طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر ⚖️【سال1403】

باید همواره به این موضوع دقت داشته باشید که دعاوی طلاق با پیچیدگی هایی همراه است. کسب آگاهی از تمامی قوانین حاکم بر طلاق از عموم جامعه ساخته نیست و همین موضوع باعث می شود تا استفاده از یک وکیل مجرب و خبره الزامی به نظر برسد. در هیچ حالتی نمی توانید خود را از به خدمت گرفتن وکیل بی نیاز ببینید. حتی زمانی که تصور می کنید که قانون حق را به شما داده است و راه ساده ای برای رسیدن به پیروزی در پیش دارید؛ اما یافتن یک وکیل متخصص در دعاوی طلاق همواره کار دشواری به نظر می رسد. بنا به همین موضوع سعی داریم در این مقاله شما را با بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر آشنا کنیم. تقاضا می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر

بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر کیست؟

تعدد وکلا در سطح اسلامشهر باعث شده است تا افراد در انتخاب وکیل با مشکلاتی رو به رو باشند. می دانیم که استخدام بهترین وکیل اسلامشهر نتیجه ای مستقیم در کسب پیروزی در دادگاه دارد و اگر یک وکیل از توانایی و مهارت لازم برای رسیدگی به پرونده های مربوط به طلاق برخوردار نباشد، دستیابی به اهداف تعیین شده دور از دسترس به نظر می رسد. برای یافتن وکلای شاخص و مطرح لازم است در ابتدا معیارهایی را در اختیار گرفته و با استفاده موثر از آن ها مهارت وکلای موجود را مورد بررسی قرار دهید.

بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است. بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر سال های زیادی را صرف علم آموزی و کسب تجربیات لازم در محاکم قضایی کرده است و به این سبب است که تجربیات ارزشمندی را در اختیار گرفته است. تجربیات بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر به او در کسب نتایج مطلوب در دادگاه کمک خواهد کرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی طلاق در اسلامشهر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر سال 1403!

سمیه ابراهیمی

سمیه ابراهیمی بهترین وکیل اسلامشهر

سرکار خانم سمیه ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری یکی از موفق‌ترین وکلای خانم در استان تهران و شهر اسلامشهر است. دارا بودن بیش از 13 سال تجربه کار خانواده و وکالت بیش از هزار پرونده در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری و خانواده ائم از طلاق توافقی طلاق یک طرفه مهریه نفقه و تمکین در رزومه خود ثبت کرده اند و منجر به تسلط خانم ابراهیمی به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌های موکلین را به شدت افزایش داده است.

ایشان صداقت کامل و صراحت نسبت به موکل دارند و اخلاق نیکو، تخصص و تسلط به امور حقوقی و خانواده، اعتماد به نفس، و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از ویژگی‌های بارز خانم ابراهیمی به حساب می‌آیند.

جهت اعطای وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با خانم سمیه ابراهیمی با شماره‌ زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09125274300
آدرس دفتر:
 اسلامشهر، میدان نماز، خیابان صیاد شیرازی، خیابان تعاون (مدافعان سلامت)، رو به روی سازمان اتوبوسرانی، ساختمان سپید، طبقه دوم، واحد نه، دفتر وکالت سمیه ابراهیمی

فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی بهترین وکیل طلاق  در اسلامشهر

خانم فاطمه گودرزی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک ارشد حقوق تجارت بین الملل و دانشجوی دوره فیاتا می باشند. متخصص در پرونده های حقوقی و خانواده بوده و بهترین خدمات را در این حوزه به موکلین خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: سلامشهر میدان نماز خیابان صیاد شیرازی جنب فرمانداری مجتمع بهار طبقه ۲ واحد۴

شماره تماس: 09122889835

علی پرنلو

علی پرنلو

آقای علی پرنلو وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در اسلامشهر وکیلی توانا در حوزه دعوی خانواده می باشد.ایشان در زمینه های طلاق یکطرفه، طلاق توافقی، مهریه، نفقه و … پرونده های موفق متعددی در سابقه کاری خود جای داده اند. می توان جهت مشاوره با تعیین وقت قبلی و به صورت حضوری از ایشان مشاوره گرفت.

آدرس دفتر: باغ فیض، بین کوچه۹و۱۱، مجتمع اداری و تجاری فرهادی، طبقه ۱، واحد۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۴۹۸۹۵۶

مریم نطاق دماوندی

مریم نطاق دماوندی

خانم مریم نطاق دماوندی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در اسلامشهر وکالت می کند. ایشان در حوزه خانواده اعم از نفقه، حجت المثل، مهریه، طلاق توافقی و… پرونده های پیچیده ای را با موفقیت پشت سر گذاشته اند و بیش از 9 سال سابقه وکالت در تمامی حوزه های دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی دارند.

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان امام خمینی، خیابان شهدا، پلاک ۱۷۰

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۲۸۲۷۱۷

سیدمهدی بنی طبا جشوقانی

سیدمهدی بنی طبا جشوقانی

جناب آقای سیدمهدی بنی طبا جشوقانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در اسلامشهر با بیش از 8 سال سابقه وکالت در تمامی حوزه ها علل الخصوص زمینه دعوی خانواده فعالیت های متعدیی دارند و پرونده های مهم و پیچیده را با دانش حقوقی و فن بیان شیوا به موفقیت می رساند و همچنین برای مشاوره از ایشان می توان به صورت حضوری به دفتر وی مراجعه کرد.

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان امام رضا، خیابان امام باقر، کوچه ۵ شهیدجعفری، پلاک ۹

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۷۱۷۷۹۴

سمیه بهرامی

سمیه بهرامی

خانم سمیه بهرامی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 6 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی دارد. ایشان پرونده های پیچیده ای در زمینه طلاق را به آسانی با دانش حقوقی و با توجه به قوانین وکالت به سمت موفقیت سوق داده است. همچنین ایشان در خصوص پرونده های مختلف به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان ایت اله کاشانی، نبش کوچه ۱۷، پلاک۳۰۷ ، طبقه۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۳۴۳۹۰۳

زهرا آقا محمدی

زهرا آقا محمدی

خانم زهرا آقا محمدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در اسلامشهر به صورت تخصصی پرونده دعاوی خانواده را به عهده می گیرد و با تبحر و تخصص لازمه آن را به موفقیت می رساند و به مراجعین با توجه به مشکل پرونده مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان امام محمد باقر(ع) ، کوچه ۲۳شهید جواد هاشمی، پلاک ۴۶، طبقه۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۴۰۸۲۲۶


سه تصور غلط درباره دستمزد وکیل طلاق اسلامشهر

پیش از هر گونه اقدام برای استخدام بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر لازم است به مسئله دستمزد او نیز توجه داشته باشید. باید اشاره داشته باشیم که عموم جامعه سواد حقوقی لازم را در اختیار ندارد و همین موضوع باعث می شود تا به خدمت گرفتن یک وکیل بیش از هر زمان دیگری الزامی به نظر برسد؛ اما باید دقت داشته باشیم که همواره به دلیل ضعف حقوقی، برخی از تصورات غلط در بین افراد درگیر در پرونده درباره دستمزد وکلا وجود دارد. در ادامه به بررسی و ارزیابی برخی از آن ها خواهیم پرداخت.

موکل نیز در تعیین دستمزد نقش آفرینی دارد: باید اشاره داشتیم باشیم که در کشور ما، وکالت شغلی آزاد به شمار می آید. معنای این مسئله چنین است که وکیل طلاق خوب در اسلامشهر می تواند مبلغ مورد نظر خود را به عنوان حق الوکاله درخواست نماید؛ اما باید توجه داشته باشید که توافقی بودن حق الوکاله به این معنا است که موکل نیز در میزان و نحوه پرداخت آن نقش آفرین است. در ابتدا وکیل با استفاده از عوامل مختلف مبلغ را اعلام می دارد و سپس موکل می تواند با صحبت از میزان آن بکاهد.

می توانید حق الوکاله را قسط بندی کنید: یکی از تصورات غلط در خصوص دستمزد وکلا این است که عموم جامعه تصور می کنند که لازم است در همان ابتدا کل مبلغ تعیین شده به عنوان هزینه وکیل را یکجا پرداخت نمایند. در بخش قبل اعلام کردیم که نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به توافق بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر و موکل بستگی دارد. از این رو، شخص درگیر در پرونده های مربوط به دعاوی طلاق می تواند شرایط خود را برای وکیل ذکر نموده و هزینه های درخواستی را قسط بندی کند.

صرف پرداخت دستمزد به وکیل کافی نیست: بسیاری بر این عقیده غلط اصرار دارند که وظیفه آن ها در خصوص یک پرونده، تنها پرداخت به موقع حق الوکاله است. این در حالی است که باید در نظر داشته باشید که در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده های طلاق باید حضوری پر رنگ داشته باشید. لازم است در تمامی مراحل، وکیل ارتباط موثری با موکل خود برقرار کند. چرا که تنها در این حالت است که می توان به کسب موفقیت امید داشت و راه را برای رسیدن به تعاملی سازنده هموار نمود.

بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل طلاق در اسلامشهر

دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر می تواند شما را چندین قدم به موفقیت نزدیک تر کند. همواره باید در انتخاب وکیل برای کسب مشاوره حقوقی وسواس داشته باشید. چرا که این موضوع می تواند در روند رسیدگی به پرونده موثر باشد. برای این کار لازم است در ابتدا معیارهایی را در نظر داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید مهارت و توانمندی وکیل مورد نظر را مورد آزمایش قرار دهید تا در نهایت مشخص شود که از میان انبوه وکلا، کدام یک برای عهده دار شدن پرونده مناسب تر است.

عده ای از همان ابتدای جدی شدن مسئله طلاق ترجیح می دهند وکالت پرونده های را به یک وکیل بسپارند و زمان رسیدن به نتیجه مطلوب در دادگاه او همراه باشند. این افراد در طول مسیر رسیدگی به پرونده، ارتباط خود را با وکیل حفظ کرده و جهت رسیدن به موفقیت تلاش می کنند؛ اما عده ای دیگر بنا به دلایلی که در ادامه ذکر خواهیم کرد، تلاش می کنند مشاوره حقوقی دریافت کرده و پس از جبران ضعف های حقوقی، به شخصه رسیدگی به پرونده و دفاع از حقوق قانونی خود را برعهده بگیرند.

دریافت مشاوره حقوقی دانش شما را در خصوص پرونده افزایش خواهد داد. با این کار متوجه خواهید شد که کدام مسیر شما را در زمان کمتری به مقصود می رساند. زمانی که با حقوق قانونی خود آشنا باشید می تواند به سادگی از آن ها محافظت کرده و اجازه ندهید طرف مقابل اقدامی برای پایمال کردن آن ها انجام دهد. مشاوره حقوقی در مقایسه با استخدام وکیل از هزینه های کمتری برخوردار است و بنابراین این روش همکاری با وکیل می تواند بسیار مقرون به صرفه و موثر به نظر برسد.

شما می توانید بسته به شرایطی که در اختیار دارید، روش های حضوری، تلفنی و آنلاین را برای دریافت مشاوره حقوقی در خصوص طلاق استفاده کنید. اینکه کدام یک از روش های ذکر شده می تواند برای شما موثر تر باشد تا حد زیادی به شرایط شما باز می گردد. در مشاوره حقوقی حضوری امکان بررسی پرونده وجود دارد، بنابراین نتایج آن دقیق تر است؛ اما در مقابل هزینه های مربوط به مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی به مراتب کمتر از شیوه حضوری است. تصمیم در این خصوص به نظر شما باز می گردد.

بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی داریم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل طلاق در اسلامشهر آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مطلوب خود را انتخاب کنید. در ادامه تلاش کردیم سه تصور غلط در خصوص دستمزد وکلای متخصص در دعاوی طلاق را مورد بررسی قرار دهیم و در انتهای مطلب نیز اهمیت مشاوره حقوقی را گوشزد کردیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه ای در این خصوص دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا