کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل رابطه نامشروع در اسلامشهر ⚖️【سال1403】

در طول زندگی و پیرو ارتباط افراد با یکدیگر روابط متعددی شکل می گیرد. برخی از این روابط متشکل شده در بین انسان ها، با توجه به بیانات گفته شده در دین اسلام، مجاز و قانونی نیستند. به طور مثال روابطی که بین زن و مردی وجود دارد که هیچ گونه محرمیت بین آنها نیست و حال ممکن است به دلایلی گوناگونی این رابطه شکل گرفته باشد که به این نوع روابط، در قانون رابطه نامشروع گفته می شود و مجازات این نوع رابطه در کشور ها و با فرهنگ های موجود در آن، متفاوت است. در ادامه ی این مطالب باید گفت که ممکن است در روابط نامشروع یکسری مشکلات، مسائل و شکایات پیش بیاید که نیاز به وکیلی با تجربه و کارکشته باشد، بنابراین ما در این مقاله سعی داریم به معرفی چند تا از بهترین وکیل رابطه نامشروع در اسلامشهر بپردازیم. همراه ما در مجله حقوقی برترین وکیل باشید.

بهترین وکیل رابطه نامشروع در اسلامشهر

بهترین وکیل رابطه نامشروع در اسلامشهر کیست؟

ابتدا بهتر است که یک تعریف کلی از رابطه ی نامشروع را بدانیم. رابطه نامشروع در اصل به روابط عاطفی و جنسی که بین دو نفر برقرار می شود، اشاره دارد که این نوع رابطه کاملا غیر قانونی و دارای مجازات است. در اکثر جوامع که در خصوص این گونه روابط نگرانی هایی دارند، قوانینی وضع شده تا بتوانند در حدی، حتی کم این مسئله را کنترل کنند، اما این قوانین به علت تفکرات و نگرش های گوناگون در تمامی کشورها یکسان نیست.

بهترین وکیل رابطه نامشروع در اسلامشهر فردی است که به طور کامل تسلط در مسائل حقوقی را داشته باشد. همچنین موضوعاتی مانند رابطه نامشروع که ثبات آن در دادگاه و ارائه مدارک، سخت و دشوار است نیازمند یک وکیل خوب و حرفه ای است که بتواند با توجه به قوانین موجود، به خوبی از حق موکل خود دفاع کند. پس زمانی می توان گفت بهترین وکیل اسلامشهر چه کسی است که آن خیلی خوب به تمام شرایط و قوانین در خصوص رابطه نامشروع در دادگاه، آگاه و مسلط باشد.

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل رابطه نامشرع در تهران را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل رابطه نامشروع در اسلامشهر را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای این مقاله نیز با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل رابطه نامشروع در اسلامشهر سال 1403!

سمیه ابراهیمی

سمیه ابراهیمی بهترین وکیل رابطه نامشروع در اسلامشهر

سرکار خانم سمیه ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری یکی از موفق‌ترین وکلای خانم در استان تهران و شهر اسلامشهر است. دارا بودن بیش از 13 سال تجربه کار خانواده و وکالت بیش از هزار پرونده در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری و خانواده ائم از طلاق توافقی طلاق یک طرفه مهریه نفقه و تمکین در رزومه خود ثبت کرده اند و منجر به تسلط خانم ابراهیمی به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌های موکلین را به شدت افزایش داده است.

ایشان صداقت کامل و صراحت نسبت به موکل دارند و اخلاق نیکو، تخصص و تسلط به امور حقوقی و خانواده، اعتماد به نفس، و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از ویژگی‌های بارز خانم ابراهیمی به حساب می‌آیند.

جهت اعطای وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با خانم سمیه ابراهیمی با شماره‌ زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09125274300
آدرس دفتر:
اسلامشهر، میدان نماز، خیابان صیاد شیرازی، خیابان تعاون (مدافعان سلامت)، رو به روی سازمان اتوبوسرانی، ساختمان سپید، طبقه دوم، واحد نه، دفتر وکالت سمیه ابراهیمی

سعید نقدی

سعید نقدی بهترین وکیل رابطه نامشروع در اسلامشهر

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی می باشند. ایشان همچنین به عنوان مدیر حقوقی شرکت پلیکا نوین و کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه نیز فعالیت می کند. آقای نقدی به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری در تهران و شهرستان ها فعالیت کرده و پرونده های موفق بسیاری را در کارنامه خود ثبت کرده است. ایشان با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین خود مشاوره ارائه می دهند. یکی از مهم ترین افتخارات آقای سعید نقدی گواهینامه دوره حقوق کیفر اقتصادی و پولشویی است.

خدمات آقای نقدی:

  • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال (قتل عمد و غیر عمد، تجاوز به عنف، تفخیذ، لواط، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، آدم ربایی، کلاهبرداری، قاچاق کالا و ارز، جرایم جنسی، جرایم منافی عفت، دادسرای ارشاد، جرایم کلان اقتصادی، اختلاس، تبانی در معاملات دولتی، رشا و ارتشا)

جهت اعطای وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با جناب آقای سعید نقدی می‌توانید با شماره‌ زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس09129739424
آدرس دفتر1: تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد 12
آدرس دفتر2: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه مدافعان سلامت 3، ساختمان عمارت مجد، طبقه اول

فاطمه بختیاری

فاطمه بختیاری وکیل رابطه نامشروع در اسلامشهر

سرکارخانم فاطمه بختیاری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم بختیاری با تجربه و مهارتی که در دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و ملکی دارند، پرونده های سخت و پیچیده ی بسیاری را حل و فصل کرده اند. همچنین تخصص بالایی در حل پرونده های کیفری، رابطه نامشروع، تجاوز، خیانت در امانت، کلاهبرداری نیز دارند. برای بهرمندی از تجربیات خانم بختیاری می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل نمایید.

آدرس دفتر: اسلامشهر، میدان نماز، خیابان تعاون، کوچه تعاون دوم، ساختمان خورشید، طبقه۲، واحد۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۲۴۵۶۰۳

ندا بختیاری خویگانی

ندا بختیاری خویگانی وکیل رابطه نامشروع در اسلامشهر

سرکار خانم ندا بختیاری خویگانی وکیل نام دار پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خوبی هستند. خانم بختیاری خویگانی متخصص در دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی هستند. سرکار خانم بختیاری خویگانی به دلیل تخصصی که دارند، پرونده های سخت زیادی را با موفقیت به اتمام رسانده اند. همچنین مشاوره های ایشان هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری در اختیار مراجعین قرار می گیرد. می توانید برای کمک گرفتن از خانم بختیاری خویگانی در پرونده، با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: اسلامشهر، میدان نماز، خیابان صیاد شیرازی، تعاون سوم، عمارت مجد، طبقه۳، واحد۲۳۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۹۴۴۶۲۴

سمیه پورلطفی

سمیه پورلطفی وکیل رابطه نامشروع در اسلامشهر

سرکار خانم سمیه پورلطفی یکی دیگر از وکلای با سابقه ی پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی در اسلامشهر هستند. خانم پورلطفی در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت می کنند. همچنین خانم پورلطفی در زمینه پرونده هایی همچون رابطه نامشروع، تجاوز، خیانت در امانت، کلاهبرداری و… تخصص ویژه ای دارند. برای کمک گرفتن و استفاده از تجربیات خانم پورلطفی می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل نمایید.

آدرس دفتر: اسلامشهر، زرافشان، مجتمع تامین اجتماعی، بلوک ۱۱، طبقه همکف شرقی

تلفن تماس: ۰۹۱۹۷۵۹۶۵۸۵

حسین چراغی

حسین چراغی وکیل رابطه نامشروع در اسلامشهر

جناب آقای حسین چراغی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب چراغی متخصص در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری هستند. همچنین فعالیت گسترده ای در موضوعات طلاق، مهریه، نفقه، تمکین، کیفری، سرقت، کلاهبرداری، آدم ربایی، حقوقی، تجاری، ملکی، طلاق، سرقت، روابط نامشروع، قتل، ارث، تقسیم اموال و … داشته اند. برای بهرمندی از تجربیات ایشان می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان زرافشان، کوچه۵، پلاک ۶۸۵

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۳۵۹۳۱۹

فرهاد خیری تمای

فرهاد خیری تمای وکیل رابطه نامشروع در اسلامشهر

جناب آقای فرهاد خیری تمای یکی دیگر از وکلای نام دار و مشاوران حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب خیری تمای در دعاوی مختلفی اعم از ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. همچنین مهارت بالای ایشان باعث شده تا پرونده های سخت و پیچیده ی زیادی را به راحتی حل و فصل کنند. مشاوره های آقای خیری تمای به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین خود قرار می گیرد.

آدرس دفتر: اسلامشهر، میدان نماز، خیابان المهدی، کوچه یکم ( شهید حبیب دقیقی )، پلاک ۱۲، واحد ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۹۵۸۱۳۵


مزایای استفاده از وکیل در جرم رابطه نامشروع

همانطور که در قسمت های قبل، در خصوص رابطه نامشروع خدمتتان عرض کردیم، برای دفاع در ارتباط با این نوع موضوع، در حضور دادگاه و ارائه مستندات و مدارک کار آسانی نیست و نیاز به تجربه و تخصص فرد دارد. به این صورت است که فقط یک وکیل خوب رابطه نامشروع می تواند پس از بررسی های لازم درمورد صحبت های شما و گزینه های موجود، بهترین راه حل های قانونی را برای پیروزی شما در دادگاه ارائه دهد.

در ادامه سه مورد از مزایای استفاده از وکیل در جرم رابطه نامشروع را عرض خواهیم کرد:

داشتن دانش حقوقی: در واقع اولین مزیت استفاده از بهترین وکیل اسلامشهر در این مسئله این است که یک وکیل حقوقی خبره به تمامی قوانین و مقررات مربوط به رابطه نامشروع و همچنین قانون و نحوه اجرای آن آگاهی و آشنایی دارد. بنابراین در زمانی که شما به عنوان یک فرد غیرحقوقی درگیر یک جرم رابطه نامشروع هستید، وکیل به راحتی می‌تواند درمورد اقدامات قانونی که در مقامات قضایی باید انجام دهید تا حق خود را از دادگاه بگیرید، کمک کند.

حمایت حقوقی: مورد بعدی که مرتبط با مزیت اول در رابطه با انتخاب وکیل است، حمایت حقوقی است. انتخاب یک وکیل خوب در این نوع پرونده می‌تواند به شما کمک کند تا حقوق خود را در رابطه نامشروع به درستی بشناسید. وکیل با پاسخگویی به سوالات و تحلیل حالت های ممکن پرونده در دادگاه، به شما برای پیش بینی وضعیت خود و همچنین نصحیت های لازم درباره تفکرات قضائي و سایر مسائل قانوني که با رابطه نامشروع مربوط هستند ،کمک بسیاری می کند.

سرعت عمل: در مورد رابطه نامشروع در زمان رو به رویی با امورات حقوقی و قضایی شدن، یک مسئله ی حائز اهمیت وجود دارد، آن هم سرعت عمل است. بهترین وکیل خانواده در اسلامشهر می تواند سریع و با دقت راهکار هایی را برای حل مشکل شما ارائه دهد که شما را از نگرانی های مربوط به پرونده ی خود نجات دهد.

 بهترین وکیل رابطه نامشروع در اسلامشهر

اثرات رابطه نامشروع در افراد چگونه ظاهر می شود؟

رابطه نامشروع معمولاً با مشکلات و پیچیدگی‌های دشوار و زیادی همراه است. قسمت مهم، تاثیراتی است که چه در فرد و چه در جامعه برجای می گذارد. این اثرات می تواند روحی و روانی، خانوادگی، اجتماعی و حتی قانونی نیز باشد که در ادامه توضیحاتی کامل به دنبال این اثرات بیان کرده ایم:

تاثیرات روانی: این گونه روابط به این دلیل که اصولا پنهان و سکرت است و افراد همیشه با ترس از فاش شدن رابطه رو به رو هستند. تنش های روانی و عصبی زیادی را به همراه دارد.

تاثیرات خانوادگی: این تاثیر در زمانی رخ می دهد که طرفین هسمر یا فرزندانی داشته باشند که رابطه نامشروع ممکن است به خانواده‌های آنها آسیب بزند. علاوه بر این ها چالش های جدید و پیچیده ی را برای خانواده به وجود می آورد.

تاثیرات اجتماعی: منظور از تاثیرات اجتماعی رابطه نامشروع این است که اطرافیان این افراد فکر می کنند کار درستی است و مشتاق برای برقراری این گونه روابط می شوند. در نهایت این موضوع در آن جامعه ترویج پیدا می کند و این موضوع برای آینده آن جامعه اصلا خوب نیست.

تاثیرات قانونی: در ابتدای مقاله به این موضوع اشاره کردیم که در بسیاری از کشور ها رابطه نامشروع غیر قانونی و حتی دارای مجازات نیز هست. در نتیجه رابطه نامشروع اگر ترویج پیدا کند و جامعه ای وضعیت خود را در خطر ببیند، قانون های سخت تری را برای بهبود وضعیت جامعه انجام می دهد.

بهترین وکیل رابطه نامشروع در اسلامشهر

کلام آخر

از اینکه ما را تا پایان مقاله همراهی کردید از شما سپاس گزاریم. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با نام، مشخصات، حرفه و تخصص بهترین وکیل رابطه نامشروع در اسلامشهر آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید با بررسی گزینه های مختلف، به وکیل مد نظر خود دست پیدا کنید. ما در این مقاله تمام تلاش خود را کردیم تا شما را با تعریف دقیق رابطه نامشروع و اثرات آن بر افراد آشنا کنیم. همچنین عرض کردیم که این مسئله نیازمند وکیلی حرفه ای و خبره است تا بتواند از حق شما در دادگاه به خوبی دفاع کند. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده، با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میلاد توکلی

میلاد توکلی هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا