وکیل

10 تا از بهترین وکیل جوادیه ⚖️【سال1403】

گاهی اختلافات پیش آمده میان افراد به حدی عمیق می شود که راهی جز حل و فصل آن ها در محاکم قضایی باقی نمی ماند؛ اما نکته ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشته باشیم این است که حضور موفق در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و تجربیات کافی است. در غیر این صورت نمی توان چندان به کسب موفقیت امید داشت. چرا که معمولا دعاوی حقوقی و کیفری با پیچیدگی هایی همراه هستند و همین پیچیدگی ها بر حساسیت های امور حقوقی می افزاید. استخدام یک وکیل کاردان در این زمینه می تواند راهگشا باشد؛ بنابراین در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل جوادیه آشنا کنیم. پس دعوت می کنیم تا انتهای مقاله در مجله حقوقی برترین وکیل با ما همراه باشید.

بهترین وکیل جوادیه

بهترین وکیل جوادیه کیست؟

تخصص و سابقه وکلا نقش تعیین کننده ای در کسب پیروزی در محاکم قضایی دارد؛ بنابراین لازم است در انتخاب بهترین وکیل جوادیه همواره به این دو معیار توجه ویژه ای داشته و وجود آن ها را در وکیل مورد نظر بررسی کنید. با توجه به سابقه وکلا است که می توان تجربیات آن ها را متوجه شد. در واقع تجربیات بهترین وکیل جوادیه به او کمک می کند تا در صورت بروز مشکلاتی جدی در پرونده، بتواند در کمترین زمان ممکن، موثرترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد.

بهترین وکیل جوادیه دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او همواره تسلط خود بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری را افزایش می دهد تا در نهایت از تغییرات قوانین مطلع شده و علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل جنوب تهران با اعتماد به نفسی مثال زدنی در دادگاه حضور پیدا کرده و از موکل خود در دادگاه دفاع می کند. او از جسارت و شجاعتی کافی برخوردار است و به هیچ عنوان تحت تاثیر جو دادگاه قرار نمی گیرد و تا لحظه اعلام رای برای احقاق حقوق موکل تلاش می کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در پرونده های حقوقی و کیفری در منطقه جوادیه به شما مخاطبان ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای نام برده شده سوابق و تخصص آن ها را مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در جوادیه سال 1403!

اعظم قاسمی

اعظم قاسمی بهترین وکیل جوادیه

خانم اعظم قاسمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در جنوب تهران به صورت رفه ای در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و با تکیه بر دانش حقوقی و فن بیان شیوا برای رساند حق به حق دار در محضر دادگاه حاضر می شود و قابل ذکر است ایشان بعد از جلسات مشاوره و بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به افراد اعلام می دارد.

آدرس دفتر: تهران، نازی آباد، خیابان خرمی، ضلع شمالی میدان بهمن یار، پلاک 15، واحد 6

شماره تماس: 09125202245

لیلا وجدپور ورجوی

سرکار خانم وجدپور ورجوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با تجربه ای هستند. تخصص خانم لیلا وجدپور ورجوی در دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و کیفری است، که در این دعاوی سابقه کار بالایی دارند.

آدرس: تهران، جوادیه، کوچه جوانبخت، کوچه مدنی، پلاک 41

تلفن همراه: 09038194479

علی رحیمی

علی رحیمی وکیل جوادیه

آقای علی رحیمی وکیل خبره در دعاوی حقوقی و کیفری هستند. تخصص ایشان در دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، طلاق، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و … است.

آدرس دفتر: تهران، نازی آباد، خیابان اکبر مشهدی، بعد از میدان بازار دوم، نبش خیابان یاسری، پلاک ۳۶، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۸۶۵۸۰۲

رباب نیلوفری

رباب نیلوفری

سرکار خانم رباب نیلوفری از وکلای با سابقه تهران که در دعاوی مختلفی اعم از، کیفری، ملکی، خانواده و حقوقی فعالیت دارند. خانم نیلوفری مشاور حقوقی خوبی نیز هستند، که می توانید برای پیش برد بهتر پرونده به ایشان مراجعه کنید.

آدرس: تهران، جوادیه، 10 متری اول، کوچه فرج زاده، پلاک23، طبقه 1

تلفن همراه: 09129338522

بهزاد اسدی

بهزاد اسدی

جناب بهزاد اسدی وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. آقای اسدی عضو کانون وکلای دادگستری تهران، متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری و یکی از وکلای خبره می باشند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیرحضوری یکی از خدمات آقای اسدی به موکلان و متقضیان مشاوره حقوقی است.

آدرس: تهران، نازی آباد،خیابان شهیدرجایی، میدان بهشت،اول ابریشم، پلاک 317، طبقه اول

تلفن همراه: 09121615401


سه اشتباه مهلک در انتخاب بهترین وکیل جوادیه

اینکه تصور کنیم با هر وکیلی می توانیم در دادگاه به موفقیت های چشمگیر دست پیدا کنیم کاملا غلط است. چرا که توانایی و مهارت هایی که بهترین وکیل جوادیه در اختیار دارد به صورت مستقیم بر روی پرونده تاثیر می گذارد. از این رو، باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا از میان گزینه های موجود، در نهایت یکی را به عنوان حقوقدان مطلوب برگزینیم. در انتخاب وکلا سه اشتباه مهلک وجود دارد که اغلب افراد به دلیل عدم آگاهی از دانش حقوقی با آن ها رو به رو می شوند. در ادامه آن ها را بررسی خواهیم کرد.

به دلیل هزینه ها، قید استخدام وکیل را نزنید: بیشتر افراد درگیر با یک پرونده گمان می کنند که تمامی وکلا دستمزدهای هنگفتی را از موکلان خود درخواست می کنند. همین تصور غلط باعث شده است تا بسیاری از اشخاص قید استخدام وکیل را زده و ترجیح بدهند خودشان در دادگاه حضور پیدا کنند. دقت داشته باشید که دستمزد وکلا به صورت توافقی تعیین می گردد و می توانید به سراغ آن دسته از وکیل خوب در جوادیه بروید که در مقایسه با سایر همکاران خود، دستمزد مقرون به صرفه تری را مطالبه می کند.

توجه به جنسیت وکلا ممنوع: خانم بودن یا آقا بودن وکیل نباید به تنهایی به عنوان معیاری در انتخاب وکیل مورد توجه قرار بگیرد. اگر ترجیح می دهید بهترین وکیل پایه یک دادگستری در جوادیه را از بین وکلای زن یا مرد انتخاب کنید، این موضوع به سلیقه شما باز می گردد و هیچ ایرادی را نیز نمی توان از آن گرفت؛ اما باید توجه داشته باشید که انتخاب این وکلا نباید به هیچ عنوان تنها به دلیل جنسیت آن ها صورت گرفته باشد. باید از میان وکلای مرد و زن به دنبال شاخص ترین آن ها باشید.

بدون استخدام وکیل کار برای پیروزی سخت می شود: عده ای به اشتباه بر این باور هستند که اگر از نظر قانونی حق با آن ها باشد پس دیگر به وکیل نیازی ندارند و خودشان می توانند صرفا با حضور در دادگاه از حقوق خود دفاع کرده و به پیروزی دست پیدا کنند. این افراد از این واقعیت بی اطلاع هستند که دعاوی حقوقی و کیفری گاها با پیچیدگی هایی همراه هستند که رسیدگی به آن ها را دشوار می کند. کوچک ترین اقدام غلطی در این خصوص می تواند خسارت هایی را برای فرد به همراه داشته باشد.

بهترین وکیل جوادیه

عواملی که باعث می شود وکیل جوادیه دستمزد بیشتری مطالبه کند!

عموم جامعه تحصیلات حقوقی ندارند و به همین دلیل نمی توانند به تنهایی عهده دار پرونده های خود شده و در این مسیر به موفقیت دست پیدا کنند؛ بنابراین ترجیح می دهند که از همان ابتدا با استخدام بهترین وکیل جوادیه راه را برای کسب موفقیت هموار کرده و اقدامات سازنده ای انجام دهند. در مقابل دریافت خدمات حقوقی از سوی وکیل لازم است به او دستمزدی با عنوان حق الوکاله پرداخت شود؛ اما عواملی در میزان حق الوکاله درخواستی از سوی وکیل موثر است که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

پیچیدگی پرونده: در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری با وکیل تدارک دیده شده است، وکیل به دقت پرونده را مورد مطالعه قرار می دهد تا از چند و چون آن اطلاع حاصل کند. در ابتدا وکیل این نکته را مورد سنجش قرار می دهد که پیچیدگی پرونده به چه اندازه است. در واقع پیچیدگی پرونده ریسک پیروزی یا شکست را برای وکیل نمایان می کند. هر چه پرونده ای پیچیدگی بیشتری برای به نتیجه رسیدن در اختیار داشته باشد، وکیل نیز دستمزد بیشتری را از موکل خود در ازای قبول وکالت مطالبه می کند.

زمان بر بودن پرونده: این موضوع که وکیل لازم است چه میزان از زمان خود را صرف رسیدگی به پرونده کند از اهمیت بالایی در تعیین حق الوکاله برخوردار است. در پرونده های پیچیده به طور معمول لازم است بهترین وکیل جوادیه، انرژی و زمان بیشتری را صرف نماید و همین مسئله باعث خواهد شد تا وکیل مبلغ بیشتری را درخواست کند. در عوض اگر رسیدگی به یک پرونده حقوقی یا کیفری با صرف زمان کمتری به نتیجه برسد، وکیل از میزان حق الوکاله درخواستی خود کاهش خواهد داد.

شهری که دفتر وکیل در آن واقع است: باید دقت داشته باشید که شهر محل سکونت بهترین وکیل پایه یک دادگستری در جوادیه نیز در میزان دستمزدی که او درخواست می کند موثر است. برای مثال باید دقت داشته باشید که در شهرهای بزرگ به مانند تهران، تبریز و مشهد به طور معمول وکلا هزینه بیشتری را برای عهده دار شدن پرونده های حقوقی و کیفری مطالبه می کنند. این در حالی است که در شهرهای کوچک یا منطقه های کوچک اطراف تهران، دستمزد وکلا به مراتب کمتر خواهد بود.

بهترین وکیل جوادیه

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل جوادیه آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مطلوب خود را شناسایی کنید. در ادامه تلاش کردیم تا سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل را بررسی کرده و در انتهای مطلب نیز عوامل موثر بر میزان حق الوکاله را ارزیابی نمودیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

دکمه بازگشت به بالا