وکیل

10 تا از بهترین وکیل تهرانسر ⚖️【سال1402】

داشتن وکیل در دادگاه حق هر فردی است. طبق قانون تمامی افراد چه متهم و چه شاکی می توانند برای دفاع از حقوق خود به وکیل متخصص مراجعه کنند تا وکالت پرونده را به وکیل بسپارند. باتوجه به افزایش نیاز مردم و بیشتر شدن تقاضاها برای داشتن وکیل در انواع پرونده های حقوقی و کیفری در تهرانسر، در مقاله بهترین وکیل تهرانسر به معرفی تعدادی از وکلای خبره و متخصص می پردازیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران

بهترین وکیل تهرانسر کیست؟

وکیل کسی است که از طرف شخصی برای انجام کاری مامور می شود، مطابق اصل 35 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران طرفین دعوا در تمام دادگاه ها می توانند وکیل داشته باشند، حتی اگر توانایی مالی داشتن وکیل را ندارند باید امکان تعیین وکیل برای آن ها فراهم شود. وکلا علاوه بر تحصیلات مورد نیاز، مجوزهایی را باید کسب کنند تا اجازه وکالت به آن ها داده شود.

بهترین وکیل تهرانسر کیست؟

بهترین وکیل تهرانسر باید علاوه بر دانش و اطلاع از قوانین، تجربه و سابقه کافی برای حل برخی از پرونده های خاص را داشته باشد، معمولا وکلا در دو سال دوره کارآموزی که می گذرانند، با انواع دعاوی و پرونده ها آشنا می شوند.

تصور بیشتر مردم این است که حرفه وکالت یک صنعت چاپ پول می دانند چرا که عقیده دارند وکلا حق الوکاله های بالایی دریافت می کنند با این حال وکلایی را دیده ایم که با دریافت حق الوکاله ناچیزی مقابل گلوله قرار گرفته و کشته شده اند. برخی از افراد تصور می کنند وکیل باید در هر صورت از حقوق موکل دفاع کند و به رای قاضی قانع نمی شوند و توقع دارند که پیروز پرونده باشند. اما گاهی این اتفاق رخ نمی دهد.

در ادامه مقاله به معرفی وکیل خوب در تهرانسر می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

سرکار خانم نرگس پیری

 خانم نرگس پیری وکیل تهرانسر

خانم پیری یکی از وکلای خبره تهران و وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان متخصص در پرونده های مرتبط با دعاوی خانوادگی، حقوقیف کیفری و … هستند. ایشان به عنوان یکی از وکلای باسابقه تمام تلاش خود را می کنند تا پرونده موکل را به نتیجه برسانند.

آدرس دفتر: تهرانسر شرقی، خیابان نفت جنوبی، کوچه 46، پلاک 18، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09124181438

جناب آقای قربانعلی آجرلو

آقای آجرلو وکیل پایه یک دادگستری تهران، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری در تهران و وکیل متخصص در تهرانسر شناخته شده اند. ایشان در تاممی دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و … تخصص و تبحر دارند.

آدرس دفتر: تهرانسر، کوچه 28 شرقی، پلاک 30، طبقه 2 و 5

شماره تماس: 09121858977

سرکار خانم مهتاب مولایی

سرکار خانم مهتاب مولایی

خانم مولایی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و وکیل متخصص در محله تهرانسر می باشند. پرونده هایی که توسط ایشان پذیرفته می شود شامل دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و … است.

آدرس دفتر: تهرانسر، بلوار اصلی، بین دوازده و چهارده شرقی، پلاک 143

شماره تماس: 09124615713

سرکار خانم بهاره کریمی

سرکار خانم بهاره کریمی

خانم کریمی وکیل وکیل پایه یک دادگستری در تهران و وکیل متخصص در محله تهرانسر می باشند. در دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی و .. تخصص و تبحر دارند.

آدرس دفتر: تهرانسر، چهارراه صدف، ساختمان اردیبهشت

شماره تماس: 09381009555

جناب آقای محمد علی اکبراف

جناب آقای محمد علی اکبراف

آقای اکبر اف وکل پایه یک دادگستری در تهران و مشاور حقوقی می باشند. ایشان در محله تهرانسر و پاسداران به عنوان یکی از وکلای خبره شناخته می شوند که به پیگیری انواع دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده می پردازند.

آدرس دفتر: پاسداران، بین سروستان3 و 4، پلاک 59، طبقه 4، واحد 13

شماره تماس: 09122793036

جناب آقای سید مهدی میرزایی

آقای میرزایی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، متخصص در امور حقوقی و کیفری می باشند. ایشان در طی سال سابقه های وکالت خود موفق به کسب نتایج درخشانی در پرونده های موکلین شده اند. آقای میرزایی یکی از وکلای خبره در تهران محسوب می شوند.

آدرس دفتر: خیابان پاسداران، مقابل گلستان 8، ضلع جنوبی پمپ بنزین، ش 308

شماره تماس: 02122546788

هزینه وکیل در تهرانسر

تصورات غلط مردم در مور هزینه های بالای وکالت موجب شده تا بسیاری از مردم از مراجعه به وکیل خودداری کنند. دستمزد بهترین وکیل تهرانسر، نحوه دریافت دستمزد، شرایط محاسبه دستمزد و … از موضوعات مهمی است که برای طرفین دعوی اهمیت دارد. به صورت کلی برای حق الوکاله وکیل نمی توان مبلغ مشخصی را تعیین کرد و کاملا بستگی به وکیل و نوع پرونده دارد. همینطور این هزینه میان طرفین توافق می شود و در قراردادی که بین موکل وکیل منعقد می گردد درج می شود.

هزینه وکیل در تهرانسر

پرونده های پیچیده و زمان بر هزینه بیشتری برای وکیل به همراه دارند. همینطور میزان تجربه و دانش وکیل، عامل دیگری است که در میزان حق الوکاله تاثیرگذار است. وکلایی که تجربه بیشتری دارند، طبیعتا هزینه وکالت آنها نیز بیشتر است.

حق الوکاله وکیل به نوع پرونده نیز بستگی دارد، در پرونده های مالی همچون دعاوی ملکی، چک و … که ارزش مالی دارند، دستمزد وکیل نیز افزایش می یابد. این مبلغ به عوامل مختلفی بستگی دارد. نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به این شکل است که باید در ابتدا پرداخت شود اما ممکن است بین موکل و وکیل توافق شود که در زمان دیگری یا به صورت اقساطی پرداخت شود.

معیارهای انتخاب وکیل خوب در تهرانسر

انتخاب بهترین وکیل تهرانسر کاری بسیار دشوار و حساس است، چرا که هر یک از وکلای زن و مرد در این حله دارای رزومه متفاوتی از یکدیگر هستند و هر کدام متخصص در حوزه های مختلف می باشند. یک سری معیارها برای انتخاب بهترین وکیل وجود دارد که نیاز است به آنها دقت شود تا از هر گونه پشیمانی جلوگیری شود.

برخی از این معیارها عبارت است از:

  • از مهمترین خصوصیت های یک وکیل، مورد اعتماد بودن است. چرا که وکیل باید محرم اسرار موکل باشد، در نتیجه می بایست واجد شرایط اخلاقی نظیر صداقت، درستکاری، امانت داری، احساس مسئولیت و … باشد.
  • یک وکیل خوب در تهرانسر ابتدا می بایست موکل را درک کند و یک رابطه خوب و مفید با او برقرار کند. در نتیجه باید مهارت های کلامی، شنیداری و ارتباطی خوبی داشته باشد تا هم با موکل خود ارتباط موثری برقرار کند و هم در دادگاه تاثیرات لازم را بر قاضی بگذارد و او را با تحلیل های خود قانع کند.
  • یک وکیل خوب در شرایطی که از ابتدا به این نتیجه برسد که مطالبه موکل به نتیجه مطلوب نمی رسد، با وعده های دروغین موکل خود را امیدوار نمی کند و واقعیت را با او در میان می گذارد.
  • توانایی تفکر انتقادی از ویژگی های بهترین وکیل تهرانسر است. بدین معنی که باید بتواند مسائل را به شکل منطقی و زنجیروار دنبال کند تا موارد ضعف را در تحلیل ها و استنادات خود تشخیص و برطرف کند.
  • بهترین وکیل در تهرانسر یا هر جای ایران می بایست این قدرت ذهنی را داشته باشد که موکل خود را متقاعد سازد که به حرف هایش عمل کند و یا بتواند طرف مقابل را به قبول مذاکره دعوت کند.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل تهرانسر همراه ما بودید. افزایش مشکلات در مسائل ملکی، خانوادگی، ثبتی و … موجب افزایش نیاز مردم به وکیل شده است. تلاش کردیم تا به معرفی وکلای خبره در تهرانسر بپردازیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. امیدوارم توانسته باشیم در این مقاله شما را در انتخاب وکیل همراهی کنیم. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا