وکیل

10 تا از بهترین وکیل خانی آباد ⚖️【سال1403】

حل و فصل دعاوی حقوقی و کیفری به تخصص لازم نیازمند است و این کار از عهده افراد عادی خارج است. باید در ابتدا معیارهای مناسبی را در اختیار داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید میزان توانایی و کارایی گزینه های مختلف را مورد سنجش قرار داده و در نهایت بهترین تصمیم را برای آینده پرونده های خود بگیرید. اینکه وکیل با تجربه و خبره باشد می تواند به طور مستقیم بر روی نتایج مطلوبی که از دادگاه حاصل می شود اثر بگذارد؛ اما در صورتی که به سراغ وکلای بی تجربه و تازه کار بروید ممکن است هرگز نتوانید با مشاوره و راهنمایی های او، مسیر را برای کسب پیروزی و موفقیت هموار کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانی آباد آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل خانی آباد

بهترین وکیل خانی آباد کیست؟

اگر تصور می کنید که با مطالعه برخی از متون حقوقی می توانید در دادگاه حاضر شده و حقوق از دست رفته خود را مطالبه کنید، سخت در اشتباه هستید. دقت داشته باشید که مسائل حقوقی به طور تخصصی دنبال می شوند و تنها با در اختیار داشتن اطلاعات مختصر حقوقی نمی توان از پس پرونده های حقوقی و کیفری برآمد. در مقابل ممکن است طرف دیگر دعوای مطرح شده از بهترین وکیل خانی آباد استفاده کرده باشد و همین موضوع می تواند کار را برای کسب پیروزی در دادگاه برای شما سخت کند.

در صورتی که تمایل به استخدام بهترین وکیل پایه یک دادگستری در خانی آباد را دارید باید بدانید که در ابتدا لازم است میزان توانایی و مهارت های وکیل را مورد سنجش قرار داده و در نهایت تصمیم درستی را اتخاذ کنید. در واقع برترین وکیل خانی آباد دانش حقوقی خود را با تحصیل در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور به دست آورده است و در صورت نیاز می تواند دانش حقوقی خود را در اختیار موکلان قرار دهد. بهترین وکیل جنوب تهران کاملا حرفه ای است و برای جلب رضایت موکل تلاش می کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در خانی آباد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانی آباد سال 1403!

جعفر صادق نژاد

 جعفر صادق نژاد وکیل خانی اباد

آقای جعفر صادق نژاد یکی از وکلا نام دار و خبره با تکیه بر دانش حقوقی و تسلط کامل بر قوانین به مراجعین در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی مشاوره ارائه می دهد. وی پرونده های پیچیده ای را با تبحر مکفی پشت سر گذاشته و برای بهبود روند پرونده نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد، نکته حائز اهمیت در رزومه ایشان در جریان گذاشتن ریز و جزئیات مسائل پرونده با موکل می باشد.

آدرس دفتر: چهارراه خانی آباد، خیابان لرستانی، پاساژ بهاران، طبقه اول

شماره تماس: 021-55062967

ابوالحسن ابراهیمی

ابوالحسن ابراهیمی بهترین وکیل خانی آباد

جناب آقای ابوالحسن ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز در خانی آباد است،ایشان دارای بیش از ۹ سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی حقوقی و کیفری، خانواده و ملکی است، ایشان به دلیل تبحر خاصی که در حل پرونده های قضایی دارد یکی از موفق ترین وکلای خانی آباد به شمار میرود و توانسته مراجعه کنندگان زیادی را به خود جذب کند.

تخصص این وکیل: وکیل خانواده، وکیل ملکی، وکیل چک و سفته، حقوقی، کیفری، حضانت، نفقه، طلاق، مهریه، سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی و ….

آدرس: خانی آباد نو، شهرک شریعتی، خیابان ماهان، پلاک ۷۵، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۲۱۵۵۸۵۳۷۱۶

مباحعلی اسکندری مجدر

مباحعلی اسکندری مجدر بهترین وکیل خانی آباد

حقوق دان جناب آقای مباحعلی اسکندری مجدر وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز در خانی اباد است، این وکیل دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و همچنین دارای بیش از ۱۶ سال سابقه وکالت موفق است، ایشان به دلیل تبحر و تمرکز و هوش بالای حقوقی که دارد توانسته بیش از ۱۵ پرونده را به سر انجام برساند.

تخصص این وکیل: وکیل خانواده، وکیل ملکی، وکیل چک و سفته، حقوقی، کیفری، حضانت، نفقه، طلاق، مهریه، سرقت و سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی و ….

آدرس: خانی آباد نو، سه راه شریعتی، تقاطع لطیفی و مهران، پلاک ۷، ساختمان تاج، طبقه ۲، واحد ۴

شماره تماس: ۰۲۱۵۵۰۲۲۸۷۱

ندا فلاح

ندا فلاح بهترین وکیل در خانی آباد

حقوق دان نداح فلاح وکیل پایه یک دادگستری دارای مدرک کارشناسی جرم شناسی یکی از بهترین وکلای زن در زمینه قبول دعاوی ملکی، خلع ید، تخلیه، رفع تصرف عدوانی، الزام به تنظیم سند رسمی دعاوی مؤجر و مستأجر، تقسیم ترکه، انحصار وراثت، مهریه، طلاق توافقی تمکین، حضانت، نفقه، اجرت المثل و … به شمار میرود.

آدرس: خانی آباد جنوب، خیابان ظفر، خیابان نفت شمالی، کوچه دامغانی، پلاک۳۸، واحد2

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۳۲۱۰۲۳

علی سلمان زاده

علی سلمان زاده بهترین وکیل در خانی اباد

جناب آقای علی سلمان زاده وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکلا به شمار میروند ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق ار دانشگاه حقوق تهران است، این وکیل به دلیل تبحر و دانش حقوقی بالای که دارد توانسته در طول مدت وکالت خود پرونده های زیادی را به سر انجام رسانده و همچنین مراجعه کنندگاتن زیادی را جذب خود کند.

تخصص های این وکیل شامل: قبول عاوی خانواده، کیفری، ملکی، بانکی، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم لایحه، مشاوره حضوری و غیر حضوری.

آدرس: خانی آبادنو، خیابان میثاق جنوبی، شهرک بوستان، کوچه محمد تقی قزوینیان، پلاک ۴۸، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۵۹۶۳۷۴

محمد مومن زاده

محمد مومن زاده بهترین وکیل خانی آباد

جناب آقای محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دارای مدرک کارشناسی حقوق، یکی از برترین وکلای مرد در خانی آباد جنوب به شمار میرود، ایشان دارای چندین سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی، مهاجرت و … می باشد.

آدرس: خانی آباد جنوبی، عباس آباد، خیابان علی اکبری، کوچه فرهاد، پلاک 24، واحد 7

شماره تماس: ۰۲۱۸۶۱۲۲۵۸۷


لزوم توجه به تخصص و سابقه وکیل خانی آباد

در نظر داشته باشید که سابقه یک وکیل از جمله مهم ترین معیارهایی است که باید در انتخاب بهترین وکیل خانی آباد به آن توجه کرده و با سنجش دقیق آن در نهایت تصمیم گیری کنید. لازم به ذکر است که میزان سابقه یک وکیل به خوبی نشان می دهد که او تا چجه حد بر روی مسائل حقوقی تسلط دارد و تجربیات او در چه حد و اندازه ای است. اگر وکیلی که قصد استخدام او را دارید با تجربه و با سابقه باشد، کار شما برای دستیابی به موفقیت و پیروزی ساده تر خواهد بود.

در نظر داشته باشید که وکلای بی تجربه و آن دسته از وکلایی که تازه کار هستند به هیچ عنوان نخواهند توانست در دعاوی پیچیده حقوقی و کیفری حرفی برای گفتن داشته باشند و اهداف تعیین شده را محقق نمایند. این وکلا پرونده های حقوقی و کیفری را تبدیل به محلی برای کسب تجربه می کنند و عملا کسب پیروزی و موفقیت با استفاده از این وکلا دور از ذهن به نظر می رسد؛ بنابراین لازم است به سابقه به عنوان یکی از معیارهای مهم در سنجش توانمندی و بازدهی وکیل نگاه کنید.

تخصص یک وکیل نیز از جمله مواردی است که باید در به خدمت گرفتن بهترین وکیل خانی آباد به آن توجه ویژه داشته باشید. در واقع همه وکلا نمی توانند در بخش های مختلف و زیرشاخه های علم حقوق به تخصص و بازدهی یکسانی برسند و همین مسئله باعث می شود زمانی که قصد استخدام وکیل را داشته باشیم در ابتدا تخصص او را در نظر گرفته و بر اساس آن وکیل را انتخاب کنیم. اینکه بدون در نظر گرفتن موضوع پرونده و تخصص وکیل تصمیم گیری کنید، یک اشتباه مهلک به شمار می رود.

مراجعه به وکلای با سابقه و متخصص می تواند احتمال کسب پیروزی در دعاوی حقوقی و کیفری را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. لازم است این نکته را نیز بیان کنیم که تخصص یک وکیل با قبول پرونده های متعدد، علاقه وکیل و رشته ای که تحصیلات آکادمیک خود را در آن به اتمام رسانده است بستگی دارد. دو معیاری که در بالا به تشریح آن ها پرداختیم از جمله مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل هستند؛ اما معیارهای دیگری نیز وجود دارد که در زمان استخدام وکیل باید آن ها را نیز مورد بررسی قرار دهید.

بهترین وکیل خانی آباد

3 مهارت مهم وکیل خانی آباد

در زمان استخدام بهترین وکیل خانی آباد لازم است در خصوص مهارت های او تحقیق کنید. در واقع وکیل تنها در زمانی می توانید موکل خود را در رسیدن به اهدافش یاری کند که دارای این مهارت ها بوده و بتواند در مواقع حساس از آن ها بهترین استفاده را کند. در ادامه این مقاله سعی داریم مهم ترین این مهارت ها را مورد بررسی قرار دهیم تا اطلاعات شما در این خصوص به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. همچنین در خصوص هر یک از آن ها توضیحات کافی را ارائه خواهیم داد.

مهارت های ارتباطی: میزان استرس و اضطراب موکل در زمان مواجهه با پرونده های حقوقی و کیفری بسیار بالا است و همین مسئله می تواند عاملی باشد که کار وکیل را برای ارتباط گرفتن با او سخت کند. از سوی دیگر می دانیم که اگر وکیل قادر به ارتباط گرفتن با موکل خود نباشد و رابطه کاری مطلوبی بین آن ها شکل نگیرد، به هیچ عنوان اهداف ترسیم شده محقق نخواهد شد و چه بسا پرونده با شکست نیز رو به رو شود.

مهارت های نوشتاری: یکی دیگر از مهارت های مهم بهترین وکیل خانی آباد، مهارت های نوشتاری است. این مهارت زمانی به کار می آید که موکل نیازمند تنظیم شکواییه، دادخواست، لایحه دفاعیه و انواع متون حقوقی دیگر باشد. باید دقت داشته باشید که اگر موکل نتواند اسناد حقوقی را به درستی تنظیم نماید ممکن است خواسته او در دادگاه به درستی فهم نشود و او در پیگیری حقوق از دست رفته خود در دادگاه و سایر محاکم قضایی باز بماند و در نهایت حتی شکست را نیز تجربه کند.

مهارت های کلامی: یکی دیگر از مهارت های مهم وکیل، مهارت های کلامی می باشد که از قضا نقش تعیین کننده ای در کسب پیروزی یا شکست در پرونده های حقوقی و کیفری دارد. وکیل باید از مهارت های کلامی و فن بیان خود به گونه ای موثر کمک گرفته تا مسائل پیچیده حقوقی را برای موکل شرح دهد. از سوی دیگر، وکیل با استفاده از مهارت های کلامی سعی می کند تا در جلسات دادگاه حضور موفقی را داشته باشد و به شکلی درست از پرونده و موکل خود دفاع کند.

بهترین وکیل خانی آباد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و صبوری به خرج دادید از شما تشکر و قدردانی می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا به معرفی بهترین وکیل خانی آباد پرداخته و برخی از مشخصات و ویژگی های او را به طور کامل برای متقاضیان استخدام وکیل شرح دهیم. در ادامه اهمیت توجه به تخصص و سابقه وکیل مورد بررسی قرار گرفت و سپس به سراغ برخی از مهارت های مهم وکیل و تشریح آن ها رتفیم. اکنون از شما درخواست داریم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − یک =

دکمه بازگشت به بالا