خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر ⚖️【سال1403】

بدون در اختیار داشتن دانش حقوقی و تجربیات لازم هرگز نمی توان در دعاوی خانواده امیدی به پیروزی داشت. بسته به اینکه اختلافات پیش آمده مربوط به طلاق، مهریه، نشوز، تمکین، حضانت فرزندان، تقسیم ارث یا موارد دیگر باشد، لازم است برای کسب موفقیت در دادگاه از یک وکیل مجرب و خبره استفاده کرده و ضعف های حقوقی خود را جبران نمایید؛ اما هر یک از وکلای شاغل در اسلامشهر نمی توانند شما را به پیروزی برسانند و برای این کار لازم است به سراغ شاخص ترین آن ها بروید. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر آشنا کنیم. پیشنهاد می دهیم تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر ⚖️【سال1403】

بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر کیست؟

برای کسب موفقیت در محاکم قضایی نیاز به یک وکیل شجاع دارید. او باید حقوق و منافع موکل خود را حتی یک لحظه از نظر خود خارج نکرده و همواره برای دستیابی به موفقیت تلاش کند. برای یافتن چنین وکلایی لازم است در ابتدا معیارهای مناسب برای شناسایی و سنجش وکلا را در نظر گرفته تا با استفاده از آن ها بتوانید وکلای شاخص و مطرح را شناسایی و به خدمت بگیرید. بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر با تحصیلات حقوقی خود مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است.

بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر در تلاش است تا آگاهی خود را از قوانین و مقررات افزایش دهد تا به این شکل بتواند پاسخگوی نیازهای موکل خود باشد. بهترین وکیل اسلامشهر همواره تغییرات قانون را نیز مد نظر قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه داشته و بتواند راهکارهای موثری را برای عبور از مشکلات در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد. بهترین وکیل اسلامشهر که در دعاوی خانواده تخصص دارد، سال های زیادی را در محاکم قضایی مشغول رسیدگی به پرونده های مختلف بوده و در این راه تجربیات ارزشمندی به دست آورده است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی خانواده در اسلامشهر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر سال 1403!

سمیه ابراهیمی

سمیه ابراهیمی بهترین وکیل اسلامشهر

سرکار خانم سمیه ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری یکی از موفق‌ترین وکلای خانم در استان تهران و شهر اسلامشهر است. دارا بودن بیش از 13 سال تجربه کار خانواده و وکالت بیش از هزار پرونده در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری و خانواده ائم از طلاق توافقی طلاق یک طرفه مهریه نفقه و تمکین در رزومه خود ثبت کرده اند و منجر به تسلط خانم ابراهیمی به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌های موکلین را به شدت افزایش داده است.

ایشان صداقت کامل و صراحت نسبت به موکل دارند و اخلاق نیکو، تخصص و تسلط به امور حقوقی و خانواده، اعتماد به نفس، و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از ویژگی‌های بارز خانم ابراهیمی به حساب می‌آیند.

جهت اعطای وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با خانم سمیه ابراهیمی با شماره‌ زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09125274300
آدرس دفتر:
 اسلامشهر، میدان نماز، خیابان صیاد شیرازی، خیابان تعاون (مدافعان سلامت)، رو به روی سازمان اتوبوسرانی، ساختمان سپید، طبقه دوم، واحد نه، دفتر وکالت سمیه ابراهیمی

سعید نقدی

سعید نقدی بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی می باشند. ایشان همچنین به عنوان مدیر حقوقی شرکت پلیکا نوین و کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه نیز فعالیت می کند. آقای نقدی به صورت تخصصی در حوزه دعاوی خانواده در تهران و شهرستان ها فعالیت کرده و پرونده های موفق بسیاری را در کارنامه خود ثبت کرده است. ایشان با سابقه کافی و درخشان در حوزه خانواده، کیفری و ملکی به مراجعین خود مشاوره ارائه می دهند. یکی از مهم ترین افتخارات آقای سعید نقدی گواهینامه دوره حقوق کیفر اقتصادی و پولشویی است.

خدمات آقای نقدی:

  • ارائه مشاوره حقوقی همراه با یک خانم وکیل
  • وکالت پرونده های خانواده: طلاق، طلاق توافقی، رجوع از هبه، توقیف اموال برای مهریه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، رفع توقیف اموال مهریه، ارث و وصیت و غیره
  • وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، فروش مال غیر، فک رهن، مشارکت در ساخت، اراضی ملی و اصل ۴٩ قانون اساسی، قراردادهای تجاری و غیره
  • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال (قتل عمد و غیر عمد، تجاوز به عنف، تفخیذ، لواط، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، آدم ربایی، کلاهبرداری، قاچاق کالا و ارز، جرایم جنسی، جرایم منافی عفت، دادسرای ارشاد، جرایم کلان اقتصادی، اختلاس، تبانی در معاملات دولتی، رشا و ارتشا)

شماره تماس: 09129739424
آدرس دفتر1: تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد 12
آدرس دفتر2: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه مدافعان سلامت 3، ساختمان عمارت مجد، طبقه اول

عباس کوچ نژاد

عباس کوچ نژاد بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر

آقای عباس کوچ نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در جنوب تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه دعاوی خانواده وکالت می پذیرد و همچنین ایشان در حوزه های حقوقی، کیفری، ملکی و … به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد.

آدرس دفتر: سرنوری، بعدازپل عابرپیاده، پاساژ ولیعصر، طبقه سوم

شماره تماس: 09125780446

فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر

خانم فاطمه گودرزی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک ارشد حقوق تجارت بین الملل و دانشجوی دوره فیاتا می باشند. متخصص در پرونده های حقوقی و خانواده بوده و بهترین خدمات را در این حوزه به موکلین خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: سلامشهر میدان نماز خیابان صیاد شیرازی جنب فرمانداری مجتمع بهار طبقه ۲ واحد۴

شماره تماس: 09122889835

احمد احمدی

احمد احمدی

آقای احمد احمدی وکیل پایه یک دادگستری در اسلامشهر، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند و … می باشند. سابقه وکالت بالا در زمینه های مختلف یکی از ویژگی های ایشان است که موجب شده تجارب ارزشمندی را به دست آورده باشند.

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان امام خمینی، بین کوچه ۱۷و۱۹، پلاک ۴۳۹

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۷۷۸۸۵۳

رویا اکبریان

رویا اکبریان

خانم رویا اکبریان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند. ایشان یکی از وکلای زن خبره در پرونده های خانواده، مهریه، مطالبه نفقه و اجرت المثل ایام زوجیت و سایر دعاوی می باشند. مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری توسط ایشان ارائه می شود.

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان باغ فیض، کوچه یکم، پلاک۵۵، طبقه۳، واحد۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۴۷۳۸۰۲

ولی آتش بیک فرد

ولی آتش بیک فرد

آقای ولی آتش بیک فرد یکی از وکلای پایه یک دادگستری در اسلامشهر می باشند. وکالت در انواع پرونده های خانواده، مهریه، نفقه و … توسط ایشان انجام می شود. سابقه موفق در پرونده های پذیرفته شده توسط ایشان موجب افزایش درصد موفقیت شده است.

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان صیادشیرازی، جنب دادگستری، طبقه اول واحد راست

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۱۶۶۸۶۳

مریم آذرنی

مریم آذرنی

خانم مریم آذرنی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و متخصص در پرونده های خانواده می باشند. سابقه وکالت بالا و موفق از سوابق ایشان می باشد. مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: اسلامشهر، شهرک قائمه، کوچه ۱۷، پلاک ۱۱۹، طبقه ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۹۷۸۷۶۲


رازهایی درباره دستمزد وکیل خانواده در اسلامشهر

اشاره داشتیم که استخدام بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر می تواند روند رسیدگی به پرونده را تسریع بخشیده و شما را چندین قدم به موفقیت نزدیک تر کند. با این حال لازم است در ازای دریافت خدمات حقوقی از سوی وکیل، مبلغی را به او پرداخت کنید که در اصطلاحات حقوقی آن را حق الوکاله می نامند؛ اما باید اشاره داشته باشیم که افراد دخیل در یک پرونده غالبا اطلاعات کمی در خصوص حق الوکاله و نحوه پرداخت آن دارند. از این رو در ادامه به بیان رازهایی در این خصوص می پردازیم.

حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می گردد: هر ساله آیین نامه ای برای تعیین حق الوکاله از سوی محاکم قضاییی در اختیار وکلا قرار می گیرد تا میزان و نحوه پرداخت حق الوکاله را بر اساس آن تعیین کنند؛ اما باید اشاره داشته باشیم که وکالت از جمله مشاغل آزاد به شمار می آید و همین موضوع سبب می شود تا دست بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر برای تعیین دستمزد باز باشد. لازم است در جلسه با وکیل، در خصوص حق الوکاله و زمان پرداخت آن با وکیل توافقات لازم را انجام دهید.

عوامل مختلفی در میزان حق الوکاله موثر است: در ابتدا لازم است فرد در جلسه ای با وکیل در خصوص پرونده تبادل نظر کرده و نظر او را نیز جویا شود. در این جلسات وکیل خانواده خوب در اسلامشهر پرونده را از جنبه های مختلف مورد سنجش قرار می دهد. پیچیدگی پرونده، زمان بر بودن پرونده، شهری که دفتر وکیل در آن واقع شده و نیز سابقه وکیل از جمله مهم ترین عواملی است که باعث می شود وکیل مبالغ بیشتری را برای عهده دار شدن پرونده از موکل خود درخواست نماید.

می توان حق الوکاله را قسط بندی کرد: یکی دیگر از حقایقی که لازم است در خصوص حق الوکذاله بدانید، این است که می توانید زمان و نحوه پرداخت را به صورت توافقی با وکیل تعیین نمایید. برای این کار لازم است شرایط خود را برای وکیل شرح داده و رضایت او را جلب نمایید؛ اما باید دقت داشته باشید که به طور معمول دستمزد وکیل در دعاوی خانواده در دو یا سه قسط در اختیار وکیل قرار می گیرد. مبالغ پرداختی در هر قسط نیز با توافق وکیل و موکل تعیین می شود و در قرارداد به طور دقیق ذکر می گردد.

رازهایی درباره دستمزد وکیل خانواده در اسلامشهر

لزوم توجه به سابقه و تخصص وکیل خانواده در اسلامشهر

در بالا نیز به این نکته اشاره داشتیم که باید معیارهایی را در اختیار داشت تا با استفاده از آن ها بتوان مهارت وکلای مختلف را مورد سنجش قرار داد. آگاهی از این معیارها می تواند عامل موثری در اولویت بندی بین وکلا به شمار آید؛ اما این معیارها کدام است و وکیل لازم است چه ویژگی هایی داشته باشد؟ به طور قطع می توان گفت که تخصص و سابقه وکیل دو عامل مهم در سنجش میزان توانایی های وی به شمار می آید و در زمان انتخاب باید به این دو معیار توجه ویژه ای داشت.

برای رسیدگی به پرونده می بایست به سراغ آن دسته از وکلا بروید که در مقایسه با سایرین از سابقه بیشتری در رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی خانواده برخوردار هستند. در واقع با توجه به سابقه وکیل می توان تا حد زیادی به تجربیات او پی برد. بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر سال های زیادی از عمر خود را در محاکم قضایی مشغول رسیدگی به پرونده های مختلف و ارائه خدمات حقوقی بوده است. در تمامی این سال ها تجربیات و سابقه درخشانی برای وکیل به جای مانده است.

تجربه وکیل باعث می شود تا در مواقع حساس بتواند موثر ترین تصمیمات را اتخاذ نماید. وکیل اسلامشهر با پیچ و خم های مسیر آشنا می شود و می تواند راه مطلوب را به موکل نشان دهد. او در مقایسه با سایر رقبای خود با سهولت بیشتری می تواند پرونده را به نتیجه برساند و رضایت موکل خود را جلب نماید. علاوه بر این وکیلی که دارای سابقه ای درخشان است، می تواند به واسطه تجربه خود، از راه های گوناگون ادله، مدارک، شواهد و مستنداتی را به دست آورد که نتیجه ای مستقیم بر رای دادگاه خواهد داشت.

در خصوص تخصص وکلای خانواده باید اشاره داشته باشیم که هر وکیلی در مقطعی از عمر کاری خود با این واقعیت رو به رو خواهد شد که در برخی از دعاوی خاص بازدهی بیشتری دارد و همین موضوع نیز باعث می شود تا تمایل وکیل نیز به قبول پرونده در زمینه تخصصی خود باشد. لازم است در ابتدا موضوع پرونده را در نظر گرفته و سپس با توجه به آن به سراغ وکلای متخصص بروید. در لیست بالا که در آن به معرفی وکلا پرداخته ایم لازم است پیش از هر گونه انتخاب، تخصص وکلا را مورد مطالعه قرار دهید.

لزوم توجه به سابقه و تخصص وکیل خانواده در اسلامشهر

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در ابتدا تلاش کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر آشنا کنیم تا در کمترین زمان بتوانید به بهترین وکلا دست پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم تا رازهایی درباره دستمزد وکلا افشا کنیم و اطلاعات شما را در این خصوص افزایش دهیم. در انتهای مطلب نیز لزوم توجه به تخصص و سابقه وکیل را گوشزد نمودیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا