طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در قم ⚖️【سال1403】

بهترین وکیل طلاق در قم، چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟ چطور می توان وکیلی متخصص و مجرب در دعاوی طلاق را انتخاب کرد؟ یکی از بیشترین پرونده های حوزه خانواده، مربوط به طلاق و مطالبه مهریه و نفقه است. پروسه طلاق معمولا بسیار پیچیده و طاقت فرسا است و برای فردی که آن را برای اولین بار تجربه می کند گیج کننده خواهد بود. به همین جهت ممکن است اشتباهاتی در طول پرونده انجام دهد که به ضرر او تمام شود. در برخی موارد زوجین به توافق می رسند که طلاق بگیرند و در برخی شرایط هم طلاق از طرف یکی از آن ها مطرح می شود تا دادگاه رسیدگی های لازم را انجام دهد به هر حال توصیه کارشناسان کمک گرفتن از وکیلی مجرب در حوزه دعاوی خانواده است. ما هم به نوبه خود تلاش کردیم تا لیستی از وکلای متخصص و کارکشته طلاق در قم را جمع آوری و برای شما معرفی نماییم. برای آشنایی با آن ها تا انتها همراه ما در وب سایت برترین وکیل باشید.

چگونه بهترین وکیل طلاق در قم را انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین وکیل طلاق در قم را انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین وکیل خانواده در قم که متخصص در دعاوی طلاق باشد کمک می کند تا نتیجه بهتری از پرونده طلاق به دست آورید. مهم ترین راه ها برای انتخاب وکیل خبره در دعاوی طلاق:

 • در مرحله اول نیاز است پرس و جویی دقیق انجام دهید و مطمئن شوید که وکیل انتخابی شما در دعاوی طلاق چند درصد موفق بوده است.
 • زمانی که به وکیل مراجعه کردید، حتما در مورد بودجه و درآمدتان اطلاعاتی بدهید تا تصویر کاملی از هزینه های زندگی شما داشته باشد.
 • با چند وکیل مشاوره و مشورت داشته باشید تا نظرات آن ها را در خصوص پرونده طلاق خود بدانید و ببینید کدام یک از آن ها بهترین راهکار را پیشنهاد می دهند. سعی کنید وکیلی را انتخاب کنید که بتوانید راحت تر با او صحبت کنید.
 • مطمئنا زمانی که به وکیل مراجعه کنید سوالات متعددی در مورد زندگی مشترک تان می پرسد، پس آمادگی پاسخ به آن ها را داشته باشید. این سوالات شامل تاریخ عقد و ازدواج، دلیل عدم تفاهم، اسم و سن فرزندان، شغل، جدول زمانی زندگی زناشویی و … است.
بهترین وکیل طلاق در قم چه کسی است؟

بهترین وکیل طلاق در قم چه کسی است؟

بهترین وکیل طلاق در قم باید فردی با سابقه در دعاوی خانواده به خصوص پرونده های طلاق باشد، در چنین پرونده هایی فشار روحی بالایی به افراد وارد می شود که به تنهایی نمی توانند تصمیمات درست بگیرند، پس لزوم کمک گرفتن از بهترین وکیل قم در این شرایط نمایان می شود. وکلا با توجه به تجربه ای که از پرونده های طلاق به دست آورده اند، راه حل های متفاوتی برای پیشبرد پرونده موکل خود ارائه می دهند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💵:dollar::dollar: هزینه وکیل طبق وسعت کار تعیین می‌شود
💹 درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل طلاق در قم را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای طلاق در قم همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در قم ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

معصومه قلندری

معصومه قلندری

خانم معصومه قلندری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه وکالت در انواع دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری می باشند. ایشان یکی از وکلای زن متخصص در شهر قم هستند. خانم معصومه قلندری به عنوان یک مشاور حقوقی خبره، با موکلین خود تعامل و همفکری دارند و دلسوزانه به مسائل مربوط به پرونده آن ها رسیدگی می کنند.

تخصص خانم معصومه قلندری:

 • وکالت در دعاوی خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)
 • وکالت در دعاوی حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • وکالت در دعاوی کیفری (مواد مخدر، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر و …)
 • وکالت در امور قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)

جهت اعطای وکالت و دریافت مشاوره از خانم معصومه قلندری، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09128516696
آدرس دفتر: قم، میدان سعیدی، بلوار نیروی هوایی، بین کوچه ۱ و ۳، ساختمان یلدا، طبقه ۵، واحد ۱۶


دکتر محمد سلیمی افشارجقی

دکتر محمد سلیمی افشارجقی بیش از 13 سال سابقه وکالت در امور حقوقی و کیفری و دارای دکترای حقوق خصوصی و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری قم می باشد. از تخصص های ایشان میتوان به دعاوی خانواده، دادگاه انقلاب، جرائم مالی و اقتصادی، ملکی، کیفری، دیه، تصادف، پیمانکاری، قراردادها، حقوق تجاری و … اشاره کرد.

برای اعطای وکالت به دکتر محمد سلیمی، یکی از وکلای خوب قم میتوانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09127523247
آدرس:
قم، خیابان هفت تیر، روبروی کوچه 44، پلاک 15، طبقه دوم


دکتر هادی افشانی

جناب آقای دکتر هادی افشانی

ایشان یکی از وکلای متخصص در پرونده های طلاق هستند. از تحصیلات آقای افشانی می توان به مدارک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی، دکتری فقه و حقوق و تحصیلات حوزوی اشاره نمود. ایشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قم شناخته شده اند. تدریس در دانشگاه، تدریس دوره های حقوق و جزای عمومی و اختصاصی، بزهکاری اطفال، حقوق بین الملل عمومی و خصوصی، حقوق ثبت، پلیس علمی، تدریس دوره های آیین دادرسی کیفری و مدنی و … از فعالیت های ایشان می باشد.

برای دعاوی خانواده به خصوص طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، حضانت فرزند، تمکین، درخواست ازدواج مجدد و … می توانید به آقای افشانی مراجعه فرمایید و راهنمایی های لازم را از ایشان بگیرید.

آدرس دفتر؛ قم، بلوار امین، خیابان گلستان، تقاطع حافظ، جنب آبمیوه فروشی، پلاک 163، طبقه همکف

شماره تماس: 09129492197


رضا عادلی

رضا عادلی بهترین وکیل قم

آقای رضا عادلی وکیل پایه یک دادگستری قم، مشاور حقوقی، از وکلای باسابقه و خبره، دارای تسلط کافی به مقررات و قوانین حقوقی، خانواده، کیفری، ثبتی، ملکی و دعاوی بانکی به واسطه تجربه بالای حقوقی و اجرایی ( ۱۸سال سابقه کار اجرایی دولتی)می باشند. اخلاق نیکو، اعتماد به نفس در کار، احساس مسئولیت، تخصص و تسلط به امور حقوقی، کیفری و خانواده از خصوصیات بارز آقای رضا عادلی به حساب می‌آیند.

برخی از سوابق ایشان:

 • 6 سال سابقه همکاری حقوقی و وکالت در مجموعه سرپرستی شعب بانک سپه استان قم، دارای تخصص در دعاوی بانکی و قرادادهای بانکی
 • 2 سال سابقه همکاری و وکالت با شرکت برق منطقه ای تهران
 • بیش از 18 سال سابقه کار اجرایی در دوایر دولتی
 • دارای یک تیم حقوقی متشکل از وکلای مجرب و با سابقه پایه یک و کارآموزان وکالت در مجموعه موسسه حقوقی عادلی
 • وکالت و همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم و استان اصفهان شهرستانهای خوانسار و گلپایگان

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای رضا عادلی با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09127595032
تلفن ثابت: 02532941312
آدرس دفتر:
قم، بلوار شهید صدوقی (زنبیل آباد)، 20 متری مهدیه، نرسیده به بستنی داداش علی، پلاک 251، دفتر وکالت و‌ موسسه حقوقی رضا عادلی


مهدی پیشوایی

جناب آقای مهدی پیشوایی

آقای پیشوایی وکیل پایه یک دادگستری قم، دارای مدرک کارشناسی ارشد و مشاور حقوقی در زمینه دعاوی خانواده و طلاق می باشند. ایشان در زمینه وکالت دعاوی طلاق بیش از 10 سال سابقه دارند و موفق به پیگیری بیش از 800 پرونده حقوقی و کیفری شده اند.

همکاری در تعاونی ناشران، شرکت های تجاری تعاونی، شرکت های تعاونی و تولیدی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی از سوابق ایشان می باشد. همچنین ایشان مدیر موسسه حقوقی داوری مِها، مسئول کانون حقوقی آستان قدس رضوی در قم و وکیل و مشاور حقوقی جمعی از مهندسین و پیمانکاران ساختمانی بوه اند. این ها فقط قسمت کوچکی از سوابق درخشان آقای پیشوایی بود.

آدرس دفتر: قم، انتهای دورشهر، میدان رسالت، حاشیه زیرگذر عطاران، برج سفید، طبقه 4، واحد 413

شماره تماس: 09121523019

حسن آذری

وکیل پایه یک دادگستری می باشد.سابقه بسیار بالایی در زمینه های مختلف وکالتی دارد و به عنوان بهترین وکیل طلاق در قم در بین مردم شناخته شده است. ایشان در زمینه های حقوقی، خانواده، ثبتی، کیفری و غیره تخصص و مهارت دارد و با 21 سال سابقه کاری درخشان خویش توانسته است یکی از بهترین وکلای شهر قم شناخته شود.

آدرس دفتر: قم، بلوارامین، فلکه مفتح، تقاطع مفتح و بکائی، پلاک ۱۷۰

شماره تماس: 09121532916

نفیسه جباری تیمورآبادی

خانم نفیسه جباری تیمورآبادی

خانم تیمورآبادی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون مرکز وکلا می باشند. ایشان با تجاربی که در سال های فعالیت شان به دست آورده اند، کمک های بسیاری به موکل خود ارائه می دهند. پرونده هایی که توسط ایشان پیگیری و بررسی می شود شامل دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، حضانت فرزند و … است همچنین پرونده های کیفری، حقوقی و ملکی توسط ایشان وکالت می شود.

آدرس دفتر: قم، 45 متری صدوق، بین کوچه 1 و 3، پلاک 7

اره تماس: 09122537081

علیرضا قاسمی

آقای علیرضا قاسمی

آقای قاسمی از وکلای متخصص در پرونده های مختلف هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری قم هستند. در دعاوی خانواده، طلاق، دعاوی ملکی، کیفری، ثبتی، دعاوی وجه چک و … سابقه وکالت دارند.

آدرس دفتر: قم، فلکه جهاد، خیابان 19 دی، بعد از فلکه جهاد، طبقه بالای بانک اقتصاد نوین

شماره تماس: 09128528320

سعید آقاجانی

جناب آقای سعید آقاجانی

آقای آقاجانی وکیل پایه یک دادگستری قم و دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند. ایشان در پرونده های خانواده، طلاق، ملکی، ثبتی، وصول مطالبات، دعاوی کارگر و کارفرما و … فعالیت می کنند. اگر برای پرونده طلاق به فردی متخصص نیاز دارید، می توانید مشاوره های لازم را از ایشان دریافت کنید و وکالت پرونده را به ایشان بسپارید.

آدرس دفتر: قم، جنب مجتمع قضایی خانواده

شماره تماس: 09127577421

عافیه السادات موسوی

عافیه السادات موسوی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری قم

خانم عافیه السادات موسوی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در قم به صورت حرفه ای و با تبحری خاص در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان با بیش از 14 سال سابقه وکالت در زمینه های طلاق یکطرفه، نفقه، مهریه و حضانت فرزند و … پرونده های پیچیده ای را به موفقیت رسانده است و همچنین به صورت تخصصی به افراد مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: قم، میدان صفائیه، بلوار نیایش، نبش کوچه ۶، ساختمان مسعود، طبقه۲

شماره تماس: ۰۹۱۹۰۱۰۸۶۰۴


اهمیت حضور وکیل در دعاوی طلاق

پرونده های طلاق جزوی از دعاوی خانواده محسوب می شوند و برای رسیدگی بهتر می توانید به بهترین وکیل زن در قم مراجعه کنید. در صورتی که این پرونده بدون وکیل پیش برود ممکن است مدت طولانی در مراجع قضایی بماند و به زودی رسیدگی های لازم روی آن انجام نشود. اما حضور وکیل طلاق اهمیت های بسیاری برای پرونده دارد. وکیل طلاق خوب در قم به دلیل سابقه و تجاربی که در سال های وکالت به دست آورده است در صورتی که موکل راضی باشد، در مرحله اول فعالیت هایی برای ایجاد صلح و سازش میان زوجین انجام می دهد.

وکلای متخصص در دعاوی طلاق می دانند که چقدر این پرونده ها طولانی هستند، بنابراین سعی می کنند در مرحله بعد شرایطی برای طلاق توافقی ایجاد کنند و مبلغی را به عنوان مهریه و نفقه بپذیرند تا روند طلاق توافقی پیش برود و سریع تر به نتیجه برسند. اما اگر طلاق توافقی از سوی یکی از طرفین پذیرفته نشود، وکیل مراحل قانونی طلاق یک طرفه را انجام می دهد.

بنابراین وکیل شکایت و درخواست طلاق را انجام می دهد، اگر طلاق از طرف زوجه باشد، مهریه و نفقه را درخواست می کند تا از طرف زوج پرداخت شود. معمولا زوجین بعد از کشمکش و بحث های بسیار به فکر طلاق می افتند بنابراین طبیعی است که از نظر روحی دچار ضعف شوند و نتوانند تصمیمات درستی بگیرند. در این جا هم حضور وکیل و راهنمایی های او بسیار راه گشا است.

با مطالعه این مقاله به طور کامل با مشکلات درخواست طلاق بدون وکیل آشنا شدیم. مطمئنا اطلاعاتی که ما در مورد قانون داریم به اندازه وکلا نیست. بنابراین برای موفقیت در دعاوی طلاق به خصوص طلاق از طرف زن، توصیه می شود از وکلای معرفی شده در این مقاله کمک بگیرید.

اهمیت حضور وکیل در دعاوی طلاق

کلام آخر

سپاس گزارم که تا این بخش از مقاله بهترین وکیل طلاق در قم ما را همراهی کردید. در مقاله توضیح دادیم که وکیل نقش مهمی در نتیجه دعاوی طلاق دارد و کمک های بسیاری به موکل خود ارائه می دهد، وکلا راه های مختلفی برای حل پرونده طلاق موکل پیشنهاد می دهند. بنابراین می توان گفت که مهم است به وکیلی مجرب و متخصص مراجعه کنید. ما لیستی از وکلای متخصص در دعاوی طلاق را معرفی کردیم تا شما انتخاب راحتی داشته باشید. امیدوارم مطالب گفته شده مفید بوده باشد و توانسته باشید و وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید. لطفا سوالات، انتقادات و پیشنهاداتتان را با ما در میان بگذارید.

وکیل چه تعهداتی در قبال موکل خود دارد؟

باید اطلاعات کاملی از پرونده در اختیار او قرار دهد، بهترین وکیل طلاق در قم باید موکل خود را از اقداماتی که در پرونده طلاق انجام داده آگاه کند، میزان موفقیت پرونده را بگوید و رای صادر شده را در اختیار او قرار دهد.

حق الوکاله وکیل طلاق در قم چه میزان است؟

حق الوکاله وکیل طلاق به موارد گوناگونی بستگی دارد، پیچیدگی های پرونده، فاصله وکیل تا دادگاه، سابقه وکیل و … از عوامل موثر روی حق الوکاله هستند.

آیا وکیل می تواند وکالت طلاق زوج و زوجه را بر عهده بگیرد؟

خیر، مانند هر دعوی دیگری، وکلای طلاق مرد و زن باید متفاوت باشد و یک وکیل نمی تواند وکالت هر دو را بر عهده بگیرد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا