وکیل

10 تا از بهترین وکیل اقدسیه ⚖️【سال1403】

مطمئنا تمامی افراد به دنبال وکیلی هستند که علاوه بر دانش، آگاهی و مهارت، قابل اعتماد نیز باشد. رسیدگی به دعاوی در محاکم قضایی و دادگاه ها به تخصصی نیاز دارد که وکیل پایه یک دادگستری به خوبی از عهده ی انجام آن برمی آید. در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل اقدسیه خواهیم پرداخت، اگر شما نیز مشکل حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و … دارید، برای آشنایی با وکلای خبره و کارکشته تا انتهای مقاله در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل اقدسیه کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل اقدسیه کیست؟

وکیل دادگستری باید فردی قانونمند و برای برقراری عدالت و احقاق حقوق موکل تلاش کند. وی باید فردی ریزبین باشد و پی ببرد که موکل حقیقت را می گوید یا نه و همینطور باید در جهت دفاع، از مهارت ها و دانشی که دارد استفاده کند. وکیل خوب در اقدسیه باید به دنبال حل سریع پرونده بوده و سعی نماید دعوی به مرحله کشمکش و درگیری نرسد، وکلای کاربلد همواره پرونده را به روشی کاملا اصولی حل می کنند تا موکل به تمامی حقوق خود برسد.

بهترین وکیل اقدسیه فردی است که برای دفاع از حقوق موکل باید از تمامی ماجرای موکل آگاه شود، بنابراین موکل نیز تمامی اسرار خود را در اختیار وکیل قرار می دهد، از این رو وکیل باید فردی امین و مدافع جان، مال، ناموس و آبروی موکل خود باشد. وکیلی که وکالت پرونده را می پذیرد، وظیفه دارد از تمام دانش و تجربه خود استفاده نماید، با افراد دیگر پرونده مواجه شود و در حالت کلی فردی جسور و شجاع باشد و در کار خود حرفه ای عمل کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب بهترین 10 تا از وکلای خبره در اقدسیه تهران را معرفی می کنیم، جهت اطلاع از سوابق، آدرس دفتر و شماره تماس وکلا، در مجله برترین وکیل ما را همراهی بفرمایید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل اقدسیه سال 1403!

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی بهترین وکیل اقدسیه

دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری، دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد.

مدارک و تخصص های ایشان عبارتند از:

 • مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 • مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 • مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 • تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 • تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 • مهارت در مذاکرات بین المللی

برخی از سوابق شغلی ایشان عبارتند از:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک

آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:
1-سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان١٢ (على اكبر)، پلاك ٤١، واحد ۴
تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳
تلفن تماس: 22093600 22093700
2-اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12
تلفن تماس: 44969001 44969002


عبدالله سمامی

 آقای عبدالله سمامی وکیل اقدسیه

آقای سمامی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری بین الملل (IBA) هستند. یکی از وکلای خبره در اقدسیه تهران می باشند که بیش از 25 سال سابقه در زمینه وکالت و تدریس در دانشکده های حقوق دارند. مدرک دکتری تخصصی حقوق خصوصی (PHD) از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال کسب نموده اند. مهمترین سوابق کاری وکالت و یا عضویت در کمیته قضائی و حقوقی فدراسیون های ورزشی، سازمان انتقال خون کشور، موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج (ع) و … می باشد.

آدرس دفتر: اقدسیه، اراج، روبروی بیمارستان نیکان

شماره تماس: 02122980093

یوسف فرزانه

آقای یوسف فرزانه وکیل اقدسیه

آقای فرزانه از وکلای کارکشته در اقدسیه تهران هستند. ایشان سابقه چندین سال وکالت در انواع پرونده های حقوقی، کیفری، خاناوده، ملکی، ثبتی، وصول مطالبات، تنظیم قرارداد و … را دارند.

آدرس دفتر: اقدسیه، خیابان موحد دانش، نبش خیابان سپند، ساختمان امرالد، پلاک 50، طبقه 6 شمالی

شماره تماس: 09123452461

امیرحسن بحرینی

جناب آقای امیرحسن بحرینی وکیل در اقدسیه

آقای دکتر بحرینی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز و کاندید سی و یکمین دوره هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز بوده اند. مدیرعامل و بنیانگذار موسسه حقوقی و داوری اعتماد و اندیشه هستند. این موسسه به عنوان اولین موسسه ارائه دهنده خدمات داوری که با مشارکت و همفکری گروهی از وکلای مجرب و کارآزموده دادگستری و با بهره مندی از دستاوردهای نوین دانش مدیریت و بررسی نمونه های موجود در کشورهای توسعه یافته طراحی و به ثبت رسیده است.

آدرس دفتر: فرمانیه، چهارراه فرمانیه، ساختمان برند سنتر، طبقه 6، واحد 62

شماره تماس: 09121445644


هزینه وکیل در اقدسیه تهران

افرادی که به هر دلیل درگیر پرونده هایی در محاکم قضایی شده اند، برای پیگیری یا باید خود شخصا مراجعه کنند و یا اینکه از بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران کمک بگیرند و وکالت پرونده را به ایشان واگذار کنند. وکلا مجوز و پروانه وکالت دارند و در مقام وکیل می توانند از حقوق موکل دفاع کنند و کارهایی انجام دهند که به موجب عقد وکالت به آنها واگذار گردیده است.

بهترین وکیل اقدسیه در مقابل کارهایی که برای پرونده موکل انجام می دهد، مستحق دریافت حق الوکاله است. هزینه وکالت و تعرفه وکیل پایه یک دادگستری در قراردادی که میان طرفین منعقد می شود، تعیین می گردد و محدودیتی ندارد. اما اگر در شرایطی خاص، میزان حق الوکاله وکیل در قرارداد توافق نشود، موکل چقدر باید بپردازد؟ در چنین مواقعی هزینه حق الوکاله وکیل باید مطابق تعرفه قانونی از سوی موکل پرداخت شود. در قانون تعرفه های مختلفی برای دعاوی گوناگون من جمله کیفری، حقوقی، خانواده و … تعیین گردیده است.

هزینه وکیل در اقدسیه تهران

وکیل زن بهتره یا مرد؟

یکی از سوالات رایج افراد زمانی که به دنبال وکیل هستند این است که وکیل زن انتخاب کنیم یا مرد کدام بهتر است و نتیجه بهتری را به دست می آورد؟ بسیاری از مردم که اطلاعاتی در خصوص امر وکالت و قوه قضاییه ندارند ممکن است وکیلی را باتوجه به جنسیت او تفکیک و انتخاب کنند. باید بدانیم که وکلای زن و مرد هر دو باید در رشته حقوق تحصیلات خود را به اتمام برسانند و سپس در آزمون های سخت و دشوار وکالت شرکت کنند.

پس از کسب رتبه قبولی در این آزمون ها می تواند دوره کارآموزی خود را نزد وکیل سرپرست بگذرانند و سپس به عنوان یک وکیل پایه یک دادگستری به تنهایی فعالیت نمایند و از حقوق موکل خود دفاع کنند. این گونه می توان گفت که وکیل زن و مرد هر دو می توانند در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی، تجاری و … موفق عمل کنند.

تفاوتی که میان وکیل زن و مرد وجود دارد را می توان اینگونه شرح داد، بسیاری از موکلین خانم ترجیح می دهند با وکیل زن در ارتباط باشند و وکالت پرونده خود را به او بسپارند، این کار بیشتر در پرونده های مربوط به خانواده، طلاق و … دیده می شود. معمولا موکلین زن با وکیل زن راحت تر هستند و بهتر می توانند وقایع زندگی خود را تعریف کنند.

معرفی وکیل در اقدسیه تهران

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل زن تهران

کلام آخر

انتخاب وکیل یکی از موضوعات مهمی است که باید به آن توجه شود. وکیلی که برای پرونده انتخاب می کنیم باید فردی متخصص و مجرب در این زمینه بوده و بتواند از حقوق ما دفاع کند. در این مقاله به بهترین وکیل اقدسیه پرداختیم و تعدادی از وکلای خبره و کارکشته در این منطقه از تهران را معرفی کردیم تا افرادی که به دنبال وکیل هستند، انتخاب راحتی داشته باشند. امیدوارم مطالب مورد توجه تان قرار گرفته باشد، در صورتی که سوال و انتقادی دارید برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − سه =

دکمه بازگشت به بالا