وکلا

10 تا از بهترین وکیل پاسداران ⚖️【سال1403】

به وجود آمدن اختلافات خانوادگی مختلف، مشکلات ملکی متعدد، بروز جرایم کیفری در جامعه، جعل، سرقت و … شرایطی را ایجاد کرده که برای پیگیری پرونده به وکیل نیاز داشته باشیم. برای رسیدگی هرچه بهتر به کارهای پرونده باید به وکیلی متخصص مراجعه کنیم که سابقه درخشانی در پرونده های پیشین داشته است. در ادامه مقاله بهترین وکیل پاسداران لیستی از وکلای پایه یک دادگستری را به همراه آدرس و شماره تماس آماده کرده ایم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل پاسداران کیست؟

بهترین وکیل پاسداران کیست؟

وکیل خوب در پاسداران برای حل پرونده های کیفری، حقوقی، خانوادگی، ثبتی و … باید اطلاعات کاملی داشته و به تمامی قوانین جدید آگاه باشد تا از این طریق از حق موکل خود دفاع کند. زمان انتخاب بهترین وکیل تهران لازم است به چند نکته توجه کنیم. در ابتدا وکیل پایه یک دادگستری را انتخاب کنیم تا اجازه حضور در تمامی دادگاه ها را داشته باشد و بعد وکیلی را انتخاب کنیم که در زمینه پرونده مورد نظر ما تجربه داشته و بتواند به راحتی از حق ما دفاع کند.

از طرف دیگر عدالت، صداقت، امانت داری و اطلاعات به روز از قوانین جدید، از دیگر معیارهایی است که می توانیم با در نظر گرفتن آن ها وکیلی کارکشته را برای پرونده خود انتخاب کنید. اگر دچار مشکل حقوقی یا کیفری شده اید، وکلای معرفی شده در این مقاله می توانند شما را راهنمایی کرده و به عنوان وکیل در دادگاه حاضر شوند.

پاسداران یکی از محله های شمال شرق تهران است که جمعیت زیادی در آن ساکن هستند. وکلای بسیاری در این منظقه فعالیت می کنند که حاذق و خبره هستند. ما در ادامه سعی داریم به معرفی تعدادی از وکلای پاسداران بپردازیم، برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلا در مجله حقوقی برترین وکیل ما را همراهی بفرمایید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل پاسداران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل پاسداران سال 1403!

ابوالفضل مهرانفر

ابوالفظل مهرانفر

آقای ابوالفضل مهرانفر وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با 6 سال سابقه وکالت و متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری (مواد مخدر و جرایم اقتصادی)، خانواده، ملکی و … هستند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای ابوالفضل مهرانفر، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 02128638
تلفن همراه: 09127326110
آدرس دفتر: تهران ،میدان هروی ،ابتدای بلوار پناهی نیا پلاک174 واحد6


احسان سهرابی کاشانی

آقای احسان سهرابی کاشانی وکیل پاسداران

آقای سهرابی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و مدیر موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در تهران هستند. ایشان باتجربه ای که در سال های وکالت کسب نموده اند، راهکارهای تخصصی و منطبق بر قوانین را در امر وکالت به کار می برند تا به بهترین شکل ممکن از حقوق موکلین خود دفاع کنند. رسیدگی به پرونده های مرتبط با خیانت در امانت یکی از تخصص های ایشان می باشد.

آدرس دفتر: پاسداران، خیابان گلستان 4

شماره تماس: 09126759740

جمیله ستایش نهاد

خانم جمیله ستایش نهاد وکیل پاسداران

خانم ستایش نهاد وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز تهران هستند. بیش از 20 سال در زمینه وکالت دعاوی مختلف از جمله کلیه دعاوی ایرانیان خارج از کشور، دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و … سابقه دارند.

از وکلای متخصص در دعاوی ملکی، سرقفلی، دعاوی راجع به اموال غیر منقول (خلع ید، تخلیه، تصرف عدوانی، اسناد مالکیت معارض، قرارداد مشارکت، الزام به انجام تعهدات، الزام به تنظیم سند رسمی انتقال، دستور فروش، افراز، تقسیم مال مشاع، اراضی موات، و … می باشند.

آدرس دفتر: پاسداران، دشتستان پنجم پلاک 28، طبقه 3، واحد 12

شماره تماس: ٠٩١٢٢٣٤٨٦٠٣

موسی ذبحی

آقای موسی ذبحی وکیل پاسداران

آقای دبحی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند. در زمینه چک و کلیه دعاوی مربوط به آن تخصص دارند. رسیدگی و پیگیری پرونده های مربوط به چک برگشتی، چک بلامحل، تامین خواسته چک، چک حقوقی و چک کیفری و … از جمله فعالیت های ایشان در حوزه پیگیری چک می باشد.

آدرس دفتر: پاسداران، بالاتر از سه راه ضرابخانه، خیابان گل نبی، برج زمرد، طبقه 12، واحد 122

شماره تماس: 02122896058


هزینه حق الوکاله وکیل در پاسداران

موضوعات بسیاری در میزان حق الوکاله وکیل در پاسداران نقش دارند. بسیاری از مردم نگران مبلغ حق الوکاله و نحوه دریافت آن از سمت وکیل هستند و از این بابت به وکیل مراجعه نمی کنند. حق الوکاله یا هزینه وکالت، همان مبلغی است که وکیل برای بررسی و پیگیری پرونده موکل دریافت می کند. این مبلغ به عوامل مختلفی بستگی دارد. نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به این شکل است که باید در ابتدا پرداخت شود اما ممکن است بین موکل و وکیل توافق شود که در زمان دیگری یا به صورت اقساطی پرداخت گردد.

اصولا هزینه وکالت در پرونده های مالی همچون دعاوی ملکی، چک و سفته که ارزش مالی دارند، بیشتر از پرونده های دیگر است. عامل دیگری که در هزینه وکیل خوب در پاسداران موثر است، نوع پرونده می باشد. پرونده های پیچیده و زمان بر هزینه بیشتری برای وکیل به همراه دارند. همینطور حق الوکاله وکیل تابع تعرفه قانونی یا تابع قرارداد است، اما معیارهایی نیز در میزان آن تاثیرگذار است، همچون حسن شهرت، تحصیلات تکمیلی، اعتبار وکیل، پیچیدگی های پرونده و … .

هزینه وکیل در پاسداران

وکیل معاضدتی و وکیل تسخیری در پاسداران

وکیل معاضدتی: هر زمان شخصی در پرونده های حقوقی به دلیل اعسار و ناتوانی مالی وکیل نداشته باشد، می تواند تقاضای وکیل معاضدتی نماید و وکیل نیز از حقوق موکل به صورت رایگان دفاع خواهد کرد. مطابق قانون، وکالت معاضدتی از طرف کانون وکلا به بهترین وکیل پاسداران واگذار می شود. وکلا در هر سال باید در سه دعاوی حقوقی به عنوان وکیل معاضدتی قبول وکالت نمایند و در صورت خودداری وکیل از این کار، متخلف شناخته می شوند

وکیل تسخیری: در پرونده های کیفری حضور وکیل متخصص بسیار تاثیرگذار است. بنابراین هرگاه متهم به دلیل ناتوانی مالی توان گرفتن وکیل را نداشته باشد، از سوی دادگاه برای او یک وکیل تسخیری انتخاب می شود که به صورت کاملا رایگان از موکل در دادگاه دفاع می کند.

کلام آخر

شاید عده ای تصور کنند که گرفتن وکیل و اعطای وکالت پرونده به او هزینه ای اضافی خواهد بود. اما نداشتن آگاهی و اطلاعات کافی از نحوه رسیدگی به پرونده و قوانین مربوطه موجب می شود تا در دادگاه شکست بخوریم. تجربه ای که وکیل در پرونده های پیشین به دست می آورد، موجب می شود تا پرونده های مشابه را به راحتی و در زمان کمی حل کند.

در این مقاله به معرفی بهترین وکیل پاسداران پرداختیم تا در صورت نیاز به وکلای حرفه ای دسترسی راحتی داشته باشید. می توانید مقاله های مرتب را در مجله برترین وکیل مطالعه فرمایید. امیدوارم مطالب گفته شده مورد توجه تان قرار گرفته باشد. لطفا سوال و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا