وکیل

10 تا از بهترین وکیل قائم شهر ⚖️【سال1403】

گاهی مشکلاتی پیش می آید که حل آن به مراجع قضایی سپرده می شود. در چنین مواردی فرد ناگزیر است برای بهبود روند رسیدگی به پرونده، وکیلی معتبر و شاخص بیابد تا عهده دار مسائل حقوقی پیش آمده باشد. حضور در دادگاه های مختلف نیازمند داشتن دانش حقوقی بالا است و اگر چنین نباشد، فرد در آینده با خسارات چشمگیری مواجه خواهد شد؛ اما گاهی تعدد بالای وکلا باعث می شود تا فرآیند انتخاب قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. در این مطلب از مجله حقوقی برترین وکیل سعی داریم شما را با بهترین وکیل قائم شهر آشنا کنیم تا شما با مطالعه سوابق آن بتوانید از استخدام او اطمینان کامل حاصل کنید، همراه ما باشید.

بهترین وکیل قائم شهر

بهترین وکیل قائم شهر کیست؟

لازم است پیش از انتخاب بهترین وکیل قائم شهر، مدتی را صرف تحقیق درباره او کنید. لازم است در فرآیند تحقیق معیارهایی را مد نظر قرار دهید و تمامی وکلا را از صافی آن بگذرانید. بهترین وکیل قائم شهر سال ها از وقت خود را صرف دانش آموزی در بهترین دانشگاه های کشور کرده است. او که دانش بالایی در زمینه حقوق و مباحث مرتبط با آن دارد قادر است تا تمامی توان خود را به کار ببندد تا نتیجه مطلوب در دادگاه برای موکل حاصل شود.

تجربیات بهترین وکیل مازندران نقش موثری در موفقیت پرونده شما خواهد داشت. از این رو لازم است پرونده خود را به وکیلی بسپارید که بتواند از تجربیات حقوقی خود برای رفع و فصل اختلافات پیش آمده استفاده کند. همچنین بهترین وکیل قائم شهر هیچ گاه رفتار غیر حرفه ای از خود بروز نمی دهد و در همه شرایط سعی می کند ضمن رعایت صداقت و امانت رضایت مندی موکل خود را حفظ کند. بهترین وکیل قائم شهر دارای شجاعت و جسارت لازم برای جنگیدن در میدان دادگاه است و تا به کرسی نشاندن حرف خویش خسته نخواهد شد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل قائم شهر بپردازیم برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل قائم شهر سال 1403!

حسن طلوعی تمیر داش

حسن طلوعی تمیر داش

آقای حسن طلوعی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و بیش از 20 سال تجربه و سابقه وکالت در پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده دارند. ایشان علاوه بر قائمشهر در سایر استان‌ها هم پرونده‌ های حقوقی و کیفری موفقی داشته و در تمام نقاط کشور پذیرش پرونده‌ های سنگین دارند. تاکنون هم وکالت پرونده‌ های زیادی در شهرهای تهران، شیراز، تبریز، رشت و اصفهان داشته و در کنار تجربه و سواد بالای وکالت، یک تیم حقوقی قوی و موفقی را در سراسر کشور مدیریت میکنند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای حسن طلوعی تمیر داش، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09111288122
آدرس دفتر:
قائمشهر، بلوار شهیدان سادات نیا، بین بهارنارنج ۷۴و۷۶

سجاد موسوی

سجاد موسوی بهترین وکیل قائمشهر

وکیل سجاد موسوی وکیل مجرب و توانمند با بیش از چندین سال سابقه کار حقوقی در عرصه وکالت و دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی علامه طباطبائی تهران می باشد. ایشان مقالات متعدد علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و بین المللی را در رزومه خویش دارند. کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است.

دفتر وکالت آقای موسوی متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود می باشد. از جمله خدمات وکیل آقای موسوی عبارتند از:

 • وکالت اداره کار و بیمه
 • وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
 • وکالت در دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 • داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 • وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
 • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

تلفن دفتر: 01144420762
تلفن همراه: 09119104966

دکتر حمید ابهری

دکتر حمید ابهری وکیل قائمشهر

آقای دکتر حمید ابهری وکیل پایه یک دادگستری در مازندران و قائمشهر و از وکلای متخصص در انواع دعاوی هستند. ایشان سابقه وکالت بالایی در پرونده های مختلف دارند و از جمله تخصص های ایشان می توانیم به مشاوره و وکالت در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … اشاره کنیم.

آدرس دفتر: قائمشهر، چهارراه فرهنگ، نبش خیابان یوسف رضا

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۱۱۵۴۹۵

زیبا حاجی پور نجار

زیبا حاجی پور نجار بهترین وکیل قائم شهر

خانم زیبا حاجی پور نجار وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای بیش از 15 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، ملکی و خانواده و یکی از وکلای زن خبره در قائم شهر هستند.

برخی از سوابق ایشان:

 • وکالت در انواع دعاوی حقوقی
 • وکالت در انواع دعاوی خانواده همچون، مطالبه مهریه، نفقه، درخواست طلاق، طلاق توافقی و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی همچون تنظیم سند، تصرف عدوانی، خلع ید و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم زیبا حاجی پور نجار، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09111283826
آدرس دفتر:
قائمشهر، میدان امام، روبروی درب ترمینال

پوریا کشوری

پوریا کشوری وکیل قائمشهر

آقای کشوری وکیل پایه یک دادگستری در مازندران و قائمشهر و از وکلای متخصص در انواع دعاوی هستند. تخصص ایشان در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده و … است و ایشان سابقه بالایی در زمینه وکالت در دادگاه و مراجع قضایی مختلف دارند.

آدرس دفتر: قائمشهر، -خیابان بابل، جنب بانک ملی، مجتمع دهقان

شماره تماس: 09112240797

فاطمه ولیپور پاشاکلایی

فاطمه ولیپور پاشاکلایی وکیل در قائم شهر

سرکار خانم فاطمه ولیپور وکیل با سابقه و مشاور حقوقی هستند. در زمینه دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. شما می توانید از مشاوره های حضوری وغیر حضوری ایشان در انواع دعاوی استفاده کنید.

آدرس: قائمشهر، خیابان بابل، جنب بانک پارسیان، مجتمع روشن، طبقه 3

تلفن تماس: 09111283789

مونا یوسفی

مونا یوسفی وکیل در قائم شهر

خانم مونا یوسفی وکیل پایه یک دادگستری هستند. در دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. تخصص ایشان در دعاوی خانواده شامل طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت و… است. تخصص خانم یوسفی در دعاوی کیفری همانند کلاهبرداری، اختلاس، قاچاق کالا، جرم مواد مخدر، جرائم پولشویی، مطالبه دیه، قتل و… نیز هست.

آدرس: قائمشهر، خیابان بابل، کوی بامداد، ساختمان نیک

تلفن تماس: 09119118761

حسین هاشم زاده

حسین هاشم زاده وکیل در قائم شهر

آقای حسین هاشم زاده یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری قائمشهر هستند، که فعالیت های بسیاری در حوزه وکالت انواع دعاوی انجام داده اند. آقای هاشم زاده در انواع دعاوی اعم از ملکی، حقوقی، خانواده و کیفری تجربه و سابقه کار دارند که می توانید پرونده های خود را به ایشان برای پیشبرد بهتر بسپارید.

آدرس: قائمشهر، خیابان مدرس آمین 24، طبقه 4، واحد 407

تلفن تماس: 09111513198


وکیل خانم یا آقا؟

شاید این سوال برای شما نیز مطرح شده باشد که بهره مندی از وکلای خانم در دعاوی مختلف بهتر است یا آقا؟ پاسخ این سوال تا حد زیادی به سلیقه شما باز می گردد. در ابتدا باید اشاره کنیم که جنسیت بهترین وکیل قائم شهر تاثیری در مهارت و توانایی او ندارد. اساسا وکالت شغلی است که می تواند از سمت آقایان و خانم ها به یک اندازه مفید انجام داده شود. از این رو برای انتخاب بهترین وکیل قائم شهر نباید توجه چندانی به مرد یا زن بودن وکیل مورد نظر داشت.

برای انتخاب بهترین وکیل قائمشهر معیارهای دیگری در دسترس است که با اتکا به آن ها می توان بهترین انتخاب را داشت. لازم است در گام نخست به مهارت های فن بیان، صداقت، کاربلدی، تجربه و تحصیلات وکیل مورد نظر توجه کرد؛ زیرا ارزش های مطرح شده نقش بیشتری در سنجیدن شاخصه های یک وکیل خواهند داشت. اگر مایل هستید از یک وکیل خانم استفاده کنید، سعی کنید وکیل خانمی را انتخاب کنید که در این معیارها نیز سرآمد باشد. ماجرا برای وکیل مرد نیز به همین شکل است.

این مسئله درست است که بسیاری از آقایان ترجیح می دهند در روند رسیدگی به پرونده خود به یک وکیل مرد اطمینان کنند؛ زیرا ممکن است چنین تصور کنند که توانایی های او بیشتر است. در مقابل نیز خانم ها مایل به استخدام یک وکیل زن هستند؛ زیرا چنین برداشت می شود که قدرت ارتباط گیری چنین وکیلی بیشتر است و آن ها راحت تر می توانند حقایق مربوط به مشکلات پیش آمده را با او مطرح کنند و از او مشورت بگیرند.

همچنین اگر سری به دادگاه های خانواده بزنیم و از نزدیک در جریان کار قرار بگیریم، درخواهیم یافت که ترجیح اکثر افراد بر این است تا در دعاوی خانواده مانند طلاق، تمکین، مهریه و… از یک وکیل زن استفاده کنند. برعکس این ماجرا در دادگاه های رسیدگی به جرایم کیفری حکم فرما است. به دلیل ماهیت این نوع از پرونده ها افراد بیشتر مایل به استفاده از بهترین وکیل قائمشهر از جنسیت مرد آن هستند.

وکیل خانم یا آقا

حق الوکاله بهترین وکیل قائم شهر چقدر است؟

به میزان دستمزدی که بهترین وکیل قائم شهر در ازای انجام امورات حقوقی موکل دریافت می کند، حق الوکاله می گویند. لازم به ذکر است که مبلغ حق الوکاله در زمان بستن قرارداد به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین می شود. از این رو شما نیز می توانید در تعیین آن نقش داشته و بسته به شرایط آن را مشخص کنید.

موضوعات زیادی در تعیین حق الوکاله از سوی بهترین وکیل قائم شهر نقش دارند. میزان پیچیدگی یک پرونده، مدت زمانی که لازم است برای انجام آن وقت صرف کرد، احتمال موفقیت در پرونده و… از جمله مهم ترین این موارد هستند. برای مثال باید این را در نظر گرفت که پرونده های مربوط به دعاوی خانواده نسبت به سایر دعاوی وقت بیشتری را از وکیل درگیر می کنند. پس طبیعی است که بهترین وکیل قائم شهر برای آن حق الوکاله بالاتری را در نظر بگیرد.

بهتر است بدانید دعاوی حقوقی از پیچ و خم های بیشتری برخوردار هستند لذا در این شرایط بهتر است با وکیل خبره و متخصص در قائم شهر مشاوره حقوقی داشته باشید. معمولا وکلای تخصصی در امورات کیفری همواره حق الوکاله های بالاتری به سبب تخصص خود ارائه می دهند. البته باید این نکته را در نظر گرفت که بالا بودن هزینه یک وکیل به هیچ عنوان به معنی معتبر و کاربلدتر بودن آن وکیل نیست و چه بسا از روی بازارگرمی باشد. پس بهتر است پیش از تعیین حق الوکاله با فردی آگاه در این زمینه مشورت کنید.

حق الوکاله بهترین وکیل قائم شهر

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل قائم شهر را به شما ارائه دهیم تا شما ضمن تحقیق در خصوص هر کدام از آن ها بتوانید از کمک ایشان بهره مند شوید. همچنین بررسی کردیم که سپردن پرونده حقوقی به یک وکیل مرد بهتر است یا بهره بردن از یک وکیل زن. در ادامه نیز مباحثی درباره حق الوکاله وکلا مطرح کردیم. حال از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در این زمینه دارید، آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

4.2/5 - (4 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا