خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر ⚖️【سال1403】

اگر چه زن پس از نکاح می تواند میزان مهریه ای را که برای او تعیین شده است را از شوهر مطالبه کند، اما دریافت مهریه و انجام روند قانونی آن به طور معمول در دعاوی طلاق است که مطرح می شود. مهریه را می توان مهم ترین حق مالی زن به شمار آورد. در واقع مرد طبق شرع و قانون ملزم است در زمان نکاح به زن تعهدی در خصوص مهریه دهد و به محض مطالبه زن آن را ادا نماید. بالا بودن میزان مهریه به خصوص در سال های اخیر باعث بروز اختلافاتی میان زوجین شده است و از این رو، دعاوی پیچیده ای را در محاکم قضایی به وجود آورده است. با استخدام یک وکیل کاربلد است که می توانید از حق خود در دعاوی مربوط به مهریه دفاع کنید. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در بابلسر

بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر کیست؟

به طور کلی می توان مهریه را در دو دسته عند المطالبه و عند الاستطاعه دسته بندی کرد. هر یک از انواع مهریه دارای قوانین خاص به خود است و برای مطالبه آن ها لازم است شرایط و ضوابطی را رعایت کنید. باید دقت داشته باشید که در مهریه عند الاستطاعه شرط توانایی مالی مرد برای دریافت مهریه از سوی زن وجود دارد؛ اما در مهریه عند المطالبه مرد موظف است به محض درخواست زن، مهریه مورد نظر را در اختیار او قرار دهد و در صورتی که توانایی مالی نداشته باشد می تواند با درخواست اعسار آن را تقسیط کند.

برترین وکیل مهریه در اسلامشهر سعی دارد با استفاده از دانش حقوقی و تجربیاتی که در طی سال های متمادی به دست آورده، شرایط مطالبه را ساده تر کرده و دسترسی به حقوق قانونی تان را تسهیل نماید. وکیل مهریه خوب در اسلامشهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری آماده است تا با تنظیم دادخواست اعسار و ارسال آن به محاکم قضایی، موقعیتی را فراهم کند که مرد مهریه را در چند قسط به زن پرداخت نماید. به طور کلی، بهترین وکیل اسلامشهر به عنوان نماینده قانونی موکل در تلاش است تا از منافع وی در دادگاه دفاع کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر سال 1403!

فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر

خانم فاطمه گودرزی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک ارشد حقوق تجارت بین الملل و دانشجوی دوره فیاتا می باشند. متخصص در پرونده های حقوقی و خانواده بوده و بهترین خدمات را در این حوزه به موکلین خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: سلامشهر میدان نماز خیابان صیاد شیرازی جنب فرمانداری مجتمع بهار طبقه ۲ واحد۴

شماره تماس: 09122889835

اصغر احسانی

اصغر احسانی

جناب آقای اصغر احسانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در اسلامشهر به صورت تخصصی در امور خانواده وکالت می پذیرد. ایشان چندین پرونده موفق و پیچیده در زمینه مهریه، نفقه، حضانت فرزند و … در سابقه وکالت خود جای داده اند. ایشان با بیش از15 سال سابقه وکالت در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به افراد مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تهران، اسلام شهر، خیابان باغ فیض، کوچه شهید حسین پور، پلاک۷۳ ،طبقه همکف

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۰۵۲۱۲۷

ندا بختیاری خویگانی

ندا بختیاری خویگانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری اسلامشهر

خانم ندا بختیاری خویگانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار بانو در سطح اسلامشهر می باشد که پرونده های متعددی در زمینه دعاوی خانواده اعم از مهریه، نفقه، اجرت امثل و .. به موفقیت رسانده است و همچنین به افراد در زمینه های حقوقی، کیفری، ملکی و خانوده مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های دادگاهی آگاه می سازد.

آدرس دفتر: میدان نماز، خیابان صیاد شیرازی، تعاون سوم، عمارت مجد، طبقه۳، واحد۲۳۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۹۴۴۶۲۴

رویا اکبریان

رویا اکبریان وکیل و مشاور پایه یک دادگستری اسلامشهر

خانم رویا اکبریان وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در اسلامشهر به صورت تخصصی وکالت می پذیرد. ایشان وکیلی توانا و متبحر در زمینه های حقوقی ،کیفری ،خانواده و ملکی هستند و پرونده های موفق متعددی در زمینه دعاوی خانواده دارند. همچنین ایشان در امور دعوی مهریه به صورت حرفه ای به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان باغ فیض، کوچه یکم، پلاک ۵۵، طبقه۳، واحد۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۴۷۳۸۰۲

فاطمه بختیاری

فاطمه بختیاری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری اسلامشهر

خانم فاطمه بختیاری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری اسلامشهر به صورت حرفه ای در زمینه های کیفری، ملکی، خانواده و حقوقی به افراد مشاوره ارائه می دهد. ایشان یکی از وکلا نام دار در زمینه دعاوی خانواده اعم از مهریه، طلاق توافقی، نفقه و … هستند و مراجعین با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، اسلامشهر، میدان نماز، خیابان تعاون، کوچه تعاون دوم، ساختمان خورشید، طبقه۲، واحد۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۲۴۵۶۰۳

رضا اجل افشار

رضا اجل افشار وکیل و مشاور پایه یک دادگستری اسلامشهر

آقای رضا اجل افشار وکیل خبره و توانا و مشاور پایه یک دادگستری اسلامشهر وکیلی حرفه ای در حوزه دعاوی خانواده هستند و برای بهبود رونده پرونده نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد و همچنین در زمینه های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده به افراد مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: اسلام شهر، خیابان امام رضا، کوچه شرافت ۱۳، پلاک ۳۸، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۰۰۹۰۱۲

عباس مرادی

عباس مرادی بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر

آقای عباس مرادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از وکلای صاحب نظر در حوزه وکالت می باشد. سال های متعددی است که به شغل وکالت مشغول اند و تجارب بسیاری در زمینه دعاوی خانواده اعم از مهریه، نفقه، حضانت و … ونده دارند. ایشان موفقیت های پی در پی در حوزه های مختلفی کسب کرده است به همین سبب یکی از وکلا شناخته شده در بین مردم می باشد.

آدرس دفتر: اسلامشهر، شهرک مهدیه، جنب مجتمع گلستان، پلاک 625

شماره تماس: 09123030741


رازهایی درباره حق الوکاله وکیل مهریه اسلامشهر

می توان حق الوکاله وکیل مهریه را به صورت توافقی تعیین نمود: یکی از مهم ترین حقایقی که لازم است در تعیین دستمزد بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر به آن توجه داشته باشید این است که همواره می توانید از راه تبادل نظر و توافق با وکیل دستمزد او را تعیین نمایید. منظور از تعیین توافقی حق الوکاله این است که وکیل در ابتدا به بررسی پرونده از جنبه های گوناگون می پردازد و در نهایت نظر خود را در خصوص دستمزد اعلام می دارد. در این صورت موکل نیز می تواند این میزان را به رقم مورد نظرش نزدیک کند.

حق الوکاله وکلای با سابقه بیشتر است: هرگز نباید چنین تصور کنید که وکلای با سابقه دستمزدی مساوی با وکلای تازه کار را از شما مطالبه می کنند. در صورتی که با دعاوی مربوط به مهریه دست و پنجه نرم می کنید باید به این موضوع آگاه باشید که با مراجعه به بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر که از سابقه درخشانی برخوردار است می توانید شانس کسب موفقیت را به میزان قابل توجهی افزایش دهید؛ اما در عوض لازم است در ازای دریافت خدمات حقوقی از وی دستمزد بیشتری را به او بپردازید.

توانایی وکلا را با میزان دستمزدهایشان مقایسه نکنید: در ابتدا لازم است وکلای مورد نظرتان را انتخاب کرده و در میان آن ها اولویت بندی کنید. با مراجعه به دفتر وکلا و کسب اطلاع در خصوص جنبه های مختلف پرونده می توانید نظر وکلا در خصوص حق الوکاله را جویا شوید. در این بین ممکن است برخی وکلا دستمزدهای مقرون به صرفه ای را درخواست کرده و برخی دیگر نظر متفاوتی داشته باشند. ممکن است برخی وکلای تازه کار نیز از شما رقم بالایی بخواهند که این هرگز به معنای توانایی بیشتر آن ها نیست.

می توانید حق الوکاله را قسطی کنید: یکی دیگر از موضوعاتی که لازم است به آن اشاره نماییم این است که در صورت بالا بودن میزان حق الوکاله و بد بودن شرایط اقتصادی موکل، می توانید آن را در چند قسط به وکیل مهریه پرداخت کنید. به طور معمول دستمزد وکیل را در دو یا سه قسط در اختیار او قرار می دهند. البته لازم است در این باره با وکیل توافق کنید.

بهترین وکیل مهریه در بابلسر

اقداماتی که لازم است پس از انتخاب وکیل مهریه اسلامشهر انجام دهید!

برقراری جلسه ای برای ملاقات حضوری: در ابتدا لازم است تلاش و تحقیقات خود را به کار بگیرید تا در نهایت بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر را انتخاب کنید. پس از آن لازم است برای ملاقات حضوری با دفتر و یا موسسه حقوقی وکیل تماس گرفته و از او زمانی را برای ملاقات حضوری بخواهید. در این جلسات لازم است با رعایت اصول حرفه ای مهم ترین خواسته های خود را مطرح کرده و در خصوص پرونده به تبادل نظر بپردازید تا در نهایت همکاری موثری میان شما و وکیل شکل بگیرد.

در خصوص پرونده با وکیل مهریه صحبت کنید: لازم است اطلاعات مفیدی را در خصوص دعاوی مهریه در اختیار وکیل خود قرار دهید. به طور معمول اطلاعاتی در نزد موکل وجود دارد که می تواند وکیل را در یافتن بهترین راهکار برای عبور از مشکلات یاری دهد. وکیل نیز لازم است پرونده مهریه را مورد ارزیابی قرار دهد تا با چند و چون آن آشنا شود تا در نهایت تمایل یا عدم تمایل خود را برای ادامه همکاری با موکل در میان بگذارد. رازداری با وکیل در خصوص دعاوی مطرح شده به ضرر خود موکل است.

ارائه مدارک و مستندات به وکیل مهریه: ممکن است مدارک و مستنداتی وجود داشته باشد که به وکیل در تعیین و تکلیف دعاوی مطرح شده و عبور از مشکلات پیش آمده کمک کند. لازم است موکل این مدارک را در اختیار بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر قرار دهد. وجود این مدارک و بررسی آن ها از سوی وکیل می تواند باعث شود تا وکیل شناخت کامل تری را از پرونده به دست آورد. دقت داشته باشید که هر چه میزان شناخت وکیل از پرونده افزایش پیدا کند، او می تواند اقدامات دقیق تری را در دادگاه به انجام برساند.

با وکیل مهریه قرارداد امضا کنید: امضای قرارداد می تواند یک رفتار حرفه ای از سوی دو طرف باشد و از بروز اختلافات احتمالی جلوگیری کند. البته لازم است پیش از هر گونه انعقاد قرارداد در خصوص تمامی مسائل مربوط به پرونده با وکیل به توافق برسید. می بایست میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن را مشخص کنید و تمامی تعهدات وکیل را به طور دقیق در متن قرارداد ذکر نمایید.

بهترین وکیل مهریه در بابلسر

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل مهریه در اسلامشهر آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مد نظرتان را به خدمت بگیرید. در ابتدا رازهایی را در خصوص دستمزد وکلای مهریه برای شما بازگو نمودیم و پس از آن نیز به سراغ مجموعه اقداماتی رفتیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل مورد نظر الزامی است. اکنون از شما درخواست می کنیم که تجربیات خود را با مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

دکمه بازگشت به بالا