ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر ⚖️【سال1403】

در بسیاری از مواقع اختلافات بر سر معامله ملک یا تصرف بر آن ایجاد می شود. حال ممکن است این ملک مسکونی، تجاری، زمین کشاورزی و یا هر نوع ملک دیگری باشد. دقت داشته باشید که دعاوی ملکی مطرح شده در محاکم قضایی همواره با پیچیدگی هایی همراه است که وجود همین پیچیدگی ها باعث می شود تا رسیدگی و حل و فصل چنین پرونده هایی دشوار به نظر برسد. بدون آگاهی از قوانین و مقررات و کسب تجربیات لازم در این زمینه نمی توان اقدام مثبتی انجام داد و کاری از پیش برد؛ بنابراین نیاز به استخدام یک وکیل کاردان و خبره بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه مطلوب خود را به خدمت بگیرید. دعوت می کنیم تا انتها همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر

بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر کیست؟

هر چقدر هم که از نظر قانونی حق با ما باشد، نمی توانیم خود را در دادگاه از پیش برنده تصور کنیم. چنین تصور غلطی می تواند اولین گام برای شکست در یک پرونده ملکی باشد. دانش حقوقی فرد به هر اندازه ای هم که باشد، راه سختی برای کسب موفقیت در دادگاه دارد. چرا که در محاکم قضایی تجربه و اشنایی با روال قانونی رسیدگی به پرونده است که حرف اول را می زند و به طور معمول افراد عادی از چنین مهارت هایی بی بهره هستند و وجود یک وکیل می تواند در چنین شرایطی راهگشا باشد.

بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. بهترین وکیل اسلامشهر همواره در تلاش است تا آگاهی خود را نسبت به قوانین مربوط به دعاوی ملکی افزایش دهد. او تغییرات قانون را مورد مطالعه قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه داشته و پاسخگوی نیازهای روز موکلان باشد. بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر تجربیات گران بهایی را در طی سال ها فعالیت به دست آورده و آن ها را برای حل مشکلات پیش آمده به کار می بندد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی ملکی در اسلامشهر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر سال 1403!

سمیه ابراهیمی

سمیه ابراهیمی بهترین وکیل اسلامشهر

سرکار خانم سمیه ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری یکی از موفق‌ترین وکلای خانم در استان تهران و شهر اسلامشهر است. دارا بودن بیش از 13 سال تجربه کار خانواده و وکالت بیش از هزار پرونده در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری و خانواده ائم از طلاق توافقی طلاق یک طرفه مهریه نفقه و تمکین در رزومه خود ثبت کرده اند و منجر به تسلط خانم ابراهیمی به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌های موکلین را به شدت افزایش داده است.

ایشان صداقت کامل و صراحت نسبت به موکل دارند و اخلاق نیکو، تخصص و تسلط به امور حقوقی و خانواده، اعتماد به نفس، و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از ویژگی‌های بارز خانم ابراهیمی به حساب می‌آیند.

جهت اعطای وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با خانم سمیه ابراهیمی با شماره‌ زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09125274300
آدرس دفتر:
 اسلامشهر، میدان نماز، خیابان صیاد شیرازی، خیابان تعاون(مدافعان سلامت)، رو به روی سازمان اتوبوسرانی، ساختمان سپید، طبقه دوم، واحد نه، دفتر وکالت سمیه ابراهیمی

سعید نقدی

سعید نقدی بهترین ویکل ملکی در اسلامشهر

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری، دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی، مدیر حقوقی شرکت پولیکا نوین، کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه می باشند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری و ملکی در تهران و شهرستان ها فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی در این زمینه دارند. آقای نقدی با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین و موکلین خود مشاوره ارائه می دهند. از افتخارات وی میتوان به گواهینامه دوره پولشویی اشاره کرد.

ایشان در وکالت دعاوی زیر تخصص دارند:

  • انواع دعاوی ملکی
  • پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و …
  • پرونده های کیفری از جمله قتل، تجاوز به عنف ، رابطه نامشروع ، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و …

شماره تماس: 09129739424
آدرس دفتر1: تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد 12
آدرس دفتر2: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه مدافعان سلامت 3، ساختمان عمارت مجد، طبقه اول

هاشم وفائی

هاشم وفائیوکیل پایه یک دادگستری ملکی اسلامشهر

آقای هاشم وفائی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در اسلامشهر یکی از وکلای نام دار با بیش از 16 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشد. او در زمینه دعوی ملکی اعم از خلع ید، تنظیم سند رسمی، فک رهن و … پرونده های مهم و پیچیده ای را به موفقیت رسانده. او با هوش و ذکاوت حقوقی قبل در کمترین زمان ممکن و با رعایت قوانین وکالت پرونده موکلینش را ب موفقیت می رساند. به صورت حضوری می توان از تجارب ایشان در تمامی زمینه ها بهرمند شد.

آدرس دفتر: اسلامشهر، میدان نماز، جنب پمپ بنزین، ساختمان ایران زمین، طبقه۱، واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۸۹۱۱۹۷

رضا نایبی

رضا نایبی حمیدرضا وکیل پایه یک دادگستری ملکی اسلامشهر

آقای رضا نایبی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در اسلامشهر فعالیت دارد. ایشان در حوزه دعاوی ملکی اعم از درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، درخواست مطالبه سرقفلی (گرفتن حق کسب و پیشه) و … پرونده های مهم و پیچیده ای را با موفقیت پشت سر گذاشته است. او در تمامی حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین با توجه به دانش حقوقی مکفی مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: باغ فیض، بین کوچه ۹ و ۱۱، مجتمع اداری تجاری فرهاد، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۹۸۴۷۶۳

سارا وثوقی ملائی

سارا وثوقی ملائی وکیل پایه یک دادگستری ملکی اسلامشهر

خانم سارا وثوقی ملائی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در اسلامشهر بیش از 10 سال سابقه وکالت دارد. ایشان یکی از وکلا نام دار در حوزه دعاوی ملکی است. از ویژگی های فردی ایشان می توان به وقت شناسی او اشاره کرد. وی در پرونده هایی همچون ابطال معامله صوری به ‌قصد فرار از دین، فروش ملک مشاع و … موفقیت های متعددی را کسب کرده است. وی به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی آماده ارائه مشاوره می باشد.

آدرس دفتر: اسلام شهر، خیابان تعاون، کوچه تعاون سوم، ساختمان عمارت مجد، طبقه۲، واحد۱۲۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۲۵۷۷۹۳

حمیدرضا ولایتی باغداری

حمیدرضا ولایتی باغداری وکیل پایه یک دادگستری ملکی اسلامشهر

اقای حمیدرضا ولایتی باغداری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در اسلامشهر مشغول وکالت در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی است. ایشان وکیلی توانا در زمینه دعوی ملکی می باشد چرا که پرونده های شاخص و مهمی را در این باره در مدت زمانی چشم گیر با موفقیت پشت سر گذاشته است. در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده می توان از ایشان به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: خیابان صیاد شیرازی، مجتمع بهار، کوچه دوم، بلوکB۲،واحد ۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۸۷۵۴۳۷


تصورات غلط درباره دستمزد وکیل ملکی اسلامشهر

در صورتی می توانیم به کسب موفقیت در دادگاه نزدیک شویم که دانش حقوقی و تجربیات لازم در خصوص دعاوی ملکی را به دست آورده باشیم. می دانیم که برای این منظور نیازمند استخدام بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر هستیم تا با قبول وکالت یا ارائه مشاوره حقوقی مطلوب ترین راهکار را در اختیارمان قرار دهد. به میزان دستمزدی که لازم است به وکیل در ازای ارائه خدمات حقوقی پرداخت شود، در اصطلاح حق الوکاله می گویند که در ادامه به برخی از مهم ترین تصورات غلط در این خصوص می پردازیم.

میزان دستمزد معیار مناسبی برای سنجش توانایی های وکیل نیست: همواره باید به این موضوع توجه داشته باشید که نباید مهارت وکیل ملکی خوب در اسلامشهر را با میزان حق الوکاله او مقایسه کنید. چرا که ممکن است برخی از وکلا در ازای قبول پرونده های ملکی مبالغ هنگفتی را درخواست نموده، اما وکیلی کهنه کار و با تجربه حاضر شود همان پرونده خاص را در ازای قبول دستمزدی معقولانه تر به سرانجام رسانده و راه را برای دستیابی به موفقیت های احتمالی هموار و میسر کند.

وکلا دستمزدی یکسان دریافت نمی کنند: متاسفانه تصور غلطی که در جامعه نهادینه شده است این می باشد که مردم گمان می کنند که دستمزد وکلا برای در اختیار گرفتن پرونده های ملکی مشابه است. هر ساله محاکم قضایی آیین نامه ای را برای تعیین حق الوکاله وکلای مختلف عرضه می کنند؛ اما باید به این موضوع دقت داشته باشیم که وکالت از جمله مشاغل آزاد محسوب می شود و بر این اساس میزان دستمزد وکلا در گام نخست با توافق طرفین تعیین شده و در نهایت به تایید دو طرف می رسد.

وظیفه شما تنها پرداخت حق الوکاله نیست: عده ای به اشتباه تصور می کنند که تنها وظیفه آن ها در قبال پرونده های ملکی این است که دستمزد بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر را به موقع در اختیار او قرار بدهند. همین موضوع باعث شده است تا این افراد هیچ گونه اقدام مثبتی جهت برقراری ارتباط موثر با وکیل خود انجام ندهند. این در حالی است که ارتباط موثر میان وکیل و موکل می تواند نقش سازنده ای در رسیدن به موفقیت در دادگاه باشد و پیروزی را بیش از هر زمان دیگری در اختیار شما قرار بدهد.

بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل ملکی اسلامشهر

هر گونه اقدام غلط در زمینه دعاوی ملکی می تواند خسارت های مالی سنگینی را به همراه داشته باشد. در این بین لازم است پیش از هر گونه تصمیم گیری، در ابتدا دانش حقوقی خود را در این زمینه افزایش داده و با اطلاعات کامل در این مسیر قدم بردارید. استفاده از تجربیات بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر تنها از طریق به خدمت گرفتن وکالت پرونده ممکن نیست. بلکه باید در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده، مشاوره حقوقی دریافت کرده و سوالات حقوقی خود را با وکیل مطرح کنید.

مشاوره حقوقی در دعاوی مربوط به ملک و املاک می تواند به شدت در نتیجه پرونده موثر باشد. چرا که زمانی می توانید در این مسیر به موفقیت های چشمگیر دست پیدا کنید که پیش از این با حقوق قانونی خود آشنا باشید. هر گونه بی اطلاعی از حقوقی که قانون برای شما در نظر گرفته است می تواند باعث پایمال شدن منافع شخص شود و در نتیجه شکست در پرونده را به همراه داشته باشد. علاوه بر این با ارائه مشاوره حقوقی می توانید موثر ترین راهکار برای مطالبه حقوق خود را نیز جویا شوید.

به طور معمول هزینه های مربوط به مشاوره حقوقی کمتر از زمانی است که برای استخدام بهترین وکیل ملکی جنوب تهران اقدام می کنید. در مشاوره حقوقی در ابتدا سعی می کنید که ضعف های خود را در خصوص دعاوی ملکی برطرف کرده و سپس شخصا پای به عرصه دادگاه گذاشته و از حقوق خود دفاع نمایید. این در حالی است که زمان واگذاری پرونده ملکی به وکیل خبره و مجرب، خود وکیل با آگاهی از روال قانونی رسیدگی به پرونده در این مسیر قدم گذاشته و دفاع موثری از حقوق قانونی شما به دادگاه ارائه خواهد داد.

بسته به اینکه چه شرایطی دارید، می توانید یکی از روش های موجود را برای دریافت مشاوره حقوقی انتخاب کنید. در صورتی که پاسخگویی به سوالات حقوقی شما مستلزم بررسی پرونده، مستندات و شواهد است، می بایست از مشاوره حقوقی حضوری استفاده کنید. همچنین در این حالت به دلیل بررسی دقیق پرونده، نتایج به دست آمده بیش از هر روش دیگری دقیق به نظر می رسد؛ اما در مقابل هزینه های مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین به مراتب کمتر از روش دیگر است.

بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی نمودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در اسلامشهر آشنا کردیم تا در صورت لزوم بتوانید وکیل مورد نظر خود را با صرف کمترین زمان انتخاب کنید. در ادامه سه تصور غلط در خصوص دستمزد وکلا را بررسی کرده و در انتهای مطلب مزایای دریافت مشاوره حقوقی را مشخص نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در این خصوص دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا