وکیل

10 تا از بهترین وکیل فریدون کنار ⚖️【سال1403】

ممکن است در محاکم قضایی دعوایی علیه شما اقامه شده باشد و ناچار باشید با حضور در آن ها به پرونده خود رسیدگی کرده و از حقوق خود دفاع نمایید. همچنین این امکان وجود دارد که سوء رفتار دیگری حقوقی را از شما ضایع کرده باشد و ملزم باشید که با طرح دعوی حقوق از دست رفته خود را احقاق نمایید. در تمامی این شرایط لازم است با استخدام یک وکیل و یا دریافت مشاوره حقوقی از وی، آگاهی و دانش حقوقی خود را افزایش دهید. اما انتخاب وکلای شاخص به همین سادگی هم نیست. از این رو، سعی داریم در این مطلب شما را با بهترین وکیل فریدون کنار شنا کنیم. پس لطفا تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل فریدون کنار

بهترین وکیل فریدون کنار کیست؟

انتخاب یک وکیل شاخص از میان انبوه وکلا همواره یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی است که در دادگاه ملزم به رسیدگی به پرونده های خود هستند. در صورتی می توان به وکلای شاخص دسترسی پیدا کرد که متر و معیار مناسبی در اختیار داشته باشیم که با استفاده از آن بتوانیم توانایی و مهارت وکلای مختلف را محک بزنیم. بهترین وکیل فریدون کنار دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل فریدون کنار به عنوان وکیل پایه یک دادگستری اطلاع کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند در صورت لزوم بهترین راهکار را به متقاضیان پیشنهاد دهد. او همواره در تلاش است تا بر تجربیات خود بیفزاید. بهترین وکیل مازندران در طی سال های متمادی تجربیات گران بهایی را با رسیدگی به پرونده های مختلف کسب کرده است. او همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه داشته و بتواند پاسخگوی نیازهای موکل خود باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل شهر فریدون کنار بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در فریدون کنار سال 1403!

سجاد موسوی

سید سجاد موسوی بهترین وکیل فریدون کنار

وکیل سجاد موسوی وکیل مجرب و توانمند با بیش از چندین سال سابقه کار حقوقی در عرصه وکالت و دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی علامه طباطبائی تهران می باشد. ایشان مقالات متعدد علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و بین المللی را در رزومه خویش دارند. کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است.

دفتر وکالت آقای موسوی متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود می باشد. از جمله خدمات وکیل آقای موسوی عبارتند از:

  • وکالت اداره کار و بیمه
  • وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
  • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
  • وکالت در دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
  • داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
  • وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
  • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای سید سجاد موسوی، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 01144420762
تلفن همراه: 09119104966

مشاهده پروفایل وکیل

علیرضا ابراهیم تبار

علیرضا ابراهیم تبار وکیل فریدون کنار

آقای علیرضا ابرهیم تبار وکیل پایه یک دادگستری در فریدون کنار و یکی از وکلای خبره در زمینه انواع پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … می باشند. ایشان با کسب سابقه بالا در حرفه وکالت، موفق شده اند به یکی از وکلای متخصص در دعاوی خانواده، کیفری و کلاهبرداری، ملکی، دعاوی ثبتی، امور قراردادها و … تبدیل شوند. همینطور یکی از وکلای خبره در تنظیم انواع قرارداد می باشند و به ارائه خدمات حقوقی از قبلی مشاوره حضوری و تلفنی می پردازند.

آدرس دفتر: فریدون کنار، خیابان ساحلی 24 متری، طالقانی 3، آپارتمان 5

شماره تماس: 09112129011

منیژه بابانتاج دیوکلایی

منیژه بابانتاج دیوکلایی وکیل فریدون کنار

خانم منیژه بابانتاج یکی از وکلای خانم در فریدونکنار می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای سابقه حقوقی بالا و یکی از وکلای خبره در وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … هستند. همینطور از دیگر تخصص های ایشان، تنظیم انواع قرارداد، شکواییه و دادخواست است که به بهترین شکل ممکن برای موکلین خود انجام می دهند.

آدرس دفتر: فریدون کنار، مقابل مسجد جامع، پاساژ ولیعصر ،طبقه فوقانی

شماره تماس: 09112187154

صدیقه نجات بخش

صدیقه نجات بخش وکیل فریدون کنار

خانم صدیقه نجات بخش وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری و به ویژه خانواده و یکی از وکلای زن باتجربه در فریدون کنار هستند. رسیدگی به انواع پرونده ها به ویژه دعاوی طلاق و مهریه، پرونده های کلاهبرداری و سرقت و جعل اسناد و همینطور وکالت و دعاوی ملکی و ثبتی توسط ایشان انجام می پذیرد.

آدرس دفتر: فریدون کنار، میدان درنا، جنب دفتر امام جمعه، طبقه فوقانی، واحد 5

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۵۷۲۷۶۰

جعفر صفرپور کلاگر

جعفر صفرپور کلاگر وکیل فریدون کنار

آقای جعفر صفرپور کلاگر وکیل پایه یک دادگستری در فریدونکنار، مشاور حقوقی در زمینه های مختلف خانوادگی، ملکی، کیفری، ثبتی، تجاری و … و دارای سابقه وکالت بیش از 9 سال می باشند. ایشان از وکلای متخصص در حوزه خود هستند و موفقیت های بسیاری را در پرونده های موکلین به دست آورده اند. از جمله خدماتی که به متقاضیان ارائه می دهند می توانیم به مشاوره حقوقی حضوری و تلفنی اشاره کنیم. در این نوع مشاوره امکان بهره مندی تمام افراد از تخصص و تجارب وکیل متخصص را فراهم می کنند.

آدرس دفتر: فریدونکنار، میدان درنا، ساختمان ستاد اقامه نماز جمعه، واحد ۴

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۱۲۴۰۱۶

جهانبخش غلامی

آقای جهانبخش غلامی یکی دیگر از وکلای متخصص در فریدون کنار می باشند. ایشان بیش از 9 سال سابقه وکالت دارند و به پیگیری انواع پرونده های حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی، ثبتی، تنظیم قرارداد و … می پردازند. وکالت در پرونده های مختلف و کسب نتیجه دلخواه موکل یکی از کارهای مهمی است که ایشان انجام می دهند.

آدرس دفتر: فریدون کنار، جنب پل، پاساژ میرداداش عزیزی

شماره تماس: 09113122088

جاوید صفرپور کلاگر

جناب آقای جاوید صفرپور سال ها تجربه ی موفق در عرصه وکالت داشته اند. ایشان دارای پروانه وکالت از مراجع قضایی می باشند و در تمامی زمینه های حقوقی پرونده قبول می کنند و پیگیری های ایشان رضایت کامل موکلین را به همراه داشته است. آقای صفرپور همچنین مشاوره های رایگان نیز ارائه می دهند، و شما برای اطمینان از حسن برخورد او در مواجه با مشتریان می توانید از خدمات مشاوره او استفاده کنید.

آدرس: فریدونکنار، خیابان شهدا، مقابل مخابرات، پاساژ نصیری، طبقه فوقانی

شماره تماس: 09112145561

امین جعفرنیا

جناب آقای امین جعفرنیا از بهترین وکیل های فریدون کنار هستند و در انواع دعاوی ثبتی، خانواده، کیفری، حقوقی، تجاری و محیط زیست پرونده قبول می کنند و مشاوره های بسیار موفقی ارائه می دهند. تنظیم انواع قراردادها و شکوائیه ها از جمله خدمات او به شمار می رود. رضایت موکلین مهر تاییدی بر صلاحیت ایشان در انواع دعاوی می باشد، شما می توانید جهت آشنایی و اطمینان خاطر یک مشاور تلفنی رایگان از ایشان دریافت کرده و سپس با خیال راحت پرونده خود را به او بسپارید.

آدرس: فریدونکنار، شهرک شهید رجائی، آلاله 1

شماره تلفن: 09111171169


نحوه پرداخت حق الوکاله وکیل فریدون کنار

به میزان دستمزدی که می بایست به بهترین وکیل فریدون کنار در ازای انجام امور حقوقی نظیر تنظیم دادخواست و یا شکواییه، ارائه لایحه دفاعیه، تنظیم اظهارنامه قضایی و… پرداخت شود در اصطلاح حق الوکاله می گویند. میزان حق الوکاله به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می گردد. برای این کار لازم است در ابتدا فرد معیارهای مختلفی را در نظر داشته باشد تا با استناد به آن ها بتوانید به وکلای شاخص دست پیدا کند. پس از انتخاب وکیل مورد نظر لازم است جلسه ای برای ملاقات حضوری با وی تدارک ببیند.

در جلسه حضوری لازم است وکیل و موکل در خصوص ابعاد مختلف پرونده به تبادل نظر بپردازند تا از خواسته ها و دغدغه های یکدیگر در خصوص دعاوی مطرح شده اطلاع حاصل نمایند. در صورتی که وکیل برای قبول پرونده تمایل داشت، می بایست در خصوص میزان حق الوکاله و دستمزد درخواستی او نیز سخن به میان آید. در این مرحله بهترین وکیل فریدون کنار میزان دستمزد مد نظر خود را اعلام می دارد و موکل نیز شرایط خود را بازگو می نماید. در نهایت طرفین به توافق خواهند رسید.

علاوه بر میزان حق الوکاله، لازم است دو طرف در خصوص نحوه و زمان پرداخت دستمزد وکیل نیز تبادل نظر کرده و توافق نمایند. در واقع هر یک از افراد دارای شرایط خاصی برای پرداخت هزینه وکیل است و لازم است وکیل را از این شرایط آگاه سازد. نباید چنین تصور شود که موکل ملزم است تمامی مبلغ تعیین شده را در همان ابتدای امضای قرارداد به وکیل بپردازد. به طور معمول حق الوکاله در دو قسط پرداخت می شود. قسط اول در ابتدای امضای قرارداد و قسط دوم پس از پایان همکاری با وکیل به او پرداخت می شود.

پس از انجام توافقات، دو طرف ملزم هستند قراردادی را در بین خود به امضا برسانند. امضای چنین توافقی از بروز اختلافات در آینده جلوگیری می کند. لازم است تمامی تعهدات طرفین در این قرارداد به طور کامل ذکر شود. باید به طور دقیق مشخص شود که مبلغ تعیین شده به عنوان هزینه در ازای دریافت چه نوع از خدمات به وکیل پرداخت می شود. در صورتی که از ابتدا قراردادی بین وکیل و موکل به امضا نرسیده باشد، میزان حق الوکاله مورد نظر بر اساس تعرفه وکالت محاسبه شده و در اختیار وکیل قرار می گیرد.

بهترین وکیل فریدون کنار

سه معیار مهم که شما را به بهترین وکیل فریدون کنار می رساند!

فن بیان قوی: تحصیلات آکادمیک و تخصص بهترین وکیل فریدون کنار از اهمیت بالایی برخوردار است. اما نمی توان تنها به دانش حقوقی وکیل برای کسب پیروزی در دادگاه اتکا کرد. چرا که علاوه بر این ها لازم است وکیل توانایی بالایی در ادای جملات و قدرت نفوذ کلام داشته باشد. در واقع می توان فن بیان یک وکیل را به عنوان مهم ترین سلاح او برای جنگ در میدان دادگاه به شمار آورد. در جلسه ای که برای ملاقات حضوری با وکیل تدارک دیده می شود لازم است به فن بیان او توجه ویژه ای داشته باشید.

شهرت وکیل: شهرت یک وکیل را می توان به عنوان یکی از مهم ترین معیارها در انتخاب وی قلمداد کرد. با اندکی پرس و جو از افراد مطلع می توان به وکلای شاخص و مشهور در شهر فریدون کنار دسترسی پیدا کرد. در واقع شهرت یک وکیل از میزان توانایی او در کسب پیروزی های متعدد حاصل می شود و نقش موثری در کسب پیروزی در دادگاه خواهد داشت. همه روزه شاهد تبلیغاتی در فضای اینترنت و تلویزیون از وکلای مختلف هستیم. هرگز نباید این تبلیغات را به عنوان شهرت وکیل مورد نظر قلمداد کرد.

قدرت برقراری ارتباط: تمامی افرادی که در محاکم قضایی با پرونده ای حقوقی و یا کیفری دست و پنجه نرم می کنند از لحاظ روحی با درگیری هایی مواجه هستند. همین موضوع باعث می شود تا برقراری ارتباط با آن ها سخت تر از هر زمان دیگری به نظر برسد. از سوی دیگر وکیل برای جلب اعتماد موکل و نیز دریافت اطلاعات مهم در خصوص پرونده نیازمند است تا ارتباط موثری با موکل برقرار کند. از این رو، می توان میزان توانایی وکیل برای انجام چنین کاری را یک معیار مهم در انتخاب او به شمار آورد.

بهترین وکیل فریدون کنار

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا پایان با ما همراه بودید از شما متشکریم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل فریدون کنار آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا نکاتی در خصوص نحوه پرداخت حق الوکاله وکیل به شما ارائه دهیم. در انتهای مطلب نیز سه معیار مهم در انتخاب وکیل را بررسی کردیم. اکنون از شما دعوت می کنیم تا نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

دکمه بازگشت به بالا