وکلا

10 تا از بهترین وکیل تهرانسر ⚖️【سال1403】

داشتن وکیل در دادگاه حق هر فردی است. طبق قانون تمامی افراد چه متهم و چه شاکی می توانند برای دفاع از حقوق خود به وکیل متخصص مراجعه کنند تا وکالت پرونده را به وکیل بسپارند. باتوجه به افزایش نیاز مردم و بیشتر شدن تقاضاها برای داشتن بهترین وکیل تهران در انواع پرونده های حقوقی و کیفری در تهرانسر، در مقاله بهترین وکیل تهرانسر به معرفی تعدادی از وکلای خبره و متخصص می پردازیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل تهرانسر کیست؟

بهترین وکیل تهرانسر کیست؟

وکیل کسی است که از طرف شخصی برای انجام کاری مامور می شود، مطابق اصل 35 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران طرفین دعوا در تمام دادگاه ها می توانند وکیل داشته باشند، حتی اگر توانایی مالی داشتن وکیل را ندارند باید امکان تعیین وکیل برای آن ها فراهم شود. وکلا علاوه بر تحصیلات مورد نیاز، مجوزهایی را باید کسب کنند تا اجازه وکالت به آن ها داده شود.

برای دسترسی سریع و آسان و اخذ مشاوره از بهترین وکیل تهران  کلیک کنید!

بهترین وکیل تهرانسر باید علاوه بر دانش و اطلاع از قوانین، تجربه و سابقه کافی برای حل برخی از پرونده های خاص را داشته باشد، معمولا وکلا در دو سال دوره کارآموزی که می گذرانند، با انواع دعاوی و پرونده ها آشنا می شوند.

تصور بیشتر مردم این است که حرفه وکالت یک صنعت چاپ پول می دانند چرا که عقیده دارند وکلا حق الوکاله های بالایی دریافت می کنند با این حال وکلایی را دیده ایم که با دریافت حق الوکاله ناچیزی مقابل گلوله قرار گرفته و کشته شده اند. برخی از افراد تصور می کنند وکیل باید در هر صورت از حقوق موکل دفاع کند و به رای قاضی قانع نمی شوند و توقع دارند که پیروز پرونده باشند. اما گاهی این اتفاق رخ نمی دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی وکیل خوب در تهرانسر می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل تهرانسر سال 1403

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی بهترین وکیل تهرانسر

دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری، دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد.

مدارک و تخصص های ایشان عبارتند از:

 • مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 • مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 • مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 • تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 • تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 • مهارت در مذاکرات بین المللی

برخی از سوابق شغلی ایشان عبارتند از:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک

آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:
1-سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان١٢ (على اكبر)، پلاك ٤١، واحد ۴
تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳
تلفن تماس: 22093600  22093700
2-اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12
تلفن تماس: 44969001 44969002

نرگس پیری

 خانم نرگس پیری وکیل تهرانسر

خانم پیری یکی از وکلای خبره تهران و وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان متخصص در پرونده های مرتبط با دعاوی خانوادگی، حقوقیف کیفری و … هستند. ایشان به عنوان یکی از وکلای باسابقه تمام تلاش خود را می کنند تا پرونده موکل را به نتیجه برسانند.

آدرس دفتر: تهرانسر شرقی، خیابان نفت جنوبی، کوچه 46، پلاک 18، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09124181438

بهاره کریمی

سرکار خانم بهاره کریمی وکیل تهرانسر

خانم کریمی وکیل وکیل پایه یک دادگستری در تهران و وکیل متخصص در محله تهرانسر می باشند. در دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی و .. تخصص و تبحر دارند.

آدرس دفتر: تهرانسر، چهارراه صدف، ساختمان اردیبهشت

شماره تماس: 09381009555

محمد علی اکبراف

جناب آقای محمد علی اکبراف وکیل تهرانسر

آقای اکبر اف وکل پایه یک دادگستری در تهران و مشاور حقوقی می باشند. ایشان در محله تهرانسر و پاسداران به عنوان یکی از وکلای خبره شناخته می شوند که به پیگیری انواع دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده می پردازند.

آدرس دفتر: پاسداران، بین سروستان3 و 4، پلاک 59، طبقه 4، واحد 13

شماره تماس: 09122793036

اشرف نظری

اشرف نظری وکیل تهرانسر

سرکار خانم اشرف نظری وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان در تمامی حوزه های ملکی، کیفری، خانواده، حقوقی و دیگر زمینه ها پرونده قبول می کند و به ارائه ی مشاوره می پردازد. خانم نظری در حوزه خانواده رزومه ی خیلی پرباری داشته و مشاوره های بسیار تخصصی او رضایت موکلین را در پی داشته است.

آدرس: تهران، تهرانسر، چهار راه صدف، ساختمان بانک تجارت، طبقه دوم، واحد ٩

شماره تماس: 09124240104

اکبر کلانتری

اکبر کلانتری وکیل تهرانسر

جناب آقای اکبر کلانتری وکیل پایه یک دادگستری با سال ها سابقه موفق در امر وکالت می باشد. ایشان در تمامی حوزه ها فعال بوده و بصورت تخصصی در زمینه کیفری و خانواده و ملکی پرونده قبول می کند. پیگیری های مستمر ایشان باعث موفقیت بسیاری از پرونده ها بوده و همواره رزومه ی درخشانی از وکالت خود ارائه داده است.

آدرس: تهران، تهرانسر، بلوار اصلی، نبش خیابان ۱۸، ساختمان مهرگان، پلاک ۱۲، طبقه ۴، واحد۱۴

شماره تماس: 09123834989


هزینه وکیل در تهرانسر

تصورات غلط مردم در مور هزینه های بالای وکالت موجب شده تا بسیاری از مردم از مراجعه به وکیل خودداری کنند. دستمزد بهترین وکیل تهرانسر، نحوه دریافت دستمزد، شرایط محاسبه دستمزد و … از موضوعات مهمی است که برای طرفین دعوی اهمیت دارد. به صورت کلی برای حق الوکاله وکیل نمی توان مبلغ مشخصی را تعیین کرد و کاملا بستگی به وکیل و نوع پرونده دارد. همینطور این هزینه میان طرفین توافق می شود و در قراردادی که بین موکل وکیل منعقد می گردد درج می شود.

هزینه وکیل در تهرانسر

پرونده های پیچیده و زمان بر هزینه بیشتری برای وکیل به همراه دارند. همینطور میزان تجربه و دانش وکیل، عامل دیگری است که در میزان حق الوکاله تاثیرگذار است. وکلایی که تجربه بیشتری دارند، طبیعتا هزینه وکالت آنها نیز بیشتر است.

حق الوکاله وکیل به نوع پرونده نیز بستگی دارد، در پرونده های مالی همچون دعاوی ملکی، چک و … که ارزش مالی دارند، دستمزد وکیل نیز افزایش می یابد. این مبلغ به عوامل مختلفی بستگی دارد. نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به این شکل است که باید در ابتدا پرداخت شود اما ممکن است بین موکل و وکیل توافق شود که در زمان دیگری یا به صورت اقساطی پرداخت شود.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل ملکی در تهران

معیارهای انتخاب وکیل خوب در تهرانسر

انتخاب بهترین وکیل تهرانسر کاری بسیار دشوار و حساس است، چرا که هر یک از وکلای زن و مرد در این حله دارای رزومه متفاوتی از یکدیگر هستند و هر کدام متخصص در حوزه های مختلف می باشند. یک سری معیارها برای انتخاب بهترین وکیل وجود دارد که نیاز است به آنها دقت شود تا از هر گونه پشیمانی جلوگیری شود.

معیارهای انتخاب وکیل خوب در تهرانسر

برخی از این معیارها عبارت است از:

 • از مهمترین خصوصیت های یک وکیل، مورد اعتماد بودن است. چرا که وکیل باید محرم اسرار موکل باشد، در نتیجه می بایست واجد شرایط اخلاقی نظیر صداقت، درستکاری، امانت داری، احساس مسئولیت و … باشد.
 • یک وکیل خوب در تهرانسر ابتدا می بایست موکل را درک کند و یک رابطه خوب و مفید با او برقرار کند. در نتیجه باید مهارت های کلامی، شنیداری و ارتباطی خوبی داشته باشد تا هم با موکل خود ارتباط موثری برقرار کند و هم در دادگاه تاثیرات لازم را بر قاضی بگذارد و او را با تحلیل های خود قانع کند.
 • یک وکیل خوب در شرایطی که از ابتدا به این نتیجه برسد که مطالبه موکل به نتیجه مطلوب نمی رسد، با وعده های دروغین موکل خود را امیدوار نمی کند و واقعیت را با او در میان می گذارد.
 • توانایی تفکر انتقادی از ویژگی های بهترین وکیل تهرانسر است. بدین معنی که باید بتواند مسائل را به شکل منطقی و زنجیروار دنبال کند تا موارد ضعف را در تحلیل ها و استنادات خود تشخیص و برطرف کند.
 • بهترین وکیل در تهرانسر یا هر جای ایران می بایست این قدرت ذهنی را داشته باشد که موکل خود را متقاعد سازد که به حرف هایش عمل کند و یا بتواند طرف مقابل را به قبول مذاکره دعوت کند.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل تهرانسر همراه ما بودید. افزایش مشکلات در مسائل ملکی، خانوادگی، ثبتی و … موجب افزایش نیاز مردم به وکیل شده است. تلاش کردیم تا به معرفی وکلای خبره در تهرانسر بپردازیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. امیدوارم توانسته باشیم در این مقاله شما را در انتخاب وکیل همراهی کنیم. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا