وکیل

10 تا از بهترین وکیل رامسر ⚖️【سال1403】

در مواجهه با مشکلات حقوقی، عاقلانه ترین کار مراجعه به یک وکیل مجرب و کسب مشورت از وی است. زیرا اکثر افراد دانش حقوقی و تجربه لازم برای رفع و فصل پرونده های حقوقی مطرح شده در دادگاه را ندارند. عدم اطلاع از قوانین و مقررات در شرایط مشابه آنچه گفته شد، ممکن است باعث بروز خسارات جبران ناپذیری شود. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل رامسر آشنا کنیم تا شاید در روند انتخاب خود با اطمینان بیشتری اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل رامسر

بهترین وکیل رامسر کیست؟

تعدد وکلا باعث شده است تا اطمینان کردن به یکی از آن ها برای سپردن پرونده به وی قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. لازم است در مسیر انجام تحقیقات، معیارهایی در اختیار داشته باشیم که با استناد به آن ها بتوانیم مطلوب ترین گزینه را انتخاب کنیم. بهترین وکیل رامسر دانش حقوقی بالایی دارد و همین آشنایی وی با قوانین و مقررات باعث می شود تا در دادگاه بتواند بهترین دفاع را از موکل خود انجام دهد و احتمال موفقیت پرونده را به میزان قابل توجهی افرایش دهد.

بهترین وکیل مازندران در طی سال های مختلف توانسته بر تجربیات حقوقی خود بیفزاید و با این روش دانش حقوقی خود را نیز به روز نگه دارد. از این رو، بهترین وکیل رامسر قادر است با تکیه بر تجربیات گران بهای خود، بهترین راهکار برای حل مشکل را در اختیار شما قرار دهد. بهترین وکیل رامسر صداقت بالایی در مواجهه با موکل خود دارد و از قول های دروغین اجتناب می کند. او دارای جسارتی مثال زدنی است که باعث می شود منافع موکل بیش از پیش در دادگاه حفظ شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های مختلف بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس بهترین وکیل رامسر، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل رامسر سال 1403

نسترن احمد نژاد

نسترن احمد نژاد وکیل رامسر

خانم نسترن احمد نژاد وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی در رامسر، متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده هستند. سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و تلاش می کنند بهترین نتیجه را برای پرونده موکلین خود به دست آورند.

آدرس دفتر: رامسر، میدان امام، ساختمان احمد نژاد، طبقه 2

شماره تماس: 09111926015

فریبا احمد کلایه

فریبا احمد کلایه وکیل رامسر

خانم فریبا احمد کلایه یکی دیگر از وکلای خبره در مازندران هستند. ایشان بیش از 4 سال سابقه وکالت دارند و به انواع دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی و خانوادگی رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: رامسر، کتالم، میدان ولیعصر، مقابل بانک ملت

شماره تماس: 09120334302

عباس زبرجد

عباس زبرجد وکیل رامسر

آقای عباس زبرجد وکیل پایه یک دادگستری در مازندران متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری هستند. انواع خدمات مشاوره و وکالت در پرونده های خانواده، کیفری، ملکی، ثبتی، تنظیم انواع قرارداد و … توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: رامسر، خیابان شهید مطهری، ابریشم محله، جنب بازار روز، بن بست ۲۰

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۰۹۷۳۸۰

شهرام کلهری

شهرام کلهری وکیل رامسر

آقای شهرام کلهری وکیل پایه یک دادگستری در مازندران، مشاور حقوقی، دارای سابقه بیش از 10 سال در حرفه وکالت و پذیرش دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. انواع پرونده های خانواده، کیفری، ملکی، ثبتی، تنظیم قرارداد و شکوائیه و … توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: رامسر، رمک، روبروی رستوران برادران

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۹۳۷۳۰۵

میثم پور رستمی

میثم پور رستمی وکیل رامسر

آقای میثم پور رستمی یکی دیگر از وکلای متخصص در رامسر می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای سابقه بالا در امر وکالت هستند. انواع پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: رامسر، سادات شهر، خیابان باهنر، دفتر وکالت

شماره تماس: 09116742429

آذر آیتی سیبنی

آذر آیتی سیبنی وکیل رامسر

سرکار خانم آذر آیتی سیبنی وکیل پایه یک دادگستری در شهر رامسر می باشد. او در تمامی حوزه ها ی خانواده، کیفری، حقوقی و ثبتی فعالیت می کند. از خدمات خانم آیتی می توان به تنظیم شکوائیه و دادخواست، اسناد و مدارک اشاره کرد. همچنین شما می توانید در تمامی حوزه ها از ایشان مشاوره دریافت کنید.

آدرس: رامسر، خیابان شهید پورامامی، کوچه پورامامی ۳

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۹۳۶۸۶۶

محمد ابراهیمیان

محمد ابراهیمیان وکیل در رامسر

جناب آقای محمد ابراهیمیان از وکلای زبده در شهر رامسر می باشد و سال های طولانی در کسوت وکیل پایه یک دادگستری پرونده های زیادی را با موفقیت به سرانجام رسانده است. تجربه و سابقه ی خوب وکیل ابراهیمیان بر کسی پوشیده نیست و شما می توانید از مشاوره های او در تمامی زمینه ها برخوردار شوید.

آدرس: رامسر، ابتدای خیابان شهدا

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۱۳۸۶۷۲

در انتخاب بهترین وکیل رامسر باید به چه نکاتی توجه کرد؟

در انتخاب بهترین وکیل رامسر هرگز نباید مغروق تبلیغ های پر زرق و برق شد. بسیار دیده شده است که برخی از وکلا برای جبران نقص در توانایی و مهارت های خود، اقدام به تبلیغات اینترنتی با هزینه های هنگفت می کنند. شهرت بهترین وکیل رامسر چیزی نیست که بتوان آن را با تبلیغات پر رنگ و لعاب به دست آورد. با اندکی پرس و جو در شهر رامسر می توان وکیل خبره را پیدا کرد و اختیار پرونده را به او سپرد.

لازم است بهترین وکیل رامسر دید درستی از پرونده به شما القا کند. ابتدا او باید به مطالعه پرونده پرداخته و توضیحات شما در این خصوص را نیز به دقت گوش دهد. پس از بررسی های انجام شده، جایگاه شما در پرونده و احتمال موفقیت آن را با صراحف و شفافیت اعلام دارد. بهترین وکیل رامسر در این زمینه باید از هر گونه بازار گرمی بر حذر باشد.

دقت داشته باشید که جنسیت بهترین وکیل رامسر و همچنین سن و سال او هیچ تاثیری در توانایی و مهارت او ندارد. اگر مایل به انتخاب یک وکیل زن یا مرد هستید، مربوط به سلیقه شما است و هیچ ایرادی ندارد. اما باید دقت کنید که در بین زنان و مردان، شاخص ترین و معتبرترین آن ها را انتخاب کنید تا در نهایت مسیر موفقیت برای شما هموارتر شود. به علاوه بهترین وکیل رامسر باید ضمن رعایت رفتار حرفه ای، در صدد برقراری ارتباط موثر با موکل خود بر آید. زیرا این مسئله در کسب آگاهی وکیل از پرونده موثر است.

ویژگی بهترین وکیل رامسر

اظهارنامه قضایی چیست؟

هر گاه قراردادی در بین دو یا چند نفر به امضا می رسد، تعهداتی بر مبنای توافق طرفین برای هر کدام از آن ها در نظر گرفته می شود. در واقع طرفین قرارداد ملزم هستند تعهدات خود را به بهترین شکل و در زمان تعیین شده در قرارداد انجام دهند. در صورتی که یکی از طرفین قرارداد در انجام تعهدات خود کوتاهی کرده و آن را به درستی انجام ندهد، طرف مقابل می تواند در دادگاه از او شکایت کرده و حقوق خود را مطالبه نماید.

گاهی پیش می آید که فردی پیش از کشاندن اختلاف به دادگاه تصمیم می گیرد برای آخرین بار به طرف مقابل تذکر دهد. در این صورت نامه ای حقوقی به مقصد فرد متخلف ارسال کرده و از او می خواهد در جهت انجام تعهدات خود اقدام نماید. چنین نامه ای را اظهارنامه قضایی می گویند. در واقع اظهارنامه قضایی در منزله درخواستی مسالمت آمیز از طرف مقابل است برای انجام تعهداتی که از زیر بار آن ها شانه خالی کرده است.

گفتنی است که پاسخگویی به اظهارنامه قضایی از سوی فردی که اظهار شده است، الزامی نیست. در واقع هیچ قانونی اظهار شونده را ملزم به واکنش نکرده است. اما ذکر این نکته ضروری است که در صورت عدم بی توجهی به نامه مذکور، ممکن است اظهار کننده در صدد طرح شکایت از فرد متخلف برآید. همچنین باید به این توجه کرد که هر گونه پاسخ به اظهارنامه قضایی می تواند در دادگاه به عنوان اقرار مورد استفاده قرار گیرد. از این رو، لازم است پس از دریافت اظهارنامه قضایی و پیش از پاسخگویی به آن با بهترین وکیل رامسر ارتباط گرفته و با او مشورت کنید.

علاوه بر این ممکن است که فرد اظهار شونده پس از دریافت اظهارنامه قضایی، اقدام به معامله صوری برای فرار از ادای دین نماید تا به این شکل از پرداخت حق و حقوق اظهار کننده فرار کند. در چنین شرایطی نیز لازم است با مشورت بهترین وکیل رامسر، از پیش دادخواستی را برای دادگاه ارسال کرد تا بتوان با این روش معاملات انجام شده را ابطال کرد و در جهت پس گرفتن حقوق اقدام نمود. دقت داشته باشید که برای ارسال اظهارنامه لازم است به دفاتر خدمات الکترونیک قوه قضائیه مراجعه فرمایید.

اظهارنامه قضایی

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل رامسر آشنا کنیم تا شما با مرور آن ها دغدغه ای برای اطمینان به یک وکیل نداشته باشید. همچنین به بررسی نکاتی پرداختیم که توجه به آن ها قبل از استخدام یک وکیل خالی از لطف نیست. در پایان نیز به تشریح و تعریف اظهارنامه قضایی مشغول شدیم تا آگاهی شما در این زمینه افزایش یابد. حال نوبت شما است تا تجربیات و نظراتتان در این خصوص را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 14 =

دکمه بازگشت به بالا