وکیل

10 تا از بهترین وکیل پاسداران ⚖️【سال1402】

به وجود آمدن اختلافات خانوادگی مختلف، مشکلات ملکی متعدد، بروز جرایم کیفری در جامعه، جعل، سرقت و … شرایطی را ایجاد کرده که برای پیگیری پرونده به وکیل نیاز داشته باشیم. برای رسیدگی هرچه بهتر به کارهای پرونده باید به وکیلی متخصص مراجعه کنیم که سابقه درخشانی در پرونده های پیشین داشته است. در ادامه مقاله بهترین وکیل پاسداران لیستی از وکلای پایه یک دادگستری را به همراه آدرس و شماره تماس آماده کرده ایم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل اقدسیه

بهترین وکیل پاسداران کیست؟

وکیل خوب در پاسداران برای حل پرونده های کیفری، حقوقی، خانوادگی، ثبتی و … باید اطلاعات کاملی داشته و به تمامی قوانین جدید آگاه باشد تا از این طریق از حق موکل خود دفاع کند. زمان انتخاب وکیل لازم است به چند نکته توجه کنیم. در ابتدا وکیل پایه یک دادگستری را انتخاب کنیم تا اجازه حضور در تمامی دادگاه ها را داشته باشد و بعد وکیلی را انتخاب کنیم که در زمینه پرونده مورد نظر ما تجربه داشته و بتواند به راحتی از حق ما دفاع کند.

بهترین وکیل پاسداران کیست؟

از طرف دیگر عدالت، صداقت، امانت داری و اطلاعات به روز از قوانین جدید، از دیگر معیارهایی است که می توانیم با در نظر گرفتن آن ها وکیلی کارکشته را برای پرونده خود انتخاب کنید. اگر دچار مشکل حقوقی یا کیفری شده اید، وکلای معرفی شده در این مقاله می توانند شما را راهنمایی کرده و به عنوان وکیل شما در دادگاه حاضر شوند.

پاسداران یکی از محله های شمال شرق تهران است که جمعیت زیادی در آن ساکن هستند. وکلای بسیاری در این منظقه فعالیت می کنند که حاذق و خبره هستند. ما در ادامه سعی داریم به معرفی تعدادی از وکلای پاسداران بپردازیم، برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلا در مجله حقوقی برترین وکیل ما را همراهی بفرمایید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

مهدی محمدی

 آقای مهدی محمدی وکیل پاسداران

آقای محمدی وکیل پایه یک دادگستری تهران و وکیل متخصص ملکی و شرکت های تجاری هستند. بیشتر از 18 سال در زمینه وکالت دعاوی تجاری سابقه دارند. دانشجوی دکترای حقوق خصوصی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات هستند. به عنوان مدرس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند فعالیت می کنند. سوابق آقای محمدی عبارت است از وکیل و مشاور شرکت سرمایه گذاری بیمه آتیه سازان حافظ، وکیل و مشاور شرکت سرمایه گذاری بیمه خدمات درمانی، وکیل و مشاور بانک تجارت و … .

آدرس دفتر: پاسداران، خیابان گل نبی، تقاطع خیابان ناطق نوری، برج زمرد، طبقه هفتم، واحد 72

شماره تماس: 09122251662

احسان سهرابی کاشانی

آقای احسان سهرابی کاشانی وکیل پاسداران

آقای سهرابی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و مدیر موسسه حقوقی وکلای رای مثبت در تهران هستند. ایشان باتجربه ای که در سال های وکالت کسب نموده اند، راهکارهای تخصصی و منطبق بر قوانین را در امر وکالت به کار می برند تا به بهترین شکل ممکن از حقوق موکلین خود دفاع کنند. رسیدگی به پرونده های مرتبط با خیانت در امانت یکی از تخصص های ایشان می باشد.

آدرس دفتر: پاسداران، خیابان گلستان 4

شماره تماس: 09126759740

جمیله ستایش نهاد

خانم جمیله ستایش نهاد وکیل پاسداران

خانم ستایش نهاد وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز تهران هستند. بیش از 20 سال در زمینه وکالت دعاوی مختلف از جمله کلیه دعاوی ایرانیان خارج از کشور، دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و … سابقه دارند.

از وکلای متخصص در دعاوی ملکی، سرقفلی، دعاوی راجع به اموال غیر منقول (خلع ید، تخلیه، تصرف عدوانی، اسناد مالکیت معارض، قرارداد مشارکت، الزام به انجام تعهدات، الزام به تنظیم سند رسمی انتقال، دستور فروش، افراز، تقسیم مال مشاع، اراضی موات، و … می باشند.

آدرس دفتر: پاسداران، دشتستان پنجم پلاک 28، طبقه 3، واحد 12

شماره تماس: 02122844535

راحله امیری

سرکار خانم دکتر راحله امیری

خانم راحله امیری وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. عضو کمیسیون جوانان کانون وکلای مرکز و مشاور حقوقی می باشند. متخصص در دعاوی خانواده و به خصوص موضوع تمکین هستند. پرونده های حضانت فرزند، دعاوی ملکی، ثبتی، چک و دعاوی حقوقی دیگر تخصص های خانم امیری است. ایشان تلاش می کنند تا تمامی پرونده های پذیرفته را در کمترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب برسانند. فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی از دانشگاه تهران و دانشجوی دکتری حقوق جزا و جرم شناسی در دانشگاه تهران می باشند.

آدرس دفتر: پاسداران، بوستان دهم، پلاک 121، طبقه 4، واحد 10

شماره تماس: 09121113724

موسی ذبحی

آقای موسی ذبحی وکیل پاسداران

آقای دبحی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند. در زمینه چک و کلیه دعاوی مربوط به آن تخصص دارند. رسیدگی و پیگیری پرونده های مربوط به چک برگشتی، چک بلامحل، تامین خواسته چک، چک حقوقی و چک کیفری و … از جمله فعالیت های ایشان در حوزه پیگیری چک می باشد.

آدرس دفتر: پاسداران، بالاتر از سه راه ضرابخانه، خیابان گل نبی، برج زمرد، طبقه 12، واحد 122

شاره تماس: 02122896058

هزینه حق الوکاله وکیل در پاسداران

موضوعات بسیاری در میزان حق الوکاله وکیل در پاسداران نقش دارند. بسیاری از مردم نگران مبلغ حق الوکاله و نحوه دریافت آن از سمت وکیل هستند و از این بابت به وکیل مراجعه نمی کنند. حق الوکاله یا هزینه وکالت، همان مبلغی است که وکیل برای بررسی و پیگیری پرونده موکل دریافت می کند. این مبلغ به عوامل مختلفی بستگی دارد. نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به این شکل است که باید در ابتدا پرداخت شود اما ممکن است بین موکل و وکیل توافق شود که در زمان دیگری یا به صورت اقساطی پرداخت گردد.

هزینه وکیل در پاسداران

اصولا هزینه وکالت در پرونده های مالی همچون دعاوی ملکی، چک و سفته که ارزش مالی دارند، بیشتر از پرونده های دیگر است. عامل دیگری که در هزینه وکیل خوب در پاسداران موثر است، نوع پرونده می باشد. پرونده های پیچیده و زمان بر هزینه بیشتری برای وکیل به همراه دارند. همینطور حق الوکاله وکیل تابع تعرفه قانونی یا تابع قرارداد است، اما معیارهایی نیز در میزان آن تاثیرگذار است، همچون حسن شهرت، تحصیلات تکمیلی، اعتبار وکیل، پیچیدگی های پرونده و … .

وکیل معاضدتی و وکیل تسخیری در پاسداران

وکیل معاضدتی: هر زمان شخصی در پرونده های حقوقی به دلیل اعسار و ناتوانی مالی وکیل نداشته باشد، می تواند تقاضای وکیل معاضدتی نماید و وکیل نیز از حقوق موکل به صورت رایگان دفاع خواهد کرد. مطابق قانون، وکالت معاضدتی از طرف کانون وکلا به بهترین وکیل پاسداران واگذار می شود. وکلا در هر سال باید در سه دعاوی حقوقی به عنوان وکیل معاضدتی قبول وکالت نمایند و در صورت خودداری وکیل از این کار، متخلف شناخته می شوند

وکیل تسخیری: در پرونده های کیفری حضور وکیل متخصص بسیار تاثیرگذار است. بنابراین هرگاه متهم به دلیل ناتوانی مالی توان گرفتن وکیل را نداشته باشد، از سوی دادگاه برای او یک وکیل تسخیری انتخاب می شود که به صورت کاملا رایگان از موکل در دادگاه دفاع می کند.

کلام آخر

شاید عده ای تصور کنند که گرفتن وکیل و اعطای وکالت پرونده به او هزینه ای اضافی خواهد بود. اما نداشتن آگاهی و اطلاعات کافی از نحوه رسیدگی به پرونده و قوانین مربوطه موجب می شود تا در دادگاه شکست بخوریم. تجربه ای که وکیل در پرونده های پیشین به دست می آورد، موجب می شود تا پرونده های مشابه را به راحتی و در زمان کمی حل کند.

در این مقاله به معرفی بهترین وکیل پاسداران پرداختیم تا در صورت نیاز به وکلای حرفه ای دسترسی راحتی داشته باشید. می توانید مقاله های مرتب را در مجله برترین وکیل مطالعه فرمایید. امیدوارم مطالب گفته شده مورد توجه تان قرار گرفته باشد. لطفا سوال و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا