وکلا

10 تا از بهترین وکیل تنکابن ⚖️【سال1403】

ممکن است اختلافاتی در مسیر زندگی پیش آید که حل آن ها جز با مراجعه به محاکم قانونی امکان پذیر نباشد. باید دقت داشته باشید که اگر دانش حقوقی شما در سطح بالایی نباشد، نمی توانید دفاع جانانه ای از حق خود در دادگاه انجام دهید. برای جبران این نقص لازم است از کمک یک وکیل مجرب استفاده کنید؛ اما یافتن وکیلی توانا که بتوان رسیدگی به پرونده را با اطمینان به او سپرد نیز کاری دشوار است. در این مطلب سعی داریم تعدادی از بهترین وکیل تنکابن را به شما معرفی کنیم تا به کمک آن ها بتوانید در دعاوی حقوقی و کیفری احتمال موفقیت پرونده خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل تنکابن

بهترین وکیل تنکابن کیست؟

امروزه انتخاب بهترین وکیل با وجود تعدد وکلای دادگستری در شهر تنکابن کاری سخت و پیچیده به نظر می رسد. اگر برای سنجش وکلا از متر و معیاری خاص استفاده کنیم، درخواهیم یافت که این فرآیند تا چه اندازه می تواند ساده باشد. بهترین وکیل تنکابن دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری را در بهترین دانشگاه های کشور آموخته است. بهترین وکیل تنکابن اطلاع بالایی از قوانین و مقررات دارد و همواره تغییرات قانون را رصد می کند. این مسئله به او کمک می کند تا در دادگاه بتواند با اتکا به قانون مطلوب ترین دفاع را از موکل خود ارائه دهد.

بهترین وکیل تنکابن سال ها سابقه حضور در محاکم قضایی دارد و در تمام این سال ها توانسته است بر تجربیات خود افزوده کند. تجربیات یک وکیل معتبر می تواند روند رسیدگی به پرونده را به کلی تغییر داده و احتمال پیروزی در آن را بالا ببرد. بهترین وکیل تنکابن جسارت و شجاعت لازم برای ارائه ادله و مستندات به قضات مربوطه را دارد. او همچنین همواره با موکل خود حسن اخلاق به خرج می دهد و می تواند با رفتار حرفه ای از تمامی دغدغه های موکل خود آگاه شود. بهترین وکیل تنکابن بسیار زمان شناس است و سعی می کند ارتباط نزدیکی با موکل خود برقرار کند تا از جوانب ناپیدای پرونده نیز اطلاع کامل کسب نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین وکیل تنکابن بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در تنکابن سال 1403

دکتر امین رادمان

دکتر امین رادمان وکیل تنکابن

آقای دکتر امین رادمان وکیل پایه یک دادگستری، عضو هیئت علمی و استادیار دانشگاه و مدیر گروه حقوق، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت هستند.

از جمله تخصص ایشان:

  • وکالت در دعاوی و پرونده های ملکی و حقوقی (اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال اسناد، ابطال معاملات و قراردادهاو خانواده و …)
  • پرونده کیفری (قتل، کلاهبرداری، مواد مخدر و …)
  • پرونده های ثبتی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای دکتر امین رادمان، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09112905925
آدرس دفتر:
تنکابن، چهارراه هفت تیر، ابتدای خیابان مجتهدزاده، ساختمان فردوسی، طبقه 1، واحد 18

صاحبه خان رمکی

صاحبه خان رمکی وکیل تنکابن

خانم صاحبه خان رمکی وکیل پایه یک دادگستری، وکیل زن متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده و … و دارای سابقه بیش از 13 سال در حرفه وکالت هستند. ایشان به انواع دعاوی رسیدگی می کنند و تمام تلاش خود را به کار می برند تا نتیجه مورد نظر موکل حاصل گردد.

آدرس دفتر: تنکابن، خیابان جمهوری، جنب دادگستری، مقابل پارک مادر، ساختمان آریا، طبقه 3، واحد 11

شماره تماس: 09113928959

افشین کیابی

افشین کیابی وکیل تنکابن

اقای کیابی وکیل پایه یک دادگستری در تنکابن، مشاور حقوقی و متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … هستند ایشان یکی ا وکلای خبره در تنظیم انواع قراردادها و تنظیم شکواییه می باشند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی از خدماتی است که به متقاضیان و موکلان خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: تنکابن، خیابان امام، جنب آموزش و پرورش، ساختمان پرهام، بلوک 3، طبقه 3، واحد 10

شماره تماس: 09111318319

لیلا اکبری ثانی

لیلا اکبری ثانی وکیل تنکابن

خانم لیلا اکبری ثانی وکیل پایه یک دادگستری، دارای بیش از 6 سال سابقه وکالت، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در تنکابن هستند. ایشان سابقه بالایی در حرفه وکالت و پیگیری دعاوی مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، مطالبه وجه چک و سفته دارند.

آدرس دفتر: تنکابن، خیابان جمهوری، جنب دادگستری، ساختمان آریا، طبقه 2، واحد ۷

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۳۳۷۴۲۴

علی خداپرست

علی خداپرست وکیل تنکابن

آقای علی خداپرست از وکلای متخصص در تنکابن هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای سابقه بالا می باشند که در زمینه دعاوی مختلف من جمله حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … قبول وکالت می نمایند. مشاوره حقوقی به دو روش حضوری و غیرحضوری توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: تنکابن، روبروی دادگاه انقلاب ساحل طلائی

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۹۶۶۲۲۵

ضرورت سپردن پرونده به وکیل متخصص در تنکابن

تمامی وکلا دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری را بر عهده دارند؛ اما تجربه نشان داده است که اگر پرونده خود را به وکیلی متخصص بسپارید، به مراتب نتایج بهتری در انتظار شما است. وکیل خانواده همواره با مباحثی نظیر مهریه، نفقه، تمکین، نشوز، اجرت المثل، حق حضانت فرزندان و به طور کلی هر آن چیزی که به خانواده مربوط می شود، سر و کار دارد.

در مقابل وکیل کیفری با مباحثی مانند قتل، سرقت، تجاوز، زور گیری، ضرب و جرح و… دست و پنجه نرم می کند. بدیهی است که تخصص این دو وکیل با یکدیگر متفاوت است. لازم است ابتدا موضوع پرونده خود را در نظر گرفته و سپس با توجه به آن، بهترین وکیل تنکابن را انتخاب کنید.

ضرورت مراجعه به وکیل متخصص

نحوه رسیدگی به اعاده دادرسی توسط وکیل خوب در تنکابن

دیوان عالی کشور بالاترین مرجع قضایی در بین تمامی محاکم قضایی است. این مرجع به اجرای صحیح قانون در تمامی محاکم زیر دست نظارت دارد. دیوان عالی کشور از خبره ترین قضات کشور تشکیل شده است که برای مدت پنج سال توسط رئیس قوه قضائیه انتخاب می شوند. علاوه بر این دیوان عالی کشور وظیفه دارد در صورت اعتراض، به حکم صادره از دادگاه بدوی و تجدید نظر نیز نظارت کند. دیوان عالی کشور طبق اصل 161 قانون اساسی تشکیل شده است و در مواردی نیز می تواند به تخلفات رئیس جمهور رسیدگی کند.

علاوه بر مواردی که ذکر شد، دیوان عالی کشور می تواند به اعاده دادرسی در دعاوی کیفری نیز ورود پیدا کند. در قانون وظیفه رسیدگی به اعاده دادرسی در دعاوی حقوقی را به دادگاه صادر کننده حکم سپرده است. این در حالی است که قانون آیین دادرسی در ماده 476 خود به صراحت وظیفه رسیدگی به اعاده دادرسی در دعاوی کیفری را به دیوان عالی کشور محول می کند. دیوان عالی کشور، پس از اینکه جهات اعاده دادرسی کیفری را احراز کرد، اعاده دادرسی را تجویز کرده و برای رسیدگی مجدد، پرونده را به دادگاه هم عرض دادگاهی که حکم قطعی صادر کرده است، ارجاع می دهد.

بر طبق ماده 476 قانون آیین دادرسی کیفری، در صورتی که رئیس قوه قضائیه حکمی را خلاف شرع بداند، اعاده دادرسی را تجویر نموده و پرونده را برای بررسی مجدد به شعبه ای از دیوان عالی کشور ارجاع می دهد. در این صورت قضات دیوان عالی کشور رای صادر شده را بلافاصله نقض کرده و پس از بررسی ماهوی و شکلی پرونده، رای جدیدی را صادر و ابلاغ می کنند. باید به این نکته توجه داشت که دفاع از پرونده در دیوان عالی کشور بسیار دشوار و پیچیده است. از این رو، لازم است از دانش و تجربیات بهترین وکیل تنکابن برای رسیدگی به پرونده در این مرحله استفاده کنید.

باید دقت داشته باشیم که منظور از احتمال تغییر رای در دیوان عالی کشور به هیچ عنوان این نیست که دیوان حکم جدیدی را جدای از دادگاه عمومی و دادگاه تجدید نظر به طرفین اعلام می ‌کند. دیوان عالی کشور از بهترین قضات کشور تشکیل شده و طی جلسات متعدد به بررسی پرونده پرداخته و ممکن است رای دادگاه تجدید نظر را تائید یا ابطال کند. در واقع دیوان عالی کشور همخوانی حکم صادره با قانون و شرع را مورد ارزیابی قرار می دهد. همچنین اگر در ارائه حکم از مستندات و شواهد به درستی استفاده نشده باشد، حکم صادره را ابطال خواهد کرد؛ اما هیچ گونه حکم جدیدی در آن صادر نخواهد شد.

اعاده دادرسی

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل تنکابن آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب برای شما ساده تر از همیشه به نظر برسد. در ادامه نیز با بررسی معیارهای انتخاب وکیل سعی کردیم مهم ترین شاخصه های وکلای ممتاز را به شما ارائه دهیم. در ادامه به مبحث حقوقی اعاده دادرسی پرداختیم و تمامی مطالب مربوط به آن را کنکاش کردیم. در پایان نیز توصیه کردیم که برای پرونده خود از یک وکیل متخصص بهره مند شوید. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا