کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در کرج ⚖️【سال1403】

دیوان عدالت اداری با هدف رسیدگی به شکایات و درخواست های مردمی در رابطه با سازمان ها و ارگان های دولتی پدید آمده است و وظیفه دارد از طریق برقراری نظم، اجرای قوانین و مقررات، از پایمال شدن حقوق مردم در سیستم های دولتی و اداری جلوگیری نماید. افراد جهت ثبت شکایت در دیوان عدالت اداری می بایست با ضوابط حاکم بر این سازمان آشنایی داشته باشند. در نتیجه نیاز است از یک وکیل دیوان عدالت اداری کمک گرفته شود. در ادامه مقاله توضیحات بیشتری درباره بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در کرج در اختیارتان قرار می دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در کرج کیست؟

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در کرج کیست؟

اهمیت حضور بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در کرج مسئله مهمی است که افراد تاثیر آن در فرایند رسیدگی دیوان عدالت اداری را به هیچ وجه نمی توانند انکار کنند. طرح شکایت در اینگونه دعاوی نیازمند داشتن تسلط کافی بر قوانین و اطلاعات زیاد در زمینه دیوان عدالت اداری می باشد.

بهترین وکیل کرج فردی است که تخصص بسیاری بر قوانین دارد و بسیار خبره است. این وکیل قادر است طیف گسترده ای از پرونده‌ها را که دارای وضعیت های متفاوتی می باشند، قبول وکالت کند و در دیوان عدالت اداری از حقوق موکلین خود دفاع نماید.

مشاوره آسان با بهترین وکیل ملکی در کرج را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در کرج بپردازیم، جهت کسب اطلاعات بیشتر تا پایان مقاله همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در کرج!

حمیدرضا موحد رضائی

حمیدرضا موحد رضائی وکیل دیوان عدالت اداری در کرج

جناب آقای حمیدرضا موحد رضایی وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرج هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری اند و پروانه وکالت خود را از قوه قضائیه اخذ کرده اند. ایشان یکی موفق ترین و با تجربه ترین وکلای کرج به ویژه در حوزه دیوان عدالت اداری می باشند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای 20 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی حقوق قضائی
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، دیوان عدالت اداری، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: کرج، میدان نبوت، ساختمان ابن سینا

شماره تماس: 09122076913

رضا زرین صدف

رضا زرین صدف وکیل دیوان عدالت اداری در کرج

جناب آقای رضا زرین صدف یکی از موفق ترین وکلای مرد به ویژه در دیوان عدالت اداری در شهر کرج می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • بیش از 15 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت

آدرس دفتر: کرج، 7 تیر، ابتدای طالقانی، ساختمان تارا، طبقه هفتم، واحد 14

شماره تماس: 09123205194

حسین منصور خاکی

حسین منصور خاکی وکیل دیوان عدالت اداری در کرج

جناب آقای حسین منصور خاکی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرج هستند. ایشان متخصص پرونده های مربوط به دیوان عدالت اداری می باشند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی دیگر از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • اخذ پروانه وکالت از قوه قضائیه
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه دیوان عدالت اداری، دیون، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: کرج، عظیمیه، روبروی کلانتری رسالت، واحد 1

شماره تماس: 09122213869

مهران اهتمام

مهران اهتمام وکیل دیوان عدالت اداری در کرج

جناب آقای مهران اهتمام وکیل دیوان عدالت اداری در کرج می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، قاچاق کالا و ارز، موجر و مستاجر، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، تملک اپارتمان‌ها، اعسار و …

آدرس دفتر: کرج، طالقانی شمالی، آزادگان، خیابان بخشداری، بن بست بنفشه، ساختمان مهدی، طبقه 6

شماره تماس: 0264182703

اکبر منفرد

اکبر منفرد وکیل دیوان عدالت اداری در کرج

دکتر اکبر منفرد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرج هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی دیوان عدالت اداری هستند و تا به امروز توانسته اند رضایت متوکلین بسیاری را کسب کنند. برخی دیگر از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • دارای 17 سال سابقه کار
 • مدارای مدرک دکترای فقه و کارشناسی ارشد حقوق خصوصي
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، دیوان عدالت اداری، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، کلاهبرداری، جعل و …

آدرس دفتر: کرج، میدان شاه عباسی، میدان توحید، بلوار قدس، پلاک 110، برج دهقانی، طبقه 4

شماره تماس: 09124525102

یک وکیل دیوان عدالت اداری خوب چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

هر فردی با توجه به حرفه ای که در آن مشغول است می بایست از یک سری خصوصیات ویژه برخوردار باشد. ویژگی هایی که بهترین وکیل دیوان عدالت اداری ایران می بایست داشته باشد به شرح موارد زیر است که عبارتند از:

 • دانش و آگاهی وکیل دیوان عدالت اداری به قدری باید کامل و جامع باشد که قادر به یافتن نقاط ضعف و قوت پرونده باشد تا بر اساس آن ها راه های پیش رو را شناسایی کند.
 • رعایت اصول اخلاقی یکی از خصوصیات مشخص و واضح یک وکیل دیوان عدالت اداری است
 • یک وکیل نباید فقط به دانشی که در اختیار دارد تکیه کند، چرا که باید از خلاقیت خود نیز در پروسه اجرایی پرونده بهره کافی ببرد
 • داشتن صداقت و انصاف در برخورد با موکل یکی دیگر از خصوصیات بارز وکلا است
 • یک فرد زمانی که به عنوان یک وکیل شروع به کار می کند باید بتواند در هر شرایطی امین موکل خود باشد و به هیچ وجه با طرف دیگر دعاوی تبانی نکند و زد و بند نداشته باشد
 • احترام گذاشتن در هر حرفه‌ ای از واجبات است، اما شغل وکالت یک شغل حساس و مهم است به شکلی که وکیل ن تنها باید به موکل خود بلکه به طرف دیگر پرونده قاضی نیز در کمال ادب و احترام رفتار کند.
یک وکیل دیوان عدالت اداری خوب چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟
 • داشتن آرامش یک مسئله مهم برای وکلای دیوان عدالت اداری است که باید همواره سرلوحه کار خود داشته باشند. علاوه بر آرامش نیز از جدیت لازم برخوردار باشند چرا که گفتگو با عصبانیت کار را پیچیده تر می‌ کند
 • بیان مسائل و کارهایی که دروغ هستند آیا اینکه وکیل قادر به انجام آنها نمی باشد کاملا ممنوع است
 • بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در کرج می‌ بایست از قلمی قوی برخوردار باشد تا بتواند نحوه شکایت در دیوان عدالت اداری را مدیریت کند، در واقع داشتن قلم قوی، نفوذ وکیل در نزد قاضی را بالا می برد.
 • لازمه داشتن قلم قوی، داشتن فن بیان قوی است. در نتیجه هر چه فن بیان قوی تر باشد، درصد موفقیت در پرونده نیز بالاتر می‌ رود و یک وکیل با داشتن چنین خصوصیاتی می تواند شکایات، دادخواست ها و یا هر چیز دیگری که نیاز به مکتوب شدن دارد را با نگارش قوی تری بنویسد.
 • مسئله مهم دیگری که همواره مدنظر موکلین است، تخصص وکیل است. آن دسته از وکلایی که از تخصص بالایی برخوردارند یعنی تجربه بیشتری در اختیار دارند پس موکلین می توانند به آنها اعتماد کرده و به سوی موفقیت پیش بروند.
 • یک وکیل موظف است هرگاه که موکل به مشورت نیاز دارد، برای مشاوره دادن به او آماده باشد و یک زمان خاص را به خود اختصاص دهد.
 • یک وکیل دیوان عدالت اداری در کرج موظف است به کلیه سوالات موکل به صورت واضح پاسخ دهد و هر نوع سردرگمی که در این بین وجود دارد، برطرف نماید. در واقع این کار به بررسی هرچه بهتر پرونده نیز کمک می کند

وظیفه وکیل متخصص دیوان عدالت اداری چیست؟

یکی از انواع وکالت، وکیل دیوان عدالت اداری است که مانند هر وکیل دیگری به پرونده موکلین در حوزه کاری شان رسیدگی می‌ کند، اما کار آنها کمی متفاوت است چرا که آنها فقط به شکایات علیه بانک‌ های دولتی رسیدگی می‌ کنند و از جمله این ارگان ها می‌ توان به شهرداری، کمیسیون ها، سازمان ها، منابع طبیعی و … اشاره نمود. اگر کارمندان و پرسنل سازمان ها یا حتی مردم عادی با ارگان های فوق الذکر در تهران مشکلی پیدا کنند، به بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران مراجعه می کنند.

کمک گرفتن از یک وکیل جهت پیگیری و رسیدگی به پرونده، کاملا اختیاری است و هیچگونه اجباری در داشتن وکیل نیست. اما مسئله مهمی که می بایست به آن توجه شود این است که یک وکیل با توجه به اینکه در رشته حقوق و وکالت تحصیل کرده است، به خوبی بر قوانین مربوطه مسلط است. درست شبیه به فردی که نقشه یک مسیر را می داند در حالی که مردم عادی از این مسیر باخبر نیستند و بر قوانین مسلط نیستند.

وظیفه وکیل متخصص دیوان عدالت اداری چیست؟

در نتیجه اگر از یک وکیل کمک گرفته نشود، پروسه اجرایی پرونده طولانی‌ تر می‌شود و ممکن است یک سری اشتباهات نیز در این بین رخ دهد. لذا یک وکیل نفقه در مدت زمان کوتاهی پرونده را حل و فصل می کند. یقیناً هر فردی که به عنوان وکیل به مردم خدمت می کند، اولین وظیفه ای که دارد این است که از حقوق موکل خود به هر طریقی که ممکن است دفاع کند،اما وظایف او فقط به همین جا ختم نمی شود .از دیگر وظایف مهم بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در کرج می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ثبت کردن دادخواست اعاده دادرسی
 • ثبت درخواست دستور موقت و پیگیری شکایات مربوطه
 • ارائه مشاوره حقوقی و قبول وکالت مربوط به دیوان عدالت اداری
 • پیگیری پرونده های شکایت و ثبت درخواست ابطال مصوبات در هیئت عمومی دیوان عدالت اداری

کلام آخر

مسئله رسیدگی به پرونده ها در دیوان عدالت اداری، کاری بسیار حساس و پیچیده است که فقط از پس یک وکیل دیوان عدالت اداری خبره و کاربلد بر می آید. وکلایی که در مقاله بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در کرج معرفی کردیم، از سابقه و تخصص بالا در پیگیری پرونده های دیوان عدالت اداری برخوردار هستند و نیاز است در صورت طرح شکایت به آنها مراجعه کنیم. ممنون از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید، اگر سوال و یا انتقادی دارید خوشحال می شوم با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

دکمه بازگشت به بالا