وکیل

10 تا از بهترین وکیل فرمانیه ⚖️【سال1403】

در مواجهه با مشکلات حقوقی ناگزیر هستیم به وکیلی معتبر و شاخص اعتماد کنیم؛ زیرا اکثر افراد دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده را در اختیار ندارند و همین عدم آگاهی از قوانین و مقررات باعث می شود تا در آینده با خساراتی چشمگیر مواجه شویم؛ اما انتخاب وکیل نیز نیازمند صرف زمان زیادی جهت تحقیق درباره توانایی ها و مهارت های یک وکیل است. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل فرمانیه آشنا کنیم تا قدمی برای فرآیند انتخاب از سوی شما برداشته باشیم.

بهترین وکیل فرمانیه

بهترین وکیل فرمانیه کیست؟

ضرورت استفاده از یک وکیل مجرب برای سپردن امورات حقوقی پرونده به او بر همگان اثبات شده است؛ اما بیشتر افراد متر و معیار مناسبی برای سنجیدن توانایی های وکلا در اختیار ندارند. از طرفی تعدد وکلا باعث شده است تا بر پیچیدگی فرآیند انتخاب افزوده شود. بهترین وکیل فرمانیه در اصل باید دانش حقوقی بالایی برای شروع دعاوی کیفری و حقوقی در اختیار داشته باشد. به روز بودن وکیل در آشنایی با تغییرات قوانین باعث می شود تا احتمال موفقیت پرونده به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

بهترین وکیل تهران مدت زمان زیادی را در محاکم قضایی صرف کرده و رسیدگی به پرونده های متنوعی را عهده دار بوده است. از این رو، تجربیات او در طی سال های متمادی افزایش یافته و همین موضوع یک شاخصه مهم برای بهترین وکیل فرمانیه محسوب می شود. بهترین وکیل فرمانیه با شجاعت و جسارت بالایی پای به عرصه دادگاه گذاشته و می تواند با مهارت هایی که در گذر زمان کسب کرده است از حق موکل خود دفاع کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های مختلف در فرمانیه بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل فرمانیه سال 1403!

دکتر محمد الماسی

دکتر محمد الماسی بهترین وکیل فرمانیه

آقای دکتر محمد الماسی مدرس و وکیل پایه یک دادگستری (کانون وکلا)، دارای دکترای حقوق خصوصی و بیش از 13 سال سابقه وکالت، تدریس و داوری می باشند. ایشان معاون قضایی سازمان حقوقدانان بدون مرز و متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری مرتبط با قراردادها و تعهدات هستند.

شماره تماس: 09120623098 – 02128428052
آدرس دفتر: پاسداران، میدان نو بنیاد، کوهستان پنجم، پلاک ۵، طبقه اول، واحد ۲

دکتر سید امیرحسین بحرینی

دکتر سید امیرحسین بحرینی وکیل فرمانیه

آقای امیرحسین بحرینی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و دارای سابقه بالا در حرفه وکالت دعاوی مختلف می باشند. ایشان در زمینه انواع پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی، مهاجرت، امور بین الملل، مالی، تجاری و … تخصص و تبحر دارند. از خدماتی که توسط آقای بحرینی ارائه می شود می توانیم به مشاوره حضوری و تلفنی و تنظیم دادخواست و شکوائیه اشاره کنیم

.ایشان عضو انجمن حقوق بین الملل انگلستان (ILA)، کانون وکلای بین المللی امریکا (ABA) و عضو انجمن بین المللی داوری بلژیک (AIA) می باشند.

آدرس دفتر: فرمانیه، برج برند سنتر، طبقه ۶، واحد ۶۲

شماره تماس: 09121445644

مهسا قمریان

مهسا قمریان وکیل فرمانیه

خانم مهسا قمریان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و … هستند. یکی از خدماتی که توسط خانم قمریان ارائه می شود، مشاوره به صورت حضوری و تلفنی است که موجب می شود تا افراد در هر شرایطی دسترسی به وکیل متخصص داشته باشند و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند.

آدرس دفتر: فرمانیه، دیباجی شمالی، پلاک١٢، طبقه اول، واحد ١

شماره تماس: ٠٩١٢٢٩٣٠٩٩٣

علیرضا مرادی

علیرضا مرادی وکیل فرمانیه

آقای مرادی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و مشاور حقوقی هستند. ایشان 10 سال سابقه ثبت شده در امر وکالت دارند و در انواع قراردادها و دعاوی ملکی به خصوص املاک مشاع متخصص اند. پژوهشگر دوره دکتری تخصصی حقوق خصوصی دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و دارای گواهی­نامه حقوق تجارت بین­ الملل (مذاکره و تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی) و … هستند.

آدرس دفتر: فرمانیه، نبش شمشاد، برج ارغوان فرمانیه، نیم طبقه بالای لابی

شماره تماس: 09124343533

ساناز اسدی پور

ساناز اسدی پور وکیل فرمانیه

خانم اسدی پور وکیل پایه یک دادگستری در تهران و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و بیش از 7 سال سابقه در حرفه وکالت می باشند. متخصص در زمینه اعاده دادرسی، متخصص در دعاوی خانواده، طلاق توافقی، محاسبه مهریه، انحصار وراثت و … هستند. از دیگر خدماتی که در دفتر حقوقی خانم اسدی پور ارایه می شود، قبول وکالت ایرانیان خارج از کشور است.

آدرس دفتر: فرمانیه، کوهستان هفتم

شماره تماس: 02188596231


ضرورت ملاقات حضوری با بهترین وکیل فرمانیه

مهم ترین چالش افرادی که قصد دارند رسیدگی پرونده خود را به یک وکیل باتجربه بسپارند، انتخاب بهترین وکیل فرمانیه است. در بالا سعی کردیم تعدادی از این وکلا را به شما شما معرفی کنیم. تخصص و مشخصات آن ها را نیز بیان کردیم؛ اما معیار اصلی برای انتخاب، در ملاقات با وکیل محقق می شود. در واقع لازم است موکل مدت زمانی را صرف حضور در دفتر وکیل مورد نظر کند.

ملاقات حضوری باعث می شود تا از اطلاعات جامعی درباره حسن اخلاق بهترین وکیل فرمانیه به دست آورید؛ زیرا اخلاق مداری جزو ویژگی های مهم یک وکیل حرفه ای است. از طرفی در ملاقات حضوری به میزان زیادی می توان فن بیان و مهارت های دیگر بهترین وکیل فرمانیه را ارزیابی کرد. قدرت تکلم وکیل به همراه جسارت و جنگندگی او نقش موثری در جلو بردن پرونده دارد. صداقت و امانت داری نیز جزو شاخص ترین معیارهای یک وکیل مجرب است که در ملاقات حضوری می بایست آن را مد نظر قرار داد.

لازم است موکل در ملاقات حضوری با بهترین وکیل فرمانیه تمامی دغدغه ها و اهداف خود در دعوای مطرح شده را بیان کند. از سوی دیگر لازم است تمامی جوانب پرونده برای بهترین وکیل فرمانیه شرح داده شود تا اینکه او بتواند با آگاهی بیشتری در جهت دفاع از آن قدم بردارد. همچنین بهترین وکیل فرمانیه باید بتواند ضمن رعایت اخلاق حرفه ای، ارتباط نزدیکی با موکل خود برقرار کند؛ زیرا تجربه نشان داده است که این موضوع از اهمیت بالایی در تغییر نتیجه پرونده برخوردار است.

ضرورت ملاقات حضوری با بهترین وکیل فرمانیه

تفاوت شکایت کیفری و حقوقی در چیست؟

لازم به ذکر است که شکایت را می توان به دو دسته کلی شکایت کیفری و شکایت حقوقی تقسیم بندی کرد. در شکایت کیفری، فردی را که شکایت می کند در اصطلاح شاکی و فردی که از او شکایت شده است را متشاکی می گویند. در این در حالی است که در شکایت حقوقی در اصطلاح فرد شکایت کننده را خواهان و فردی که از او شکایت انجام شده است را خوانده می گویند. به علاوه در شکایت کیفری، دادگاه پس از رسیدگی به پرونده، برای مجرم بنا بر قانون، مجازات تعیین می کند. این در حالی است که در شکایات حقوقی، قاضی خوانده را ملزم به پرداخت حقوق قانونی طرف مقابل می کند.

باید به این نکته توجه داشت که در اصطلاحات مربوط به حقوق، موضوع پرونده در شکایت حقوقی را خواسته می گویند. باید دقت داشته باشیم که شکواییه کیفری را می توان در هر نوع کاغذی به شرط رعایت اصول نگارشی تنظیم کرد؛ اما برای تنظیم شکایت حقوقی توسط وکیل حتما می بایست از دادخواست استفاده کرد تا در نهایت مورد تایید قاضی واقع شده و قبول گردد.

به علاوه باید به این نکته توجه داشت که شکایت کیفری در ابتدا به دادسرا فرستاده می شود تا در آنجا تحقیقات لازم در خصوص آن انجام شده و سپس پرونده به دادگاه ارسال شود؛ اما در شکایت حقوقی خواسته شما به صورت مستقیم به دادگاه فرستاده خواهد شد.

در شکایت کیفری و حقوقی همواره دادگاه زمانی را برای حضور فیزیکی متهم در نظر می گیرد. اگر در شکایت کیفری، متشاکی در زمان تعیین شده خود را به دادگاه معرفی نکند، حکم جلب او صادر می شود. این در حالی است که در صورت غیاب خوانده در جلسات دادگاه، رای بدون حضور او توسط قاضی صادر خواهد شد. برخی از جرم های کیفری مانند زنا، رشوه و قتل دارای جنبه عمومی هستند و با رضایت شاکی پرونده مختومه نمی شود. در حالی که دعوی حقوقی پس از رضایت خواهان به پایان می رسد.

در شکایت کیفری دادگاه برای متهم پرونده، احضاریه ای ارسال می کند و نتیجه عدم حضور را جلب اعلام می کند. ولی در شکایت حقوقی به طرف دعوا یا خوانده برگه ای به نام اخطاریه ارسال می شود. همچنین لازم به ذکر است که در شکایت کیفری تمبر غیر مالی به پرونده الصاق می شود، ولی در شکایت حقوقی باید به میزان خواسته تمبر الصاق کرد.

تفاوت شکایت حقوقی و کیفری

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با مشخصات و تخصص تعدادی از بهترین وکیل فرمانیه آشنا کنیم. همچنین به ضرورت ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر پس از انتخاب وی اشاره کردیم و در پایان نیز به تفاوت های مهم شکایت و دادخواست اشاره کردیم. حال از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص موارد ذکر شده دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا