وکیل

10 تا از بهترین وکیل اسلامشهر ⚖️【سال1402】

در این بخش از مقاله قصد داریم که به معرفی بهترین وکیل اسلامشهر بپردازیم. برای انتخاب بهترین وکیل در اسلامشهر معیارهای متفاوتی از جمله حسن شهرت، تجربه کاری، پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای در وکالت به موقع پرونده و … در نظر گرفته می شود. وکلا در اسلامشهر می توانند دعاوی حقوقی و کیفری پرونده شما را برعهده بگیرند و یا با ارائه خدمات مشاوره شما را راهنمایی کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل اسلامشهر را چگونه پیدا کنیم؟

بهترین وکیل اسلامشهر کیست؟

مهم ترین ویژگی های یک وکیل در اسلامشهر صداقت و راستگویی او در برخورد با موضوعات و مشکلات موکل است. همچنین وکیل باید به دنبال راه چاره برای پرونده موکل خود باشد. بهترین وکیل اسلامشهر به دلیل احاطه بیشتری روی مسائل حقوقی طبیعتا بهتر از موکل خود قادر است که مسیر درست را انتخاب کند.

همچنین بهترین وکیل تهران قبل از پذیرش پرونده جلسه ای را ترتیب می دهد تا با موکل خود مفصلا راجب پرونده صحبت کند و تمام اسناد و مدارک ارائه شده را با حوصله و جز به جز بررسی نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه به معرفی 10 تا از وکلای خبره در اسلامشهر می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در برترین وکیل همراه ما باشید:

سمیه ابراهیمی

سرکار خانم سمیه ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری یکی از موفق‌ترین وکلای خانم در استان تهران و شهر اسلامشهر است. دارا بودن بیش از 12 سال تجربه کار خانواده و وکالت بیش از هزار پرونده در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری و خانواده ائم از طلاق توافقی طلاق یک طرفه مهریه نفقه و تمکین در رزومه خود ثبت کرده اند و منجر به تسلط خانم ابراهیمی به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌های موکلین را به شدت افزایش داده است.

ایشان صداقت کامل و صراحت نسبت به موکل دارند و اخلاق نیکو، تخصص و تسلط به امور حقوقی و خانواده، اعتماد به نفس، و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از ویژگی‌های بارز خانم ابراهیمی به حساب می‌آیند.

جهت اعطای وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با خانم سمیه ابراهیمی با شماره‌ زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09125274300
آدرس دفتر:
اسلامشهر، میدان نماز، خیابان صیاد شیرازی، خیابان تعاون، رو به روی سازمان اتوبوسرانی، ساختمان سپید، طبقه دوم، واحد نه، دفتر وکالت سمیه ابراهیمی

سعید نقدی

سعید نقدی بهترین وکیل اسلامشهر

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری، دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی، مدیر حقوقی شرکت پولیکا نوین، کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه می باشند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری و ملکی در تهران و شهرستان ها فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی در این زمینه دارند. آقای نقدی با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین و موکلین خود مشاوره ارائه می دهند. از افتخارات وی میتوان به گواهینامه دوره پولشویی اشاره کرد.

ایشان در وکالت دعاوی زیر تخصص دارند:

 • پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و …
 • پرونده های کیفری از جمله قتل، تجاوز به عنف ، رابطه نامشروع ، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و …

جهت اعطای وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با جناب آقای سعید نقدی می‌توانید با شماره‌ زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس09129739424
آدرس دفتر1: تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد 12
آدرس دفتر2: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه مدافعان سلامت 3، ساختمان عمارت مجد، طبقه اول

نرگس نقدی

خانم نرگس نقدی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی و متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری هستند. کارگاه آموزش کاربردی اصول و نکات طرح و دفاع دعاوی مشارکت در ساخت که به مدت 16 ساعت توسط مرکز وکلا کارشناسان و مشاوران قوه قضائیه برگزار گردیده است با موفقیت به پایان رسانیده است.

همچنین دوره ی آموزشی دعاوی ملکی مشارکت در ساخت با موضوعات چک لیست طرح و دفاع در دعاوی ملکی، نکات کاربردی دعاوی مشترک سازنده و مالک، نکات کاربردی دعاوی مالک علیه سازنده، نکات کاربردی دعاوی سازنده علیه مالک، به مدت 16 ساعت توسط امور آموزش و پژوهش مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه برگزار شد، حضور داشته اند.

جهت تعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم نرگس نقدی با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09127348817
آدرس دفتر:
اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه مدافعان سلامت 3، ساختمان عمارت مجد، طبقه اول

محمد خسرونژاد

محمد خسرونژاد بهترین وکیل اسلامشهر

آقای محمد خسرونژاد وکیل‌ پایه یک دادگستری، دانشجوی مقطع دکتری و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می باشند. آقای خسرونژاد یکی از بهترین وکلا در شهر ری هستند. کلیه پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و …، پرونده های کیفری از جمله قتل، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

دارا بودن بیش از 10 سال تجربه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده منجر به تسلط آقای محمد خسرونژاد به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌های ارجاعی را به شدت افزایش داده است. تخصص و تسلط به امور حقوقی، کیفری و خانواده، اخلاق نیکو، اعتماد به نفس و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از خصوصیات بارز آقای خسرونژاد به حساب می‌آیند.

جهت اعطای وکالت و مشاوره حضوری با آقای خسرونژاد، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن هماهنگی با منشی (خانم پورجلالی): ۰۹۳۶۶۹۵۹۲۴۳
تلفن همراه: ۰۹۱۲۵۰۰۸۲۸۴
ساعت کاری: ۲۴ ساعته و همه روزه حتی ایام تعطیل رسمی

محسن قره داغی

جناب آقای محسن قره داغی

آقای قره داغی وکیل پایه یک دادگستری در اسلامشهر می باشد. از تخصص های آقای قره داغی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وکالت و مشاوره حقوقی در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، اجرای ثبت
 • تنظیم دادخواست، لایحه دفاعیه، تجدیدنظردادخواهی، اعتراض و واخواهی

آدرس دفتر: اسلامشهر، سرنوری، کوچه طهماسبی، پلاک 16، ساختمان باران، طبقه سوم، دفتر وکالت محسن قره داغی

شماره تماس: 09123907427

نسرین حیدربیگی

سرکار خانم نسرین حیدری وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند که با سابقه بالا خود در زمینه های دعاوی خانواده، کیفری، ملکی، حقوقی و … در شهر تهران فعالیت می کنند که می توانید برای مشکلات حقوقی خود به آن مراجعه کنید.

آدرس دفتر: تهران، اسلامشهر، خیابان مطهری، کوچه 4، پلاک 27، طبقه‌ی اول

شماره تماس: 09128025509

وکیل خوب در اسلامشهر چه خصوصیاتی دارد؟

از جمله وظایف بهترین وکیل اسلامشهر قبل از جلسه رسیدگی و قبل از دفاع از موکل خود با مطالعه پرونده و گفتگو با متهم پرونده و اطلاع کامل از موضوع اتهامات و آشنایی کامل با متهم، با توفیق در صحت و سقم اظهارات موکل به نحوه شایسته ای از موکل خود دفاع کند.

وکیل خوب در اسلامشهر چه خصوصیاتی دارد؟

از تعهدات وکیل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استرداد اموال تحویلی: وکیل باید آنچه که در اثر وکالت به دست می آورد را به موکل تحویل دهد.
 • اگر از اقدامات و سهل انگاری وکیل خسارتی به موکل وارد آید او مسئول خواهد بود.
 • رعایت مصلحت موکل در اقدامات و فعالیت های خویش.
 • تسلیم صورت حساب وکالت.

تعهدات موکل عبارتند از:

 • التزام عملی به تعهدات وکیل در قبال افراد ثالث، چرا که وکیل از طرف او انجام وظیفه نموده است.
 • پرداخت اجرت وکیل، طبق قراداد و عرف یا اجرت المثل پرداخت شود.
 • پرداخت هزینه وکیل، مثل کرایه و عوارض و مالیاتی که وکیل پرداخته است.

نکات مهم پیش از انتخاب وکیل

بهتر است قبل از انتخاب وکیل خوب در اسلامشهر، میزان حق الوکاله های دریافتی وی و توانایی های علمی و عملی در دفاع از حقوق موکلین تحقیق کنید تا بتوانید سرنوشت پرونده ای که زندگی شما را رقم خواهد زد، به او بسپارید. در اکثر اوقات تبلیغات بیش از اندازه در خصوص بعضی وکلا به تنهایی قابل اعتماد نیست. بنابراین بهتر است انتخاب خود را صرفا بر اساس چنین تبلیغ تمرکز نکنید.

نکات مهمی که قبل از انتخاب وکیل خوب در اسلامشهر باید به آن دقت کنیم؟

وکیل به عنوان فردی که مورد اعتماد موکل، باید در نظر داشته باشد که ازاعتماد او سو استفاده نکند، موکل را به درستی راهنمایی کند. پیگیر پرونده های موکل خود باشد و در زمان های مناسب کارهای مورد نیاز را انجام بدهد و حداکثر تلاش خود را برای رسیدن موکل خود به تمام حق و حقوقشان انجام دهد اما نکته دیگر که باید به آن توجه کنیم وکیل باید تابع قانون باشد سهوا و یا عمدا از چارچوب قوانین فراتر نرود.

در رابطه با وکیل خوب حقوقی در اسلامشهر باید گفت که وکیل کارکشته در اسلامشهر به تجزیه و تحلیل پرونده می پردازد و پرونده را از چندین جهت بررسی می کند و بهترین پیشنهاد را به موکل خود می دهد. اگر قصد دارید که بهترین وکیل اسلامشهر را انتخاب کنید باید به چند نکته توجه کنید.

 • فن بیان عالی و تسلط به مسائل روانشناسی برای حل مشکلات لازم است.
 • تسلط کامل به قوانین و مسائل مربوط به پرونده ها
 • امانت دار بودن
 • تجربه کافی
 • هوش کافی

کلام آخر

از شما همراهان گرامی سپاسگذارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل اسلامشهر همراه ما بوده اید. تلاش خود را کرده ایم که به معرفی بهترین وکلا در اسلامشهر بپردازیم. خوشحال می شویم اگر انتقاد و یا پیشنهادی دارید برایمان کامنت کنید.

4.4/5 - (8 امتیاز)

نویسنده سایت

فاطمه بیگلر هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا