وکیل

10 تا از بهترین وکیل چمستان ⚖️【سال1403】

همواره ممکن است به دلایل مختلف در سطح جامعه شاهد بروز اختلافاتی حقوقی باشیم. در صورتی که این اختلافات عمیق باشد، لازم است آن ها در محاکم قضایی حل و فصل نموده و به دنبال راهکاری موثر برای عبور از آن ها باشیم؛ اما باید همواره این موضوع را مد نظر قرار دهید که حضور موثر در محاکم قضایی تنها در صورتی ممکن می شود که دانش حقوقی فرد به میزان قابل قبولی بالا باشد. در غیر این صورت لازم است از یک وکیل توانا و مجرب برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری خود استفاده کنید؛ اما کیفیت وکیلی که انتخاب می کنید نیز نتیجه مستقیمی در کسب موفقیت خواهد داشت. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل چمستان آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل چمستان کیست؟

بهترین وکیل چمستان کیست؟

هرگز تصور نکنید که چون قانون حق را به شما داده است پس به طور قطع پیروز دادگاه هستید و دیگر نیازی به وکیل ندارید. دقت داشته باشید که قوانین با جزئیاتی همراه هستند که فهم آن ها جز با در اختیار داشتن تحصیلات حقوقی امکان پذیر نیست. ممکن است کوچک ترین اقدام شما در این زمینه منجر به شکست شده و عواقبی را برای شما به همراه داشته باشد. از این رو، لازم است فرد خود را به معیارهای مناسب و کارآمدی مسلح کرده تا با استفاده از آن ها بتواند مهارت وکلا را مورد ارزیابی قرار دهد.

بهترین وکیل چمستان دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در چمستان سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این راه به تجربیات قابل قبولی دست پیدا کرده است. بهترین وکیل مازندران همواره تغییرات قانون را نیز تحت رصد قرار می دهد تا از آخرین اصلاحیه ها اطلاع حاصل کرده و در نتیجه بتواند دفاع موثر تری از موکل خود داشته باشد و همواره علم خود را به روز نگه دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل چمستان بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در چمستان سال 1403!

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی بهترین وکیل چمستان

خانم روجا اخلاقی وکیل پایه یک دادگستری، لیسانس حقوق از دانشگاه شهید بهشتی، ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی، متخصص دعاوی حقوقی، ملکی و مهاجرت، دارنده تنها تیم تخصصی در شمال کشور با تجربه چندین سال کار حقوقی (همراهی صفر تا صد شما در دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده توسط متخصصین مجرب).
قبول پرونده در تهران و تمامی شهرهای مازندران، امکان مشاوره حضوری در تهران، آمل و بابلسر وجود دارد.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره حضوری و تلفنی خانم اخلاقی می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.
تلفن تماس: 09111253766
تلفن دفتر: 09020656649
آدرس دفتر
: مازندران، آمل، خیابان طالقانی، نبش بانک خون، ساختمان مهرآفرین، طبقه ۵، واحد ۹، دفتر وکالت روجا اخلاقی
مشاهده پروفایل وکیل

حسین دائی حسنی

حسین دائی حسنی بهترین وکیل چمستان

آقای حسین دائی حسنی وکیل پایه یک دادگستری در چمستان، مشاور حقوقی و وکیل متخصص در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … میباشند. ایشان تجربه وکالت بالایی در حرفه وکالت دارند و تجارب ارزشمندی را در این زمینه به دست آورده اند لذا می تواندن به صورت حرفه ای به وکات در پرونده ها بپردازند.

آدرس دفتر: چمستان، کرد آباد، خیابان گلسار، پلاک 27

شماره تماس: 09191994331

طیبه شیخی

طیبه شیخی

خانم طیبه شیخی وکیل پایه یک دادگستری و از وکلای خانم در چمستان می باشند. سابقه حقوقی بالا در حرفه وکالت موجب شده تا تجارب ارزشمندی داشته باشند که در پرونده های موکلین کمک می کند تا نتیجه مورد انتظار موکل را به دست بیاورند.

آدرس دفتر: چمستان، خیابان امام، روبرو کلانتری۱۳، طبقه فوقانی قلم چی

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۰۰۴۱۰۳

سعید منصوری

سعید منصوری بهترین وکیل چمستان

آقای سعید منصوری وکیل پایه یک دادگستری در چمستان، مشاور حقوقی و از وکلای خبره و متبحر در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … می باشند. ایشان سابقه حقوقی بالایی دارند و به صورت حضوری و غیر حضوری به ارائه مشاوره حقوقی به موکلین و متقاضیان می پردازند.

آدرس دفتر: چمستان روبروی کلانتری ۱۳

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۲۷۹۹۲۵

محمدرضا خادمی

محمدرضا خادمی بهترین وکیل چمستان

آقای محمدرضا خادمی وکیل پایه یک دادگستری در چمستان، مشاور حقوقی و وکیل متخصص در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … می باشند. وکالت در پرونده های مختلفی اعم از طلاق، مهریه، نفقه، کلاهبرداری، جعل اسناد و … را در سوابق خود دارند. ارائه مشاوره حقوقی به دو صورت حضوری و غیر حضوری از خدمات ایشان است.

آدرس دفتر: چمستان، خیابان شیخ فضل الله نوری، نبش خیابان جهاد، پلاک ۱۴۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۴۸۸۵۴۷

ایرج مقصودیان

ایرج مقصودیان

آقای ایرج مقصودیان وکیل پایه یک دادگستری در چمستان، مشاور حقوقی و وکیل متخصص در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … می باشند.تجربه بالا در حرفه وکالت موجب شده تا به بهترین شکل ممکن پرونده های موکلین را به نتیجه برسانند. مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری از خدماتی است که در دفتر وکالت شان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: چمستان، جاده آمل

شماره تماس: 09127267672

سه عامل که در حق الوکاله وکیل چمستان موثر است

همواره باید به این موضوع توجه داشته باشیم که عموم مردم جامعه نمی توانند عهده دار پرونده های حقوقی و کیفری خود در محاکم قضایی شوند. همین موضوع باعث می شود تا مراجعه به بهترین وکیل چمستان الزامی به نظر برسد؛ اما در ازای انجام امورات حقوقی نظیر ارائه دفاعیات، جمع آوری ادله و مستندات و ارائه آن ها به دادگاه، تنظیم لایحه دفاعیه و… لازم است دستمزدی را در اختیار وکیل قرار دهید که در اصطلاحات حقوقی آن را حق الوکاله می نامند که البته میزان آن به توافق طرفین بستگی دارد.

می داینم که حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می گردد؛ اما در این بین عواملی وجود دارد که باعث می شود وکیل پس از مطالعه پرونده دستمزد بیشتری را از موکل درخواست نماید. در ادامه به برخی از مهم ترین این عوامل اشاره خواهیم داشت و به تشریح آن ها خواهیم پرداخت:

پیچیدگی پرونده: در ابتدا وکیل پرونده را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار می دهد تا با موقعیت موکل در آن آشنا شود و از زوایای ناپیدای آن اطلاعات جامعی به دست آورد. در این راستا اگر رسیدن به نتیجه در پرونده دشوار باشد، ممکن است که وکیل حق الوکاله بیشتری را از موکل خود درخواست نماید. هر چه پیچیدگی یک پرونده حقوقی یا کیفری بیشتر باشد، بدیهی است که وکیل لازم است انرژی بیشتری صرف آن نماید و همین موضوع سبب می شود وکیل مبلغ بیشتری را درخواست کند.

شهر محل سکونت: یکی دیگر از عواملی که در میزان حق الوکاله تاثیر گذار است، شهری است که در آن سکونت دارید و قصد دارید در آن به یک وکیل خبره و توانا مراجعه کنید. باید دقت داشته باشید که هر چه یک شهر کوچک تر باشد، میزان دستمزدی که وکلای آن مطالبه می کنند کمتر است. در مقابل در شهرهای بزرگ و کلان شهرها، وکلا با دریافت مبالغ بیشتری حاضر به دریافت وکالت در پرونده های مختلف می کنند؛ بنابراین در هنگام امضای قرارداد باید به این موضوع نیز توجه کنید.

سابقه وکیل: با دقت بر روی سابقه یک وکیل می توانید به تجربیات او نیز پی ببرید. در واقع او در طی سال های متمادی فعالیت در زمینه حقوق، راه های زیادی را برای حل و فصل اختلافات پیش آمده به دست آورده است و امید می رود که اگر وکالت پرونده ای را به دست بگیرد، احتمال موفقیت موکل در دادگاه به همان میزان افزایش پیدا کند. هر چه وکیلی سابقه بیشتری در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری داشته باشد، دستمزد بیشتری را نیز مطالبه خواهد کرد.

مشاوره حقوقی با وکیل چمستان برای چه افرادی مناسب تر است؟

مشاوره حقوقی با وکیل چمستان برای چه افرادی مناسب تر است؟

در بالا اشاره داشتیم که استفاده از تجربیات بهترین وکیل چمستان برای کسب موفقیت در دادگاه الزامی است. همکاری با وکیل می تواند از طریق استخدام وی برای رسیدگی به پرونده های مختلف یا کسب مشاوره حقوقی از وی باشد. در این بین ترجیح عده ای بر این است تا از همان ابتدای مطرح شدن دعاوی در محاکم قضایی، یک وکیل خبره و توانمند را به خدمت بگیرند و در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده به او اعتماد داشته باشند؛ اما عده ای دیگر ترجیح می دهند مشاوره حقوقی دریافت کرده و ضعف خود را جبران نمایند.

ممکن است فردی تا حدودی دانش حقوقی در اختیار داشته باشد و با روال انجام امورات حقوقی در محاکم قضایی آشنایی داشته باشد. مشاوره حقوقی برای این افراد کاملا مناسب است. چرا که می توانند با مراجعه به یک وکیل توانا، خواسته های خود را مطرح نموده و برای سوالات خود پاسخ هایی منطقی و موثر پیدا کنند. از سوی دیگر، از آنجایی که مشاوره حقوقی با هزینه ای کمتر در مقایسه با استخدام وکیل انجام می شود، این نوع از همکاری برای افرادی که تمکن مالی کمتری دارند مناسب تر است.

مشاوره حقوقی در روش های مختلفی از سوی وکیل ارائه می شود. ممکن است بهترین وکیل چمستان به شیوه های حضوری، تلفنی و آنلاین مشاوره حقوقی ارائه دهد. هر یک از افراد بسته به شرایطی که در اختیار دارد می تواند به یکی از این روش ها متوسل شده و نیازهای حقوقی خود را با وکیل مطرح نماید. نتایج به دست آمده از مشاوره حقوقی حضوری در مقایسه با سایر روش ها دقیق تر است. چرا که در آن امکان بررسی پرونده ه و مستندات ارائه شده توسط موکل وجود دارد.

وکیل خوب در چمستان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل چمستان آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب خود دست پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم تا عوامل موثر بر حق الوکاله وکلای مختلف را مورد بررسی قرار دهیم و اطلاعات دقیقی در این باره ارائه دهیم. در انتهای مقاله نیز به این سوال پاسخ دادیم که مشاوره حقوقی برای چه افرادی مناسب تر است. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی درخواست می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید، می توانید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا