وکیل

10 تا از بهترین وکیل افسریه ⚖️【سال1403】

هر چقدر هم که شانس خود را برای پیروزی در محاکم قضایی بالا ببینید باز هم نیاز دارید تا برای کسب نتایج مطلوب از یک وکیل خبره و با تجربه استفاده کنید. مسائل حقوقی با پیچیدگی‌های بالایی همراه هستند و به صورت کاملاً تخصصی دنبال می‌شوند از این رو هرگونه اقدام غلطی که از شما در محاکم قضایی سر بزند ممکن است عواقب ناگواری را برای شما در آینده به همراه داشته باشد. وکیل با پیچ و خم‌های مسیر به طور کامل آشنایی دارد و می‌تواند رفتارهای شما را به گونه‌ای کنترل کند که در نهایت موفقیت را برای شما به همراه داشته و از بروز خسارت‌های احتمالی به میزان زیادی جلوگیری کند؛ اما نکته‌ای که باید در اینجا به آن اشاره داشته باشیم این است که باید از میان گزینه‌های متعددی که در زمینه مسائل حقوقی مشغول به فعالیت هستند با تحقیقات کاملی که انجام می‌دهید در نهایت شاخص‌ترین آنها را استخدام کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل افسریه آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل افسریه

بهترین وکیل افسریه کیست؟

باید در ابتدا موضوع پرونده‌های قضایی خود را در نظر داشته و سپس با در نظر گرفتن آنها به دنبال وکیل متخصص بگردید. اگر از وکلای متخصص برای حل و فصل مشکلات پیش آمده در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری استفاده کنید به طور قطع شانس کسب پیروزی در محاکم قضایی را به میزان کافی افزایش خواهید داد و در زمان کمتری نیز می‌توانید به خواسته‌های خود در خصوص دعاوی مطرح شده دست پیدا کنید. در واقع بهترین وکیل جنوب تهران تلاش است تا شما را به اهداف مد نظرتان برساند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در افسریه شخصی است که می‌تواند درک درستی از احساسات و دغدغه‌های موکل خود داشته باشد و بر اساس آن‌ها برای دستیابی به موفقیت و پیروزی برنامه‌ریزی کند. برترین وکیل افسریه به عنوان متخصص در زمینه مسائل حقوقی می‌تواند راهنمایی‌های موثری را به موکل خود ارائه دهد. در نظر داشته باشید که وکیل خوب در افسریه با استفاده از دانش حقوقی و تجربیاتی که در اختیار دارد می‌تواند در جهت ارائه دفاعیات موثر در جلسات دادگاه اقدامات لازم را به انجام برساند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص افسریه را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل افسریه سال 1403!

مرضیه کیا

مرضیه کیا بهترین وکیل در افسریه

سرکار خانم مرضیه کیا وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دارای بیش از 9 سال سابقه وکالت موفق در زیمنه حل دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی می باشد، از ویژگی های این وکیل که آن را از مابقی وکلا متمایز می کند می توان به حسن خلق، فن بیان، قدرت کلا، پایبندی به زمان، احترام به موکلین اشاره کرد، همینطور این وکیل به دلیل دانش حقوقی لایی که در حل انواع دعاوی دارد توانسته موکلان زیادی را به خود جذب کند.

آدرس: شهر تهران، محله افسریه شمالی، خیابان پانزده متری سوم، خیابان فروردین، پلاک 228

شماره تماس: 02133150307

زهرا فتوحی

زهرا فتحی بهترین وکیل در افسریه

سرکار خانم زهرا فتوحی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای مرکز و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و بیش از چندین سال سابقه وکالت در زمینه حل دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی، بانکی می باشد، از تخصص های این وکیل می توان به طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، سرپرستی، ضرب و جرح، مزاحمت بانوان، کودک آزاری، سرقت ساده و مسلحانه، چک، سفته، فروش مال غیر، خلع ید، پایان کار و … اشاره کرد.

آدرس: تهران، محله افسریه شمالی، ‫بیست متری افسریه

شماره تماس: 02133658523

فراهم رخشانی

فراهم رخشانی  بهترین وکیل افسریه

جناب آقای فراهم رخشانی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دارای بیش از 7 سال سابقه وکالت موفق است، از ویژگی های این وکیل که توانسته موکلان زیادی را جذب خود کند می توان به رفتار مناسب با وکلا، قدرت کلام، فن بیان، دانش حقوقی بالا، تبحر در حل پرونده های حقوقی و … اشاره کرد. تخصص های این وکیل نیز در زمینه قبول دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی، بانکی، تنظیم لایحه و شکوائیه، تنظیم سند، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره های حقوقی حضوری و غیر حضوری می باشد.

آدرس: تهران، محله افسریه شمالی، بیست متری افسریه

شماره تماس: 09122217452

معصومه میرزا خانی

معصومه میرزا خانی بهترین وکیل افسریه

سرکار خانم معصومه میرزاخانی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، یکی از بهترین وکلای افسریه، این وکیل دارای بیش از 9 سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی و بانک می باشد، همچنین وکیل معصومه میرزاخانی به دلیل تبحر و دانش حقوقی که در زمینه حل دعاوی قضایی دارد توانسته بقه یکی از وکلای موفق تبدیل شود.

آدرس: افسریه، ۱۵متری چهارم، نبش کوچه۳۰، پلاک۲

شماره تماس: ۰۲۱۳۳۸۳۲۴۳۴

رعنا فهیمی

رعنا فهیمی برترین وکیل در افسریه

سرکار خانم رعنا فهیمی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشد ایشان همچنین بیش از 15 سال سابقه وکالت موفق برا دارا است و توانسته در طول دوره وکالتش پرونده های زیادی را به سرانجام برساند، از ویژگی های این وکیل با سابقه می توان به رفتار مناسب با وکلا، قدرت کلام، فن بیان، دانش حقوقی بالا، تبحر در حل پرونده های حقوقی و … اشاره کرد، تخصص های این وکیل نیز شامل زمینه قبول دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی، بانکی، تنظیم لایحه و شکوائیه، تنظیم سند، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره های حقوقی حضوری و غیر حضوری می باشد.

آدرس: افسریه، ۱۵متری۲و۳، پاساژصدف، طبقه ۱، پلاک۵۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۲۳۴۲۵۷


۳ مهارت مهم که باید در وکیل افسریه وجود داشته باشد

در واقع بهترین وکیل افسریه به صورت اکتسابی یا ذاتی دارای مجموعه‌ای از مهارت‌ها می‌باشد که می‌تواند به او در کسب موفقیت و رسیدن به اهداف تعیین شده کمک کند. این نکته را در نظر داشته باشید که وجود چنین مهارت‌هایی در وکیل واجب است و اگر وکیلی فاقد این مهارت‌ها باشد به طور قطع در محاکم قضایی نخواهد توانست از منافع موکل خود دفاع جانانه‌ای داشته باشد. در ادامه مقاله سعی داریم شما را با برخی از مهم‌ترین مهارت‌های وکلای متخصص و مجرب آشنا کنیم.

مهارت‌های ارتباطی: این نکته را در نظر داشته باشید که وکیل برای پیشبرد اهداف ترسیم شده لازم است با موکل و سایر افرادی که با پرونده درگیر هستند ارتباط برقرار ارتباط موثر میان وکیل و موکل می‌تواند تعامل دقیقی را بین این دو نفر شکل دهد. از سوی دیگر اگر وکیل بتواند با قاضی پرونده ارتباط مطلوبی را برقرار کند به طور قطع می‌تواند او را با ارائه راهکارهای مناسب و دفاعیات موثر متقاعد سازد تا به نفع موکل رای را صادر نماید. برابر این در اختیار داشتن مهارت‌های ارتباطی برای وکیل از ضروریات می‌باشد.

مهارت‌های نوشتاری: یکی دیگر از مهارت‌هایی که لازم است بهترین وکیل افسریه دارای آن باشد مهارت‌های نوشتاری برای تنظیم انواع متون حقوقی می‌باشد. وکیل لازم است در عمر کاری خود به تنظیم انواع اسناد حقوقی بپردازد و برای این کار نیازمند به کار گرفتن مهارت‌هایی است. برای اقامه دعاوی حقوقی و کیفری نیاز است وکیل با اصول تنظیم دادخواست و شکوایی آشنایی کامل داشته باشد. از سوی دیگر در مقابل ادعاهای افراد در دادگاه لازم است تا وکیل برای تنظیم لایحه قضایی اقدام کند.

مهارت‌های کلامی: اگر وکیلی نتواند خوب صحبت کند و مفاهیم حقوقی را به درستی به موکل خود یا قاضی پرونده منتقل نماید به طور قطع نخواهد توانست اهداف ترسیم شده را محقق کرده و در نهایت موفقیت‌های چشمگیری را به دست آورد. زمانی که موکل برای دریافت مشاوره حقوقی به دفتر وکیل مراجعه می‌کند توقع دارد که حقوقدان مورد نظر به طور کامل مفاهیم حقوقی مربوط به پرونده‌های حقوقی و کیفری را برای او شرح داده و او را از پیچ و خم‌های مسیر به طور کامل آگاه کند.

بهترین وکیل افسریه

مشاوره حقوقی با وکیل افسریه برای چه افرادی مناسب‌تر است؟

مشاوره در واقع یک سرمایه‌گذاری حقوقی بزرگ به شمار می‌آید. شما با دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل افسریه می‌توانید بر اطلاعات حقوقی خود بیفزایید و در زمان حضور در جلسات دادگاه از آنها در جهت کسب پیروزی و موفقیت استفاده کنید و این یک سرمایه‌گذاری مهم به شمار می‌رود. در واقع مشاوره حقوقی یکی از مهم‌ترین خدمات وکیل به شمار می‌رود که هر روزه تعداد زیادی از افراد برای جبران ضعف‌های حقوقی خود از آن استفاده کرده و وکلای متخصص را در این زمینه استخدام می‌کنند.

با دریافت مشاوره حقوقی می‌توانید از اشتباهات و خسارت‌هایی که از آن ناشی می‌شود به میزان زیادی جلوگیری کنید و همواره راه حل‌های مناسبی را در پیش بگیرید. دقت داشته باشید که عموم جامعه به دلیل عدم تحصیل در زمینه مسائل حقوقی سواد کافی در این بخش را ندارند و ممکن است برخی از تصمیمات آنها خسارت‌هایی را به دنبال داشته باشد و حتی پرونده را با شکست روبرو کند. به هر حال نباید از این نکته غافل شوید که مشاوره حقوقی می‌تواند شما را چند گام به تحقق اهدافتان نزدیک‌تر کند.

به طور کلی تمامی افراد می‌توانند با مشاوره حقوقی از تجربیات و راهکارهای ارائه شده توسط بهترین وکیل افسریه بهره‌مند شوند؛ بنابراین می‌توان گفت که دریافت مشاوره حقوقی برای تمامی افرادی که با مسائل حقوقی دست به گریبان هستند مناسب می‌باشد؛ اما از آنجایی که مشاوره حقوقی همواره با هزینه‌های پایینی در دسترس عموم جامعه است می‌توان گفت که این نوع از خدمت رسانی وکیل برای آن دسته از افرادی مناسب‌تر است که توانایی مالی آنها اجازه استخدام وکیل را نمی‌دهد.

اگر تصمیم دارید خودتان در محاکم قضایی حاضر شده و از حقوق قانونی‌تان دفاع کنید لازم است پیش از هرگونه اقدام مشاوره حقوقی دریافت نمایید و به این شکل ضعف‌های خود را جبران کنید. در واقع مشاوره حقوقی برای آن دسته از افرادی که اطلاعات مختصری در زمینه مسائل حقوقی دارند و تصمیم گرفتند خودشان به شخصه عهده‌دار پرونده شوند مناسب‌تر است. مشاوره حقوقی در روش‌های مختلفی ارائه می‌شود که از میان آنها می‌توان گفت نتایج به دست آورده از مشاوره حقوقی حضوری دقیق‌تر است.

بهترین وکیل افسریه

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را دنبال کردید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم در این مقاله سعی کردیم شما را به برخی از مشخصات و تخصص بهترین وکیل افسریه آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید تصمیمات درستی را برای تای وکالت در دعوی حقوقی و کیفری داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم برخی از مهارت‌های مهم که باید در وکلا وجود داشته باشد را مورد بررسی قرار دهیم و پس از آن نیز اهمیت مشاوره حقوقی برای افراد مختلف را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − ده =

دکمه بازگشت به بالا