حقوقیوکیل

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در کرج ⚖️【سال1403】

شهر کرج به عنوان یکی از شهرهای مهم کشور، جمعیت زیادی را در خود جای داده است و هر یک از افراد ممکن است با مشکلات عدیده حقوقی مواجه شوند. در نتیجه افراد همواره به دنبال یافتن یک موسسه حقوقی معتبر هستند. از مشخصات بارز یک موسسه حقوقی معتبر، داشتن کادری قوی از وکلا و مشاوران حقوقی با تجربه و با سابقه بالا می باشد که بتوانند بهترین خدمات را در اختیار مردم قرار دهند. موسسات حقوقی مختلفی در شهر کرج وجود دارد که می توانند مشکلات مردم را به درستی رفع کند. اگر به دنبال یافتن بهترین موسسه حقوقی در کرج هستید، خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین موسسه حقوقی در کرج کدام است؟

بهترین موسسه حقوقی در کرج کدام است؟

موسسه حقوقی به موسسه ای گفته می شود که از وکلای متخصص و صاحب‌ نظر تشکیل شده باشد و در واقع این موسسه به عنوان یک رابط میان وکیل و موکل می باشد. اگر وکلا قصد داشته باشند یک موسسه حقوقی ثبت کنند، می بایست مجوز و پروانه لازم را از قوه قضاییه دریافت کنند و هر فردی که اقدام به ثبت موسسه می کند، باید خود وکیل پایه یک دادگستری باشد یا مدرک حقوقی در اختیار داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین موسسه حقوقی در کرج بپردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر تا پایان مقاله همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین موسسه حقوقی در کرج سال 1403

موسسه حقوقی آفرینش

موسسه حقوقی آفرینش

موسسه حقوقی آفرینش ارائه دهنده کلیه خدمات جامع حقوقی در مسیر ارتقای سطح علم و دانش و آشنایی با قوانین و مقررات صاحبان مشاغل، کلیه مشاوره ها و راهنمایی های لازم را توسط وکلا و مشاوران حقوقی مجرب و کاربلد ارائه می نماید. آشنایی با قوانین و مصوبه های قانونی و امورات اجرایی، تهیه و تنظیم قرارداد های تجاری، دریافت راهنمایی ها در خصوص امورات حقوقی و دانشجویی، امورات حقوقی شرکت ها، امورات ثبتی و حقوقی مالکیت صنعتی از طریق کارشناسان و  وکلای مجرب موسسه حقوقی آفرینش انجام می شود.

موسسه حقوقی آفرینش در راستای ارتقای کسب و کار و ارائه خدمات حقوقی به افراد جامعه، از دپارتمان های مجزایی تشکیل شده است که عبارتند از: دپارتمان امور حقوقی و وکالتی، دپارتمان امور قرار دادها، دپارتمان برندسازی و تبلیغات، دپارتمان مشاوره کسب و کار، دپارتمان امور مالی و مالیاتی و … .

آدرس موسسه: کرج، چهار راه طالقانی، برج آرین البرز، طبقه 9، واحد 18

شماره تماس: 02634469730

موسسه حقوقی فرزام

موسسه حقوقی فرزام

در موسسه حقوقی فرزام وکلای متخصصی حضور دارند که تلاش می کنند در جهت تحقق حقوق متقاضیان قدمی بردارند. گروه فرزام با استخدام مشاوران حقوقی و ملکی مجرب فعالیت خود را گسترش داده و از سال 1394 با اخذ نمایندگی از بیمه پاسارگاد جهت صدور انواع بیمه نامه ها و مشاوره های تخصصی در امور بیمه ای، امکان ارائه خدمت دیگری نیز به این گروه افزوده شد. در حال حاضر گروه فرزام در امورات حقوقی با استفاده از وکلای مجرب و متخصص در زمینه ملکی با برخورداری از کارشناسان مجرب زیرنظر وکلا و مشاوران حقوقی و نیز خدمات بیمه ای از مشاوره تا صدور بیمه نامه های متعدد در خدمت متقاضیان است.

آدرس موسسه: کرج، بلوار ملاصدرا، بالاتر از چهارراه نبوت، جنب سیسمونی کلبه کودک، مجتمع نیما، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 02632546660

موسسه حقوقی آرتین

موسسه حقوقی آرتین

موسسه حقوقی آرتین با فراهم نمودن امکان ارائه بهترین مشاوره حقوقی از طریقمشاوران متخصص و وکلای پایه یک دادگستری در زمینه مورد نظر متقاضیان، بر آن است تا بتواند کارگشای مسائل حقوقی موکلین به بهترین صورت ممکن و در کوتاه ترین زمان ممکن باشد. راهکارهایی که در این موسسه ارائه می شود به شکل حضوری و غیرحضوری و کاملا حرفه ای است. در این موسسه تمامی دعاوی خانوادگی، کیفری، ملکی، چک و سفته و … مورد بررسی قرار می گیرند.

آدرس موسسه: کرج، سه راه گوهردشت، نبش بلال 7، برج نور هشتم، طبقه 3، واحد 8

شماره تماس: 02633535701

موسسه حقوقی امید آفرینان مهرگان

موسسه حقوقی امید آفرینان مهرگان

این موسسه متشکل از تیم ورک متخصص و مجربی از گروه وکلا و مشاوران حقوقی در کرج، در زمینه امورات حقوقی، خدمات ویژه ای ارائه می کند. خدمات حقوقی مختلفی از سوی پرسنل این موسسه ارائه می شود که عبارتند از:

 • ثبت برند و علائم تجاری
 • ارائه خدمات تخصصی حقوقی در تمامی زمینه ها
 • ثبت انواع شرکت ها و موسسات تجاری و غیر تجاری
 • پذیرش انواع وکالت های مدنی و خدمات امور اداری
 • ارائه مشاوره و انجام کلیه امورات حقوقی شرکت های تجاری
 • پذیرش کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و …

آدرس موسسه: کرج، میدان کرج، خیابان شهید بهشتی، ابتدای خیابان شهربانی، پلاک 21، طبقه همکف

شماره تماس: 02632281440

موسسه حقوقی البرز

موسسه حقوقی البرز

موسسه حقوقی البرز با همکاری جمعی از بهترین وکلای شهر کرج بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهد. در این موسسه حقوقی جمعی از وکلای خبره و مشاوران مجرب وجود دارند که سابقه موفقی در پرونده های پیشین کسب نموده اند. موسسه حقوقی البرز تمامی پرونده های حقوقی را با استفاده خرد جمعی بهترین وکلا انجام می دهد. کلیه پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، کلاهبرداری، جعل اسناد، مطالبه مهریه، نفقه، اداره کار، اجرت المثل، طلاق یک طرفه و بسیاری از دعاوی در این موسسه پیگیری و بررسی می شود.

آدرس موسسه: کرج، بلوار طالقانی شمالی، جنب نوین چرم، برج سایه، طبقه 10، واحد 31

شماره تماس: 02634314801

چه تفاوتی میان موسسه حقوقی و دفتر وکالت وجود دارد؟

بهترین موسسه حقوقی در کرج در شرایطی که به نحوه صحیح و بر اساس آیین نامه کانون وکلای دادگستری تاسیس شده باشد، از تعداد زیادی از وکلا تشکیل می شود که هر یک به شکل کاملاً تخصصی در یک زمینه مشخص فعالیت می‌ کنند و این به نفع موکل می‌ باشد، چرا که در هر زمینه دو یا چندین وکیل متخصص به آنان مشاوره داده و نسبت به طرح دعوی یا دفاع از دعاوی مطرح شده بر علیه او مشاوره لازم را دریافت نموده و بهترین راهکار در اختیارشان قرار داده می شود.

چه تفاوتی میان موسسه حقوقی و دفتر وکالت وجود دارد؟

زمان اخذ وکالت از موکل، موکل با موسسه حقوقی قرارداد خاصی منعقد می کند و وکالت را دو نفر از وکلا بر عهده می گیرند و نسبت به پیگیری مسئله در کوتاه ترین زمان ممکن اقدامات لازم را انجام می دهند. ایجاد موسسه حقوقی موجب جذب وکیل جوان که تخصص لازم در زمینه های مختلف را داشته باشد می شود و موجب گرایش وکلا به کار گروهی می گردد، چرا که نتیجه بهتری از این لحاظ حاصل می شود. بهترین موسسه حقوقی تهران نسبت به دفاتر وکالت دارای یک سری مزایا می باشد که برخی از آنها عبارت است از:

 • موظف بودن وکلا به ارائه گزارشات کار به سازمان
 • در دسترس بودن تیم ورک متخصص و مجرب به جای یک فرد
 • برخورداری از یک سیستم مدیریتی قوی ناظر و نوع عملکرد وکیل
 • پیگیری مکانیزه دقیق پرونده ها و اطلاع رسانی به موقع و درست به موکلین
 • حضور جمع کثیری از وکلای متخصص و مجرب و امکان استفاده از نظرات کلی
 • پاسخگویی به موکلین از طریق مشاوران حاضر در موسسات حقوقی در تایم مشخص کاری

انواع مختلف خدمات وکالت در موسسات حقوقی

وکیل سایبری و جرایم رایانه‌ ای: توسعه فضای مجازی و استفاده گسترده از ابزارهای ارتباطی مدرن سبب بروز برخی از مسائل شده است که تا پیش از این سابقه ای نداشته اند. مسلط بودن بر جرایم رایانه‌ ای و جمع کردن اسناد و مدارک در این قبیل دعاوی و داشتن اطلاعات در حوزه هوش مصنوعی یکی از ضروریاتی است که بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران می بایست بر آن مسلط باشد.

وکیل امورات کیفری: پروسه شکایت های کیفری به این شکل است که ابتدا شکایت در دفاتر خدمات قضایی یا دادسرا مطرح می شود، شکایت خطاب به دادستان نوشته می شود و در آن فردی که نسبت به او ادعا و شکایتی مطرح می باشد با ذکر کردن دقیق مشخصات و شرح شکواییه نوشته می شود و مدارک و مستندات نیز ضمیمه آن می گردد.

برخلاف دعاوی حقوقی در خصوص شکایت های کیفری نیازی به ثبت آن ها در برگ های چاپی ویژه نیست، چرا که در این زمینه مبحث نظم عمومی و ارتکاب جرم و وقوع تخلف مطرح می باشد. وکیل دعاوی کیفری قادر است با استفاده از تجربه خود بهترین مشاوره در گردآوری و ارائه ادله و اسناد مورد نیاز در یک شکایت کیفری باشد.

وکیل امور بین الملل: این حوزه می تواند از حوزه بهترین وکیل مهاجرت در کرج و مشاور حقوقی در زمینه ی تجارت بین المللی، تنظیم قرارداد و ارائه مشاوره حقوقی با اشخاص حقیقی و حقوقی در کشورهای دیگر مانند شرکت های بیمه و شرکت های بازرگانی خارجی را در بر بگیرد. علاوه بر این در شرایطی که شرکت‌ های ایرانی قصد داشته باشند در کشورهای دیگر شعبه نمایندگی تاسیس کنند، ضرورت برخورداری از خدمات حقوقی مرتبط با شرایط حقوقی کشورهای دیگر در تاسیس شعبه و نمایندگی نیز وجود دارد.

انواع مختلف خدمات وکالت در موسسات حقوقی

وکیل اراضی امور ثبتی و امور ملکی: در این حوزه از دعاوی معمولاً زمان نقش بسیار مهم و تعیین کننده ای دارد و به همین دلیل وکلایی که در این حوزه تخصص دارند، قادرند در زمانی مشخص اقدامات لازم را به شکل کاملاً استاندارد انجام دهند و همین مسئله آنها را از دیگر وکلا متمایز می کند. مهمترین دعاوی که در این زمینه مطرح است عبارت است از الزام به اخذ پایان کار، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، دعاوی خلع ید، تصرف عدوانی، انتقال سرقفلی، دعاوی تحدید حدود ملک، دعاوی افراز ملک مشاع، دعاوی مزاحمت و ممانعت از حق، دعاوی تخلیه املاک تجاری ،مطالبه حق کسب و پیشه و … .

وکیل امور خانواده: مشاوران حقوقی و وکلای خانواده در اینگونه دعاوی نه‌ تنها از یک دید حقوقی برخوردارند، بلکه به علت اهمیت این موضوع با دیدگاه فرا حقوقی به موضوعات رسیدگی می کنند و همواره تلاش می‌ کنند تا صلح و سازگاری را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند و در شرایطی که نیاز به اقامه دعوا در دادگاه باشد، در حداقل زمان تا جایی که ممکن است مسئله را به سرانجام می‌ رسانند و این امر نیازمند طی نمودن اقامه دعوا به شکل صحیح و درست است.

وکیل امور ایرانیان خارج از کشور: هر فرد ایرانی که به هر علتی خارج از کشور زندگی می کند، ممکن است در ایران اموال و روابط حقوقی داشته باشد که به پیگیری حقوقی نیازمند باشند. انتخاب وکیل برای انجام امورات ایرانیان خارج از کشور که بتواند در برقراری ارتباط با موکل از راه دور به لحاظ قانونی و زمانی امکان‌ پذیر باشد، نکته بسیار مهمی است که در بهترین موسسه حقوقی در کرج بیان می شود و مورد توجه قرار گرفته است.

وکیل ارث و میراث: تقسیم ارث و تعیین سهم الارث وراث، رسیدگی به وصیت نامه و احراز صحت و سقم متون درج شده در وصیت نامه نیاز به رسیدگی حقوقی یا قضایی پیدا می کند که در بسیاری از مواقع به علت تعدد ذینفعان، از یک وکیل قابل اعتماد و متخصص کمک گرفته می شود تا این موضوعات را پیگیری کند. چرا که نه فقط مراحل متعددی برای اقدام در خصوص ارث و میراث وجود دارد، بلکه ممکن است نسبت به فرد متوفی نیز یکسری ادعا مطرح باشد اعم از انحصار وراثت، پرداخت مالیات بر ارث، دیون متوفی و … .

کلام آخر

انتخاب موسسه حقوقی از میان موسسات بسیاری که در کرج فعالیت می کنند، کار بسیار سختی است. به همین دلیل تعدادی از موسسات معتبر و شناخته شده را معرفی کردیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. بهترین موسسه حقوقی در کرج موسسه ای است که خدمات مناسب و به روزی را در اختیار متقاضیان قرار دهد. سپاس گزارم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. لطفا نظرات و انتقادات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا