وکیل

10 تا از بهترین موسسه حقوقی تهران ⚖️【سال1402】

آیا بهترین موسسه حقوقی تهران را می شناسید؟ می دانید این موسسه ها چه خدماتی ارائه می دهند؟ ما در این مقاله از سایت برترین وکیل قصد داریم تا به بررسی آن ها بپردازیم. چنانچه شما هم به دنبال موسسات حقوقی هستید برای آشنایی با آن ها، تا انتها همراه ما بمانید. عمدتا موسسات حقوقی از چند وکیل متخصص تشکیل شده اند که در زمینه مسائل حقوقی فعالیت می کنند و در واقع رابطی بین وکیل و موکل می باشند و فعالیت های مختلفی را انجام می دهند.

فعالیت موسسات حقوقی چگونه است؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

فعالیت موسسات حقوقی چگونه است؟

موسسات حقوقی بسیاری در تهران وجود دارند که با چندین وکیل مجرب به کارهای حقوقی می پردازند و فعالیت های حقوقی که جنبه علمی حقوقی دارد انجام می دهند. این موسسه ها با در نظر گرفتن مسئولیت های کیفری، جزایی، حقوقی و انتظامی، مشاوره هایی را به مدیران و ذینفعان ارائه می دهند و به آن ها کمک می کنند تا تصمیمات درستی بگیرند. موسسات حقوقی به حل مسائل حقوقی سازمان ها هم کمک می کنند، در ادامه فعالیت های موسسات حقوقی را توضیح می دهیم:

مشاوره حقوقی: این مشاوره ها انواع مختلفی دارد و می تواند با شرکت ها و سازمان ها باشد یا این که مشاوره خانواده، ارث، مالیاتی، تجاری، کمک حقوقی و شغلی باشد. مشاوره های حقوقی دیگر که موسسات حقوقی ارائه می دهند، مشاوره به ثبت احوال است که در زمینه تغییر سن در شناسنامه، باطل کردن شناسنامه، تغییر نام، حذف اسم همسر و … می باشد.

قرارداد: فعالیت بعدی موسسه های حقوقی در زمینه قراردادهایی مانند قرارداد صنعتی، خرید و فروش، ساختمانی، پزشکی و هر قرارداد خصوصی بین اشخاص حقیقی و خصوصی است.

وصول مطالبات: امروزه بده بستان های زیادی در روابط تجاری میان افراد اتفاق می افتد که برخی از آن ها توسط قراردادهای کتبی مدیریت می شوند و برخی دیگر به علت شناخت قبلی و اعتبار فقط به صورت شفاهی مدیریت می گردند. فعالان تجاری که در این زمینه فعالیت دارند از چک، سفته و یا رسید برای تسویه بدهی خود استفاده می کنند. حال اگر این اسناد پرداخت نشود بحث وصول مطالبات مطرح است که برای حل آن باید از وکیل وصول مطالبات که تخصص و مهارت دارد کمک گرفت.

دیگر فعالیت های موسسه حقوقی خوب در تهران شامل انجام امور مطالباتی و پژوهشی حقوقی در تمامی زمینه های حقوقی، تهیه و تنظیم تمام قراردادهای داخلی و بین المللی، تهیه چک لیست انواع قراردادهای داخلی و بین المللی، اخذ کارت بازرگانی برای اشخاص حقیقی و حقوقی و … .

بهترین موسسه حقوقی تهران کدام است؟

بهترین موسسه حقوقی تهران کدام است؟

انتخاب بهترین موسسه حقوقی تهران شاید راحت نباشد و نیاز باشد، تحقیق و بررسی های بسیاری انجام دهید. به همین دلیل در ادامه این مقاله، موسسات معتبر حقوقی را معرفی می کنیم تا انتخاب راحتی داشته باشید و بتوانید با توجه به معیارهای خودتان از میان آن ها انتخاب کنید. در سایت برترین وکیل همراهمان باشید تا 10 موسسه حقوقی خوب در تهران را معرفی کنیم.

موسسه حقوقی دادگان

موسسه حقوقی دادگان

موسسه حقوقی دادگان در تهران یکی از موسسه هایی است که می توانید برای کارهای حقوقی، انتخاب وکیل، مشاوره و … به آن مراجعه کنیم. این موسسه با دارا بودن وکلا و مشاوران حقوقی برای تمامی دعاوی حقوقی راه حل مناسب دارد. از طریق این موسسه می توانیم به مجرب ترین و خوشنام ترین وکلای تهران دسترسی داشته باشیم.

از فعالیت های موسسه حقوقی دادگان می توان به مشاوره حقوقی به مدیران سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی و قبول وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، تجاری، امور کار و تامین اجتماعی اشاره نمود. سایر فعالیت های موسسه مستندسازی اموال غیر منقول و تملک اراضی مورد نیاز برای اجرای طرح ها و برنامه های مصوب سازمان، انجام تمامی امورمالی و مالیاتی و سیاست ها و برنامه های ویژه حمایتی موسسه از سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوص است.

آدرس موسسه: تهران، چهارراه جهان کودک، جردن، پلاک 72، ساختمان امیر پرویز، طبقه 6، واحد 61

شماره تماس: 02188877897

موسسه حقوقی ثمین عدالت

موسسه حقوقی ثمین عدالت

موسسه ثمین عدالت یکی از بهترین و معتبرترین موسسات در تهران است. تلاش این مرکز برداشتن گامی نو در قوانین کشور برای دادخواهی و رسیدن به عدالت است. این موسسه برای خدمت رسانی به ایرانیان در تمام دنیا، از به روزترین و بهترین ابزارها استفاده می کند و بیشتر از 70 وکیل پایه یک دادگستری در این موسسه مشغول به کار هستند. مشاوره های این موسسه به صورت تلفنی، حضوری و آنلاین می باشد و به دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی، بین المللی، خانواده، ارث، جزایی، دعاوی خلع ید، ابطال معامله صوری برای فرار از دین، دعوای فک رهن و … رسیدگی می کنند.

آدرس موسسه: تهران، خیابان نجات الهی (ویلا)، نرسیده به پل کریمخان، کوچه امانی، پلاک 22، ساختمان مظفر، طبقه اول، واحد 3، ثمین عدالت

شماره تماس: 02126711289

موسسه حقوقی امین عدالت کبریا

موسسه حقوقی امین عدالت کبریا

موسسه حقوقی امین عدالت کبریا در شهر تهران با مجرب ترین وکلای پایه یک دادگستری همکاری می کند. این موسسه با سیستم مدیریتی قدرتمند خود در فضای مجازی و اداری تلاش می کند تا مشکلات مراجعه کنندگان و موکلین را رفع کند. یکی از ویژگی های این موسسه این است که مراجعه کننده از همان ابتدا با وکیل برخورد دارد زیرا در این موسسه وکلای پایه یک دادگستری در حال خدمت رسان می باشند.

در موسسه امین عدالت کبریا به دعاوی کیفری، ملکی، خانواده، رایانه ای، تجاری، پزشکی و دارویی، دعاوی هنرمندان، دعاوی ناشی از قرارداد، دعاوی پیمانکاری، مهاجرت تحصیلی و … رسیدگی می شود.

آدرس موسسه: تهران، خیابان کریمخان، خیابان نجات الهی شمالی، کوچه ژاله، پلاک 1، واحد 1

شماره تماس: 02188924033

موسسه حقوقی دادخوا

موسسه حقوقی دادخواه اولین و معتبرترین دفاتر حقوقی آنلاین در کشور است که با سال ها تخصص و سابقه درخشان در خصوص بررسی و پیگیری مسائل حقوقی،خانودگی، حل دعاوی ملکی، کیفری، ثبتی و بین المللی توانسته خود را به موفق ترین استارتاث حقوقی آنلاین در سراسر کشور تبدیل کند و ثمره آن، فعالیت چندین وکیل پایه یک دادگستری حرفه ای اعم از خانم و آقا در تخصص های گوناگون است. این موسسه شناخته شده مفتخر است با شناسایی مشکلات حقوقی موکلین خود از تمامی اقشار جامعه، بتواند گامی بزرگ در این راستا بردارد.

آدرس موسسه: تهران، خیابان ولیعصر بالاتر از فرشته، خیابان خیام، تقاطع قرنی پلاک 10 واحد 4/4

شماره تماس: 0124857572

موسسه حقوقی تهران وکیل

موسسه حقوقی تهران وکیل

این موسسه حقوقی در ابتدا توسط 5 نفر از فارغ التحصیلان دکتری رشته حقوق دانشگاه تهران که موفق به دریافت پروانه پایه یک وکالت از کانون وکلای دادگستری مرکز تهران شدند تاسیس شد. اهداف آن ها تشکیل گروهی بود که به صورت تخصصی به کار وکالت بپردازند در حال حاضر این موسسه حقوقی بیشتر از 1200 وکیل مجرب و متخصص دارد و همچنین تعداد زیادی از قضات بازنشسته که تجربه زیادی در زمینه وکالت دارند با این موسسه همکاری می کنند.

این موسسه انواع مشاوره های حقوقی، کیفری، سفته، وصول مطالبات، چک برگشتی، جرایم پزشکی و … را به متقاضیان ارائه می دهد. همین طور می توانید وکالت پرونده خود را در زمینه دعاوی ملکی، کیفری، خانواده و وصول مطالبات به وکلای متخصص این مجموعه واگذار کنید.

آدرس موسسه: تهران، نارمک، بر اصلی خیابان فرجام، بین چهارراه حیدرخانی و محمد باقری، پلاک 578، طبقه 2

شماره تماس: 02177221941

موسسه حقوقی آسایش گستران

موسسه حقوقی آسایش گستران

گروه وکلای آسایش گستران دارای کادر گسترده ای از وکلای پایه یک دادگستری و قضات بازنشسته و اساتید دانشگاهی است. فعالیت وکلای متخصص در این موسسه در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری و خانواده است که آن را به بهترین شکل ممکن حل می کنند. آسایش گستران یکی از موسساتی است که برای هر پرونده و دعوی، وکیل پایه یک مخصوصی دارد. استفاده از خدمات این موسسه باعث می شود تا در پرونده های مختلف موفقیت بالایی داشته باشید.

وکلای پایه یک در موسسه آسایش گستران در حال خدمت رسانی هستند، دوره های لازم را در بهترین موسسات آموزشی پشت سر گذاشته اند و صلاحیت لازم را در حل پرونده های قضایی مختلف دارند، بنابراین به راحتی می توانید برای مشاوره و وکالت پرونده های خود از آن ها کمک بگیرید.

آدرس موسسه: تهران، خیابان شهید مطهری، نرسیده به خیابان شریعتی، روبروی بوستان شهید آوینی، پلاک 11

شماره تماس: 02188403987

موسسه حقوقی پایتخت

موسسه حقوقی پایتخت با هدف ارائه خدمات تخصصی به صورت حرفه ای به کلیه مشتریان توسط جمعی از متخصصان در این امور راه اندازی گردید و همواره مشتری مداری و بکار گیری روش های نوآورانه و خلاقانه را در خط مشی های خود بصورت برجسته سرلوحه قرار داده است. این مجموعه ، با بیش چندین سال سابقه فعالیت حرفه ای، آمادگی جهت ارائه مشاوره در زمینه های ثبت و تغییرات شرکت، تنظیم وکالت، ثبت صورتجلسات، ثبت ارزیابی و خرید و فروش علائم در نامهای تجاری و امثال هم را دارد.

آدرس موسسه: تهران،ونک، بلوار میرداماد

شماره تماس: 02122433000

موسسه حقوقی سفیر صلح

موسسه حقوقی سفیر صلح

موسسه سفیر صلح با انتخاب وکلای متخصص و مجرب، بهترین خدمات حقوقی را به متقاضیان ارائه می دهد. این موسسه تمام ظرفیت و تجربه های خود را برای حل پرونده های موکلین به کار می گیرد و ضمانت می کند که با تلاش فراوان، بهترین نتیجه برای شما به دست خواهد آمد. وکلایی که در این مرکز حضور دارند، از وکلای پایه یک دادگستری مرکز و دارای سابقه بالایی در زمینه پرونده های قضایی هستند.

فعالیت های این موسسه در زمینه پرونده های خانواده، حقوقی و کیفری است. همچنین وکلا به بررسی پرونده های طلاق، نفقه، کلاهبرداری، تهدید، خیانت در امانت، افترا و نشر اکاذیب، قتل عمد،، تجاوز به عنف، چک، سفته و … می پردازند.

آدرس موسسه: تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت (کلاهدوز)، نرسیده به سه راه نشاط، پلاک 460 (ساختمان اسکای)، طبقه 3، واحد 14

شماره تماس: 09121949950

موسسه حقوقی حامی دادگستر ساعد

موسسه حقوقی حامی دادگستر ساعد

این موسسه حقوقی جلسات مشاوره ای و داوری برگزار می کنند که در این جلسات وکلای مجربی حضور دارند. موسسه حامی در سال 1394 تاسیس شده است و با وکلای پایه یک دادگستری و کارشناسان خبره همکاری می کند. این موسسه باور دارد که امروزه با گسترش مسائل و مشکلات جامعه، مردم باید با یک یا چند مشاور خبره مشورت داشته باشند تا بهترین تصمیمات را بگیرند.

فعالیت های این موسسه در زمینه پرونده های خانواده، کیفری، حقوقی، ثبتی و … است. همچنین نظارت بر قرارداد شرکت ها، واحدهای تولیدی، تجاری، صنعتی و قرارداد بازرگانان با سایر اشخاص، تنظیم قراردادها، شکواییه، واخواهی، تجدید نظر خواهی، لایحه دفاعیه و درخواست های حقوقی و … است.

آدرس موسسه: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، روبروی مترو شریعتی، ابتدای خیابان زیبا، پلاک 64، طبقه 6، واحد 23

شماره تماس: 02126712426

موسسه حقوقی دادیستا

موسسه حقوقی و داوری دادیستا تیمی متشکل از وکلا و حقوقدانان صاحب صلاحیت و مجرب است که جهت ارائه خدمات حقوقی در زمینه‌ های متعدد تأسیس‌ شده است. مدیریت سازمان‌ یافته خدمات حقوقی دادیستا، از تجارب موفق مؤسسات حقوقی کشورهای پیشرفته الگوبرداری شده است.

موسسه دادیستا توانسته است به‌ صورت منطقی و بدون بلند پروازی‌ های غیرمعقول، به اهداف کوتاه‌ مدت خود نائل آید. دادیستا، از تجارب و موفقیت‌ های کوچک در مسیر تحقق اهداف بزرگ الگوبرداری می‌ نماید. در حال حاضر بیش از ۱۵ عضو متخصص در موسسه حقوقی دادیستا فعالیت می‌ نمایند.

آدرس موسسه: تهران، مدرس شمال، الیه، ساختمان نماد الهیه، طبقه 5 واحد 504

شماره تماس: 02122018809

مزیت موسسه حقوقی نسبت به دفتر وکالت

در سال های اخیر موسسات حقوقی بسیاری برای ارائه خدمات حقوقی ایجاد شده اند. این موسسات اگر به صورت صحیح و مطابق آیین نامه کانون وکلای دادگستری تاسیس شوند، تعداد زیادی وکیل دارند که به صورت اختصاصی به کارهای مختلف مردم رسیدگی می کنند و مشاوره های لازم را برای طرح دعوی یا دفاع از دعاوی به متقاضی ارائه می دهند.

زمانی که برای دریافت مشاوره و وکیل مجرب، به موسسات حقوقی مراجعه می کنید، یک قرارداد بین شما و موسسه منعقد می شود و وکالت را دو نفر از بهترین وکلای پایه یک دادگستری تهران به عهده می گیرند و حق توکیل را به غیر واگذار می کنند تا در مواقع ضروری نسبت به پیگیری موضوع اقدام کنند. وجود موسسه های حقوقی باعث می شود تا وکلای جوان که تخصص کافی در زمینه های حقوقی دارند وارد این موسسه ها شده و کار جمعی و تیمی که نتیجه بهتری دارد انجام دهند.

مزیت موسسه حقوقی نسبت به دفتر وکالت

سایر مزایای موسسات حقوقی نسبت به دفتر وکالت عبارتند از:

  • نظارت سیستم مدیریتی قوی بر عملکرد وکلا
  • موظف بودن وکلای موسسات به ارائه گزارش کار به سازمان
  • وجود تعداد زیادی از وکلای متخصص و امکان مشاوره با آن ها
  • در دسترس بودن تخصص و تجربه تیمی بزرگ از وکلا و مشاورین
  • پاسخ دهی به موکلین توسط مشاورانی که در موسسات مستقر هستند.

کلام آخر

تشکر می کنم که تا انتهای مقاله بهترین موسسه حقوقی تهران همراه ما بودید. در این مقاله فعالیت این مراکز را توضیح دادیم و در ادامه 10 موسسه حقوقی که در تهران هستند را معرفی کردیم. در انتهای مقاله مزیت موسسه حقوقی را نسبت به دفاتر وکالت بیان کردیم. امیدوارم این مطالب مورد استفاده تان قرار گرفته باشد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

چگونه معتبرترین موسسه حقوقی را بشناسیم؟

بهترین موسسه حقوقی تهران را با وظایفی که موسسات بر عهده دارند می توان شناخت. همچنین می توانید سطح دانش وکلا و سابقه موسسه را بررسی کنید.

مزیت موسسات حقوقی نسبت به دفاتر وکالت چیست؟

در موسسات تعداد زیادی وکیل متخصص در حوزه های مختلف حضور دارد که مشاوره های گوناگونی را به متقاضیان ارائه می دهند. در صورتی که در دفتر وکالت فقط یک وکیل حضور دارد.

برای چه دعاوی می توان به موسسات حقوقی مراجعه کرد؟

برای تمام پرونده های حقوقی، کیفری، قتل، خانواده، طلاق، جرایم رایانه ای و سایبری، جزایی، دعاوی پیمانکاری، قرارداد تجار بازرگانان و … .

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا