خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در قائم شهر ⚖️【سال1403】

مهریه همان مالی است که بعد از عقد، شرعا و قانونا به زن می رسد یعنی اگر عندالمطالبه باشد، زوجه هر زمان که بخواهد باید از طرف زوج به او پرداخت شود، اما گاهی اوقات مشکلاتی به وجود می آید که شوهر آن را نمی پردازد و یا در زمان طلاق، زوجه نیاز دارد برای دریافت مهریه، از وکیل مجرب کمک بگیرد. در ادامه مقاله بهترین وکیل مهریه در قائم شهر برای کسانی که می خواهند مهریه و نفقه خود را به صورت قانونی دریافت کنند، سعی کرده ایم لیستی از وکلای کارکشته که در حرفه خود متخصص و متبحر هستند را معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر در سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در قائم شهر

بهترین وکیل مهریه در قائم شهر کیست؟

در صورت عدم آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی مهریه نمی توانید از شانس بالایی برای دسترسی به حقوق خود برخوردار باشید. چرا که دعاوی مهریه را می توان به عنوان یکی از حساس ترین دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی معرفی کرد که کسب موفقیت در آن مستلزم استفاده از برترین وکیل مهریه در قائم شهر است. کوچک ترین اقدام غلطی در این پرونده ها می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای موکل به همراه داشته باشد و او را به کلی از منافع قانونی اش محروم کند.

بهترین وکیل قائم شهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در نظر دارد تا از دانش حقوقی و تجربیات خود جهت حل و فصل اختلافات پیش آمده استفاده کند. بهترین وکیل مهریه در قائم شهر با ارائه مشاوره حقوقی در زمینه های مختلف سعی دارد افراد را از حقوق قانونی شان مطلع کند تا به این شکل منافع آن ها به دلیل ضعف حقوقی به خطر نیفتد. بسته به اینکه مهریه شما از نوع عند المطالبه یا عند الاستطاعه باشد، می بایست به کمک بهترین وکیل مهریه در قائم شهر برای دریافت آن اقدامات لازم را به انجام برسانید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل مهریه در قائم شهر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در قائم شهر سال 1403!

یحیی ادیب فر

یحیی ادیب فر بهترین وکیل مهریه در قائم شهر

آقای یحیی ادیب فر وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری وکیلی توانا و خبره در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی هستند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی خانواده اعم از مهریه، نفقه، حضانت فرزند، اجرت المثل و … فعالیت دارد و همچنین پرونده های موفقی را در این زمینه از آن خود کرده است همین امر باعث شده تا مراجعین با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت کنند.

آدرس دفتر: قائمشهر، خیابان بابل، نبش تلار 18، مجتمع صاحبی، طبقه 3

شماره تماس: 09112268430

اسماعیل مقتدائی

اسماعیل مقتدائی وکیل مهریه در قائم شهر

جناب آقای اسماعیل مقتدائی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب مقتدائی با بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت در دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و کیفری فعالیت می کنند. شما نیز می‌توانید از تجربیات آقای مقتدائی برای پرونده های خود استفاده‌ کنید.

آدرس دفتر: قائم شهر، ساری، خیابان مازیار۱۶،طبقه۵،واحد۱۳

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۵۳۳۶۸۱

محمدرضا منزه

 محمدرضا منزه وکیل مهریه در قائم شهر

جناب آقای محمد رضا منزه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. حوزه فعالیت آقای منزه در دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده، انواع طلاق، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و … است. با توجه به ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری توسط آقای منزه شما می توانید برای روند بهتر پرونده های خود از ایشان کمک و مشورت بگیرید.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان ساری، چهار راه جویبار، جنب فروشگاه فرهنگیان

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۲۳۰۸۴۳

سمانه مقدسی فر

 سمانه مقدسی فر وکیل مهریه در قائم شهر

سرکار خانم سمانه مقدسی فر یکی دیگر از وکلای با تجربه پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم مقدسی فر در دعاوی ملکی، خانواده و حقوقی فعالیت می‌کنند، همچنین تخصص ویژه ای در زمینه طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و انحصار وراثت و … دارند.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان بابل، کوچه دستوریان

تلفن تماس: ۰۹۹۱۱۶۸۲۸۲۴

سمانه ماندی صنم

سمانه ماندی صنم وکیل و مشاور پایه یک دادگستری قائم شهر

سرکار خانم سمانه ماندی صنم وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم ماندی صنم متخصص در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی، کیفری، طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و… هستند.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان تهران البرز ۹۸ ،کوچه آرش ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۱۲۲۳۲۲۷۵

سیدجواد محمدی

 سیدجواد محمدی وکیل مهریه در قائم شهر

جناب آقای سید جواد محمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. جناب محمدی در دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و حقوقی فعالیت می کنند. تجربه بالای ایشان باعث شده تا پرونده های موفق بسیاری را پشت سر بگذارند. شما می توانید برای مشورت و راهنمایی از مشاوره های حضوری و غیر حضوری ایشان بهرمند شوید.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه فرهنگ، کوچه سیدین آمین۲۱

تلفن تماس: ۰۹۱۱۱۲۶۶۳۶۶


سه عامل موثر بر میزان حق الوکاله وکیل مهریه قائم شهر

شما رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی مهریه را به بهترین وکیل مهریه در قائم شهر واگذار می کنید و او بر اساس قراردادی که با شما به امضا می رساند، ملزم می شود تا تمامی تعهدات خود را تمام و کمال به انجام برسد. در واقع اصول حرفه ای حکم می کند که وکیل در این مسیر از هیچ کمکی کوتاهی نکند و منافع موکل را همیشه در نظر داشته باشد. در مقابل لازم است موکل نیز مبلغی را به عنوان دستمزد به وکیل پرداخت کند که آن را حق الوکاله می گویند. سه عامل موثر بر میزان حق الوکاله به شرح زیر می باشد.

سابقه وکیل: نباید چنین تصور کنید که حق الوکاله وکلای تازه کار با وکلایی که سال های متمادی در زمینه دعاوی مهریه مشغول به فعالیت های حقوقی هستند یکسان است. در واقع لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که هر چه میزان سابقه یک وکیل افزایش پیدا کند، میزان دستمزد او نیز بیشتر می شود؛ بنابراین اگر به سراغ وکلای مشهور با سابقه درخشان بروید، بدیهی است که لازم می باشد مبلغ بیشتری را برای پرداخت به وکیل در نظر بگیرید و این مبلغ برای وکلای تازه کار کمتر است.

پیچیدگی پرونده: در نظر داشته باشید که پرونده های مهریه از نظر پیچیدگی و زمان بر بودن به هیچ عنوان با یکدیگر یکسان نیستند. ممکن است در برخی از پرونده های قضایی دستیابی به نتایج مطلوب به سادگی در دسترس باشد؛ اما برای برخی دیگر لازم است مدت زمان زیادی را صرف جست و جو برای یافتن راهکارهای مناسب کنید. با این حال وکیل پرونده را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار می دهد تا میزان پیچیدگی و زمانی که لازم است برای رسیدن به هدف صرف کند را تخمین بزند و دستمزد را به موکل خود اعلام دارد.

موقعیت جغرافیایی دفتر وکیل: اگر تصور می کنید که وکلای مختلف در شهرهای متفاوت دستمزدهای یکسانی را دریافت می کنند سخت در اشتباه هستید. برای مثال به طور قطع می توان گفت که حق الوکاله بهترین وکیل مهریه در قائم شهر به مراتب کمتر از دستمزدی است که یک وکیل در ازای همان پرونده در تهران دریافت می کند. می توان گفت که میزان جمعیت شهرها و نیز محل دفتر وکیل در شهر مورد نظر می تواند میزان حق الوکاله را کاهش یا افزایش دهد.

بهترین وکیل مهریه در قائم شهر

لزوم توجه به تخصص و فن بیان در انتخاب وکیل مهریه قائم شهر

معیارهای مختلفی وجود دارد که شما می توانید با متوسل شدن به آن ها میزان توانایی و سطح بهترین وکیل مهریه در قائم شهر را مورد بررسی قرار دهید و در نهایت میان گزینه های مختلف اولویت بندی کنید. در این صورت است که می توانید در تصمیم استخدام شاخص ترین وکلا، موفق عمل کرده و در نهایت با بهترین وکیل زن در قائم شهر ممکن قرارداد امضا کنید. نوع تخصص وکیل و نیز قدرتی که او در ادای نکات حقوقی دارد دو معیار مهمی است که شما را در رسیدن به وکلای معتبر و کاربلد راهنمایی خواهد کرد.

این نکته را در نظر داشته باشید که تمامی وکلا در مقطع کارشناسی دروس یکسانی را مطالعه می کنند و به درجه ای یکسان در خصوص تحصیلات می رسند؛ اما هر یک از وکلا در مقطع کارشناسی ارشد، شاخه ای را برای ادامه تحصیل در نظر می گیرند. این موضوع به میزان زیادی به علاقه آن ها باز می گردد. باید توجه داشته باشید که تحصیل در شاخه مورد نظر می تواند بهترین وکیل مهریه در قائم شهر را در آن زمینه به خصوص به تخصص های لازم برساند و این نکته ای است که باید به آن توجه کنید.

برای مثال لازم است وکیلی که برای حل و فصل دعاوی مهریه به آن مراجعه می کنید در حوزه حقوق مربوط به طلاق و مهریه به تخصص لازم رسیده باشد تا به این شکل بتواند تجربیات و دانش خود را در اختیار شما قرار دهد. احتمال کسب پیروزی با وکلای متخصص در زمینه مهریه به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد. یکی دیگر از معیارهایی که لازم است وکیل مورد نظرتان دارای آن باشد، قدرت نفوذ کلام و فن بیان است که یکی از مهم ترین ابزارهای وکیل برای کسب موفقیت در دادگاه به شمار می رود.

دانش و تخصص بهترین وکیل مهریه در قائم شهر از اهمیت بالایی برخوردار است، اما اگر وکیل توانایی خوب صحبت کردن را نداشته باشد، چگونه می تواند این دانش را به دیگران منتقل کند؟ دقت داشته باشید که فن بیان وکیل با حرافی متفاوت است. چرا که قاضی پرونده به خوبی تفاوت این دو را می داند و حرافی های یک وکیل بر روی او تاثیری نخواهد داشت.

بهترین وکیل مهریه در قائم شهر

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل مهریه در قائم شهر آشنا کنیم تا در کمترین زمان بتوانید حقوقدان مورد نظرتان را از میان انبوه گزینه ها به خدمت بگیرید. در ادامه به سه عامل موثر در میزان حق الوکاله اشاره داشتیم و در انتها نیز اهمیت توجه به تخصص و فن بیان وکیل در انتخاب وی را گوشزد نمودیم. لطفا تجربیات خود در خصوص مقاله را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 15 =

دکمه بازگشت به بالا