طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شهرری ⚖️【سال1403】

طلاق در لغت به معنای رها شدن است. گاهی زوجین در مسیر ناهموار زندگی با پستی و بلندی هایی رو به رو می شوند که ادامه رابطه را غیر ممکن می کند. در چنین شرایطی است که زوجین تصمیم به جدایی از یکدیگر می گیرند و راه های مختلف را برای گرفتن طلاق بررسی می کنند. استخدام یک وکیل در دعاوی مربوط به طلاق می تواند افراد را در رسیدن به اهدافشان یاری کند. عموم جامعه از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق آگاه نیستند و کمک گرفتن از یک وکیل می تواند این ضعف را جبران کند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در شهر ری آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت انتخاب وکلای خبره نداشته باشید. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در شهر ری

بهترین وکیل طلاق در شهر ری کیست؟

تعداد زیادی از وکلا در شهر ری ساکن هستند و شما می توانید برای حل و فصل دعاوی طلاق به سراغ یکی از آن ها بروید. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که برای کسب نتیجه مطلوب لازم است به سراغ بهترین ها بروید. انتخاب بهترین ها بدون داشتن متر و معیاری برای سنجش توانایی ها غیر ممکن است. بهترین وکیل طلاق در شهر ری دانش آموخته رشته حقوق در یکی از برجسته ترین دانشگاه های کشور است. تحصیلات او به منزله کلیدی برای حل مشکلات پیش آمده است.

بهترین وکیل خانواده در شهر ری از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق آگاه است و با اتکا به همین دانش حقوقی است که می تواند بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد. او همواره در تلاش است تا از آخرین تغییرات قانون مطلع گردد تا بتواند علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل طلاق در شهر ری سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های طلاق کرده است و توانسته تجربیات گران بهایی در این زمینه کسب کند و از این تجربیات برای دفاع از موکل بهره ببرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل طلاق در شهر ری می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در شهرری سال 1403!

سمیه آریا اصل

سمیه آریا اصل بهترین وکیل طلاق در شهر ری

خانم سمیه آریا اصل وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهرری، دارای سابقه وکالت بالا و متخصص در انواع دعاوی حقوقی و خانوادگی هستند. از تخصص های ایشان وکالت در پرونده های طلاق، طلاق توافقی (در کوتاه ترین مدت و بدون حضور زوجین در دادگاه)، انحصار وراثت و … است.

شماره تماس: ۰۹۱۰۲۱۴۰۴۴۵
آدرس دفتر: شهرری، میدان هادی ساعی، مجتمع صدف، ورودی ۲۱

محمد خسرونژاد

محمد خسرونژاد بهترین وکیل حقوقی در شهر ری

آقای محمد خسرونژاد وکیل‌ پایه یک دادگستری، دانشجوی مقطع دکتری و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می باشند. آقای خسرونژاد یکی از بهترین وکلای طلاق در شهر ری هستند. کلیه پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و …، پرونده های کیفری از جمله قتل، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

دارا بودن بیش از 10 سال تجربه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده منجر به تسلط آقای محمد خسرونژاد به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌های ارجاعی را به شدت افزایش داده است. تخصص و تسلط به امور حقوقی، کیفری و خانواده، اخلاق نیکو، اعتماد به نفس و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از خصوصیات بارز آقای خسرونژاد به حساب می‌آیند.

تلفن هماهنگی با منشی (خانم پورجلالی): ۰۹۳۶۶۹۵۹۲۴۳
تلفن همراه: ۰۹۱۲۵۰۰۸۲۸۴
آدرس دفتر: شهر ری، خیابان رجایی جنوب (شهرک ۱۳ آبان)، بلوار رحیمی، پلاک۲۸۰، دفتر وکالت محمد خسرونژاد
ساعت کاری: ۲۴ ساعته و همه روزه حتی ایام تعطیل رسمی

مریم توکلی

مریم توکلی وکیل طلاق در شهر ری

خانم مریم توکلی وکیل پایه یک دادگستری در شهر ری، عضو کانون وکلای دادگستری، مشاور حقوقی و وکیل متخصص در دعاوی طلاق می باشند. ایشان سابقه وکالت بالا در زمینه پیگیری دعاوی خانواده به ویژه طلاق، مهریه، طلاق توافقی، نفقه، حضانت فرزند و … دارند. ارائه مشاوره حقوقی در زمینه دعاوی مختلف توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: شهر ری، میدان هادی ساعی، مجتمع صدف، ورودیa۴، واحد ۱۴، طبقه ۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۷۱۲۹۷۹

محمدرضا عسگری نجفی

محمدرضا عسگری نجفی وکیل شهر ری

آقای عسگری نجفی وکیل پایه یک دادگستری، وکیل متخصص در پرونده های خانوادگی، طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و … هستند. ایشان سابقه وکالت بالایی در زمینه دعاوی مختلف دارند و وکالت در انواع پرونده ها را می پذیرند.

آدرس دفتر: شهر ری، خیابان 24 متری، مجتمع اداری تجاری نگین، طبقه 3، واحد 8

شماره تماس: 09121081605

محسن بهرامی

محسن بهرامی وکیل طلاق در شهر ری

آقای محسن بهرامی وکیل پایه یک دادگستری، متخصص در پرونده های خانواد، طلاق، طلاق توافقی، مهریه و … دارای سابقه حقوقی بالا در وکالت دعاوی خانوادگی و یکی از وکلای خبره در شهر ری می باشند. ایشان در امر وکالت بیش از 14 سال سابقه موفق دارند و به انواع دعاوی حقوقی و کیفری رسیدگی می نمایند.

آدرس دفتر: شهر ری، میدان ساعی، مجتمع صدف، ورودی A۱، طبقه ۱، واحد ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۱۳۷۰۹۶

اکرم حصاربانی

اکرم حصاربانی وکیل طلاق در شهر ری

خانم اکرم حصاربانی وکیل پایه یک دادگستری در شهر ری، دارای بیش از 16 سال سابقه و وکیل زن متخصص در پرونده طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه و … هستند. ایشان یکی از مشاوران حقوقی در شهر ری هستند که در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری خدمات خود را به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: شهر ری، ابتدای جاده ورامین، کوچه عسگری، مجتمع نگین، ورودیA، واحد ۶

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۰۶۵۳۸۳

شهرام سلطانی

شهرام سلطانی وکیل طلاق در شهر ری

آقای شهرام سلطانی وکیل پایه یک دادگستری در شهر ری، عضو کانون وکلای دادگستری، وکیل متخصص در دعاوی طلاق و مشاور حقوقی می باشند. ایشان سابقه وکالت بالا در زمینه پیگیری دعاوی خانواده به ویژه طلاق، مهریه، طلاق توافقی، نفقه، حضانت فرزند و … دارند. ارائه مشاوره حقوقی در زمینه دعاوی مختلف توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: شهر ری، میدان ساعی، ساختمان صدف، ورودیA۳، طبقه ۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۰۹۰۸۷۹

اقدام برای طلاق از طرف زن به کمک وکیل طلاق در شهر ری

طلاق در واقع یک روال قانونی برای جدایی زوجین از یکدیگر است. در قانون حق طلاق برای مرد است و زن در عوض حق برخورداری از مهریه را در اختیار دارد. در واقع هر گاه مرد بخواهد برای طلاق اقدام کند، لازم است تمامی تعهدات مالی خود به زن را به طور کامل انجام داده باشد. این درست است که قانون حق طلاق را به مرد داده است . اما نباید چنین تصور شود که زن هیچ گونه حقی برای طلاق ندارد و مجبور است تحت هر شرایط سخت و دشواری به زندگی مشترک ادامه دهد.

قانون در سال های اخیر دچار تغییراتی شده است. قانون جدید امکانی را فراهم کرده است که زن نیز می تواند تحت شرایط خاصی برای گرفتن طلاق پیش قدم شود. به مجموعه شرایطی که زن تحت تاثیر آن ها می تواند حتی بدون رضایت مرد از او جدا شود، دلایل محکمه پسند برای طلاق از طرف زن گفته می شود. قانون به طور کامل به این دلایل محکمه پسند اشاره کرده است و شما با مراجعه به بهترین وکیل طلاق در شهر ری می توانید اطلاعات کامل تری در این زمینه کسب کنید.

در عقدنامه شروطی ذکر شده است که مرد در هنگام نکاح مختار است این شروط دوازده گانه را مطالعه کرده و برای امضای آن ها اقدام نماید. در صورتی که مرد در هنگام ازدواج این شروط دوازده گانه را امضا و تایید کرده باشد، زن می تواند در صورت نقض شدن هر یک از آن ها برای گرفتن طلاق به محاکم قضایی مراجعه نماید. البته دقت داشته باشید که اثبات این شروط بسیار سخت و پیچیده است. در این خصوص لازم است روی تجربیات بهترین وکیل شهر ری حساب باز کنید.

ازدواج مجدد مرد بدون جلب رضایت همسر و یا بدون مجوز قانونی، غیبت مرد به مدت چهار سال به گونه ای که خبری از او در دست نباشد، عدم پرداخت مهریه به مدت شش ماه متوالی، عقیم بودن مرد به گونه ای بعد از پنج سال نتواند همسر را باردار کند، سوء رفتار مداوم از سوی مرد، ضرب و جرح زن از سوی مرد و اعتیاد مرد به گونه ای که ادامه زندگی را سخت کند، جزو مهم ترین دلایل محکمه پسند برای طلاق از طرف زن هستند.

طلاق از طرف زن

اهمیت مشاوره با وکیل طلاق در شهر ری

امروزه علاوه بر روش های سنتی مانند تماس تلفنی و حضور فیزیکی در دفتر وکیل، شما می توانید از طریق انلاین نیز از بهترین وکیل طلاق در شهر ری کسب مشاوره کنید و سوالات خود را نیز با او مطرح نمایید. از این رو، افراد هیچ بهانه ای برای عدم مراجعه به وکیل و کسب تکلیف از وی نخواهند داشت. مشاوره با یک وکیل خبره به شما کمک می کند تا بهترین راهکار برای حل دعاوی طلاق را در پیش گرفته و آن را با سرعت و دقت بسیار بالایی حل نمایید.

در صورتی که قصد مشاوره حضوی را وکیل مورد نظر را دارید، لازم است در ابتدا از توانمندی و مهارت وکیل اطلاعات مختصری به دست بیاورید و با شناخت قبلی برای ملاقات حضوری با وی اقدام کنید. همچنین لازم است در جلسه حضوری تمامی دغدغه ها و خواسته های خود از پرونده را با او در میان بگذارید. در این بین وکیل نیز لازم است با مطالعه پرونده طلاق از تمامی زوایای ناپیدای آن اطلاع حاصل کند تا در نهایت بتواند با مشورت های خود گره های ذهنی مراجعه کننده را باز کند.

دقت داشته باشید که شکست در پرونده طلاق ممکن است فرد را از نظر روحی و مادی تحت تاثیر قرار دهد و خسارات جبران ناپذیری را به او تحمیل نماید. در واقع مشورت گرفتن از بهترین وکیل طلاق در شهر ری به شما کمک می کند تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کرده و به گونه ای قدم بردارید که دچار کمترین تنش با قانون شوید. وکیل با اتکا به دانشی که در اختیار دارد می تواند مشاوره های موثری به مراجعه کننده ارائه داده و او را در رسیدن به مقصود یاری نماید.

مشاوره با وکیل طلاق

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل طلاق در شهر ری آشنا کنیم تا دغدغه ای از جانب انتخاب وکیل ذهن شما را به خود درگیر نکند و بتوانید با خیال راحت گزینه مطلوب را برگزینید. در ادامه تلاش کردیم امکان طلاق از طرف زن را بررسی نماییم و به سوالات شما در این زمینه پاسخ بگوییم. در پایان نیز اهمیت مشاوره با وکیل طلاق را گوشزد نمودیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در این زمینه را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − یک =

دکمه بازگشت به بالا