وکلا

10 تا از بهترین وکیل قیطریه ⚖️【سال1403】

رسیدگی به دعاوی کیفری و حقوقی جزو دغدغه های اصلی تعداد قابل توجهی از هموطنانی است که به ناچار با مشکلات قضایی رو به رو شده اند. بیشتر افراد به دلیل عدم آشنایی با قوانین و مقررات، دانش حقوقی و تجربه لازم برای رسیدگی به پرونده خود را ندارند. لازم است چنین افرادی مراحل رسیدگی به پرونده خود در محاکم قضایی را با استخدام یک وکیل طی کنند ولی گاهی به دلیل تعدد وکلا، انتخاب کاری سخت و پیچیده به نظر می رسد. در این مطلب از مجله حقوقی برترین وکیل سعی داریم شما را با بهترین وکیل قیطریه آشنا کنیم تا با کمک آن بتوانید احتمال موفقیت در پرونده را افزایش دهید، همراه ما باشید.

بهترین وکیل قیطریه

بهترین وکیل قیطریه کیست؟

لازم است در انتخاب بهترین وکیل قیطریه، متر و معیاری در دست داشته باشیم تا با اتکا به آن بتوانیم مطلوب ترین گزینه را انتخاب کنیم. تعدد وکلا در قیطریه بسیار بالاست و استخدام بهترین فرد در بین آن ها نیازمند تحقیق و اطلاعات کافی است. بهترین وکیل قیطریه می بایست دانش حقوقی بالایی داشته باشد تا شانس شما برای پیروزی در دعاوی مطرح شده را افزایش دهد. از سوی دیگر او باید از تغییرات قوانین اطلاع کافی داشته باشد و همواره خود را به روز نگه دارد.

بهترین وکیل قیطریه سال ها وقت خود را صرف رسیدگی به پرونده های گوناگون در دادگاه ها و محاکم قضایی مختلف کرده است. او تجربیات زیادی از حضور در این میادین کسب کرده است و همین تجربیات می تواند مسیر پرونده شما را نیز به جایگاه مطلوبی تغییر دهد. بهترین وکیل تهران علاوه بر دانش نیازمند مهارت بالایی در فن بیان است؛ زیرا دانش تنها از راه کلام تلالو پیدا می کند و اگر وکیلی در این زمینه چیره دست باشد، چه بسا که بتواند قاضی را متقاعد کند تا به نفع شما رای صادر کند.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل قیطریه می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل قیطریه سال 1403

مهران کاویانی

مهران کاویانی وکیل قیطریه

آقای مهران کاویانی از وکلای پایه یک دادگستری در تهران و محله قیطریه هستند. ایشان مشاور حقوقی، متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی، امور قراردادی و … هستند. مهارت بالای آقای کاویانی باعث شده تا پرونده های بسیاری را به خوبی حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: قیطریه، بلوار صبا، خیابان فاطمیه، کوچه مهر ۸، پلاک ۴۰، واحد۶

شماره تماس: ٠٩١٢٥٩٦٥٧٩٦

ترانه مالک

ترانه مالک وکیل قیطریه

خانم ترانه مالک از وکلای پایه یک دادگستری تهران و وکیل متخصص در محله قیطریه تهران هستند. ایشان سابقه وکالت بالایی در زمینه پرونده های مختلف دارند و در زمینه انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی، ثبتی و … قبول وکالت می نمایند.

آدرس دفتر: بلوار قیطریه (صبا)، خیابان کریمی، پلاک ١٠، طبقه اول، واحد ١

شماره تماس: ٠٩١٢٣٤٠٧٩٥٣

پروین خلیل زاده تبریزی

پروین خلیل زاده تبریزی وکیل قیطریه

خانم پروین خلیل زاده وکیل پایه یک دادگستری در تهران و مشاور حقوقی در محله قیطریه تهران هستند و قبول وکالت در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری و … قبول می کنند. ایشان سابقه بالایی در زمینه وکالت دعاوی در دادگاه و مراجع قضایی دارند و تلاش می کنند تا بهترین نتیجه را برای موکل خود به دست بیاورند.

آدرس دفتر: قیطریه، روبروی پارک قیطریه، پلاک 155، آپ ش 2

شماره تماس: 09121482048

امیرحسین مشهدی ملک

امیرحسین مشهدی ملک وکیل قیطریه

اقای امیرحین مشهدی ملک وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاورحقوقی و دارای سابقه بالا در حرفه وکالت هستند. ایشان تجارب ارزشمندی را در سال های وکالت خود به دست آوره اند و در وکالت پرونده های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … تلاش می کنند تا با دانش و تجاربی که کسب نموده اند بهترین نتایج را به دست بیاورند.

آدرس دفتر: قیطریه بلوار صبا، خیابان ش کریمی، پلاک 10، واحد یک

شماره تماس: 09121877517

علیرضا ماندگاری

علیرضا ماندگاری وکیل قیطریه

آقای ماندگاری وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز و مشاور حقوقی در تهران هستند. وکیل خبره در قیطریه می باشند که به صورت تخصصی به پیگیری دعاوی حقوقی، کیفری، قتل، خانواده می پردازند. همینطور به صورت ویژه به تنظیم قرارداد و شرایط عمومی پیمان رسیدگی می کنند. از وکلای متخصص در دیوان عالی کشور، دیوان عدالت اداری و دادگاه انقلاب می باشند.

آدرس دفتر: بلوار 35 متری قیطریه، پایین تر از پارک قیطریه، جنب بانک پارسیان، پلاک 2، طبقه دوم، واحد 4

شماره تماس: 09121433268

نکاتی که باید قبل از انتخاب وکیل به آن ها توجه کرد

همان طور که اشاره کردیم انتخاب بهترین وکیل قیطریه کاری سخت و پیچیده است. از طرفی باید دقت داشته باشیم که ملاقات حضوری با وکیل منتخب می تواند گره های زیادی را باز کند؛ زیرا در خلال همین قرار ملاقات است که شما با اخلاق و اهداف وکیل آشنا شده و می توانید مهارت او را نیز محک بزنید. لازم است در ملاقات حضوری تمامی دغدغه ها و جوانب ناپیدای پرونده را برای بهترین وکیل قیطریه شرح دهید.

لازم است بهترین وکیل قیطریه ابتدا به مطالعه دقیق پرونده بپردازد و سپس نظر خود را به صورت شفاف و به دور از بازارگرمی بیان کند. صداقت عنصر مهمی در انتخاب وکیل است. بهترین وکیل قیطریه باید با صداقت مثال زدنی جایگاه شما در پرونده را تشریح کرده و شانس موفقیت شما را بیان کند. هرگز نمی توان به وکلایی که قول خلاف واقعی در خصوص پرونده می دهند اعتماد کرد.

لازم است در انتخاب بهترین وکیل قیطریه این نکته را مد نظر قرار دهید که می بایست در هر نوع پرونده ای به وکیل متخصص آن رجوع کنید. برای مثال اگر در زمینه مهریه با مشکلاتی رو به رو شده اید باید به سراغ وکیل خانواده بروید و اگر با دعاوی قتل، تجاوز، سرقت و موارد از این جنس درگیر هستید، آن را به وکیل کیفری بسپارید؛ زیرا تمامی مباحث ذکر شده تخصص خاص خود را می طلبند و رجوع به آن ها می تواند احتمال موفقیت شما را به میزان چشمگیری افزایش دهد.

مرد بودن یا زن بودن بهترین وکیل قیطریه نباید به عنوان معیار اصلی شما در انتخاب وکیل در نظر گرفته شود. این درست است که برخی از افراد راحتی بیشتری با وکلای مرد یا زن دارند. این به سلیقه شما بر می گردد و در آن مختار هستید؛ اما باید سعی کنید در گام نخست به دانش، تجربه، فن بیان، جسارت، شجاعت، صداقت و امانت داری وکیل دقت کنید. در بین زنان و مردان می توان با تجربه ترین و بهترین وکیل قیطریه را برگزید.

نکاتی در انتخاب بهترین وکیل قیطریه

هزینه بهترین وکیل قیطریه چقدر است؟

به دستمزدی که می بایست به بهترین وکیل قیطریه در ازای رسیدگی به پرونده خود پرداخت کنید در اصطلاح حق الوکاله می گویند. بسیاری از افراد بر این باور غلط هستند که بهترین وکلا حتما حق الوکاله هنگفتی طلب می کنند. این مسئله الزاما درست نیست. بالا بودن یا پایین بودن دستمزد وکلا هیچ تاثیری در میزان مهارت آن ها ندارد. چه بسا وکیلی با مهارت فوق العاده با دستمزدی معقول کار کند و وکیلی غیر حرفه ای برای بازارگرمی حق الوکاله سنگینی را درخواست نماید.

باید به این نکته توجه کرد که دستمزد هر وکیل در هنگام ثبت قرارداد با او تعیین می شود. از این رو، خود موکل نیز نقش تعیین کننده ای در میزان حق الوکاله دارد و می توان مقدار آن را کم یا زیاد کند. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که حق الوکاله بهترین وکیل قیطریه ممکن است بسته به موضوع و پیچیدگی پرونده کم یا زیاد شود. احتمال موفقیت یک پرونده نقش پررنگی در میزان حق الوکاله پیشنهادی از سوی وکیل دارد.

هر چقدر میزان پیچیدگی یک پرونده بالا برود به تبع آن بهترین وکیل قیطریه لازم است زمان بیشتری را برای حل و فصل آن صرف کند و در نتیجه حق الوکاله افزایش خواهد یافت. برای مثال پرونده مربوط به قتل هزینه ای بیشتر در مقایسه با پرونده عدم تمکین از سوی زن دارد؛ زیرا در مورد اول بدیهی است که وکیل دست به گریبان پیچ و خم های بسیاری در مسیر دعوای کیفری مطرح شده خواهد بود.

هزینه بهترین وکیل قیطریه

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل قیطریه آشنا کنیم. سپس به بیان نکاتی پرداختیم که رعایت و توجه به آن ها قبل از انتخاب وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است. در پایان نیز به بررسی هزینه وکیل پرداختیم تا به سوال بسیاری از افراد در این خصوص پاسخ گفته باشیم. حال نوبت شما است که نظرات و پیشنهادات خود در خصوص مسائل مطرح شده در این مقاله را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید. تشکر می کنیم از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا