خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در قائم شهر ⚖️【سال1403】

خانواده، کانون اصلی رشد و تعالی انسان است. نهاد خانواده، پایه و اساس جامعه و عامل اصلی رشد و پیشرفت هر جامعه ای محسوب می شود؛ بنابراین، حفظ و تقویت بنیان خانواده از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در برخی موارد، اختلافات و مشکلاتی در زندگی مشترک زوجین به وجود می آید که منجر به بروز دعاوی خانوادگی می شود. این دعاوی می تواند شامل موضوعاتی مانند طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و ارث باشد. وکالت خانواده، یکی از تخصصی ترین حوزه های وکالت است. وکیل خانواده، فردی است که به صورت تخصصی در دعاوی خانواده فعالیت می کند و دارای دانش و تجربه کافی در این زمینه است. در ادامه مقاله در سایت برترین وکیل سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در قائم شهر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در قائم شهر

بهترین وکیل خانواده در قائم شهر کیست؟

در صورت بروز دعاوی خانوادگی ممکن است افراد از نظر روحی با مشکلاتی رو به رو شوند و زندگی آن ها به طور کامل دچار مخاطراتی جدی شود. از این رو، لازم است در صورت اقامه دعاوی خانواده تلاش خود را به کار بگیرید تا بتوانید از میان گزینه های موجود در شهر خود، شاخص ترین و مطرح ترین وکیل را به خدمت بگیرید. برترین وکیل خانواده در قائم شهر تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا شما از وضعیت کنونی خارج کرده و با استفاده از دانشی که در اختیار دارد، موفقیت را حاصل کند.

وکیل خانواده خوب در قائم شهر به درک بالایی از پرونده رسیده است و می تواند در مواقع حساس به گونه ای تصمیم گیری کند که حقی از شما ضایع نشود. بهترین وکیل قائم شهر سال های زیادی را صرف ارائه خدمات حقوقی در محاکم قضایی کرده است و تجربیات خود را مدیون همین سال های فعالیت است. تجربیات بهترین وکیل خانواده در قائم شهر می تواند در بازگشایی گره های موجود در پرونده موثر واقع شود و در نهایت موقعیتی را برای فرد فراهم کند که از دادگاه سربلند بیرون بیاید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل خانواده در قائم شهر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در قائم شهر سال 1403!

زیبا حاجی پور نجار

زیبا حاجی پور نجار بهترین وکیل خانواده در قائم شهر

خانم زیبا حاجی پور نجار وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای بیش از 15 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، ملکی و خانواده و یکی از وکلای زن خبره در قائم شهر هستند.

برخی از سوابق ایشان:

  • وکالت در انواع دعاوی حقوقی
  • وکالت در انواع دعاوی خانواده همچون، مطالبه مهریه، نفقه، درخواست طلاق، طلاق توافقی و …
  • وکالت در انواع دعاوی ملکی همچون تنظیم سند، تصرف عدوانی، خلع ید و …

آدرس دفتر: قائمشهر، میدان امام، روبروی درب ترمینال

شماره تماس: 09111283826

علی نورانی کوتنایی

علی نورانی کوتنایی وکیل خانواده در قائم شهر

جناب آقای علی نورانی کوتنایی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب نورانی کوتنایی متخصص در دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و حقوقی است. شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان ساری، مهمانسرا پیام آوران، نبش پیام آوران ۴، طبقه۲

تلفن تماس: 09113269665

کمیل ولی زاده

کمیل ولی زاده وکیل خانواده در قائم شهر

جناب آقای کمیل ولی زاده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب ولی زاده در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. تجربه بالای آقای ولی زاده باعث شده موکلین از روند پرونده های خود راضی باشند.

آدرس دفتر: قائم شهر، کمربندی شمالی، خیابان آزاده 6

تلفن تماس: 09101020971

نینا نوع پرست

نینا نوع پرست وکیل خانواده در قائم شهر

سرکار خانم نینا نوع پرست یکی دیگر از وکلای با تجربه ی پایه یک دادگستری در شهر قائم شهر هستند. ایشان در دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و حقوقی فعالیت می کنند. همچنین در زمینه طلاق، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و … فعالیت بیشتری دارند.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان تهران، پاساژ رنجبر، اتاق ۳۳۸

تلفن تماس: 09118540252

محمود نبی پور

محمود نبی پور وکیل خانواده در قائم شهر

جناب آقای محمود نبی پور وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. حوزه فعالیت جناب نبی پور در دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی است. شما می توانید از تجربه ایشان برای روند بهتر پرونده های خود استفاده کنید.

آدرس دفتر: قائم شهر،خیابان بابل، روبروی کوچه پارسا، ساختمان صنم، طبقه اول، واحد۱۰۳

تلفن تماس: 09113234920

فاطمه نوریان قادیکلائی

فاطمه نوریان قادیکلائی وکیل خانواده در قائم شهر

سرکار خانم فاطمه نوریان قادیکلائی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم نوریان متخصص در دعاوی حقوقی، خانواده، ملکی و کیفری هستند که تجربه بالای ایشان باعث شده پرونده های موفق متعددی را پشت سر بگذارند.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان علامه صالحی مازندرانی، پاساژرنجبر، طبقه۳،واحد۳۲۸

تلفن تماس: 09118239306


فواید ملاقات حضوری با وکیل خانواده قائم شهر

ملاقات حضوری با بهترین وکیل خانواده در قائم شهر یک پل ارتباطی بین موکل و وکیل است. این پل، دو طرف را به هم نزدیک می کند و به آنها کمک می کند تا یکدیگر را بهتر درک کنند. در واقع هر وکیلی دارای میزانی از توانایی و تخصص در خصوص دعاوی مطرح شده است. شما با ملاقات وکیل مورد نظر می توانید فن بیان، قدرت ارتباط گیری با موکل، حسن اخلاق، زمان شناس بودن و سایر مهارت های او را زیر نظر بگیرید تا در نهایت این موضوع برای شما مشخص شود که آیا این وکیل ایده آل شماست یا خیر.

در اولین دیدار، موکل و وکیل با یکدیگر آشنا می شوند. موکل می تواند با رفتار و گفتار وکیل، به او اعتماد کند. وکیل نیز می تواند شخصیت و نیازهای موکل را بهتر درک کند. این ارتباط موثر، پایه و اساس همکاری بین موکل و وکیل است. موکل باید اطلاعات و مدارک مورد نیاز را در اختیار وکیل قرار دهد. این اطلاعات و مدارک، به وکیل کمک می کند تا پرونده را بهتر بررسی کند و راه حل های مناسب را ارائه دهد. وکیل به خوبی با این نکته آشنا است که بهترین راه برای کسب اطلاعات در خصوص پرونده خود موکل است.

بهترین وکیل خانواده در قائم شهر با دانش و تجربه خود، می تواند به موکل مشاوره حقوقی ارائه دهد. این مشاوره، می تواند به موکل کمک کند تا بهترین تصمیم را در مورد پرونده خود بگیرد. موکل ممکن است در مورد پرونده خود، سوالات و ابهاماتی داشته باشد. ملاقات حضوری، فرصتی است تا موکل سوالات خود را از وکیل بپرسد و ابهام های خود را برطرف کند. به این موضوع توجه داشته باشید که اگر با حقوق قانونی خود در دعاوی خانوادگی آشنایی داشته باشید با آسودگی خیال بیشتری می توانید در دادگاه حاضر شده و از حقوق خود دفاع کنید.

ملاقات حضوری با وکیل، مانند یک جلسه معارفه است. در این جلسه، موکل و وکیل با یکدیگر آشنا می شوند و اطلاعات لازم را به اشتراک می گذارند. این جلسه، می تواند به موکل کمک کند تا با خیال راحت، پرونده خود را به وکیل بسپارد. لازم است در جلسات ملاقات حضوری از فرصتی در اختیار شما قرار گرفته است استفاده کرده و در خصوص حق الوکاله نیز با وکیل مورد نظر به توافقات لازم دست پیدا کنید. در بسیاری از موارد، وکلا تمایل دارند که حق الوکاله و نحوه پرداخت آن را توافقی مشخص کنند.

بهترین وکیل خانواده در قائم شهر

تعرفه حق الوکاله وکیل خانواده قائم شهر

حق الوکاله بهترین وکیل خانواده در قائم شهر مبلغی است که وکیل خانواده برای انجام خدمات حقوقی خود دریافت می کند. این مبلغ، بسته به عوامل مختلفی مانند پیچیدگی پرونده، میزان کار انجام شده توسط وکیل و تجربه و تخصص وکیل تعیین می شود. در ابتدا لازم است وکیل مورد نظرتان را انتخاب کرده و جلسه ای را برای ملاقات حضوری با او تدارک ببینید. همان طور که در بالا به آن اشاره داشتیم میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن را لازم است در این جلسات تعیین کرده و در خصوص آن تصمیم گیری کنید.

دقت داشته باشید که باید در انتخاب وکیل توجه ویژه ای داشته باشید. چرا که این موضوع می تواند به طور مستقیم نتیجه پرونده را تحت تاثیر قرار داده و موفقیت یا شکست در آن را مشخص کند. پس از این لازم است به وکیل این امکان را بدهید تا اطلاعات خود در خصوص پرونده را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. چرا که در این صورت می تواند با جوانب ناپیدای پرونده آشنا شده و نظر نهایی خود را در خصوص حق الوکاله و میزان آن اعلام دارد. مدارک و مستندات نیز می تواند به وکیل در این مسیر کمک کند.

هر ساله آیین نامه ای برای تعیین حق الوکاله وکیل در دعاوی خانوادگی به چاپ رسیده و در اختیار افراد درگیر در پرونده های مربوطه قرار می گیرد. با این حال وکلا تمایل دارند که دستمزد مورد نظر را با توافق با موکل مشخص و محاسبه نمایند. وکیل برای تعیین حق الوکاله به عوامل مختلفی توجه می کند که پیچیدگی و زمان بر بودن پرونده از مهم ترین آن ها است. پرونده های خانواده، می تواند از نظر حقوقی و عاطفی، بسیار پیچیده باشد. پرونده های پیچیده، معمولاً زمان و کار بیشتری را از وکیل می گیرند و بنابراین، حق الوکاله بیشتری نیز دریافت می کنند.

سوابق بهترین وکیل خانواده در قائم شهر نیز می تواند بر روی میزان حق الوکاله اثر بگذارد و میزان آن را افزایش دهد. دقت داشته باشید که در صورت استفاده از وکلای با سابقه درخشان شانس کسب پیروزی خود را افزایش خواهید داد و در عوض لازم است هزینه بیشتری را حق الزحمه وکیل مورد نظر کنار بگذارید. در پایان و پس از تعیین دستمزد و توافق با بهترین وکیل زن در قائم شهر در خصوص جزئیات پرونده مربوط به دعاوی خانواده لازم است قراردادی را به امضا برسانید تا به این شکل از بروز اختلافات احتمالی جلوگیری شود.

بهترین وکیل خانواده در قائم شهر

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش ما بر این بود تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل خانواده در قائم شهر آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید از میان انبوه گزینه های موجود در نهایت شاخص ترین و معتبر ترین آن ها را به خدمت بگیرید. در ادامه به بررسی فواید ملاقات حضوری با وکیل به عنوان یکی از مهم ترین مراحل رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی خانواده پرداختیم و در انتهای مقاله نیز تعرفه حق الوکاله برای دعاوی خانواده را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا