وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در اسلامشهر ⚖️【سال1403】

عده ای ترجیح می دهند که برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری خود از توانایی و مهارت وکلای زن استفاده کنند؛ اما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که تنها زن بودن یک وکیل نمی تواند موفقیت در دعاوی مطرح شده را تضمین کند و برای این کار لازم است به سراغ آن دسته از وکلای خانم بروید که در زمینه شغلی خود جزو سرآمدترین و مطرح ترین گزینه ها به شمار می آیند؛ اما یافتن چنین وکلایی همواره با دشواری هایی رو به رو بوده است. از این رو، سعی داریم در این مقاله شما را با بهترین وکیل زن در اسلامشهر آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید از میان گزینه های موجود، حقوقدان مورد نظر خود را پیدا کنید. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در اسلامشهر

بهترین وکیل زن در اسلامشهر کیست؟

تعدد وکلا در شهر اسلامشهر باعث شده است تا انتخاب قدری سخت باشد. برای این کار لازم است در ابتدا مهارت و تجربه وکلای مختلف را مد نظر قرار دهید تا از میان آن ها به شاخص ترین حقوقدان دست پیدا کنید. باید دقت داشته باشید که کسب نتایج مطلوب تنها از طریق استخدام وکلای کاردان و خبره است که به دست می آید. حال این وکلا می توانند مرد یا زن باشند. اینکه ترجیح می دهید در رسیدگی به پرونده های خود از وکلای زن یا مرد استفاده کنید به میزان زیادی به سلیقه شما باز می گردد.

بهترین وکیل زن در اسلامشهر دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است و با تحصیل در رشته حقوق مجوزهای لازم برای حضور موفق در محاکم قضایی را به دست آورده است. بهترین وکیل زن در اسلامشهر با اعتماد به نفسی بالا در جلسات دادگاه حضور پیدا می کند و موکل را در رسیدن به اهدافش یاری می کند. بهترین وکیل اسلامشهر در تلاش است تا آگاهی خود نسبت به قوانین و مقررات و نیز تغییرات مربوط به آن ها را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای زن شاخص در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری در اسلامشهر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در اسلامشهر سال 1403!

سمیه ابراهیمی

سمیه ابراهیمی بهترین وکیل اسلامشهر

سرکار خانم سمیه ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری یکی از موفق‌ترین وکلای خانم در استان تهران و شهر اسلامشهر است. دارا بودن بیش از 13 سال تجربه کار خانواده و وکالت بیش از هزار پرونده در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری و خانواده ائم از طلاق توافقی طلاق یک طرفه مهریه نفقه و تمکین در رزومه خود ثبت کرده اند و منجر به تسلط خانم ابراهیمی به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌های موکلین را به شدت افزایش داده است.

ایشان صداقت کامل و صراحت نسبت به موکل دارند و اخلاق نیکو، تخصص و تسلط به امور حقوقی و خانواده، اعتماد به نفس، و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از ویژگی‌های بارز خانم ابراهیمی به حساب می‌آیند.

جهت اعطای وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با خانم سمیه ابراهیمی با شماره‌ زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09125274300
آدرس دفتر:
 اسلامشهر، میدان نماز، خیابان صیاد شیرازی، خیابان تعاون(مدافعان سلامت)، رو به روی سازمان اتوبوسرانی، ساختمان سپید، طبقه دوم، واحد نه، دفتر وکالت سمیه ابراهیمی

نرگس نقدی

نرگس نقدی بهترین وکیل زن در اسلامشهر

سرکار خانم نرگس نقدی، کارشناس ارشد حقوق ثبت اسناد و املاک با 12 سال وکالت در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری، خانواده و ملکی به صورت تخصصی و با تبحری منحصر به فرد در اسلامشهر وکالت می پذیرد. ایشان چندین پرونده را با رعایت قوانین وکالت و دانش حقوقی خود به موفقیت رسانده است. وی کارگاه های وکالت متعددی را برگزار کرده و همچنین می توان از ویژگی های فردی او به فن بیان شیوا و صبوری اشاره کرد. خانم نقدی همه روزه به جز ایام تعطیل به دو صورت حضوری و غیر حضوری به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم نرگس نقدی با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09127348817
آدرس دفتر:
اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه مدافعان سلامت 3، ساختمان عمارت مجد، طبقه اول

سرور فرخ پی

سرور فرخ پی

خانم سرور فرخ پی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در اسلامشهر وکالت می کند. ایشان به صورت حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. او دلسوزانه و با دانش حقوقی طبق قوانین وکالتی در محضر دادگاه حاضر می شود واز موکل خود دفاع می کند. با توجه به سابقه بیش از 13 ساله او می توان از تجارب ایشان ب عنوان مشاور حقوقی به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی استفاده کرد.

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان آیت اله کاشانی، کوچه۱۵ کنشلو، پلاک۵

شماره تماس: ۰۹۱۰۱۴۸۰۲۴۵

رباب حسین نژاد

رباب حسین نژاد

خانم رباب حسین نژاد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 13 سال سابقه وکالت در تمامی حوزه دعاوی در اسلامشهر وکالت می کند. ایشان در پرونده های مهم و متعددی سر بلند بیرون آمده و به مراجعین در رابطه با پرونده حقوقیشان مشاوره ارائه می دهد. او با دانش حقوقی و نفوذ کلام در محضر دادگاه پرونده را به سمت موفقیت سوق می دهد.

آدرس دفتر: باغ فیض، کوچه اول،پلاک 69، طبقه 3

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۴۶۶۸۷۵

فرشته رازیانی

فرشته رازیانی

خانم فرشته رازیانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در اسلامشهر وکالت می پذیرد. ایشان بیش از 10 سال سابقه کاری در حوزه وکالت دارد و همچنین پرونده های زیادی در حوزه حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به موفقیت رسانده است. می توان با تعیین وقت قبلی و به صورت حضوری از ایشان مشاوره گرفت.

آدرس دفتر: خیابان صیاد شیرازی، روبروی اتوبوس رانی، خیابان تعاون، ساختمان سپید، طبقه دوم، واحد ۹

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۰۷۱۳۹۱

سمیه سیفی

سمیه سیفی

خانم سمیه سیفی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در اسلامشهر با بیش از 9 سال سابقه وکالت در تمامی حوزه ها به صورت تخصصی وکالت می پذیرد و به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. ایشان در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی پرونده های مهمی را عهده دار بوده است و آنان را به موفقیت رسانده و توانسته خود را جز وکلای نام دار جای دهد.

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان زرافشان، نبش کوچه ۴۲، پلاک۳۸۲، واحد۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۱۷۳۳۶۷

لیلا کندابی کله

لیلا کندابی کله

خانم لیلا کندابی کله وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 6 سال سابقه وکالت در اسلامشهر در حوزه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده پرونده های پیچیده ای را عهده دار بوده و توانسته در زمینه های مختلف موفقیت های چشمگیری را کسب کند. ایشان به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: شهرک گلها ،کوی ریحان ۱۶ ، پلاک ۳۷

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۶۲۷۱۲۹


دستمزد وکیل زن اسلامشهر چه تفاوتی با دستمزد وکلای مرد دارد؟

باید دقت داشته باشیم که عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری را در اختیار ندارد. از این رو، تنها در صورتی می توان در دادگاه به موفقیت های چشمگیری رسید که از بهترین وکیل زن در اسلامشهر بهره برده و رسیدگی به پرونده را به او بسپاریم. به میزان دستمزدی که لازم است به بهترین وکیل خانم در اسلامشهر در ازای دریافت خدمات حقوقی پرداخت شود، حق الوکاله می گویند که برای هر یک از وکلا ممکن است متفاوت باشد.

باید اشاره داشته باشیم که همه ساله آیین نامه ای برای تعیین حق الوکاله وکلای مختلف چاپ شده و در اختیار آن ها قرار می گیرد. شما نیز با اندکی سرچ می توانید از محتوای این آیین نامه اطلاع حاصل کنید؛ اما باید این نکته را مد نظر قرار دهید که وکالت از جمله مشاغل آزاد به شمار می آید و همین موضوع نشان می دهد که دستمزد وکیل تا حد زیادی به توافقی بستگی دارد که وکیل و موکل در خصوص پرونده انجام می دهند. همچنین باید دقت داشته باشید که عوامل مختلفی بر میزان آن تاثیرگذار است.

در بالا اشاره داشتیم که انتخاب وکلای زن یا مرد برای رسیدگی به پرونده های مختلف تا حد زیادی به سلیقه افراد باز می گردد. به طور مثال اگر سری به دادگاه های خانواده بزنیم به زودی در خواهیم یافت که تعداد وکلای زن به مراتب بیشتر از وکلای مرد است و شاید دلیل این موضوع چنین می باشد که در دعاوی مانند طلاق، نشوز، تمکین، مهریه، نفقه و… نیاز است فرد ارتباط نزدیک تری با وکیل خود داشته باشد و همین موضوع سبب شده است که وکالت پرونده های خود را به وکیل زن خوب در اسلامشهر بسپارند.

در مقابل چگالی وکلای مرد در دعاوی کیفری به مراتب بیشتر است و دلیل این موضوع را شاید بتوان در خشک بودن فضای رسیدگی به جرم و جنایت دانست. به هر حال باید اشاره داشته باشیم که وکلای مرد و زن تفاوتی از نظر دستمزد ندارند. ممکن است یک وکیل زن در ازای دریافت پرونده حقوقی مبلغی هنگفت را مطالبه کرده و وکیل مردی حاضر باشد همان پرونده را با مبالغ مقرون به صرفه تری نیز به سرانجام برساند. عکس این موضوع نیز ممکن است صادق باشد.

بهترین وکیل زن در اسلامشهر

سه ویژگی وکیل زن اسلامشهر که مردها از آن بی بهره هستند!

هر یک از افرادی که برای پرونده های خود به دنبال بهترین وکیل زن در اسلامشهر است، دلایل خاص خود را برای چنین اقدامی دارد. به طور معمول وکلای زن دارای امتیازاتی نسبت به مردها در این زمینه ها توانایی رقابت ندارند و همین موضوع وکلای خانوم را کاملا متمایز کرده است. در ادامه سعی داریم به سه مورد از ویژگی های خاص وکلای زن اشاره داشته باشیم. لازم است وجود چنین مهارت هایی را در وکلای مد نظر خود مورد سنجش قرار دهید تا در نهایت بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.

فن بیان و قدرت نفوذ کلام: به طور معمول می دانیم که فن بیان در بانوان قوی تر از مردها است. البته این موضوع به طور نسبی بیان می شود و همیشه مطلق نیست. فن بیان یکی از مهم ترین ابزارهای وکیل برای دستیابی به نتایج مطلوب در دادگاه است؛ بنابراین در صورتی که رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری خود را به وکلای زن می سپارید می توانید از این مضووع اطمینان حاصل کنید که او با هر چه در توان دارد در جلسات دادگاه حضور پیدا کرده و از منافع شما به طور قطع دفاع خواهد کرد.

ارتباط موثر با موکل: دقت داشته باشید که تمامی افراد درگیر با پرونده های حقوقی و کیفری با تنش هایی در زندگی خود مواجه هستند. چرا که حقوقی از آن ها پایمال شده است و همین موضوع سبب شده تا از نظر روانی درگیری هایی داشته و ارتباط گرفتن با آن ها قدری سخت و دشوار باشد. وکیل زن به دلیل ویژگی های زنانه خود ساده تر می تواند با موکل ارتباط گرفته و از او در خصوص پرونده کسب اطلاع نماید. همین موضوع به کسب موفقیت کمک خواهد کرد.

درک بهتر موکل: یکی دیگر از ویژگی هایی که در وکلای زن به طور واضح دیده می شود این است که آن ها قادر هستند این احساس را به موکل خود انتقال دهند که از سوی وکیل به طور کامل درک می شوند و وکیل می تواند تمامی صحبت های آن ها را بشنود و برای آن ها راهکارهای موثر پیدا کند. دقت داشته باشید که این موضوع باعث می شود تا موکل با خیالی آسوده حقایق ناپیدای پرونده را بازگو کرده و به حل اختلافات کمک کند.

بهترین وکیل زن در اسلامشهر

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا اطلاعات جامعی در خصوص نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل زن در اسلامشهر در اختیار شما قرار دهیم. علاوه بر این تلاش ما بر این بود تا مشخص کنیم که وکلای زن و مرد چه تفاوت هایی در میزان دستمزد با یکدیگر دارند. همچنین به بیان سه مورد از مهم ترین ویژگی های وکلای خانم پرداختیم که وجود آن ها در وکلای زن پر رنگ تر از آقایان است. در پایان از شما درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا