طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در قم ⚖️【سال1403】

راهکار مناسب برای پایان دادن به درگیری های زوجین، طلاق گرفتن به صورت توافقی است. طلاق توافقی مزیت هایی دارد که موجب می شود تا زوجین این روش را برای جدایی انتخاب کنند. قم یکی از شهرهای باجمعیت بالاست که آمار طلاق در آن روبه افزایش است یکی از نیازهای مهم مردم در قم، دسترسی به وکیل متخصص در طلاق توافقی است. در مقاله بهترین وکیل طلاق توافقی در قم به معرفی وکلای حرفه ای در پرونده های طلاق توافقی می پردازیم. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق توافقی در قم کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل قم

بهترین وکیل طلاق توافقی در قم کیست؟

مطمئنا هیچ فردی به امید طلاق ازدواج نمی کند اما متاسفانه گاهی مواقع به دلایل مختلفی این اتفاق در زندگی زوجین رخ می دهد. زمانی که زوجین هیچگونه تفاهمی نداشته باشند و به هیچ عنوان نتوانند به زندگی مشترک ادامه دهند، بهترین راهکار جدایی است، حال اگر این جدایی به صورت توافقی انجام شود، زمان و هزینه کمتری نیز دارد. در حین پروسه طلاق توافقی بهتر است که وکیلی حرفه ای همراه مان باشد. مشهد به عنوان یکی از شهرهای بزرگ ایران آمار طلاق بالایی دارد از این رو در مقاله بهترین وکیل طلاق توافقی در قم به معرفی وکلای متخصص می پردازیم.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در طلاق توافقی به دو دلیل به وکیل نیاز است. اول اینکه شخص در جلسات دادگاه حاضر نشود و دوم اینکه مراحل انجام طلاق توافقی در زمان کمی انجام شود. در شرایطی که زوجین تمایل و امکان حضور در جلسات دادگاه را نداشته باشند می توانند وکالت پرونده را به صورت جداگانه به وکیل بدهند تا کارهای مربوطه را انجام دهد.

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در قم⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

در ادمه مطلب به معرفی وکیل طلاق توافقی خوب در قم می پردازیم. بری اطلاعات بیشتر در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

فرشته قنبری

سرکار خانم فرشته قنبری وکیل طلاق توافقی در قم

خانم قنبری وکیل پایه یک دادگستری در قم و متخصص در پرونده های مربوط به طلاق توافقی هستند. تحصیلات خود را تا مقطع دکترای تخصصی حقوق خصوصی ادامه داده اند و مدرک خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده اند. یکی از اعضای هیت علمی دانشگاه هستند، تنظیم قراردادهای بازرگانی یکی از کارهایی است که توسط ایشان انجام می شود. همچنین در زمینه های مختلفی ارائه مشاوره دارند. از جمله در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی، گمرکی و … سابقه فعالیت دارند‌.

آدرس دفتر: قم، سالاریه، خیابان اقاقیا، مجتمع اداری آرین، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 09122538669

مریم عابدی

سرکار خانم مریم عابدی

خانم عابدی از وکلای متخصص در دعاوی خانواده در شهر قم هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی بوده و در زمینه دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ثبتی، ملکی و … فعالیت می کنند. ایشان با توجه به تجربه ای که در 10 سال وکالت کسب نموده اند، بهترین راه حل ها را به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

آدرس دفتر: قم، میدان جهاد، کوچه 40، ساختمان آفتاب، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09123535782

جناب آقای رسول رضائی

آقای رسول رضائی وکیل طاق توافقی در قم

آقای رضائی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و مدرش دانشگاه در شهر قم می باشد و دارای 10 سال سابقه درخشان در وکالت می باشد که باعث اعتماد عموم مردم شده است. ایشان در دعاوی های ملکی، کیفری، خانواده، طلاق توافقی و … در شهر قم فعالیت دارد.

آدرس دفتر: قم، میدان سعیدی، زیرزمین بانک سینا

شماره تماس: 09100120059

علیرضا قاسمی

آقای علیرضا قاسمی وکیل طلاق توافقی در قم

آقای قاسمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. فعالیت ایشان در شهر قم روی پرونده های خانواده، کیفری، کلاهبرداری، سرقت، قتل و … است علاوره بر این به دعاوی خانواده، ملکی، ثبتی و … می پردازند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری قم و آماده ارائه خدمات حقوقی و مشاوره به متقاضیان هستند.

آدرس دفتر: قم، فلکه جهاد، خیابان باجک 2، طبقه فوقانی بانک اقتصاد نوین، پلاک 643

شماره تماس: 09128528320

مهدی رمضانعلی

آقای مهدی رمضانعلی وکیل طلاق توافقی در قم

آقای رمضانعلی وکیل پایه یک دادگستری قم و دارای سابقه پروانه وکالت از قوه قضاییه هستند. ایشان تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی ادامه داده اند و در دعاوی خانواده و هویت قانونی تخصص کافی را دارند. سایر فعالیت های ایشان بررسی و قبول وکالت پرونده های اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، روابط نامشروع، لواط، تجاوز، شرب و خمر، دعاوی ارث و میراث، سرپرست و قیم و … است.

آدرس دفتر: قم، میدان سعدی، ابتدای بلوار نیروی هوایی، جنب بانک ملت، طبقه فوقانی گالری فرش پارسا

شماره تماس: 09126524931


چرا برای طلاق توافقی به وکیل نیاز داریم؟

به طور کلی همه افراد جامعه بر این مسئله آگاه هستند که هر فردی قادر است برای امور حقوقی و اداری به فرد دیگری وکالت محضری و رسمی بدهد، اما وکالت در دادگاه نیازمند داشتن پروانه وکالت و تخصص بسیار زیادی است و اینگونه نیست که هر فردی بتواند با اخذ نمودن وکالت در دفتر خانه از دیگری به جای او در دادگاه وکالت کند.

الزاما نیاز است که وکالت به یک وکیل صلاحیت دار دارای پروانه وکالت واگذار شود، به همین دلیل وقتی مثلا یک زن از شوهر خود وکالتنامه به طلاق دارد، در حقیقت این وکالت را دارد که برای او وکیل دادگستری انتخاب کند و با داشتن اعتماد به نفس کافی در دادگاه حضور یابد.

تمامی افراد می توانند وکیل نداشته باشند، چرا که عمدتا داشتن وکیل امری کاملا اختیاری است ولی افراد ترجیج می دهند که وکیلی کاربلد و خبره را برای خود انتخاب کنند تا بتوانند از حقوق خود دفاع کنند و کارهای اداری و اجرایی طلاق با سرعت بیشتری طی گردد.

مسئله ای که می بایست به آن توجه نمود این است که وکالت طلاق زن یا مرد می تواند به صورت مشروط یا معلق باشد. در این شرایط وکالت زوجه در طلاق مطلق نیست و به کندی مراحل اجرایی طلاق طی می شود.

زن در دادگاه مجبور می شود که ابتدا اثبات کند که شرط ضمن سند وکالت تحقق یافته است و پس از آن می تواند از وکالت اخذ شده از سوی مرد استفاده لازم را ببرد. به زبان ساده تر اینگونه می توان گفت که شرط گذاشتن در واقع نوعی سنگ اندازی است و از ارزش وکالت در طلاق یا حق طلاق کاسته می شود. در نتیجه هر گونه شرط و شروط درج شده در سند ازدواج، وکالت طلاق مشروط است.

معرفی وکیل طلاق توافقی خوب در قم

مقاله پیشنهادی: بهترین وکیل خانواده در قم

سرنوشت مهریه در طلاق توافقی

یک باور اشتباه در مورد گرفتن مهریه در طلاق توافقی وجود دارد، عده ای تصور می کنند که طلاق توافقی به معنای بخشیدن مهریه است. زوجین می توانند هر تصمیمی در خصوص نحوه دریافت و پرداخت مهریه بگیرند، یعنی هم می توانن مهریه را ببخشند یا اینکه آن را نقدا دریافت کنند و یا اینکه چک یا سفته ای بابت مهریه بگیرند. تمامی اینها بستگی به توافقات زوجین در زمان طلاق توافقی دارد. همینطور برای پیشبرد صحیح کارها می توان از بهترین وکیل مهریه در قم کمک گرفت.

اگر زوجه بابت مهریه چک یا سفته ای دریافت کند، درصورت عدم وصول آن می تواند از طریق دادگاه مراجعه کند. در صورت قطعیت، حکم جلب و توقیف اموال زوج وجود دارد. اگر سند تجاری بابت پرداخت مهریه دریافت نشده باشد، زوجه می تواند به دادگاه مراجعه کند و درخواست مطالبه مهریه نماید. البته توجه کنید که ازدواج مجدد زن پس از طلاق توافقی مانع دریافت مهریه قبلی او نمی شود.

اما آنچه که از منظر قانون درخصوص مهریه برای طلاق توافقی مهم است، مسئله زناشویی زوجین می باشد. اگر بین زوجین رابطه جنسی کامل واقع شده باشد، تمام مهریه به زوجه تعلق می گیرد، اما باز هم به توافق زوجین بستگی دارد که چه مقدار از مهریه را در طلاق توافقی دریافت کنند.

اگر نزدیکی بین زوجین اتفاق نیفتاده باشد، در زمان طلاق توافقی نصف مهریه به زوجه می رسد، باز هم نحوه و شرایط دریافت مهریه در طلاق توافقی به تصمیم زوجه بستگی دارد، اعم از اینکه مهریه را ببخشد و یا اینکه آن را دریافت کند.

سرنوشت مهریه در طلاق توافقی

کلام آخر

از عزیزانی که تا انتهای مقاله همراه ما بودند سپاس گزارم. در مقاله بهترین وکیل طلاق توافقی در قم به معرفی وکلای کارکشته در این شهر پرداختیم و تعدادی از وکلای حرفه ای در پرونده های طلاق توافقی را معرفی کردیم. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل مورد نظرتان یاری کنیم. لطفا اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا