خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در قم ⚖️【سال1403】

مهریه یکی از حقوق مادی است که بعد از عقد به زوجه تعلق می گیرد و هر زمان که بخواهد می تواند آن را از زوج مطالبه کند. در اکثر مواقع، زوج از پرداخت آن امتناع کرده و کار را برای زوجه سخت می کند. وکیل مهریه فردی است که در این شرایط می تواند کمک بزرگی به زوجه کرده و از حقوق او دفاع نماید. قم یکی از شهرهایی است که به آن می پردازیم و برای راحتی شما تعدادی از بهترین وکیل مهریه در قم را معرفی می کنیم. برای اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در قم کیست؟

بهترین وکیل مهریه در قم کیست؟

بهترین وکیل مهریه در قم فردی است که به صورت تخصصی به پرونده های مربوط به مهریه می پردازد. همچنین سابقه موفقی در حل پرونده های مربوط به مهریه دارد. برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در قم که متخصص در مهریه باشد، باید به سراغ فردی برویم که تسلط کاملی به دعاوی خانوادگی و به خصوص مهریه دارد. این موضوع کمک می کند تا درصد پیروزی وکیل در دادگاه و در دفاع از حقوق شما افزایش یابد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

معمولا مصالبه مهریه، زمان جدایی زوجین و از طرف زوجه مطرح می شود. عدم پرداخت آن از سوی زوج موجب طولانی شدن پروسه طلاق و پایمال شدن حقوق زوجه می گردد. اما وجود وکیل موجب می شود تا از حقوق زن دفاع شود. ما در این مقاله قصد معرفی وکیل مهریه خوب در قم را داریم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس آن ها در وبسایت برترین وکیل همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در قم ⚖️ + شماره تلفن ☎️️

معصومه قلندری

معصومه قلندری بهترین وکیل مهریه در قم

خانم معصومه قلندری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه وکالت در انواع دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری می باشند. ایشان یکی از وکلای زن متخصص در شهر قم هستند. خانم معصومه قلندری به عنوان یک مشاور حقوقی خبره، با موکلین خود تعامل و همفکری دارند و دلسوزانه به مسائل مربوط به پرونده آن ها رسیدگی می کنند.

تخصص خانم معصومه قلندری:

 • وکالت در دعاوی خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)
 • وکالت در دعاوی حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • وکالت در دعاوی کیفری (مواد مخدر، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر و …)
 • وکالت در امور قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)

جهت اعطای وکالت و دریافت مشاوره از خانم معصومه قلندری، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09128516696
آدرس دفتر: قم، میدان سعیدی، بلوار نیروی هوایی، بین کوچه ۱ و ۳، ساختمان یلدا، طبقه ۵، واحد ۱۶


دکتر هادی افشانی

جناب آقای هادی افشانی

ایشان یکی از وکلای متخصص در پرونده های مهریه هستند. از تحصیلات آقای افشانی می توان به مدارک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی، دکتری فقه و حقوق و تحصیلات حوزوی اشاره نمود. ایشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قم شناخته شده اند. از فعالیت های مهم ایشان می توان به تدریس در دانشگاه، تدریس دوره های حقوق و جزای عمومی و اختصاصی، بزهکاری اطفال، حقوق بین الملل عمومی و خصوصی، حقوق ثبت، پلیس علمی، تدریس دوره های آیین دادرسی کیفری و مدنی و … اشاره کنیم.

آدرس دفتر: قم، بلوار امین، خیابان گلستان، تقاطع حافظ، جنب آبمیوه فروشی، پلاک 163، طبقه همکف

شماره تماس: 09129492197

هاشم زمانی

جناب آقای هاشم زمانی

آقای زمانی وکیل پایه یک دادگستری در قم و متخصص در دعاوی خانوادگی و مهریه می باشند. در حرفه وکالت سابقه ای بیش از 12 سال به دست آورده اند. در پیگیری کلیه دعاوی خانوادگی، ملکی، امور تجاری، مالی و ورشکستگی تخصص دارند. سایر تخصص ایشان در پذیرش پرونده های تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک آپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی و … است.

آدرس دفتر: قم، میدان مطهری، خیابان مولوی، نرسیده به بیمارستان گلپایگانی، کوچه 6، پلاک 1

شماره تماس: 09122524230

فرشته قنبری

سرکار خانم فرشته قنبری

خانم قنبری وکیل پایه یک دادگستری در قم و متخصص در پرونده های مربوط به مهریه هستند. تحصیلات خود را تا مقطع دکترای تخصصی حقوق خصوصی ادامه داده اند و مدرک خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده اند. یکی از اعضای هیت علمی دانشگاه هستند، تنظیم قراردادهای بازرگانی یکی از کارهایی است که توسط ایشان انجام می شود. همچنین در زمینه های مختلفی ارائه مشاوره دارند. از جمله در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی، گمرکی و … سابقه فعالیت دارند‌.

آدرس دفتر: قم، سالاریه، خیابان اقاقیا، مجتمع اداری آرین، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 09122538669

محسن صالح

جناب آقای محسن صالح

آقای صالح وکیل پایه یک دادگستری در قم و خبره در پرونده های مربوط به مهریه هستند. سابقه ای بیش از 8 سال در حرفه وکالت دارند و در زمینه های حقوقی، اعسار، مجازات های بازدارنده، تملک آپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و … تخصص دارند. دیگر فعالیت های آقای صالح در زمینه دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی شهرداری و … است.

آدرس دفتر: قم، زنبیل آباد، عطاران، بعد از چهارراه اول، نبش خیابان ولیعصر، مجتمع تجاری یاسمن، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 09124521790

علیرضا قاسمی

آقای علیرضا قاسمی

آقای قاسمی وکیل پایه یک دادگستری در قم هستند. حوزه فعالیتی ایشان در دعاوی خانوادگی، مهریه، طلاق و … است. سابقه ای بیش از 7 سال در حرفه وکالت کسب نموده اند. علاوه بر دعاوی خانوادگی به دیگر پرونده ها از جمله دعاوی ملکی، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، مطالبه خسارت، دعوی موجر و مستاجر و … می پردازند.

آدرس دفتر: قم، فلکه جهاد، خیابان باجک 2، طبقه فوقانی بانک اقتصاد نوین، پلاک 643

شماره تماس: 09128528320

مهدی پیشوایی

جناب آقای مهدی پیشوایی وکیل پایه یک دادگستری، با بیش از 14 سال سابقه وکالت، دارای کارشناسی ارشد و مدرس حقوق (قبولی وکالت سال ۸۸)، عضویت در شورای حل اختلاف، پیگیری صدها پرونده حقوقی و کیفری از زمان اخذ پروانه وکالت تا کنون، مدیر موسسه حقوقی داوری مِها وکیل و مشاور حقوقی تعاونی ناشران وکیل و مشاور برخی شرکت‌ های تعاونی و تولیدی، مدیرعامل مقطعی در شرکت‌های تجاری و تعاونی، دارنده گواهینامه وکالت از خواهان در دعاوی مدنی از وزارت علوم و تحقیقات و انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران می باشند.

آدرس دفتر: قم، انتهای دورشهر، میدان رسالت، حاشیه زیر گذر عطاران، برج سفید، طبقه 4، واحد 413

شماره تماس: 09101523019

بهزاد سیفی

جناب آقای بهزاد سیفی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری قم می باشند که با بیش از 13 سال سابقه وکالت و پرونده های موفق در زمینه های، اسناد رسمی و تجاری، ملکی (اعسار، عقود و معاملات، مطالبه وجه، موجر و مستاجر)، کیفری (قصاص، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، قتل، اجراییات) به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: قم، دورشهر، مقابل سینما تربیت، ساختمان شفا واحد ۴

شماره تماس: 09122511793

مرضیه صفدری

سرکار خانم مرضیه صفدری وکیل مهریه در قم

سرکار خانم مرضیه صفدری یکی از وکلای پایه یک دادگستری قم هستند و دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه شهید بهشتی، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تربیت مدرس و دارای مدرک دکتری تخصصی حقوق خصوصی از دانشگاه تهران می باشند. همچنین ایشان مدرس دانشگاه بوده و رتبه های برتری در کنکور سراسری و کنکور کارشناسی ارشد حقوق کسب کرده اند. خانم صفدری بیشتر از 8 سال سابقه در زمینه وکالت و 14 سال سابقه در امور حقوقی دارند. ایشان مشاوره های حقوقی، کیفری، خانواده و … را به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: قم، خیابان هدف، کوچه 6، پلاک 10

شماره تماس: 09127516901

لیلا قیطاسی

 • وکیل برای کلیه دعاوی ملکی
 • وکیل برای دعاوی خانوادگی
 • وکیل برای دعاوی کیفری
 • وکیل برای کلیه امور و دعاوی ثبتی
 • وکیل برای ارائه خدمات ویژه به ایرانیان خارج از کشور
 • پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • پرونده کیفری :قتل، سرقت، جعل، کلاهبرداری، درگیری، اسیدپاشی، فروش مال غیر و…

آدرس: 09128790105

شماره تماس: قم، 45 متری صدوق، نبش 30 متری قائم، پلاک6


قانون جدید مهریه در سال 1403 چیست؟

تغییراتی در قوانین ایجاد می شود و قوانین مهریه نیز یکی از این موارد است. قانونگذار برای بهتر شدن اوضاع ترجیح می دهد تا قوانین را تغییر داده و تبصره جدیدی را وضع کند. اکثر مردم از این قوانین بی اطلاع هستند، از این رو در این بخش از مقاله تصمیم داریم تا به توضیح قانون جدید مهریه در سال 1403 بپردازیم:

ماده 1082 قانون مدنی که با دو ماده واحده با این ماده الحاق شده در تبصره اول می گوید که “اگر مهریه وجه رایج باشد، متناسب با تغییر شاخص قیمت سالانه زمان تادیه نسبت به سال اجرای عقد که توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مشخص می گردد، محاسبه و پرداخت شود”. مطابق این قانون اگر زن از طریق دادگاه برای مطالبه مهریه اقدام نماید و زوج برای بری الزمه شدن، مهریه زوجه را بپردازد، در اینجا مهریه باید مطابق شاخص قیمت سالانه تعیین گردد، در غیر این صورت زوج مدیون زوجه باقی خواهد ماند.

به گفته بهترین وکیل قم، در دومین مورد از قانون جدید مهریه که برای کاهش زندانیان و در راستای حبس زدایی تعیین شده، آمده است که “اگر زوجه مهریه خود را مطالبه کند، هر میزان مهریه که داشته باشد، برای 110 عدد سکه و یا معادل آن می تواند حکم جلب مهریه بگیرد و زوج را به زندان بیاندازد. برای دریافت مهریه بیش از 110 سکه، مهریه به صورت قسطی به زوجه پرداخت می گردد.

برخی تصور می کنند که اگر میزان مهریه آنها بیشتر از 110 سکه باشد، نمی توانند آن را دریافت کنند. در صورتی که قانون جدید میزان مهریه را محدود نکرده است بلکه ضمانت اجرای مهریه مازاد بر 110 سکه را کاهش داده و شرط پرداخت باقی مهریه را توانایی مالی مرد برای پرداخت لحاظ کرده است. البته در صورتی که زوجه نتواند توانایی مالی مرد را به دادگاه اثبات نماید. ادعای اعسار (ناتوانی مالی) مرد با سوگند و مطابق تشریفات مقرر در قانون آیین دادرسی مدنی پذیرفته می شود.

قانون جدید مهریه در سال 1401 چیست؟

بهترین وکیل مهریه در قم چه نقشی در دعاوی مهریه دارد؟

مهریه مالی است که بعد از عقد به زوجه تعلق می گیرد و اگر عندالمطالبه باشد زوجه می تواند هر زمانی آن را از زوج درخواست کند و زوج موظف به پرداخت آن است. اگر عندالاستطاعه باشد زن باید ثابت کند که مرد توانایی مالی برای پرداخت آن را دارد. در اغلب موارد مهریه در زمان طلاق درخواست می شود و به این علت که خانم ها اطلاعات کاملی از مهریه و شرایط دریافت آن ندارند، دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل زن در قم موجب می شود تا اطلاعات حقوقی شما در زمینه مهریه و نحوه مطالبه آن بالاتر برود.

در صورتی که درخواست طلاق از طرف مرد باشد، موظف است طبق قانون کل مهریه زن را بپردازد و اگر طلاق از طرف زوجه در صورت کراهت از شوهر باشد از نوع طلاق خلع است و زوجه در مقابل مالی که به شوهر می دهد، می تواند طلاق بگیرد، معمولا این مال مقداری از مهریه است که از طرف زن بخشیده می شود، حتی می تواند بیشتر یا کمتر از مهریه هم باشد.

نقش وکیل در پرونده مهریه بسیار حائز اهمیت است. معمولا در صورتی که مرد قصد پزداخت مهریه را نداشته باشد، این پرونده پروسه طولانی دارد که موجب می شود تا به دنبال بهترین وکیل مهریه در قم باشیم. در ادامه در مورد نقش وکیل در پرونده مهریه بیشتر می گوییم:

 • می تواند مهریه را در زمان کمی از مرد دریافت کند.
 • به سرعت اقدام به توقیف اموال مرد می کند.
 • نیازی به حضور زن در دادگاه نیست و تمام کارها را وکیل بر عهده می گیرد.
 • گرفتن حکم جلب زوج در صورت عدم پرداخت مهریه از طرف مرد که نیاز به حضور زوجه نیست.
 • اگر مرد درخواست اعسار و ناتوانی مالی کند، وکیل مهریه با توجه به قوانینی که می داند، درخواست مرد را رد می کند.
معرفی 10 وکیل مهریه در قم

کلام آخر

سپاس گزارم که تا این بخش از مقاله همراه ما بودید. سعی کردیم برای راحتی دوستانی که به دنبال وکیل خبره در پرونده های مهریه می گردند، لیستی از بهترین وکیل مهریه در قم را جمع آوری کنیم. امیدوارم مطالب موجود در مقاله برای تان مفید باشد. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

دکمه بازگشت به بالا