وکیل

10 تا از بهترین وکیل نیاوران ⚖️【سال1402】

تا به حال برای تان پیش آمده که در مسائل حقوقی و کیفری با مشکلی مواجه شوید و راه حل درست را ندانید؟ اکثر ما اطلاعاتی در خصوص قوانین کشور و حقوق خودمان نمی دانیم. در این شرایط کمک گرفتن از وکیلی که در حوزه خود متخصص و متبحر است موجب پیشبرد بهتر کارهای حقوقی و قانونی ما می شود. در نیاوران جمعیت قابل توجهی زندگی می کنند که در روزمره به وکیل و دریافت مشاوره از آن ها نیاز دارند. ما در ادامه این مطلب شما را با تعدادی از بهترین وکیل نیاوران آشنا می کنیم برای اطلاعات بیشتر همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

مهم ترین خصوصیات وکیل نیاوران

مهم ترین خصوصیات وکیل نیاوران

زمانی که به دنبال بهترین وکیل نیاوران هستیم باید به چند خصوصیات مهم آن ها توجه کنیم تا درصد موفقیت ما در دادگاه بالا رود. در ادامه این مطلب به چند مورد مهم اشاره می کنیم.

 • وکیل خوب در نیاوران باید صلاحیت و تخصص های لازم در خصوص حل مشکل پرونده موکل را داشته باشد.
 • یک وکیل باید به دنبال حل مشکل موکل باشد و صرفا برای دریافت حق الوکاله، وکالت پرونده ای را نپذیرد، به این معنی که اگر نیاز بود زمینه صلح و سازش موکل و طرف مقابل را فراهم سازد.
 • وکیل باید موکل خود را به درستی راهنمایی کند و راه هایی که به نفع او است برای پیشبرد پرونده ارائه دهد.
 • وکیل خوب در نیاوران باید در قبال موکل خود مسئول و پاسخگو باشد و تمام کارهایی که برای پرونده انجام می دهد را به موکل اطلاع دهد.
 • وکیل باید موکل را از حقیقت پرونده آگاه سازد، اگر احتمال می دهد که او پیروز دادگاه نخواهد بود، باید این موضوع را به موکل انتقال دهد و به دروغ وعده های پیروزی و موفقیت ندهد.
 • یک وکیل باید توانایی های لازم برای بحث در دادگاه و دفاع از موکل خود را داشته باشد، در واقع با اعتماد به نفس و دانش بالا در دادگاه حاضر شده و دفاعیات خود را ارائه دهد.

این ها بخشی از خصوصیاتی بود که یک وکیل کارکشته در نیاوران باید آن را دارا باشد. علاوه بر این ها می توانیم به صبوری در شنیدن توضیحات موکل هم اشاره کنیم. یک وکیل باید با شکیبایی به پای حرف های موکل خود بنشیند و راه حل های درست را به او پیشنهاد دهد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل نیاوران کیست؟

بهترین وکیل نیاوران کیست؟

زمانی که به دنبال بهترین وکیل نیاوران هستیم باید تحقیقات بسیاری در خصوص سوابق و ویژگی های وکلای نیاوران به دست آوریم. وکیلی می تواند نتیجه قابل قبولی در دادگاه برای ما کسب کند که در گذشته سابقه درخشانی در زمینه همان پرونده ها کسب نموده باشد.

برای افرادی که در نیاوران به دنبال وکیل خوب و متبحر هستند، سعی کردیم تعدادی را در این مقاله معرفی کنیم. این کار انتخاب و مراحل پیدا کردن وکیل را برای شما بسیار آسان تر می کند. همراه ما در سایت برترین وکیل باشید.

جناب آقای دکتر احمد زهره وند

دفتر وکالت دکتر احمد زهره وند با تیمی مجرب سالیان سال در شمیرانات تهران نیاوران اقدام به فعالیت در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده و قبول و انجام انواع پرونده در زمینه املاک، جرایم و دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و انجام مشکلات و امور ایرانیان خارج کشور می باشد.

از سوابق ایشان می توان به وکالت در پرونده های شرکت های دولتی و خصوصی و تدریس حقوق ثبت اسناد و املاک و تالیف کتب مختلف حقوقی و وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده های مختلف اشاره نمود.

اقداماتی که در دفتر وکالت ایشان انجام می گردد:

 • وکالت تخصصی در پرونده های ملکی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
 • وکالت تخصصی در پزونده شرکت های تجاری
 • وکالت در پرونده های کارگر و کارفرمایی و قراردادکار
 • وکالت در قراردادهای پیمانکاری
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری
 • تنظیم دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی
 • تنظیم دادخواست تحویل مبیع
 • تنظیم شکوائیه کلاهبرداری
 • تنطیم شکواییه انتقال مال غیر
 • مشاوره حقوقی و کیفری آنلاین
 • مشاوره حقوقی و کیفری
 • وکیل ایرانیان خارج از کشور

ویژگی های دفتر وکالت دکتر احمد زهره وند:

 • سالیان سال فعالیت در عرصه های وکالتی و سوابق و نتایج درخشان
 • دارای تیم مجرب و زبده و قضات سابق دادگستری و وکلای نخبه در عرصه های حقوقی
 • اعتماد کامل موکلین به جهت سوابق درخشان و حسن سوابق این دفتر
 • پیگیری مداوم و مستمر پرونده ها و ارائه گزارش به موکل
 • اکثر موکلین معرفی شده توسط موکل های سابق بوده که همین امر نشان از اعتماد و توانایی بالای این مجموعه دارد
 • دلسوز و پیگیر بودن پرونده های موکل
 • صداقت در بیان و رفتار سالیان سال فعالیان در عرصه های وکالتی
 • مسلط به قوانین و مقررات روز کشور

شماره تماس: 09121305919
آدرس دفتر: تهران، نیاوران، سه راه یاسر، ابتدای خیابان عمار، بن بست راز، پلاک 35 واحد 20

سرکار خانم الهام قاسمی

سرکار خانم الهام قاسمی

خانم قاسمی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در دعاوی کیفری، پرونده های مربوط به قاچاق دارو، جرایم پزشکی، شرب و خمر، سرقت و … هستند. ایشان در حرفه وکالت سابقه ای بیش از 16 سال دارند و به دیگر دعاوی از جمله پرونده های حقوقی، دعاوی ملکی، زمین و مستقلات، تخلیه املاک مسکونی، تجاری و اداری، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی مربوط به قراردادهای تجاری و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: نیاوران، خیابان باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد 9

شماره تماس: 02126135865

جناب آقای محمد مهدی آتش پیکر

جناب آقای محمد مهدی آتش پیکر

آقای آتش پیکر از وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده، بانکی، سفته، چک و .. هستند. ایشان سابقه درخشان در حل و پیگیری پرونده های مربوط به امور شهرداری، دعاوی دریایی، بانکی و … دارند. سایر فعالیت های کاری ایشان در حرفه وکالت، تنظیم قراردادهای حقوقی، دعاوی جعل اسناد و کلاهبرداری و … است.

آدرس دفتر: نیاوران، خیابان عمار، پلاک 24، واحد 305

شماره تماس: 09122714725

جناب آقای مصطفی شکری

جناب آقای مصطفی شکری

آقای شکری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و از وکلای متخصص در دعاوی ورزشی نیاوران محسوب می شوند. ایشان متخصص در دعاوی ورزشی و بین المللی بوده و به پرونده های مرتبط با این حوزه رسیدگی می کنند. سایر فعالیت های آقای شکری، رسیدگی به دعاوی داخلی و دعاوی بانکی است.

آدرس دفتر: نیاوران، تقاطع مژده، ساختمان بانک پارسیان، طبقه 6، واحد 19

شماره تماس: 09121055521

سرکار خانم زهره محمد آبادی

خانم زهره محمد آبادی

خانم محمد آبادی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا هستند. ایشان فعالیت های بسیاری در زمینه پرونده های خانواده، دعاوی ملکی و ثبتی دارند. ایشان موفق به کسب رتبه 12 کانون وکلای دادگستری، رتبه 33 ارشد حقوق خصوصی دانشگاه تهران و موفق به کسب رتبه 21 قضاوت شده اند. سایر فعالیت های ایشان روی پرونده های طلاق، مهریه، نفقه، تقسیم ترکه، ارث و میراث و … است.

آدرس دفتر: نیاوران، خیابان شهید باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد 9

شماره تماس: 09125435981

ویژگی های بهترین وکیل نیاوران

وجود وکیل کارکشته در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … راه درست را برای موفقیت در پرونده به ما نشان می دهد و مسیر را برای دستیابی به حق و حقوق مان هموار می سازد. گاهی مشکلاتی در زندگی شخصی، زمان خرید و فروش، برای مهاجرت و … به وجود می آید که مشاوره با وکیل در این شرایط بهترین راهکار است، اما باید وکیلی انتخاب کنیم که چند ویژگی مهم داشته باشد. آیا می دانید این ویژگی ها کدامند؟

وکیل باید امین و امانتدار باشد: در اکثر پرونده ها، نیاز است که اطلاعاتی در خصوص زندگی و کار خود به وکیل بدهیم. در این شرایط اگر وکیل فردی امین نباشد و اسرار و اطلاعات ما را فاش کند با مشکلات بزرگی مواجه خواهیم شد. بنابراین زمان انتخاب وکیل باید به این موضوع توجه کنیم که فردی سرشناس و امین باشد و پس از اتمام پرونده رازهای ما را فاش نکند.

در این راستا بیشتر بدانید: بهترین وکیل تهران

ویژگی های بهترین وکیل نیاوران

وکیل باید دقیق باشد: وکیلی می تواند به درستی به پرونده موکل خود رسیدگی کند که به جزئیات پرونده و مسائل کوچک دقت بالایی داشته باشد. او نباید اطلاعات مهم پرونده را نادیده بگیرد، در واقع باید فردی نکته سنج و ریزبین باشد.

وکیل باید به روز باشد: همواره در تمام کشورها قوانینی جدید وضع می شود که گاهی مردم عادی از آن ها بی اطلاع هستند. در این شرایط وکیل خوب نیاوران باید اطلاعات کاملی از قوانین جدید کشور داشته باشد و آن را در حل پرونده موکل خود به کار برد. هیچ وکیلی با دانش و اطلاعات قبلی خود نمی تواند در پرونده ها پیروز شود او باید همواره اطلاعات خود را به روز کند.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا این بخش همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل نیاوران به معرفی وکلای متخصص و متبحر پرداختیم، همواره مشاوره و سپردن وکالت پرونده در دعاوی مختلف بهترین راهکار برای رسیدن به موفقیت است. وکلا با دانش و تجربه ای که از پرونده های پیشین به دست آورده اند بهترین نتیجه را برای پرونده موکل خود رقم می زنند. امیدوارم که در این مقاله شما را در انتخاب وکیل کمک کرده باشم. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا با ما به اشتراک بگذارید.

ملاک انتخاب بهترین وکیل نیاوران چیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل نیاوران باید به سوابق و دانش وکیل توجه ویژه ای داشته باشیم. وکیلی انتخاب کنیم که در پرونده های پیشین خود موفق بوده است و سوابق بالایی دارد.

حق الوکاله وکیل نیاوران چقدر است؟

حق الزحمه، بین طرفین وکالت توافق می شود، بنابراین وکیل مطابق کاری که برای پرونده انجام می دهد و مدت زمانی که باید برای آن صرف کند، مبلغی را به عنوان حق الوکاله خود معین می سازد.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا