وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در قائم شهر ⚖️【سال1403】

در سال ‌های اخیر، شاهد افزایش چشمگیر تعداد وکلای زن در ایران بوده ‌ایم. این افزایش، نشان‌ دهنده تحولات مثبت در جامعه ایران است و نشان می ‌دهد که زنان در حال کسب جایگاه‌ های بیشتری در حوزه ‌های مختلف، از جمله حقوق هستند. وکلای زن، نقش مهمی در دفاع از حقوق زنان در جامعه ایفا می ‌کنند. آنها با ارائه خدمات حقوقی به زنان، به آنها کمک می ‌کنند تا از حقوق خود آگاه شوند و از آنها دفاع کنند. وکلای زن، همچنین در زمینه‌ های مختلف حقوق، از جمله حقوق خانوادگی، حقوق مدنی و حقوق کیفری، فعالیت می‌ کنند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در قائم شهر آشنا کنیم. لطفا تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل زن در قائم شهر

بهترین وکیل زن در قائم شهر کیست؟

در واقع در دعاوی مختلف اعم از حقوقی یا کیفری لازم است با استفاده از برترین وکیل زن در قائم شهر اقدامات منطقی تری را در پیش بگیرید تا به این شکل خسارت های ناشی از تصمیمات غلط در خصوص پرونده های قضایی به حداقل برسد. بهترین وکیل خانم در قائم شهر با تحصیل در رشته حقوق، دانش حقوقی لازم برای ارائه مشاوره حقوقی را به دست آورده است و می تواند راهکارهایی را در اختیار موکل خود قرار دهد که فرد با دنبال کردن آن ها بتواند به نتایج دلخواهی در محاکم قضایی دست پیدا کند.

وکیل زن خوب در قائم شهر تجربیات خود را در حل پرونده به کار می گیرد و می تواند با پیچ و خم های مسیر به طور کامل آشنایی پیدا کند. در واقع بهترین وکیل قائم شهر تجربیات خود را در طی سال ها فعالیت در زمینه حقوق به دست آورده است و همواره نیز در حال به روز رسانی آن ها است. بهترین وکیل زن در قائم شهر به حقوق زنان آگاهی کامل دارد و می تواند موقعیتی را فراهم کند که وکلای خانم احساس راحتی بیشتری را با او داشته باشند تا به این شکل ارتباط بهترین میان دو طرف شکل بگیرد و به موفقیت ختم شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل زن در قائم شهر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در قائم شهر سال 1403!

وصیه آقاجانی 

وصیه آقاجانی

خانم وصیه آقاجانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری به صورت حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خاناوده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان با چندین سال سابقه درخشان جز وکلا نام دار قائم شهر می باشد، از همین رو افراد با خاطری آسوده به ایشان اعطای وکالت می کنند. وی برای بهبود روند پرونده با جمع آوری ادله محکمه پسند و دفاعیات منطقی در راستای قوانین وکالت در زمان و هزینه موکل خود صرفه جویی می کند

آدرس دفتر: قائمشهر، خیابان بابل، جنب ساختمان تامین اجتماعی

شماره تماس: 09119265676

زیبا حاجی پور نجار

زیبا حاجی پور نجار بهترین وکیل زن در قائم شهر

خانم زیبا حاجی پور نجار وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای بیش از 15 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، ملکی و خانواده و یکی از وکلای زن خبره در قائم شهر هستند.

برخی از سوابق ایشان:

  • وکالت در انواع دعاوی حقوقی
  • وکالت در انواع دعاوی خانواده همچون، مطالبه مهریه، نفقه، درخواست طلاق، طلاق توافقی و …
  • وکالت در انواع دعاوی ملکی همچون تنظیم سند، تصرف عدوانی، خلع ید و …

آدرس دفتر: قائمشهر، میدان امام، روبروی درب ترمینال

شماره تماس: 09111283826

محبوبه احمدجانی خطیر

محبوبه احمدجانی خطیر وکیل زن در قائم شهر

سرکار خانم محبوبه احمدجانی خطیر وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. زمینه فعالیت خانم احمد جانی خطر در دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، حضانت فرزند، ملکی، حقوقی، تنظیم سند، سرقفلی، تخلیه و… است. همچنین می توانید از مشاور های حضوری وغیر حضوری سرکار خانم بهرمند شوید.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان ساری، چهارراه فرهنگ، جنب بانک ملت مرکزی، بالای پرده سرای مجید
تلفن تماس: 09111282891

شهربانو قربانیان قادی کلایی

شهربانو قربانیان قادی کلایی وکیل زن در قائم شهر

سرکار خانم شهربانو قربانیان با بیش از 10 سال سابقه وکالت، وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم قربانیان متخصص در دعاوی کیفری، خیانت در امانت، کلاهبرداری جرایم اقتصادی، مواد مخدر و مشروبات الکلی، جعل، سرقت، جرایم پزشکی، دعاوی حقوقی،چک، سفته، اجرت المثل، دعاوی علیه بانک ها، الزام به تنظیم سند رسمی، الدعاوی مربوط به سرقفلی،دعاوی خانواده، طلاق، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافی و… هستند.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان بابل، کوچه پرورش مانی 10، طبقه اول

تلفن تماس: 09111284378

ام لیلا کاظمی کردوآسیابی

ام لیلا کاظمی کردوآسیابی وکیل زن در قائم شهر

سرکار خانم ام لیلا کاظمی یکی دیگر از وکلای با تجربه و با سابقه در شهر قائم شهر هستند که در دعاوی مختلفی همچون ملکی، کیفری، خانواده و حقوقی فعالیت می کنند. موفقیت های بسیار خانم کاظمی در پرونده هایی که زیر نظرشان بوده است، نشان از تبحر بالای ایشان است. شما نیز می توانید از تجربه ی ایشان برای روند بهتر پرونده های خود استفاده کنید.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان ساری، جنب بانک ملت مرکزی، طبقه فوقانی پرده سرای مجید

تلفن تماس: 09113230661

میترا صابر

میترا صابر وکیل زن در قائم شهر

سرکار خانم میترا صابر وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. حوزه فعالیت خانم صابر در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری است. همچنین خانم صابر در زمینه های سفته، اجرت المثل، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی علیه بانک ها، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی مربوط به سرقفلی، کلیه دعاوی ملکی،انواع طلاق، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و تخصص بالایی دارند.

آدرس دفتر: قائم شهر، بیمارستان رازی، بعد از پل هوایی، میدان بهشتی، مجتمع پرستو، طبقه 1

تلفن تماس: 09113230067

صفورا صادقی

صفورا صادقی وکیل زن در قائم شهر

سرکار خانم صفورا صادقی با بیش از 12 سال سابقه در حوزه وکالت و مشاور حقوقی فعالیت می کنند. خانم صادقی پرونده های موفقی در دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده به دست آورده اند. می توانید برای پیشبرد بهتر پرونده خود در مراحل دادگاه از تجربه خانم صادقی استفاده کنید.

آدرس دفتر: قائم شهر، خیابان بابل، جاده نظامی، طارمی کلا طارسی ۴

تلفن تماس: 09112245574


اهمیت ملاقات حضوری با بهترین وکیل زن قائم شهر

در ابتدا لازم است معیارهایی را در نظر بگیرید. این معیارها به شما کمک خواهد کرد تا میان وکلای مختلف اولویت بندی کرده و در نهایت معتبرترین و باتجربه ترین آن ها را به خدمت بگیرید. دقت داشته باشید که وکلای زن را نباید صرفا به دلیل جنسیت آن ها انتخاب کنید. در واقع شما به این دلیل که با وکلای خانم احساس راحتی بیشتری دارید، آن ها را استخدام می کنید؛ اما نباید تنها معیار شما این موضوع باشد و می بایست به مهارت های دیگری مانند تخصص، تجربه و فن بیان وکیل مورد نظر نیز توجه داشته باشید.

ملاقات حضوری با وکیل، یک فرصت مهم برای کسب اطلاعات و راهنمایی ‌های حقوقی است. در این ملاقات، موکل باید اطلاعات لازم را در اختیار وکیل قرار دهد تا وکیل بتواند بهترین راه‌حل را برای پرونده ارائه دهد. در ابتدا با دفتر بهترین وکیل زن در قائم شهر تماس گرفته و مختصری در خصوص ابعاد گوناگون پرونده توضیح ارائه دهید. در این مرحله است که وکیل در صورت تمایل برای ملاقات حضوری به شما وقت خواهد داد. حضور به موقع موکل و وکیل در محل قرار می تواند زمان شناس بودن آن ها را به اثبات برساند.

مدارک، مستندات، صحبت ها و ادله ای وجود دارد که می توانید با ارائه آن ها به وکیل مورد نظر قدم مثبتی در افزایش اطلاعات وکیل در خصوص پرونده بردارید. هیچ گونه راز داری با وکیل نمی تواند منطقی به نظر برسد. چرا که حتی کوچک ترین و بی ارزش ترین نکات هم می تواند به وکیل در کسب اطلاعات جامع در خصوص دعاوی حقوقی و کیفری کمک کند. از سوی دیگر لازم است در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری تدارک دیده اید، مهارت و توانایی های وکیل را زیر ذره بین قرار دهید.

در جلساتی که به منظور ملاقتات با وکیل تدارک دیده اید لازم است شناخت خود از وکیل را افزایش دهید تا تعامل موثری بین شما شکل بگیرد. از سوی دیگر می توانید در خصوص حق الوکاله در صورت تمایل دو طرف برای ادامه همکاری نیز تصمیم گیری کنید. اگر چه هر ساله آیین نامه ای برای مشخص کردن تعرفه وکالت چاپ و ابلاغ می شود، اما از آن جایی که وکالت شغلی آزاد در ایران محسوب می شود، می توانید دستمزد وکیل مورد نظر برای قبول انواع پرونده اعم از حقوقی و کیفری را به صورت توافقی مشخص نمایید.

بهترین وکیل زن در قائم شهر

فواید مشاوره حقوقی با وکیل زن قائم شهر

کسب اطلاعات چامع در خصوص دعاوی مطرح شده: یکی از مهم‌ ترین فواید مشاوره حقوقی با بهترین وکیل زن در قائم شهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری، افزایش آگاهی از حقوق است. بهترین وکیل خانواده در مازندران می ‌تواند به موکل خود کمک کند تا از حقوق خود در پرونده آگاه شود. این آگاهی، به موکل کمک می‌ کند تا تصمیمات آگاهانه ‌تری در مورد پرونده خود بگیرد. ممکن است در دادگاه با دعاوی حقوقی یا کیفری رو به رو شده باشید. وکیل با مشاوره حقوقی به شما کمک می کند تا تسلط خود بر قوانین را افزایش دهید.

تسهیل روند رسیدگی به پرونده: وکیل، با تجربه و دانش خود، می ‌تواند به تسهیل روند رسیدگی به پرونده کمک کند. وکیل می ‌داند که چه مدارک و اسنادی باید ارائه شود، چه مراحل قانونی باید طی شود و چه استراتژی دفاعی باید اتخاذ شود. این دانش و تجربه، می ‌تواند به موکل کمک کند تا پرونده خود را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به نتیجه برساند. در واقع علاوه بر اینکه وکیل می تواند با تجربه خود مطلوب ترین نتایج را از پرونده حاصل نماید، قادر است دعاوی مطرح شده را نیز در مدت زمان کمی به سرانجام برساند.

افزایش شانس موفقیت: مشاوره حقوقی با وکیل، می‌ تواند شانس موفقیت موکل را در پرونده افزایش دهد. وکیل، با تجربه و دانش خود، می‌ تواند بهترین دفاع را برای موکل خود ارائه دهد. این دفاع، می‌ تواند به موکل کمک کند تا حق خود را به دست آورد. به طور معمول افراد درگیر در پرونده از دانش حقوقی پایینی در خصوص دعاوی مطرح شده برخوردار هستند. از این رو، می بایست این افراد با مراجعه به وکیل و دریافت مشاوره حقوقی موقعیتی را فراهم کنند که کسب پیروزی در دادگاه نزدیک تر از همیشه به نظر برسد.

جلوگیری از اشتباهات: قانون، یک حوزه پیچیده و تخصصی است. موکلان، ممکن است در مورد حقوق خود و مراحل قانونی پرونده، دچار اشتباه شوند. مشاوره حقوقی با وکیل، می‌ تواند از وقوع این اشتباهات جلوگیری کند. این اشتباهات، می ‌تواند به موکل آسیب برساند و روند رسیدگی به پرونده را طولانی ‌تر کند. در جلساتی که به منظور مشاوره حقوقی با بهترین وکیل زن در قائم شهر تدارک دیده اید می توانید در خصوص اقدامات موکل در آینده تصمیم گیری کرده و منطقی ترین راهکار را عملی نمایید.

بهترین وکیل زن در قائم شهر

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل زن در قائم شهر آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به نتایج دلخواه خود در خصوص پرونده دست پیدا کنید. در ابتدا به اهمیت ملاقات حضوری با وکیل در دعاوی مختلف اشاره داشتیم و سپس به سراغ مهم ترین مزایای مشاوره حقوقی با وکلای زن رفتیم تا اطلاعات شما در این زمینه نیز افزایش پیدا کند. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا