وکلا

10تااز بهترین وکیل امام زاده حسن⚖️+ آدرس و شماره☎️️【سال1403】

اگر در حل مشکلات حقوقی خود از وکلای پایه یک دادگستری استفاده کنید می‌توانید به این اطمینان برسید که آنها تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهداف ترسیم شده به کار خواهند گرفت و احتمال کسب پیروزی در چنین شرایطی به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد؛ اما سوال جدی که افراد با آن مواجه می‌شوند این است که چطور باید به وکلای معتبر و مطرح دست پیدا کرد و از آنها برای رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری استفاده نمود؟ به طور کلی برای یافتن این وکلا باید از معیارهای مشخصی استفاده کنیم تا با استفاده از آنها بتوانیم به بررسی توانمندی حقوقدانان مختلف بپردازیم و از میان آنها در نهایت وکیل معتبر و شاخصی را برای اعطای وکالت استخدام کنیم؛ اما این فرایند کاملاً پیچیده و سخت است از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل امامزاده حسن آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل امام زاده حسن

بهترین وکیل امامزاده حسن کیست؟

در منطقه امامزاده حسن و سه راه آذری با تعداد زیادی از وکلا روبرو هستیم که در سطح شهر در دفاتر و یا موسسات حقوقی مختلف مشغول به ارائه خدمات حقوقی هستند. انتخاب تنها گزینه از میان انبوه وکلا برای تمامی افراد درگیر با پرونده‌های حقوقی و کیفری قدری سخت است. شما برای تکمیل روند دادرسی باید از بهترین وکیل امام صادق حسن استفاده کنید تا او بتواند با تکیه بر دانش حقوقی و تجربیاتی که در اختیار دارد در نهایت به شما در تحقق اهدافی که در ذهن دارید کمک شایانی کند.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل جنوب تهران

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در امامزاده حسن سال‌های زیادی از عمر خود را در دانشگاه‌های مطرح کشور مشغول علم آموزی و تحصیل در رشته حقوق بوده است. بهترین وکیل امام زاده حسن با استفاده از همین دانش حقوقی است که می‌تواند قوانین مختلف را مورد بررسی قرار داده و از آنها راهی را برای عبور از مشکلات پیش آمده در اختیار موکل قرار دهد. وکیل خوب در امامزاده حسن به گونه‌ای رفتار می‌کند که رضایت موکل جلب شده و در نهایت او به وکیل خود اعتماد کامل داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل امامزاده حسن را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل امام زاده حسن سال 1403!

نوشین عدالت جو

نوشین عدال جو بهترین وکیل امام زاده حسن

خانم نوشین عدالت جو وکیل پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت و همچنین ارائه خدمات مشاوره در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … باعث شده ایشان جز وکلا نام دار جنوب تهران شناخته شود و با دستی پر برای دفاع از حق در محضر دادگاه حاضر شود.

آدرس دفتر: چهارراه یافت آباد، بلوار معلم، میدان معلم، ساختمان ترنج، طبقه۳ غربی، واحد۴

شماره تماس: ٠٩١٢٤٢٦٥٦٣١

افشین مهرجو

افشین مهرجو بهترین وکیل امام زاده حسن

آقای افشین مهرجو وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانا در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … پرونده های مهم و پیچیده ای را به موفقیت رسانده و توانسته وکیلی نام دار بین مردم باشد، از این رو مراجعین با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت می کنند.

آدرس دفتر: آیت الله سعیدی، بلوار معلم، روبروی مسجد المهدی، خیابان کرمانی، کوچه یداللهی، پلاک 20، طبقه 4، واحد 11

شماره تماس: 09123263090

اعظم قاسمی

اعظم قاسمی بهترین وکیل امام زاده حسن

خانم اعظم قاسمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خبره در حوزه های کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و… تخصص و تبحر خاصی دارد و با ارائه ادله محکمه پسند در روند بهتر پرونده ایفای نقش می کند و همین امر موجب شناخته شدن ایشان بین مردم شده است.

آدرس دفتر: تهران، نازی آباد، ضلع شمالی، میدان بهمنیار، پلاک ۱۵، واحد۶

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۲۰۲۲۴۵

محمدرضا فولادی

محمدرضا فولادی بهترین وکیل امام زاده حسن

آقای محمدرضا فولادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در جنوب تهران به صورت تخصصی و حرفه ای وکالت می پذیرد و افراد را بسته به سختی پروندهایشان راهنمایی می کند و آنان را به سمت موفقیت سوق می دهند و همچنین باید از ویژگی های فردی ایشان به رازداری و صبوری اشاره کرد.

آدرس دفتر: شهرک ولیعصر، خیابان آقایی

شماره تماس: 09125022667

حسین فرحزادی

آقای حسین فرحزدادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانا در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت داد، ایشان وکیلی توانا و خبره در ارائه مشاوره به مراجعین می باشد و همچنین پرونده های موفق را در زمینه های مختلف در سابقه ی خود جای داده اند.

آدرس دفتر: تهران، یافت آباد، بلوار معلم، میدان معلم، مجتمع اداری ترنج، طبقه 3 شرقی، واحد 4

شماره تماس: 09124937330


تعرفه حق الوکاله وکیل امامزاده حسن

به هیچ عنوان نباید پرداخت حق الوکاله را یک هزینه اضافه در مسیر دادرسی پرونده‌های حقوقی و کیفری به شمار آوریم. چرا که ممکن است بدون استفاده از بهترین وکیل امامزاده حسن تصمیماتی را بگیریم که تاوان سنگینی را برای ما به دنبال داشته باشد و همین مسئله ما را به سمت شکست و عدم موفقیت در پرونده‌های قضایی سوق دهد؛ بنابراین مقدار دستمزدی که باید به یک وکیل متخصص پرداخت شود بسیار کمتر از هزینه‌ای است که باید بابت شکست در پرونده‌های قضایی از سوی موکل پرداخت شود.

بسیاری از افراد گمان می‌کنند که حق الوکاله مقدار ثابتی دارد بنابراین بدون اینکه به وکیل مراجعه کرده باشند توقع دارند تا از دستمزد او کسب اطلاع کرده و تصمیم گیری نمایند. حال آنکه وکیل برای محاسبه حق الوکاله نیاز دارد تا پرونده را از جوانب مختلف آن مورد بررسی دقیق قرار دهد تا میزان پیچیدگی و زمانبر بودنش برای او کاملاً مشخص شود. به هر حال باید به این نکته توجه داشته باشید که وکیل با در نظر گرفتن پیچیدگی پرونده می‌تواند شما را از مبلغی که حاضر است در ازای دریافت آن وکالت را قبول کند مطلع سازد.

اخذ مشاوره از بهترین وکیل تهران

حق الوکاله در پرونده‌های قضایی در بسیاری از مواقع به صورت توافقی تعیین می‌گردد؛ یعنی پس از اینکه بهترین وکیل امامزاده حسن نظر قطعی خود را در خصوص حق الوکاله اعلام نمود شما نیز به عنوان موکل می‌توانید در این خصوص چانه زنی کرده و از مقدار پیشنهادی از سوی وکیل بکاهید. البته لازم است پیش از هرگونه اظهار نظر درباره حق الوکاله اطلاعات خود در این زمینه را افزایش دهید. دقت داشته باشید که علاوه بر مقدار حق الوکاله شما می‌توانید شیوه و نحوه پرداخت آن را نیز به صورت توافقی محاسبه کنید.

از سوی دیگر لازم است تا جزئیات مربوط به حق الوکاله را نیز تعیین و تکلیف کنید. یکی از این جزئیات که اهمیت بالایی نیز دارد تعرفه حق الوکاله در صورت شکست در پرونده‌های قضایی است. همه چیز به توافقات شما با حقوقدان مد نظرتان بستگی دارد. ممکن است توافقات شکل گرفته به گونه‌ای باشد که اگر پرونده با شکست مواجه شد مبلغی به عنوان جریمه از دستمزد وکیل کسر گردد همچنین توافقات شما می‌تواند به گونه‌ای پیش برود که حتی در صورت شکست در پرونده وکیل بتواند تمام دستمزد خود را بی‌کم و کاست از موکل درخواست نماید.

بهترین وکیل امام زاده حسن

۴ توصیه طلایی در انتخاب وکیل امامزاده حسن

به سراغ وکلای تازه کار نروید: یکی از مهمترین توصیه‌هایی که می‌توانیم در انتخاب بهترین وکیل آذری به شما داشته باشیم این است که هرگز نباید از وکلای تازه کار استفاده کنید چرا که این وکلا فاقد تجربیات کافی برای ارائه به شما هستند. یک وکیل لازم است در طی سال‌های متمادی به کارکشتگی لازم رسیده باشد و بتواند با استفاده از تجربیاتی که در اختیار دارد راهکارهای موثری را برای باز کردن گره‌های موجود در مسیر دادرسی ارائه دهد؛ بنابراین این موضوع در تصمیمگیری‌های شما باید نقش مهمی داشته باشد.

از وکلای متخصص استفاده کنید: در نظر داشته باشید که تمامی وکلای پایه یک دادگستری به دلیل مجوز و تحصیلات لازم که توانسته‌اند کسب کنند می‌توانند در تمامی دعاوی حقوقی و کیفری وکالت در پرونده‌ها را قبول نمایند؛ اما حقیقت این است که اگر می‌خواهید به نتایج درخشان و مطلوب خود دست پیدا کنید لازم است به سراغ وکلایی بروید که در زمینه پرونده شما به تخصص‌های لازم دست پیدا کرده‌اند. استفاده از وکلای متخصص می‌تواند شانس کسب پیروزی شما در دادگاه را چند برابر کند.

تنها بر اساس جنسیت وکیل تصمیم نگیرید: یکی دیگر از نکات مهمی که باید در انتخاب بهترین وکیل امامزاده حسن از سوی شما رعایت شود این است که هرگز نباید یک وکیل را تنها به دلیل اینکه آقا یا خانم است انتخاب کنید و باید درباره او تحقیقات کاملی انجام داده تا به این شکل به ویژگی‌ها و توانمندی‌های او پی ببرید. اگر مایل به استفاده از وکلای خانم یا آقا هستید لازم است با تحقیقاتی که در این باره انجام می‌دهید شاخص‌ترین و مطرح‌ترین وکلای آقا یا خانم را برای اعطای وکالت در نظر بگیرید.

در تمامی مراحل دادرسی با وکیل همکاری داشته باشید: برخی از افراد به اشتباه گمان می‌کنند که پس از استخدام وکیل و صحبت با او درباره اعطای وکالت تمامی وظایف آنها به پایان می‌رسد و دیگر لازم است تمام امور را به وکیل بسپارند اما این تصور کاملاً اشتباه است و می‌تواند ضررهای زیادی را برای فرد به دنبال داشته باشد. موفقیت در پرونده‌های قضایی زمانی به وجود می‌آید که شما در تمامی مراحل دادرسی با وکیل خود در ارتباط بوده و به او کمک کنید تا با ارائه دفاعیات موثر در دادگاه منافع شما را تامین کند.

بهترین وکیل امام زاده حسن

کلام آخر

جای تشکر و قدردانی دارد بابت اینکه شما مخاطبان عزیز تا اینجای مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا برخی از مهمترین مشخصاتی که بهترین وکیل امامزاده حسن در اختیار دارد را مورد بررسی قرار دهیم تا به این شکل بتوانید تصمیمات عاقلانه‌تری را برای آینده پرونده خود بگیرید. در ادامه تعرفه حق الوکاله برای وکلای شاخص و ممتاز را مورد بررسی قرار دادیم و نحوه محاسبه آن را تشریح نمودیم. پس از آن نیز توصیه‌های مهمی به شما داشتیم که با به کارگیری آنها می‌توانید تصمیم درستی برای آینده خود داشته باشید. اکنون از شما درخواست می‌کنیم که اگر نظر یا تجربه‌ای درباره مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا