کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر ⚖️【سال1403】

در دعاوی کیفری به طور معمول پای آبرو، جان، مال و هر آن چیزی که از بین رفتنش برای افراد مهم می باشد، در میان است. هر گونه شکست در این دعاوی می تواند خسارت هایی جدی را به دنبال داشته باشد. از یک طرف ممکن است حقوق اقامه کننده دعوی را تحت تاثیر قرار بدهد و از سوی دیگر مجازات هایی را به متهم تحمیل نماید. پیچیدگی بالای دعاوی کیفری باعث می شود تا استخدام وکیل الزامی به نظر برسد. در این بین اما یافتن وکلای خاص با توانایی های ویژه قدری سخت و دشوار به نظر می رسد. از این رو، در این مقاله سعی داریم تا به معرفی بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر بپردازیم تا در کمترین زمان ممکن به خواسته های خود دست پیدا کنید. پس دعوت می کنیم تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر

بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر کیست؟

در صورتی می توانیم در دادگاه به نتایج دلخواه دست پیدا کنیم که پیش از آن اقدام خود را با بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر هماهنگ کرده باشیم. وکیل به واسطه تجربه ای که در این زمینه در اختیار دارد می تواند راهکارهای موثری را برای عبور از مشکلات در اختیار موکلان قرار داده و آن ها را تا رسیدن به اهداف تعیین شده یاری نماید. برای انتخاب و استخدام بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر لازم است معیارهایی را برای سنجش میزان توانایی و مهارت وکلا در اختیار داشته باشیم.

بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر در تلاش است تا آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری در اختیار داشته باشد تا شاید به این شکل بتواند از جان و آبروی افراد دفاع نماید. او همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا از سایر رقبای جدی خود باز نماند و در این مسیر علم خود را نیز به روز نگه دارد. بهترین وکیل اسلامشهر سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و تجربیات ارزشمندی را در این حوزه به دست آورده است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری در اسلامشهر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر سال 1403!

سمیه ابراهیمی

سمیه ابراهیمی بهترین وکیل اسلامشهر

سرکار خانم سمیه ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری یکی از موفق‌ترین وکلای خانم در استان تهران و شهر اسلامشهر است. دارا بودن بیش از 13 سال تجربه کار خانواده و وکالت بیش از هزار پرونده در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری و خانواده ائم از طلاق توافقی طلاق یک طرفه مهریه نفقه و تمکین در رزومه خود ثبت کرده اند و منجر به تسلط خانم ابراهیمی به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌های موکلین را به شدت افزایش داده است.

ایشان صداقت کامل و صراحت نسبت به موکل دارند و اخلاق نیکو، تخصص و تسلط به امور حقوقی و خانواده، اعتماد به نفس، و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از ویژگی‌های بارز خانم ابراهیمی به حساب می‌آیند.

آدرس دفتر: اسلامشهر، میدان نماز، خیابان صیاد شیرازی، خیابان تعاون (مدافعان سلامت)، رو به روی سازمان اتوبوسرانی، ساختمان سپید، طبقه دوم، واحد نه، دفتر وکالت سمیه ابراهیمی

شماره تماس: 09125274300

سعید نقدی

سعید نقدی بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری، دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی، مدیر حقوقی شرکت پولیکا نوین، کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه می باشند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری و ملکی در تهران و شهرستان ها فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی در این زمینه دارند. آقای نقدی با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین و موکلین خود مشاوره ارائه می دهند. از افتخارات وی میتوان به گواهینامه دوره پولشویی اشاره کرد.

ایشان در وکالت دعاوی زیر تخصص دارند:

  • پرونده های کیفری از جمله قتل، تجاوز به عنف ، رابطه نامشروع ، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و …
  • پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و …

شماره تماس: 09129739424
آدرس دفتر1: تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد 12
آدرس دفتر2: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه مدافعان سلامت 3، ساختمان عمارت مجد، طبقه اول

حمید پورزند

حمید پورزند

آقا حمید پورزند وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در اسلامشهر در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان یکی از وکلا خبره در زمینه دعوی کیفری می باشد و پرونده های مهم و پیچیده ای را در زمینه ایراد ضرب و جرح عمدی، سرقت، و … را با موفقیت پشت سر گذاشته است. ایشان بین مردم وکیلی شناخته شده در دعوی کیفری هستند و همچنین سخاوتمندانه به مراجعین نسبت به پروندشان مشاوره ارائه می دهد تا افراد به موفقیت در زمان کمتری دستیابی داشته باشند. قابل توجه است که ایشان در زمینه وکالت بیش از 16 سال سابقه دارد.

آدرس دفتر: اسلامشهر، ابتدای باغ فیض، کوچه ۱۱، پلاک ۵، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۱۸۳۶۷۰

مهدی پرهیزکاری

مهدی پرهیزکاری

آقای مهدی پرهیزکاری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در اسلامشهر به صورت حرفه ای و تخصصی در زمینه کیفری وکالت می پذیرد. ایشان بیش از 12 سال سابقه وکالت دارد و به مراجعین با توجه به دانش حقوقی مشاوره ارائه می دهد. تبحر زیادی در دعوی کیفری دارند و پرونده ها را به سر انجامی خوش می رساند.

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان امام موسی کاظم، کوچه عدالت ۲۱، پلاک۱۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۱۱۱۷۹۴

سمانه احمدی

سمانه احمدی

خانم سمانه احمدی با بیش از چندین سال سابقه موفق در وکالت پرونده های مهم و زیادی را در حوزه دعاوی کیفری در سابقه وکالت خود جای داده است و توانسته بین مراجعین وکیلی توانا شناخته شود. او در حوزه های کیفری، حقوقی ،خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: اسلامشهر، باغ فیض، کوچه۳، پلاک۶۳

شماره تماس: ۰۹۱۹۱۲۴۰۵۱۹

مهدی پژوهی الموتی

مهدی پژوهی الموتی

آقای مهدی پژوهی الموتی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در اسلامشهر با بیش از 9 سال سابقه وکالت فعالیت می کند. ایشان در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین با توجه به شرایط پروندشان مشاوره ارائه می دهد و به آنان کمک می کند تا به حق و حقوق خود برسند. وی وکیلی توانا در امور کلاهبرداری، کلاهبرداری: و … می باشد.

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان زرافشان، نبش کوچه ۴۲، پلاک ۳۸۲، واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۵۰۱۰۲۵

محمد جهانگیری

محمد جهانگیری

آقای محمد جهانگیری وکیل و مشاور حقوقی در اسلامشهر مشغول وکالت می باشد. ایشان وکیلی با تجربه در زمینه دعوی کیفری هستند. وی با بیش از 9 سال سابقه وکالت به صورت تخصصی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و همچنین در محضر دادگاه با توجه به دانش حقوقی پرونده را به سمت موفقیت سوق می دهد.

آدرس دفتر: اسلامشهر، میدان نماز، جنب پمپ بنزین، ساختمان ایران زمین، طبقه اول، واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۱۸۱۷۷۳


سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل کیفری اسلامشهر

ممکن است افراد به دلیل ضعف های حقوقی که در اختیار دارند، از انتخاب بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر باز بمانند. از سوی دیگر می دانیم که مهارت و توانایی های یک وکیل نقش موثری در پرونده داشته باشد. چه بسا انتخاب غلط شما موقعیتی را فراهم کند که در آن نتیجه دادگاه را به کلی واگذار کنید. بنابراین لازم است پیش از هر گونه اقدام، شما را با تصمیمات غلط در این حوزه آشنا کنیم تا با دیدی جامع تر قدم برداشته و بتوانید از خسارت های وارد شده به پرونده جلوگیری نمایید.

وکلا را با اتکا به دستمزدشان انتخاب نکنید: متاسفانه یکی از اقدامات غلط در خصوص استخدام وکیل کیفری معتبر در اسلامشهر این است که به طور معمول افراد تصور می کنند که به هر اندازه حق الوکاله یک وکیل بیشتر باشد، میزان مهارت های او برای دستیابی به موفقیت بیشتر است. این در حالی است که بسیار دیده شده است که برخی وکلای تازه کار از روی بازار گرمی دستمزدهایی نجومی را از موکل مطالبه می کنند. در حالی که برخی وکلای با سابقه حاضرند همان پرونده را در ازای دریافت مبلغی معقولانه عهده دار شوند.

سابقه یک وکیل جدای از سن و سال او است: در انتخاب وکیل کیفری می بایست جدیت به خرج بدهید. چون هر گونه تعلل در این زمینه می تواند خسارت هایی جدی را به دنبال داشته باشد. سابقه یک وکیل کیفری به منزله تجربه ای است که او در طی سال های متمادی به دست آورده است. از این رو، می بایست به دنبال آن دسته از حقوقدانانی باشید که کهنه کار هستند. اما بسیار دیده شده است که افراد به غلط سابقه را با سن و سال اشتباه می گیرند و صرف مسن بودن یک وکیل را به منزله با تجربه بودن او می دانند.

در انتخاب به جنسیت وکیل توجه نکنید: به طور معمول افراد در دعاوی کیفری به سراغ وکلای مرد رفته و پرونده های مربوط به دعاوی خانواده را به وکلای زن می سپارند. اما این موضوع کاملا سلیقه ای است و به طرز تفکر موکل باز می گردد. اما لازم است در زمان انتخاب وکیل به این نکته توجه داشته باشید که می بایست در میان گزینه های موجود چه خانم باشند و چه آقا، به سراغ حقوقدانانی بروید که در مقایسه با سایرین از سابقه و مهارت های بیشتری برخوردار باشند.

بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر

مهارت های وکیل کیفری اسلامشهر که موفقیت در پرونده را تضمین می کند!

خصوصیاتی از بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر وجود دارد که می تواند شما را در رسیدن به اهدافی که تعیین کرده اید یاری کند. لازم است در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر تدارک دیده اید، وجود چنین مهارت هایی را محک زده و این نکته را در نظر بگیرید که آیا این شخص همان وکیلی بوده است که به دنبال او بوده اید یا خیر. در ادامه سعی داریم برخی از مهارت های مهمی که لازم است یک حقوقدان خبره در اختیار داشته باشد را در اختیار شما قرار دهیم.

تخصص بالا در زمینه دعاوی کیفری: دقت داشته باشید که معمولا مسائل حقوقی با گستردگی هایی همراه هستند. همین موضوع باعث می شود تا نتایج مطلوب در دادگاه در گرو استفاده از وکلای متخصص باشد. به هیچ عنوان نباید چنین تصور شود که هر وکیلی می تواند از پس دعاوی پیچیده ای به مانند دعاوی کیفری بر آید. لازم است در ابتدا موضوع پرونده خود را مد نظر قرار داده و سپس با استفاده از این موضوعات به دنبال آن دسته از وکلایی باشید که متخصص موضوعات مورد نظر هستند.

فن بیان قوی و قدرت نفوذ کلام: یکی دیگر از مهارت های لازم برای وکلای کیفری، بهره مندی از فن بیان قوی است. فن بیان وکیل باید به گونه ای باشد که بتواند حضوری موثر در دادگاه داشته باشد و در جلساتی که به منظور دفاع از پرونده در نظر گرفته می شود، با کلامی شیوا مستندات لازم را ارائه داده و از منافع موکل دفاع نماید. دانش حقوقی از اهمیت بالایی برخوردار است. تجربیات یک وکیل نیز در کسب موفقیت موثر است. اما در صورت عدم بهره مندی از فن بیان، دانش وکیل راهی برای جاری شدن نخواهد یافت.

پتانسیل برقراری ارتباط با موکل: ارتباط موثر وکیل کیفری و موکل می تواند باعث ایجاد نوعی از اعتماد بین دو طرف شود. برای این منظور لازم است وکیل تا حدودی با اصول روانشناسی آشنا باشد تا بتواند با موکل ارتباط بگیرد. به طور معمول افراد درگیر با پرونده های کیفری با تنش هایی رو به رو هستند و همین موضوع، برقراری ارتباط را سخت می کند.

بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیفری در اسلامشهر آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید از میان گزینه های موجود بهترین آن ها را برگزینید. در ادامه به بیان سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل کیفری پرداخته و علاوه بر این، مهم ترین مهارت های وکیل را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که مهم ترین نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را با در قسمت دیدگاه با مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سه =

دکمه بازگشت به بالا