طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در قائم شهر ⚖️【سال1403】

طلاق، یکی از سخت ‌ترین و چالش‌ برانگیزترین تصمیماتی است که یک فرد می‌ تواند در زندگی خود بگیرد. این تصمیم، پایان یک زندگی مشترک و آغاز یک فصل جدید را در پی دارد. در چنین شرایطی، داشتن یک وکیل طلاق مجرب و متخصص، می‌ تواند به فرد کمک کند تا این فرآیند را با کمترین آسیب و ضرر ممکن طی کند. تمامی افراد درگیر در پرونده های مربوط به دعاوی طلاق تمایل دارند تا در کمترین زمان ممکن این روند را پشت سر گذاشته و خود را مهیای زندگی جدید خود کنند؛ اما باید به این موضوع توجه داشته باشیم که تصمیمات عجولانه در خصوص دعاوی طلاق می تواند حقوقی را از شما ضایع کند. از این رو، می توانید به کمک یک وکیل مجرب و خبره در زمینه دعاوی طلاق با کمترین صدمات برای طلاق اقدام نمایید. در ادامه به معرفی بهترین وکیل طلاق در قائم شهر خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در قائم شهر

بهترین وکیل طلاق در قائم شهر کیست؟

حق طلاق، به معنای اختیار طلاق دادن همسر است. در نظام حقوقی ایران، حق طلاق به طور سنتی، به مرد داده شده است. با این حال، در سال ‌های اخیر، با افزایش حقوق زنان، این حق به زنان نیز داده شده است. در واقع زن می تواند در شرایطی که زندگی مشترکش دچار عسر و حرج شود به کمک برترین وکیل طلاق در قائم شهر برای پایان رابطه اقدامات لازم را به انجام برساند. در این بین، استخدام وکیل طلاق خوب در قائم شهر می تواند در این مسیر به مرد و زن کمک کند تا با اختلافات کمتری برای طلاق اقدام کنند.

بهترین وکیل طلاق در قائم شهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مدت زمان زیادی را صرف آموختن دانش در یکی از معتبر ترین دانشگاه های کشور کرده است. دانش و تحصیلات بهترین وکیل طلاق در قائم شهر به او این امکان را می دهد تا با جزئیات مواد قانونی و تبصره های مربوط به آن آشنایی داشته باشد و بتواند در صورت لزوم مطلوب ترین راهکار را در اختیار موکل قرار دهد. بهترین وکیل قائم شهر در انواع طلاق اعم از طلاق از طرف مرد، طلاق توافقی و طلاق از طرف زن پاسخگوی نیازهای موکل خود خواهد بود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل طلاق در قائم شهر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در قائم شهر ⚖️ + شماره تلفن ☎️️ و آدرس

فاطمه علیزاده شیخ

فاطمه علیزاده شیخ وکیل طلاق در قائم شهر

سرکار خانم فاطمه علیزاده شیخ وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. حوزه فعالیت خانم علیزاده شیخ در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و بررسی پرونده هایی همچون طلاق، مطالبه مهریه وصول مهریه از طریق اداره اجرای ثبت، مطالبه مهریه از طریق دادگاه، حضانت فرزند مشترک، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت، توصیف اموال، اثبات نسب، تغییر نام و نام خانوادگی و… است.شما نیز می‌توانید برای استفاده از تجربيات خانم علیزاده شیخ با شماره ی قرار گرفته شده، تماس حاصل نمایید.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان بابل، تلار ۱۳

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۲۸۸۳۵۵

شجاع فیروزپور

شجاع فیروزپور وکیل طلاق در قائم شهر

جناب آقای شجاع فیروزپور وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب فیروزپور متخصص در دعاوی ملکی، حقوقی و خانواده از جمله طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی و … هستند. شما نیز می‌توانید برای استفاده از تجربيات آقای فیروزپور با شماره ی قرار گرفته شده، تماس حاصل نمایید.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان امام، رینگ داخلی کفشگر کلا، طبقه فوقانی دفتر ازدواج امیری

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۲۶۱۰۹۲

محمد قنبری‌چمازکتی‌

محمد قنبری‌چمازکتی‌ وکیل طلاق در قائم شهر

جناب آقای محمد قنبری‌چمازکتی‌ با بیش از ۱۱ سال سابقه وکالت در دعاوی خانواده، پرونده های بسیاری در زمینه طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و انحصار وراثت، طلاق یکطرفه از ناحیه زن، طلاق یکطرفه از ناحیه مرد، طلاق توافقی، طلاق با داشتن حق طلاق و… را با موفقیت به اتمام رسانده اند. شما نیز می‌توانید برای استفاده از تجربيات ایشان با شماره ی قرار گرفته شده، تماس حاصل نمایید.

آدرس دفتر: قائم شهر، چهارراه فرهنگ، کوی سیدین، مجتمع امین۲۱، واحد۶

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۲۳۸۳۱۱

شیرین عبداله زاده

شیرین عبداله زاده وکیل طلاق در قائم شهر

سرکار خانم شیرین عبداله زاده یکی دیگر از وکلای با تجربه ی پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم عبداله زاده در دعاوی خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند‌. مشاوره های خانم عبداله زاده به صورت حضوری و غیر حضوری است، که می توانید برای پیشبرد بهتر پرونده های خود استفاده کنید.

آدرس دفتر: قائم شهر، ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان کولائیان، روبروی سالن سید رسول حسینی، طبقه 3

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۵۳۰۱۳۶

آسیه حیدری

 آسیه حیدری وکیل طلاق در قائم شهر

سرکار خانم آسیه حیدری وکیل پایه یک دادگستری با سابقه و مشاور حقوقی هستند. حوزه فعالیت خانم حیدری در دعاوی حقوقی، خانواده، انواع طلاق، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و … است. شما می توانید برای استفاده از تبحر و تجربیات خانم حیدری در پرونده های خود از مشاوره های حضوری و غیر حضوری ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان تهران، پاساژ رنجبر، طبقه دوم

تلفن تماس: ۰۹۱۱۳۲۶۶۶۰۴

امید علی حمیدی پارسا

امیدعلی حمیدی پارسا بهترین وکیل طلاق در قائم شهر

آقای امید علی حمیدی پارسا وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 18 سال سابقه وکالت در قائم شهر به صورت تخصصی و حرفه ای قبول وکالت می کند. ایشان پرونده های متعدد و مهمی را با پایانی خوش در سابقه وکالت خود به ثبت رسانده است و همچنین به افراد در امور حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی به درستی در راستای قانون مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان بابل، رو به روی بانک مسکن، ساختمان آمین ۲۰، طبقه ۴

شماره تماس: 09111265364


لزوم توجه به تخصص و فن بیان وکیل طلاق قائم شهر

طلاق، یک تصمیم مهم و سرنوشت ‌ساز است که می ‌تواند تأثیر زیادی بر زندگی فرد داشته باشد. در چنین شرایطی، انتخاب بهترین وکیل طلاق در قائم شهر به عنوان حقوقدانی مجرب و متخصص، می‌ تواند نقش مهمی در موفقیت فرآیند طلاق ایفا کند. به دلیل حساسیت هایی که همواره افراد در مواجهه با دعاوی طلاق با آن رو به رو می شوند لازم است پیش از دادرسی، تلاش خود را به کار بگیرید تا از میان گزینه هایی که در دسترس هستند، شاخص ترین و متخصص ترین آن ها را شناسایی کرده و به خدمت بگیرید.

طلاق، یک فرآیند حقوقی پیچیده است که قوانین و مقررات خاصی دارد. وکیل طلاق، باید به این قوانین و مقررات تسلط داشته باشد تا بتواند از حقوق موکل خود دفاع کند. علم حقوق به عنوان یکی از علوم انسانی با گستردگی بسیار زیادی همراه است. باید این موضوع را در نظر داشته باشید که مطالعه تخصصی قوانین و مقررات مربوط به دعاوی مطرح شده می تواند این امکان را در اختیار وکیل قرار دهد تا تسلط خود بر قوانین و مقررات را افزایش دهد. در واقع لازم است به سراغ وکلای متخصص در زمینه حقوق طلاق بروید.

علاوه بر دانش حقوقی، بهترین وکیل خانواده در قائم شهر باید دارای مهارت‌ های ارتباطی و مذاکره نیز باشد تا بتواند با طرف مقابل به توافق برسد؛ اما مهم ترین سلاح وکیل برای جنگ در میدان دادگاه و کسب پیروزی را می توان فن بیان او در نظر گرفت. باید به این موضوع توجه داشته باشید که فن بیان وکیل به او امکان می دهد تا نکات حقوقی را با لحنی شیوا بیان کرده و دفاعیات موثری را از موکل خود داشته باشد. به هیچ عنوان نباید فن بیان یک وکیل را با حرافی از سوی او اشتباه بگیرید. چرا که قاضی پرونده به خوبی تفاوت این دو موضوع را می داند و مسائل غیر مرتبط به پرونده را پس می زند.

بهترین وکیل طلاق در قائم شهر

سه توصیه مهم در استخدام وکیل طلاق قائم شهر

استخدام بهترین وکیل طلاق در قائم شهر یک تصمیم مهم و حساس است. وکیل، فردی است که از حقوق و منافع شما در دادگاه دفاع می ‌کند؛ بنابراین، انتخاب یک وکیل خوب، می ‌تواند تأثیر زیادی بر نتیجه پرونده شما داشته باشد. تمایل تمامی افراد درگیر در پرونده های طلاق بر این است تا فرآیند مربوط به پایان زندگی مشترک را با کمترین دغدغه پشت سر بگذارند. در این بین لازم است توصیه هایی را مد نظر داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید با اطمینان بیشتری در خصوص استخدام وکیل تصمیم گیری های لازم را به انجام برسانید.

با وکیل مورد نظرتان ملاقات کنید: در ابتدا لازم است با در نظر گرفتن عوامل و معیارهای مختلف، وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید و پس از کسب اطمینان از گزینه مورد نظر، با دفتر وکالت او تماس گرفته و جلسه ای برای ملاقات حضوری تدارک ببینید. در این جلسات لازم است در خصوص ابعاد مختلف پرونده صحبت کنید. چرا که این مسئله به وکیل این امکان را می دهد تا با دستی پر در میدان دادگاه حاضر شود و بتواند در خصوص منافع شما بهترین دفاع را به مقامات قضایی ارائه دهد و حقوق شما را احقاق نماید.

به دنبال وکیلی باشید که بتوانید با او راحت صحبت کنید: یکی از مهم ‌ترین نکات در انتخاب وکیل، احساس راحتی با اوست. شما باید بتوانید با وکیل خود به راحتی صحبت کنید و نظرات خود را با او در میان بگذارید. در واقع حسن اخلاق یک وکیل از مهم ترین ویژگی هایی است که وجود آن در شخصیت وکیل مورد نظر الزامی به نظر می رسد. به هر اندازه که بتوانید ارتباط بهتری با وکیل خود داشته باشید، نتایج به دست آمده از محاکم قضایی در خصوص دعاوی طلاق نیز باب میل شما خواهد بود.

حق الوکاله وکیل را تعیین کنید: وکلا به طور معمول تمایل دارند که در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری تدارک دیده اید، در خصوص حق الوکاله نیز تصمیم گیری کنند. اگر چه میزان حق الوکاله در آیین نامه تعرفه وکالت به طور کامل ذکر شده است، با این حال می توانید دستمزد مد نظر وکیل را به صورت توافقی محاسبه و مشخص کنید. در واقع وکالت شغلی آزاد است و دست وکیل برای انجام این کار کاملا باز است. در صورتی که توافقات لازم صورت گرفت، می بایست متن توافق در قرارداد ذکر شود.

بهترین وکیل طلاق در قائم شهر

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش داریم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل طلاق در قائم شهر آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید با خیال آسوده تری از میان گزینه های موجود شاخص ترین را انتخاب کنید. در ادامه به اهمیت توجه به تخصص و فن بیان وکیل در انتخاب او اشاره داشتیم و سپس سه توصیه مهم در خصوص انتخاب وکیل به شما ارائه دادیم. درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا