوی مطرح شده به تبحر و مهارت بالایی دست پیدا کنید پس سخت در اشتباه هستید. بهترین وکیل یافت آباد از پیچ و خم‌های مسیر به طور کامل آگاهی دارد و می‌تواند با راهکارهایی که در اختیار موکل قرار می‌دهد او را به گونه‌ای راهنمایی کند که در نهایت رضایتمندی او جلب شود. حضور موفق در دادگاه نیازمند تجربیات کافی است و تنها با مطالعه چند کتاب حقوقی هرگز نخواهید توانست که به چنین تجربیات قابل اتکا و ارزشمندی دست پیدا کنید.

مشاوره آسان با بهترین وکیل جنوب تهران را از دست ندهید!

بهترین وکیل پایه یک دادگستری دریافت آباد مجموعه‌ای از مهارت‌ها برای رسیدگی به پرونده را در اختیار دارد و می‌تواند با کمک گرفتن از آنها در نهایت پرونده را در مسیر درستی قرار داده و آن را به موفقیت نزدیک کند. مهارت‌های ارتباطی یک وکیل خوب در یافت آباد به او کمک می‌کند تا با موکل و سایر افرادی که به طور مستقیم و غیر مستقیم در پرونده نقش دارند ارتباط برقرار نماید. وکیل خوب در یافت آباد به طور مداوم در خصوص مسائل حقوقی مربوط به پرونده مطالعه می‌کند تا علم خود را به روز نگه دارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای یافت آباد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل یافت آباد سال 1403!

حسین فرحزادی

حسین فرحزادی

آقای حسین فرحزادی یکی از وکلای مجرب و کار بلد می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران هستند. آقای فرحزادی تاکنون توانسته پرونده های زیادی را با موفقیت به اتمام برساند.

از جمله خدمات دفتر وکالت ایشان عبارت است از:

  • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ملكی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، کلیه دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری،
  • وكالت تخصصی در پرونده های کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جعل اسناد وکالت در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات و …
  • وکالت در دعاوی خانواده طلاق، مهریه، حضانت فززند، نفقه
  • وكالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفته

شماره تماس: 09124937330
آدرس دفتر: یافت آباد، بلوار معلم، میدان معلم، مجتمع اداری ترنج، طبقه 3 شرقی، واحد 4

سید محسن موسوی سامه

سید محسن موسوی سامه بهترین وکیل یافت آباد

آقای سید محسن موسوی سامه وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 21 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی حقوقی ،کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و با توجه به تخصص و تبحر مکفی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و همچنین با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت افراد را صراحتا اعلام می دارد.

آدرس دفتر: تهران، چهار راه یافت آباد، بلوار معلم، میدان معلم، ساختمان ترنج، طبقه ۴ غربی، واحد۳

شماره تماس: 09123253599

حمید حسنخانی

حمید حسنخانی بهترین وکیل یافت آباد

آقای حمید حسنخانی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در یافت آباد تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه های مختلف حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی قبول وکالت می کند و برای رساندن حق به حق دار نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد. وی پرونده های پیچیده و مهمی را به ثمر رسانده، این عمر باعث شده تا وکیلی ماهر و حاذق شناخته شود.

آدرس دفتر: یافت آباد، میدان معلم، ساختمان ترنج، طبقه اول غربی، واحد۳

شماره تماس: ۰۹۱۹۵۳۸۰۱۶۴

حسین فرحزادی

حسین فرحزادی بهترین وکیل یافت آباد

آقای حسین فرحزادی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت در امور حقوقی، خانواده، ملکی یکی از وکلا نام دار و سرشناس یافت آباد می باشد. وی پرونده های متعددی را به پایانی خوش رسانده و همچنین قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری مستندات محکمه پسند می باشد و در روز موعد برای رساندن حق به حق دار و دفاع از موکل خود به دادگاه ارائه می دهد. ایشان به صورت تخصصی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تهران، یافت آباد، بلوار معلم، میدان معلم، مجتمع اداری ترنج، طبقه 3 شرقی، واحد 4

شماره تماس: 09124937330

محسن قره داغی

محسن قره داغی بهترین وکیل یافت آباد

آقای محسن قره داغی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با توجه به تخصص و تبحر مکفی در حوزه وکالت امور حقوقی ،کیفری ،خانواده و ملکی را به درستی و در راستای قوانین وکالت به سر انجامی خوش می رساند و موکلین را در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب می رساند. همچنین می توان از ویژگی های فردی ایشان به صبوری و رازداری اشاره کرد.

آدرس دفتر: چهارراه یافت آباد، بلوار معلم، میدان معلم، ساختمان ترنج

شماره تماس: 09123907427

حامد ستاری

حامد ستاری بهترین وکیل یافت آباد

آقای حامد ستاری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با سابقه چندین ساله خود جز وکلا نام دار و سرشناس می باشد. وی در پرونده های مهم و پیچیده با فن بیان شیوا و ارائه ادله محکمه پسند به روند پرونده کمک می کند تا هم در وقت و زمان قاضی مربوطه صرفه جویی شود و همچنین از لحاظ مالی به موکل ایشان هزینه های مازاد وارد نشود. وی فردی صبور و رازادار برای موکلین خود است.

آدرس دفتر: شهرک ولیعصر، خیابان دوازده متری شریعتی، پلاک ٢٦٧، واحد ٢

شماره تماس: ٠٩١٢٤٣٨٣٤١٧


۳ مهارت مهم وکیل یافت آباد

همانطور که اشاره داشتیم بهترین وکیل یافت آباد مجموعه‌ای از مهارت‌ها و توانمندی‌هایی است که به او در کسب پیروزی و موفقیت در محاکم قضایی کمک خواهد کرد. او در تلاش است تا از این مهارت‌ها و توانمندی‌ها به گونه‌ای استفاده کند که در نهایت حقوق موکل احقاق شده و منافعی از او به خطر نیفتد. در این مقاله سعی داریم شما را با برخی از مهم‌ترین مهارت‌های وکلای متخصص و ماهر آشنا کنیم تا به این شکل با اطلاعات جامع‌تری در خصوص آینده پرونده‌های قضایی خود تصمیم گیری کنید.

مهارت‌های نوشتاری: وکیل در سابقه کاری خود باید بارها و بارها اسناد حقوقی را تنظیم نموده و آنها را به محاکم قضایی تحویل دهد. از این رو لازم است تا وکیل مورد نظر تمامی مهارت‌هایی که نیاز است برای تحریر و تنظیم متون حقوقی داشته باشد را به کار گرفته و از آنها برای تامین منافع موکل استفاده کند. مهارت‌های نوشتاری وکیل در تنظیم انواع دادخواست و شکواییه و همچنین تحریر انواع لایحه‌های دفاعیه به او کمک خواهد کرد تا با تخصص بالایی در صدد نوشتن انواع متون حقوقی برآید.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل تهران

مهارت‌های ارتباطی: از دیگر مهارت‌هایی که لازم است بهترین وکیل یافت آباد دارای آن باشد قدرت برقراری ارتباط با افرادی است که به طور مستقیم یا غیر مستقیم با پرونده‌های حقوقی و کیفری در ارتباط هستند. این موضوع باعث می‌شود ناهمواری‌های مسیر کنار رفته و نتیجه مورد نظر در کمترین مدت حاصل شود. اگر به دنبال یک وکیل خبره و مجرب هستید لازم است با حضور در دفتر وکالت و یا موسسه حقوقی مورد نظر در خصوص قدرت برقراری ارتباطی او تحقیقات کامل انجام دهید.

مهارت‌های کلامی: مهارت‌های کلامی شامل آن دسته از مهارت‌هایی می‌شود که با فن بیان و قدرت نفوذ کلام وکیل مورد نظر در ارتباط است. بر کسی پوشیده نیست که فن بیان یکی از مهم‌ترین ابزارهای یک حقوقدان مجرب برای کسب موفقیت و پیروزی در محاکم قضایی است. زمانی که وکیل برای ارائه دفاعیات موثر در جلسات دادگاه حضور پیدا می‌کند لازم است از مهارت‌های کلامی خود استفاده کرده و به شرح کامل حوادث ایجاد شده در خصوص پرونده بپردازد تا به این شکل قاضی را متقاعد به رای عادلانه کند.

بهترین وکیل یافت آباد

لزوم توجه به تخصص و سابقه وکیل یافت آباد

اگر به دنبال استخدام بهترین وکیل یافت آباد هستید لازم است به این نکته توجه داشته باشید که برای این کار همواره باید معیارهایی را تجسم کرده و وجود آنها را در گزینه‌های مختلف مورد بررسی و کنکاش قرار دهید. همچنین لازم است به این نکته توجه داشته باشید که بدون تحقیق و تفحص در خصوص مهارت‌های وکلای مختلف هرگز نخواهید توانست تصمیم درستی را برای آینده پرونده خود اتخاذ کنید. می‌توان گفت سابقه و تخصص وکلا جزو مهم‌ترین معیارها برای انتخاب آنان است.

اگر در خصوص گزینه‌های مختلف تحقیق انجام داده باشید به طور قطع با تخصص آنها نیز روبرو شده‌اید. حتماً می‌دانید که هر وکیل می‌تواند در چند بخش از علم گسترده حقوق به تبحر و مهارت بالای دست پیدا کرده و بازدهی زیادی را در آن نشان دهد. در واقع توانمندی و بازدهی وکلا در بخش‌های تخصصی آنها بالاتر است و اگر می‌خواهید احتمال کسب پیروزی در محاکم قضایی را به میزان قابل توجهی افزایش دهید لازم است به تخصص بهترین وکیل یافت آباد توجه کرده و به سراغ وکلای متخصص در موضوع پرونده خود بروید.

اما در خصوص اینکه تخصص‌های بهترین وکیل یافت آباد چگونه شکل می‌گیرد باید بگوییم که معمولاً تخصص یک وکیل با تحصیل در رشته مورد نظر از علم حقوق و یا قبول پرونده‌های متعدد در آن زمینه به وجود می‌آید؛ اما نباید فراموش کنیم که علاقمندی خود وکیل نیز در شکل‌گیری تخصص او نقش تعیین کننده‌ای را دارد. اگر وکیلی در طی سال‌های متمادی در حوزه تخصصی‌اش پرونده قبول کرده باشد به طور قطع کوله باری از تجربه خواهد بود و در صورت نیاز می‌تواند این تجربیات را به شما به عنوان موکل منتقل کند.

سابقه وکیل نیز از جمله معیارهایی است که باید در انتخاب گزینه‌های مختلف به طور قطع در خصوص آنها تحقیق کرده و آنها را به طور دقیق و شفاف بررسی کنید. به تعداد سال‌هایی که وکیل در محاکم قضایی مشغول به ارائه خدمات حقوقی بوده است در اصطلاح سابقه می‌گویند. بدیهی است که اگر سابقه وکیلی بالاتر باشد به طور قطع میزان تجربیاتی که او در اختیار خواهد داشت نیز بیشتر است. البته باید به این موضوع دقت داشته باشید که مسن بودن یک وکیل به معنای بالاتر بودن سابقه او نیست.

بهترین وکیل یافت آباد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را صمیمانه همراهی و دنبال کردید از شما تشکر می‌کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل یافت آباد آشنا کنیم تا به این شکل کار سختی برای انتخاب از میان گزینه‌های متعدد نداشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا برخی از مهارت‌های مهم که باید در وکیل وجود داشته باشد را مورد بررسی قرار دهیم و پس از آن نیز لزوم توجه به تخصص و سابقه وکیل به عنوان دو معیار مهم را متذکر شدیم. حالا که به انتهای مطلب رسیده‌ایم از شما همراهان گرامی درخواست می‌کنیم که نظرات و پیشنهادات خود را با ما در سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 18 =

دکمه بازگشت به بالا