وکیل

10 تا از بهترین وکیل نسیم شهر ⚖️【سال1403】

کسب پیروزی در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و تجربیات کافی است. بدون در اختیار داشتن این دو مولفه مهم نمی توان چندان به موفقیت امید داشت. چرا که امور حقوقی معمولا با پیچدگی هایی همراه است. از سوی دیگر گستردگی های مسائل حقوقی موقعیتی را فراهم کرده است تا فرد بدون تحصیلات آکادمیک نتواند قدم مثبتی در این مسیر بردارد. همواره با استخدام یک وکیل مجرب و خبره می توان ضعف های حقوقی را جبران نمود و اقدامات مثبتی در این زمینه برداشت. وکیل با پیچ و خم های مسیر آشنایی کامل دارد و می تواند در صورت لزوم بهترین راهکار را ارائه دهد؛ اما یافتن وکلای با تجربه همواره با دشواری هایی همراه است. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل نسیم شهر آشنا کنیم. پیشنهاد می دهیم تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل نسیم شهر

بهترین وکیل نسیم شهر کیست؟

بهترین وکیل در اسلامشهر موقعیتی را فراهم کرده است تا افراد بتوانند با مراجعه به دفاتر وکالت و یا موسسات حقوقی، مشاوره حقوقی دریافت کرده و در نهایت وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایند؛ اما همواره باید این نکته را مد نظر قرار دهید که کسب نتایج مطلوب تنها با استخدام آن دسته از وکلایی حاصل شود که در بین رقبای خود جزو سرآمدترین ها به شمار می آیند و می توانند مسیر پرونده را به کلی تغییر دهند. تنها در این حالت است که می توانید به اهداف تعیین شده در خصوص پرونده دست پیدا کنید.

بهترین وکیل نسیم شهر همواره در تلاش است تا احاطه کاملی بر روی قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری داشته باشد تا با استفاده از دانش حقوقی خود بتواند موفقیت های مد نظر موکل را به سهولت تامین نماید. یک وکیل خوب در نسیم شهر سعی می کند تا تغییرات قوانین در طول زمان را نیز در تصمیم گیری هایش لحاظ کند تا به این شکل علم خود را به روز نگه داشته و بتواند رضایت موکل را به دست آورد. بهترین وکیل نسیم شهر در هر شرایطی تامین منافع موکل را مد نظر قرار می دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در نسیم شهر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل نسیم شهر سال 1403!

بابک حسین زاده

بابک حسین زاده بهترین وکیل نسیم شهر

آقای بابک حسین زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی نسیم شهر با تسلط کامل بر قوانین وکالت در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و همچنین به مراجعین با دانش حقوقی مکفی مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های احتمال آگاه می سازد.

آدرس دفتر: نسیم شهر، میدان هفت تیر، بلوار بوستان، ساختمان بوستان، طبقه٣، واحد ١٣

شماره تماس: ٠٩١٢٤٣٧٧٥٢٠

سمیه ابراهیمی

سمیه ابراهیمی بهترین وکیل نسیم شهر

سرکار خانم سمیه ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری یکی از موفق‌ترین وکلای خانم در استان تهران و شهر اسلامشهر است. دارا بودن بیش از 13 سال تجربه کار خانواده و وکالت بیش از هزار پرونده در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری و خانواده ائم از طلاق توافقی طلاق یک طرفه مهریه نفقه و تمکین در رزومه خود ثبت کرده اند و منجر به تسلط خانم ابراهیمی به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌های موکلین را به شدت افزایش داده است.

ایشان صداقت کامل و صراحت نسبت به موکل دارند و اخلاق نیکو، تخصص و تسلط به امور حقوقی و خانواده، اعتماد به نفس، و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از ویژگی‌های بارز خانم ابراهیمی به حساب می‌آیند.

شماره تماس: 09125274300
آدرس دفتر: اسلامشهر، میدان نماز، خیابان صیاد شیرازی، خیابان تعاون (مدافعان سلامت)، رو به روی سازمان اتوبوسرانی، ساختمان سپید، طبقه دوم، واحد نه، دفتر وکالت سمیه ابراهیمی

رضا عظیمی

رضا عظیمی وکیل در نسیم شهر

جناب آقای رضا عظیمی با بیش از 8 سال سابقه ی وکالت یکی از وکلای با تجربه پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی هستند. جناب عظیمی در حوزه دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. همچنین پرونده های سخت و پیچیده ی زیادی را در رابطه با این موضوعات با موفقیت به اتمام رسانده اند.

آدرس دفتر: نسیم شهر، میدان هفت تیر، مجتمع تجاری آسمان، طبقه همکف، واحد ١٠٤

تلفن تماس: ٠٩١٢٣٤٣٤٦٨٦

زهرا قاسمی

زهرا قاسمی وکیل در نسیم شهر

سرکار خانم زهرا قاسمی یکی دیگر از وکلای با تجربه در شهر نسیم شهر هستند. خانم قاسمی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی نیز هستند. خانم قاسمی در دعاوی همچون ملکی، حقوقی، خانواده و کیفری فعالیت می کنند. می توانید برای استفاده از تجربیات ایشان، با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: نسیم شهر، نرسیده به گلستان، ٣٠متری بوستان، مجتمع بوستان، پلاک٣٣، واحد ٢٤

تلفن تماس: ٠٩١٢٩٧٣٤٦٤٣

پروین رجبی

پروین رجبی وکیل در نسیم شهر

سرکار خانم پروین رجبی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی نام داری هستند. خانم رجبی متخصص در دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی هستند. می توانید برای بهرمندی از تجربیات خانم رجبی در پرونده های خود، از مشاروه های حضوری و غیر حضوری ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: نسیم شهر، خیابان امام خمینی، نرسیده به میدان هفت تیر، پلاک ٤٦٥، طبقه سوم، واحد ٦

تلفن تماس: ٠٩١٢٢٢٨٥٧٩١

لیلا امینی

لیلا امینی وکیل نسیم شهر

سرکار خانم لیلا امینی با بیش از 10 سال سابقه یکی از وکلای با تجربه پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی حرفه ای هستند. خانم امینی در دعاوی مختلفی اعم از حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده فعالیت می کنند. پرونده های متعدد زیادی نیز در این دعاوی داشته اند که به خوبی حل و فصل کرده اند.

آدرس دفتر: نسیم شهر، هفت تیر، ابتدای بلوار الغدیر، روبروی داگستری، ساختمان خلیج فارس، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۳۳۳۴۷۲

رازهایی درباره دستمزد وکیل نسیم شهر که باید بدانید!

لازم است در ازای در اختیار گرفتن پرونده و ارائه خدمات حقوقی، مبلغی را به عنوان دستمزد به بهترین وکیل نسیم شهر پرداخت کنید که در اصطلاح آن را حق الوکاله می گویند. پیش از مراجعه به بهترین وکیل پایه یک دادگستری در نسیم شهر لازم است دانش حقوقی خود را در این زمینه افزایش دهید تا بتوانید پرونده را با مبلغی معقولانه در اختیار برترین وکیل نسیم شهر قرار دهید. در ادامه سعی داریم نکات مهمی را در خصوص دستمزد وکلا به شما ارائه دهیم تا پیش از هر گونه اقدام در این زمینه به آن ها توجه کنید.

لازم است در خصوص حق الوکاله تبادل نظر شود: در ابتدا لازم است موکل به وکیل خوب در نسیم شهر مراجعه کرده و از او در خصوص حق الوکاله تعیین و تکلیف نماید. در این صورت است که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در نسیم شهر می تواند مبلغ مورد نظرش را در خصوص حق الوکاله اعلام دارد. پس از این، موکل نیز می تواند مبلغ مورد نظر خود را داشته باشد و آن را به وکیل پیشنهاد دهد. در نهایت مبلغ حق الوکاله با توافق دو طرف تعیین شده و در متن قرارداد دو طرفه قید می شود.

حق الوکاله بیشتر به معنای توانایی بالاتر وکیل نیست: همواره این موضوع را در نظر داشته باشید که ممکن است برخی از وکلای تازه کار و فاقد اخلاق حرفه ای، مبلغ هنگفتی را در خصوص رسیدگی به پرونده به شما ارائه دهند. از سوی دیگر ممکن است وکیلی کهنه کار و با تجربه حاضر باشد همان پرونده را در ازای دریافت مبلغی معقولانهب به خدمت بگیرد؛ بنابراین هرگز نباید تصور کرد که اگر دستمزد و حق الوکاله وکیلی بیشتر بود پس او توانایی و مهارت بالاتری نیز در اختیار دارد.

تمام وکلا دستمزد بالایی دریافت نمی کنند: ممکن است این تصور را داشته باشید که دستمزد وکلا بسیار بالا است و به همین دلیل قید استخدام وکیل را بزنید. حال آن که دستمزد وکلا با یکدیگر متفاوت است و همین موضوع سبب می شود تا هر وکیلی برای در اختیار گرفتن پرونده مبلغ مشخصی را به شما ارائه دهند؛ بنابراین اگر توانایی مالی مناسبی در اختیار ندارید، می توانید تمام تلاش خود را به کار ببندید تا از میان گزینه های موجود به سراغ مقرون به صرفه ترین حقوقدان بروید.

بهترین وکیل نسیم شهر

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل نسیم شهر

در ابتدا لازم است از میان انبوه گزینه های موجود در شهر نسیم شهر به دنبال استخدام بهترین وکیل نسیم شهر باشید. باید همواره این موضوع را مد نظر قرار دهید که هر وکیلی نمی تواند شما را به خواسته هایتان برساند و از این رو، لازم است تمام تمرکز خود را به کار گرفته تا با استفاده از متر و معیارهایی که در اختیار دارید، توانایی و مهارت وکلای مختلف را مورد آزمایش قرار دهید. تنها به این شکل است که می توانید شانس خود را برای دستیابی به موفقیت و اهداف تعیین شده افزایش دهید.

پس از انتخاب بهترین وکیل تهران، لازم است با استفاده از مشخصاتی که از وی در اختیار دارید، با دفتر او تماس گرفته و وقتی را برای ملاقات حضوری تدارک ببینید. حضور به موقع در جلسات ملاقات حضوری برای وکیل و موکل الزامی است. چرا که زمان شناس بودن دو طرف را به اثبات می رساند. علاوه بر این لازم است در این جلسات تمامی ویژگی هایی که می بایست در یک وکیل وجود داشته باشد را نیز مورد بررسی قرار دهید تا در نهایت از انتخاب خود اطمینان حاصل کنید.

می توانید حسن اخلاق وکیل را زیر نظر بگیرید. با فن بیان او به عنوان معیاری مهم آشنا شوید و قدرت برقراری ارتباط او را بسنجید. در این جلسات که به منظور تبادل نظر تدارک دیده شده است می بایست مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود را به وکیل منتقل کنید تا با اهداف شما بیش از پیش آشنا شود. وکیل نیز می بایست با در نظر گرفتن جوانب پرونده مبلغ مورد نظرش را به عنوان حق الوکاله اعلام دارد تا در این خصوص نیز توافقات مورد نیاز به انجام برسد.

پس از دستیابی به توافقات نهایی، لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد. یکی از مزایای مهم امضای قرارداد بین وکیل و موکل، جلوگیری از بروز اختلافات است. در واقع در هر مرحله ای از همکاری، وکیل و موکل دچار مشکلات شوند می توانند با رجوع به متن قرارداد این اختلافات را حل و فصل کنند. شما می توانید با هم فکری وکیل مورد نظر در خصوص حق الوکاله در صورت شکست در پرونده نیز به توافق برسید.

بهترین وکیل نسیم شهر

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل نسیم شهر آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های قابل اتکایی دست پیدا کنید. در ادامه تلاش داشتیم تا سه حقیقت مهم در خصوص دستمزد وکلا را مورد بررسی قرار دهیم و در انتهای مطلب اهمیت ملاقات حضوری با وکیل را گوشزد نمودیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میلاد توکلی

میلاد توکلی هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا